• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
8. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino To je dobrý, člověka to potěší víc než milion dárků, co? :slight_smile: TP mám 20.5., tak třeba to dopadne o pár dní později a dostali bychom 25.5. krásný dárek k 1. výročí svatby :slight_smile:
8. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak jsem dnes naposledy testla,takže 18DPO vylítly dálnice testovací čárka okamžitě :wink: takže tady můj výjev testů horní dnešní
jinak ať o nás máte trochu představu,tak foto celé naší smečky
8. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zuzaczech tak s tím se dá eventuleně počítat,prvňátka se obvykle přenáší :wink:
8. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzaczech ani nemluv,to je dárek ,nad lešpí není
8. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruscha Držím palce, ať to tentokrát vyjde a miminko je v pořádku :slight_smile: Mě čeká teprve krev na HCG, na :hearts: si počkáme...
8. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino No vy jste ale krásná rodinka :slight_smile: Víš, co mě napadlo? Čím jezdíte, to už chce mikrobus :wink: Já bych taky chtěla velkou rodinu, ale začala jsem teda dost pozdě :grinning:
8. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech No tak to je krásné :slight_smile: Zítra plánuješ jít na krev?
8. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Moc vám to sluší :slight_smile:
8. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskadovci Jo jo, ale objednaná jsem byla původně kvůli úplně něčemu jinýmu :grinning:
8. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino slusi!!!! Kdy jsi mela narozky? Ted nekdy?

Ke studiu matury drzim palce, ja zacinam za tyden VS (dalkove) a nacasovani mam take uzasne:slight_smile:)))

Vsechny nove prichozi vitam :slight_smile:

Jo a hlasim, ze je mi na omdleni. Coz neznam...z zadneho tehotenstvi...
8. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzaczech Já nepočítám, že tu budu do května. Malá se narodila 36+4 a tak se nebudu zlobit, když tohle mímo bude nějako tak.... Naprosto mi to vyhovovalo, nikdo se neptal - Tak kdy už... A ty jsi ještě vcelku??? Jen jsme pak rozeslali SMS a manžel telefonoval a nikdo nevěřil....

@nonnni Mně se motá hlava, pozoruju to už 3. den. Tak asi tlak?
8. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem zatim hodne pri silach :slight_smile: a momentalne mam nejlepsi fyzicku za posledni 3 roky :slight_smile:. Pry jsem vcera uhnala manzela n kole, ja jsem cila a on se sotva zvedl z postele :D (ale slusi se tu podotknout, ze den pred tim najel 200km ;)
8. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni narozky jsem měla 2.9,maturu mám taky dálkově,výšku obdivuju,já snad nedám ani tohle mám vykojený mozek :unamused:
8. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech máme 7 místný citroen C4,takový pojízdný boing :grinning:
8. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino Myslela jsem si, že to bude něco takového :slight_smile: Tak hlavně, že se vejdete :wink:
8. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja mam narozky 7.9. a dcera je ma dneska...rupla mi voda na me 30. narozeniny, ale mladeznice se flakala:slight_smile: mladsi je 18.8...to jsme zplodili mrnouse ted:slight_smile:, ale mela termin 4.9...ja vubec rodim brzy. Starsi ve 36+1 a mladsi ve 37+4. Hrozne rada bych to dotahla do terminu alespon jednou:wink:
8. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka Určitě ještě nějaká mamina přibude tak se pak můžeme vsadit, která porodí dřív. :grinning: Já Týnku rodila 40+6 tak by možná bylo lepší se vsadit, která vydrží déle.:slight_smile:)) Na zítra držím palce, ať je vše Ok. :wink:
8. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tonik sel ven 36+3tt a pro me to byla zachrana, představa, ze bych mela kroutit třeba ještě další mesic, no obchazely me mrakoty, tak jsem byla rada, ze se sam rozhoupal takhle... i tak me 4220 gramu a 51 cm. :slight_smile: Sestricky se smaly, ze muze jit rovnou do skolky.
8. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vojta sel 40+4 presne na den, kdy jsme se domluvili :slight_smile:. Do ty doby totiz jela porodnice na castecny provoz. A taky jsem do terminu porodu mela rozplanovanou praci, takze driv proste nemohl :D. Protoze co prislo pak, byl takovy narez, ze jsem byla rada, ze vubec jeste ziju ;).
8. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no tak to byl macek, dcera mela ve 36+1 miry 2290 a 50cm...takovej stazenej kralik to byl:wink: To by mel pres pet kilo, zustat tam do terminu...nemela jsi gestacni diabetes?
8. zář 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr Me se hlava toci snad od uplneho zacatku tehu, vlastne diky tomu jsem pojala podezreni a udelala test, jinak bolest bricha ustoupila a objevila se silna bolest prsou, teda spis bradavek :slight_smile:
@saminomimino tak to uze je slusné velka kara, my mame tridverove clio, tak snad se s jednim mimcem vejdem, na nove ted nebudou penizky, kupujeme byt a ceka nas totalne kompletni rekonstrukce :grinning:

@pebecka
@nonnni
@cabalkova ja teda jeste nerodila, ale snad jednou nebudu prenaset :grinning:
8. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci tak s jedním miminkem se vejdete do clia v poho i s dvěma,ale my se 4 ma dětma ztěží :grinning:
8. zář 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci
@saminomimino Ale sedačku "vajíčko" bych tam pásat nechtěla. Jezdila jsem s ním celkem dlouho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@vendyzr jde mi spis o kocakek do kufru, pro druhe pak poridime uz vetsi auto, ale ted proste finance nejsou :frowning2:
8. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci To musíš jet kupovat s autem a vyzkoušet to, jinak to nepůjde. Clio má kufr celkem dobrý, ale přesto bych naslepo nekupovala.
8. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Cukrovku jsem nemela, ale bohužel jsem mela preeklampsii, takze byl chudinka dost otekly a tim ta vaha taky takhle naskočila. Doufam, ze se nam to napodruhé vyhne.
9. zář 2013 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jo takhle...a o kolik se pak spadnul? Chude maly:frowning2: Ja mela preeklampsii u mladsi, byla jsem jak balon, tlak mi nemohli srazit ani po porodu, ale mala byla, nastesti, v pohode a vazila 3110g ve 37+4...ja tedy vypadala, ze jsem snedla nejakou dalsi tehotnou zenu...ja nevypadala tehotna, ale proste jak valici se koule...jsem navic mrnava (154cm), takze pohled pro bohy...
9. zář 2013 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tady mam hnatlu ve 34+6....fuj! Ja otekala cele tehotenstvi tak mi doktro (debilne) poradil, at tolik nepiju..vzhledem k tomu, ze bylo vedro (cerven 2008), tak jsem skoncila zacatkem cervence v 31+ neco v nemocnici na kapackach na zastaveni predcasneho porodu, protoze jsem z toho nepiti dostala naprosto bezpriznakovy zanet mocaku. Jako fakt, zadny priznak...az do spusteni kontrakci...takze to bylo moc prima:frowning2:((( Pak jsem zase musela pit hodne a rodit jsem sla tak, ze jsem se na sal dokutalela...
9. zář 2013 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No pekny nozicky, vylozene baletka. Ja byla taky otekla, navíc, vysoky tlak, vysypala se mi silena vyrážka, bílkovina v moci, jaterni testy v haji.... no lahůdka. Tondik spadnul skoro na 3600, takze pomerne dost, a dost dlouho nam trvalo, nez jsme to nastartovali zase zpatky. Otekla jsem byla i po porodu, mela jsem sileny bakule místo nohou, a do toho zari 2011, takze pekelny vedro a porodnice bez klimy a moznosti vetrani, protože zrovna delali fasádu a všechna okna byla zalepena igelitem.... plazila jsem se v noci po chodbe před pokoji, kde bylo trochu snesitelneji a jak trubka chodila sem a tam, abych trochu rozhýbala lymfaticky systém a ty otoky sly dolu. Pousteli nas skoro po dvou týdnech a ještě porad jsem byla castecne otekla... takze nic moc.
9. zář 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek