• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cabalkova ty mas mutwci, ze pichas clexane? Jak beres ustros? Ja polykam, ale u ml dcery jsem zavadela...
8. zář 2013 v 05:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino no znovu jsem koukla na vek tvych deti a znovu jsem zalapala po dechu :slight_smile: Jsi skvela, ze to davas...a koukam, zes jeste zacala skolu? Co studujes, masochistko? :grinning:
8. zář 2013 v 05:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni Jojo, v genetice mi vysla trombofilni mutace, takze kazde rano poctive pigaro, moc me to nebavi, ale co nadelam, mam bricho samou modrinu. A utrogestan zavadim, kdybych polykala, tak jsem vyrazena z provozu uplne a i takhle mam celkem problém fungovat jako obvykle, jsem po nem dost mrtva.
8. zář 2013 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cabalkova nemas to jednoduche... ale urcite se to vyplati:slight_smile:
8. zář 2013 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni No jasne. ja si nestěžuju, hlavnne když z toho bude zdrave mimi. :slight_smile:
8. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cabalkova ja jsem dneska nejaka nasiraci...nervni:frowning2:
8. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni Ja mam zas od včerejška migrénu a navrch linou... takze taky super kombinace. :slight_smile:
8. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko kočky :slight_smile:, můžu se k vám přidat? Minulý víkend jsem objevila pozitivní test a teď ve středu se chystám na kontrolu. Termín mi vychází 8.5..
8. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vixenn Ahooj, urcite pojd k nam a gratuluju! To ti vychazi termin stejne jako mne. :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Děkuji. Fakt?:grinning: Mám teda obavu, zda je vše v pořádku. Minulý víkend mi bylo dost špatně a teď mi vůbec nic není. Vím, že to nic neznamená, ale přeci jen to zrnko pochybností ve mně je.
Přeji všem pěknou a pohodovu neděli, nakouknu zase večer. :wink:
8. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vixenn To vis, ze to nic neznamena. Mne není lautr nic, ve ct před kontrolou jsem dostala malem infarkt, jak jsem byla nervozni, a všechno je v naprostem poradku. :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni chtěli jsme se 4 tým počkat,ale zase kdyby bylo později byl by jedináček,Sam a Jas jsou od sebe 2 roky a holky po roce,atk aby si zase byly blízko,sice to bude chvilku masakr ale myslím že to za to stojí,studuju maturu,začla jse, tak brzký těhu jsem nečekala tak s pukem přelouskám prvák,doufám, pak rok odklad a pak to ododělám,musím,kdybych to vzdala už se tam nevrátím
8. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vixenn vítej,gratuluji:slight_smile:
8. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, tak já se s vámi nejspíše loučím :frowning2: MS měla dojít včera - zatím nepřišla, ale testíky negativní, takže to pomalu vzdávám. Myslím, že už by na testu mělo být něco vidět. Já tam teda nějakého miniducha vidím, ale to je asi moje přehnaná fantazie a tu čárku si tam vidět přeji, tak ji tam asi trošku vidím, ale když se podívám znova, tak opět nic. Asi mi MS mešká z těch stresů. Tak se mějte hezky a všem co se objevily // moc gratuluji, trošku závidím a hlavně Vám přeji, ať jste vy i miminka, co nosíte pod srdíčkem v pořádku.
8. zář 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady Tak to me mrzi, třeba se carka ještě poradne zjevi. A ovu mas nejak potvrzenou? Pokud vis, kolik jsi dpo a ms nikdy, tak bych to ještě nevzdávala. :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj nastávající maminky, na radu Klárky @cabalkova bych se k vám ráda přidala :slight_smile: Jsem Zuzka a včera jsem našla na testu ducha, který dnes ještě zesílil a tak se potvrdilo, že asi budeme mít květňátko :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzaczech Ahooj, to je dobře, ze jsi tu. :slight_smile: A gratulace i tady. :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cabalkova - no nemám :unamused: já tu ms měla poslední dobou divokou, ale myslím si (podle hlenu) že byla 25.8. no a později to být nemohlo, protože jsme od té doby nesexovali :angry: No, nějak se na to neupínám, ale chtěla jsem mít květňátko. Tak když by to nevyšlo, tak bude třeba červíček :grinning:
8. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady Ja myslim, ze mimi je super kdykoli. :slight_smile: Drzim palce.
8. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzaczech - moc gratuluji a přeji ať je vše v co největším pořádku :wink:
8. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jetotady Děkuju a nevzdávej to :wink:
8. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova Děkuji za milé přivítání :wink:
8. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzaczech Vítej u nás Zuzi, to bude květňátek :grinning:
8. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miskadovci Děkuju, Míšo :slight_smile: Květen je přeci krásný měsíc :slight_smile: BTW termín porodu vychází na 1. výročí naší svatby :grinning:
8. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám všechny nově příchozí....

Jste taky tak KO? Já jsem stále tak unavená!!!! Navíc ke všemu včera v noci Ell dostala laryngitidu, takže se mi dusila, naštěstí jsem měla z jara čípek v lednici, tak jsme to ustáli bez pohotovosti, ale noc příšerná a jsem zase hotová. Naštěstí jdeme ke tchýni na oběd, tak nemusím vařit.... A malou budu mít tento týden doma, fajn skóre, první týden ve školce a hned nemoc!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě nic jiného není - jen bolest prsou, únava a teda musím jíst menší porce, jinak mi je špatně. Tak třeba něco shodím.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendyzr Ja jsem taky orvana jak boruvka, ale pricitam to hlavne tomu utrogestanu, co lupu navíc. Spala bych jak medved.... furt... jinak ostatní příznaky nula nula nic, ale uz se tim nehodlam nervit, proste mimi tam je, ve ct jsem ho videla a ted v další ct uvidim zas, tak proste všechno bude dobře, jsem se rozhodla. A s jídlem... mam furt hlad a blbe mi (nastesti) zatím není, tak jim male porce casteji, at nejsem jak Otesanek. Zatím teda celkove dobry. :slight_smile:
8. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vixenn
@cabalkova ahoj holky, tak me zatím podle MS také vychazi 8.5., komu to vyjde na den presne? ;) K doktorovi jdu poprvé zítra, uz se nemuzu dočkat, az tam to milimetrove mrne uvidim :slight_smile:
8. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mně to podle kalendáře vychází 4. 5.
Je to moje druhé těhotenství, ale první nedopadlo dobře, v 10tt bylo mimi ještě bez srdíčka a musela jsem na revizi. Snad se to druhé rozhodne prospívat, těší se na něj jak rodiče, tak i babičky. U doktora jsem ještě nebyla, nespěchám, čekám tak na 7. nebo 8.tt, abych už určitě viděla <3.
8. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
8. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzaczech kdy máš TP,já zase na dvě čárky na naše výročí a na své narozky jsme našla už dvě dálnice:slight_smile:
8. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek