• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino ja jsem take cholerik, ale ted nejsem ani tak vybusna, jako proste precitlivela...
6. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem si udelala radost....
6. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni koupeno nebo pleteš?já háčkuju hračky je to můj ventil,děsně mně to baví
6. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino koupeno, ja jako venyil batikovla amalovala na textil, ale uz ventiluji jinak:slight_smile:
6. zář 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hmmm....tak mam za sebou dalsi premieru...vecere letela na jih...
6. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova @nonnni tak jsem zkusila test, ten s citlivostí 10 a krásná čárka..tak snad to bude v poho :slight_smile: jinak mě už několikátý den pobolívá břicho jako při MS :slight_smile: tak snad je to dobré znamení..:slight_smile:
6. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bkattie mi tu chyni nejaky tleskajici, infantilni smajlik...gratuluji!!!! :slight_smile:
6. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bkattie jo a k tomu brichu. M ebolelo docela fest pred MS a pak dalsi asi tri dny a ted se citim spis takova citliva, ale uz bych to nenazyvala bolesti. Akorat, kdyz se obcas zvednu, ci blbe hnu, tak to zaboli.
6. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Jsem po IVF, TP mi podle kalkulacky na internetu vychazi na 9.5. Ve stredu jsem byla v CAR na krev, mela jsem HCG 1200. Nedalo mi to a sla dneska ke svemu doktorovi na ultrazvuk, at sem klidna, ze je miminko tam kde ma. No a on tam nic nevidel :frowning2: dnes jsem 5+0, tak snad bylo jeste brzo. Do CAR mam jit na ultrazvuk az za dva tydny, ale sem strasne nedockava. Na miminko sme cekali 2 a pul roku, tak mam strach a chci mit vsechno potvrzene hned :grinning:
6. zář 2013 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cracky urcite vitej! Takova dlouha cesta za miminkem, ja chytam rapla po prvnim mesici :grinning:

K tomu UTZ..moznosti je nekolik.

a) slepy doktor
b) blby UTZ
c) deloha je velka a proste se nekam schoval, zavrtal...
d) vrazedna kombinace vseho vyse zmineneho :wink:
6. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni ja mam vrozenou vadu delohy - mam ji malinkou. ale po umelem oplodneni jsem skoncila s hyperstimulacnim syndromem v nemocnici, vajecniky mam porad obri a jeste trochu tekutiny v brise. tak snad to bylo kvuli tomu nebo me klepne :unamused: na dalsi kontrolu jdu v utery, tak jsem zvedava. vam se miminko zadarilo hned prvni mesic? :slight_smile:
6. zář 2013 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cracky to urcite bude ono:slight_smile:

jj, zcela prekvapice, o dve prvni jsme bojovali. Tedy ne tak jako vy, ale obe dcery trvaly 7 mesicu anekolik zamklych a biochenickych tehotenstvi. Tohle bylo asi proto, ze jsme ani jeden vlastne moc nebyl presvedceny, jak moc to vlastne chceme:slight_smile: Navic mi je zitra 38 a cekali jsme spis na problemy...
6. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim, netusite zda muzu antihistemin? Mamm doma tri a vseh=chny pisi, ze se nedopruciji, ale zajima me osobni zkusenost...
6. zář 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cracky Neboj, miminko tam bude, když mas tak vysoke hcg, tak to bude urcite v poradku, holt to kvůli tomu zavodneni v brise nebylo poradne videt, ale uvidíš, ze v utery uz na tebe mimi minimalne v podobe zloutkoveho vacku krasne vykoukne. Taky je otázka, jak kvalitni ma utz, to taky hraje velikou roli, takze jestli to jde, tak nepanikar a tes se, az prtouska uvidíš.
7. zář 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahojda.. jj.. termín je cca 19.4. myslela jsem původně že budu ke konci dubna, začátek května, ale ono to prostě vychází jinak.. :slight_smile: proto jsem tady, no..
7. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monca87 dekuju za podporu :slight_smile:
7. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač @paoliiina
7. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Gratuluju k srdicku :slight_smile: Snad se taky brzy vsechny dockame
7. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina Urcite ano. Ja jsem dneska nevozni jak sanky v lete, blizim se ke dnum, kdy jsme o to posledne prisli, plus se to stalo, když byl muz se synkem pryc a ted taky vyrazili na vikend, tak asi pujdu brzy spat, abych ten hnus zaspala.
7. zář 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tfuj,tfuj, určitě bude všechno ok!!!!

za jak dlouho se může snažit znovu?? někdo říká po 3měs někdo po 6měs....co když se otěhotní dřív??? to je jako problém?? nesmí se to??
7. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cracky to neni mysleno, ze tva deloha je velka, ale v porovnani s blastocystou je i ta nejmensi deloha mamuti doupe pro mravence:slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova myslim na tebe, budet to dobre! Ono totiz musi...jsem se rozhodla:wink:
7. zář 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Taky jsem se na to ptala dr, co by se stalo, kdybych otěhotněla dřív... a ona na to: No tak byste byla tehotna. Prilis casne otehotneni po potratu pry ale zvysuje riziko dalšího potratu, takze my ti tri mesice po nakonec poctive dodrzeli.
7. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Dekuju, snad jo. ALe bude mi lip, az budeme mit tyhle dny za sebou.
7. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 jako doporucuje kazdy neco jineho, od dvou/tri mesicu az po pul roku. Kazdopadne, pokud v tom byla revize. Pokud nebyla, tak klidne hned. Tak jsem to mela treba ja, po zamklem v 8.tt. Na UTZ se zjistilo, ze nebije srdicko, ale diky tomu, ze jsem nebyla v CR, tak me nikdo nehnal na revizi, ale tyden jsem cekala na spontani krvaceni a pak jsem mela prasek misoprostol, coz se treba pri porodech podava na efentivnejsi stahy delohy (vse vklidu a soukromi domova). K tomu doslo 20.11., MS jsem dostala 26.12. a otehotnela jsem 12.1. Tehotenstvi bylo naprosto v poradku.

I po kyretazi znam osobne zeny, ktere otehotnely take hned prvni cyklus a tehotenstvi prosperovalo uplne v poradku.

Ono se hlavne (dle meho spravne) predpoklada, ze pokud na to telo neni pripravene (fyzicky ci psychicky), tak zena neotehotni. Takze pokud otehotni, tak tehotenstvi neni o nic rizikovejsi. Kdyz vezmeme v potaz, ze nekdo otehtoneni v sestinedeli, s novorozencem, ktereho koji, cerstve po vaginalnim porodu a i tak donosi zdrave dite...takova kyretaz je proti tomu, fyzicky, daleko mensi zatez. Tedy pokud ji nekdo ne*kurvi...
7. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ja vim, ale jestli jsi alespon trosku plasan jako ja...tak si vzdycky najdes neco:wink: Ja treba uz ted plasim z NT a velkeho UTZ:slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ja nejsem plasan trochu, ja jsem plasan hodne... takze se dneska cely den pozoruju, mam ztuhle bricho a porak sleduju, jestli nezacinaji ms krece plus litam na wecko, jestli nezacinam krvácet...takze super napln dne... nejak mam pocit, ze pokud vydržíme az do NT, bude to uz ok.
7. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova :grinning: :grinning: :grinning: Hele a dala ti Dr Utrogestan? Spis tedy preventivne, na zaklade toho zamkleho...

Ja ho jim, ale mam ho od kamaradky...je to spis placebo, ale to me ke stesti staci...
7. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jojo, utrogestan mam 2-0-2 a k tomu ten CLexane, tak snad to diky tomu klapne, ale to vis, nervy to jsou.
7. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda,já jsme dnes prosím ccelý den prd dělala ateď lítám :grinning: jsme jak zombie,nejmaldší se rohodla že noc přořve :confounded: :unamused: tak jsme Samovi aspoň doháčkovala veledílo zombika,svý k svému :grinning:
Jerště jsme testovala,ano maniak,zítra naposled a končím,čárka je obří,hezky se na to dívá,jinak jsme se rozhodla že k dr jdu 20.9,a tajně doufám v srdíčko,mohlo by být když vím kdy byla ovulace,no snad hlavně bude vše v pořádku,doktorku asi trefí,jsme minule tvrdila že končím,pak jsme nestíhlala preventivku a to nemluvím o tom že jsem po sekci,no se sestřičkou se nachlámou náramně,ale mám prima personál,i do pordky se těším,sem tam jak doma :grinning: :grinning:
7. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek