• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Ahojky holky je tu někdo - na povídání, prožívání těhotenství atd., kdo teď našel // nebo na ně čeká a termín mu vychází na květen 2014? :slight_smile:

Já dnes 10 DPO našla slabonkého ducha - ještě nevím, jak to dopadne, ale doufám, že dobře :slight_smile:

Bylo to naše první snažení, vůbec jsem to nečekala :slight_smile: a doufám, že vše půjde dobře :slight_smile:... Kdyby ano, tak TP podle ovulace by byl 11.5. :slight_smile:

Doma mám 8 měsíčního broučka, tak doufám, že nám k němu vyjde sestřička :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Budu moc ráda, když se někdo přidá :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky mám //, ale k dr. jdu až 4.9...... termín porodu mi vychází zatím na 1.5.....takže spíš to bude přelom duben-květen 2014
28. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ja nasla dnes krasne // :slight_smile: Termin podle kalkulacky 8.5. Ale bohuzel uz mam za sebou 2 nezdary, tak se zatim ani neraduji:frowning2:
28. srp 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky jsem včera objevila dvě// , snad bude vše ok. termín dle kalkulačky 9.5.2014:slight_smile:
29. srp 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mi vychazi TP na 8. kvetna od dr mam potvrzenou dutinku v děloze, ale v zime jsme měli jeden nezdar, tak nebudu uplne klidna, dokud nebudeme mit za sebou NT na konci prvního trimestru. :slight_smile:
29. srp 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Jo a taky bychom si moc prali holcicku, tak jsem na to zvedava, jak to bude. :slight_smile:
29. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já na ty dvě // teprve čekám, ale moje intuice mi říká, že to asi vyšlo :wink: Tak se k vám taky ráda přidám a uvidím, jak to bude pokračovat.
29. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetotady Tak drzim palce, aby to bylo tak, jak rikas, ja to taky tusila předem, mela jsem na me naprosto netypicke hnizdici obdobi, tak jsem si rikala, ze to nicim jinym nemůže byt. :slight_smile:
29. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova - Moc děkuji, uvidíme - můžu se třeba splést, ale něco mi říká, že se zadařilo. MS mám dostat až tak 5. nebo 7. září.
29. srp 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se citite? Jake mate priznaky?
29. srp 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetotady TAk drzim palce, aby to tak bylo. :slight_smile:
@paoliiina Me tak nejak stridave poboliva bricho, včera teda jsem mela vydatne krece, ale dneska uz je to lepsi. No a jinak zatím nic.
29. srp 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hlásím, že chceme holčičku...máme dva kluky, takže snad do třetice to vyjde a cácorka je v bříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mě je střídavě oblačno, včera večer jsem prvně blinkala a ráno opět, takže to bude paráda asi :grinning:
ale vydržíme holky všechno pro ty naše mimoušky...tak držím všem pěstičky, at pěkně rosteme....a já teda musím říct, že už ted mám bříško, jako bych byla ve 4měsíci, jde to na mě normálně vidět, ale asi je to tím, že je to třetí těhotenství, tak je ta děloha celkově větší od předešlých těhu...tak se držte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam bolave prsa,bolesti bricha a 2 dny uz krkam :slight_smile: Kdy jdete na prvni prohlidku? Ja jdu az 16.9., ale po tech 2 potratech to bude zase nekonecne cekani a dny strachu:frowning2:
29. srp 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina No a nemuzes jit dřív, abys byla v klidu? Ja byla uz v pondělí, to jsem byla jen 12dpo, a včera na kontrole, protože jsem mezitím zakrvacela, ale zatím to vypada dobře.
30. srp 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Ja jsem zase tlustoska, takze bricho jako tesne před porodem mam i netehotna, tak si myslim, ze to budu docela dlouho maskovat spekem. :slight_smile:
30. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, taky bych měla mít termín v květnu - 3. podle kalkulačky. Zatím si to nikam nepíšu, protože nám to taky nedávno nevyšlo. Já bych ráda kluka - při tom nezdaru se nám měl chlapeček narodit. Ale beru obojí i holčičku, hlavně aby jsme to zvládli spolu do konce. :slight_smile:.
Zatím mě pobolívá občas břicho.
30. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Tak to jsme na tom podobne, taky mame za sebou nezdar, ale ja verim, ze to tentokrát bude ok, takze jsem si to do profilu proste dala. :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak že bych to nedala do profilu až do 12tt/13tt(to jsme o malý přišli) to ne, ale nedávám si to tam i z jiného důvodu - moji sestru mám v přátelích a nechci aby to věděla tak brzo :grinning: :grinning: . Počítám tak kolem 8tt to určitě zveřejním.
30. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Tak to jo. Ja jsem tu inkognito, tak je mi to jedno. Ale moje mama to uz stejne vi. Zacatkem tydne jsem zakrvacela a byla jsem z toho na hunte, no a ona to na mne po telefonu poznala a vyslychala me tak dlouho, az jsem ji to rekla... dost se mi ulevilo. Mame hodne blizky vztah, tak jsem si neumela představit, ze to budu nejak tajit. S Tondikem jsem ji to volala uz s první pozitivnim testem v ruce. :slight_smile:
30. srp 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova taky jsem to při prvním těhotenství hned mamce vyzvonila (a když byl pozitivní test o štědrým dnu a my jsme byli s manželem u nich :slight_smile: )- prostě mě to nedalo. Stejně říkala že to tušila. Naši to věděli i při tom nezdaru/ měsíc před tím jsem byla i na operaci tak to přisuzuju tomu. Ale blízké rodině jsem tentokrát řekla že se budeme snažit až od září takže to do toho 8tt snad zvládnu utajit.
30. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 A jak pokrocile bylo to tehotenstvi, co se nepovedlo? Jo uz jsem to videla o příspěvek vys, promin. A to uz jste takhle brzy vedeli pohlavi?
30. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no bylo to ve 12tt - to jsem si říkala že už je všechno dobrý/nebylo- bylo to tak náhlý. My jsme ho nevěděli, já jsem se to náhodou dočetla ve zprávě co mi dali. A to jsem právě říkala mamce a teďka jak jsem tu zprávu prvně nečetla pořádně, tak koukám - mužské pohlaví. - miminko mělo cca 8cm
30. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Vidis, taky bych si myslela, ze po tom prvním trimestru uz to bude v pohode. A zjistili, co se stalo, proc k tomu doslo?
30. srp 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ne, nezjistili - ale možná mi nechtěli říct že to bylo tou operací. Moje teta je dětská doktorka a ta říkala že to bylo 100% operací.
30. srp 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu k vam? Dnes mi vysel pozitivni testik, termin zatim vychazi na 10.5.
30. srp 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova Ona driv nema volno, ale zase si rikam, ze toho 16.9. uz by mohlo byt videt srdicko. Snazim se na to nemyslet, ale nejak to neumim :frowning2:

@miskadovci Gratulujeme :slight_smile:
30. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 A o jakou operaci slo, ze to mohla takhle olivnit?
30. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci Ahoj Miso, to je fajn, ze jsi tu. :slight_smile:
30. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paoliiina No to vis, na to srdicko je to takve dlouhe cekani, je to první meta a znameni, ze mimi bude ok.
30. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova slepák a 1 vaječník.
30. srp 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 77
Tvůj příspěvek