• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cabalkova soucitim, ani nevis jak! Ja si doted pamatuji ten hic v cervenci 2008, kdyz jsem byla na udrzovani...prekvapive, v srpnu, kdyz jsem rodila, to nebylo k nepreziti kvuli pocasi, ale jinym aspektum...mam par demonu z porodu a doby v porodnici, ktere jsem jeste doted nezpracovala...doufam, ze nevystrci ruzky:frowning2:

Ja mam nohu normalne malou, v rozmezi 36 - 38, zalezi na strihu boty, ale tenkrat jsem se vesla jen do pantofli...
9. zář 2013 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No to ja taky, a ještě takových s dvěma tenkými pasky, myslela jsem, ze si do porodnice budu brat Crocsy, a to jsem teda nemela nejmensi sanci. Doufam, ze to naporuhe bude lepsi, dr mi vysvětlila, ze preeklampsie je zpusobena nedokonalou gestaci a obvykle byva u druhých tehu méně casta... tak uvidíme.
9. zář 2013 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova urcite to dopadne dobre! Ja ji tedy mela u druheho, ale zase u prvniho ditete jsem mela kruty karpal, ze jsem ke konci byla uplne chroma...coz jsem u druheho nemela v takove mire.....
9. zář 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No, nezbyva nez doufat, ze se mi to vyhne. A hlavne kdyby mělo druhé mimi taky vahovy odhad nad ctyri kila, tak se urcite nebudu bránit cisari jako u prvního, Tondik byl fakt dost pochroumanej, tak abychom tomu unikli. Ale to je ještě mooooc za dlouho....
9. zář 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nepít abys neotíkala a ještě v těhu :grinning: co to bylo za debila doktora :grinning: ?? no asi bych neposlechla,voda je základ všeho živtoa máš štěstí že jste to přežily
9. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsme asi jediná,kdo,zatím,mám těhu jako nejlepší období,krom rostoucícho pupku a z kraje té těhu únavy a čůrání,jsem si to období užívala,žádný bědary,psychicky v pohodě,celé 3 těhu fit,jen u Jas jsme měla zvýšený cuky,ne doslova cukrovku ale na hranici,ale spíš z toho mího přežírání sladkým žeru to po tunách,u Liv jsem cukr odmítla,já jsem byla o.k a malá byla v termína a takový drobek,doufám že tohle těhu bude taky takové v klidu,ale jsem po sekci,mám pocit že už teď mně občas dost podivně bolí děloha :unamused:
A úděsně se bojím těch dvojčat,já i muž máme blízké příbuzné dvojčata,takže v každým těhu jsme to očekávali
9. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubyt výtvorem :grinning: Syn je milovník zombies asi po mámě :grinning:
tož jsem mu jendoho spíchla
9. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,
já byla taky oteklá jak dýně, navíc vysoký tlak, tak stále hlídali preeklampsii, ale bílkovinu jsem neměla, takže jako v rámci možností OK. Ale stále mě honili na nemocenskou a já ne a ne, doma nebudu. Skončila jsem v práci 25.8. - už jsem to neunesla psychicky, co tam kolegyně vyváděla a malá se narodila 21.9., takže jsem si to volno doma moc neužila.... Ale byla úplně OK, i když 36+4 - měla 48 cm a 3,115 kg.
Snad se nám ty otoky přes zimu vyhnou, to by asi pantofle nehrozily - do sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@saminomimino Tak to je paráda!!!!! Já tak maximálně čepičku :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino Taky jsem po sekci a cítím dělohu jako dost :unamused: :unamused:
9. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr včera jsme pinkli bedminton a bolel mně podbřišek dost,ale spíš jako vazy a svaly kolem dělohy,asi no je to jiný po sekci,celý jiný naprd :frowning2:
9. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja jsem taky po sekci a bricho me bolelo jen jednou a to jsem zrovna vůbec nic nedělala, cely den sedela na skoleni :D.
@saminomimino
jinak předchozí tehotenstvi jsem si také moc užívala, drobek rostl jak mel, nevolnosti zadne, bedary se mi naopak ztratily, zadny bolavy kopance- vzorne ditko, unava zadna - sportovala jsem do sedmého mesice, nez me doktor zacal strasit s drivejsim porodem, coz bylo kvůli zavrene porodnici nezadouci. ještě v 9.mesici jsem sla na Drabske svetnicky :slight_smile: a bylo mi fajn. také jsem sice byla otekla (zpetne když jsem videla fotky, jinak mi to ani neprislo), ale to k tomu asi i patri, nebyla to zadna hruza, jako jste to mely nektere z vas. co ale prislo po porodu jsem si nepředstavovala ani v nejhorsim snu :slight_smile:, chtěla jsem ho nacpat zpatky :D
9. zář 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já taky měla všechny těhu,pohodové,mně semlela jen sekce,byla akutní a už bych to nikdy nechtěla zažít :frowning2:
9. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino napodobne, všechno vypadalo ze pujde jak po masle. otvírala jsem se rychle, v 11 jsem prijela na kontrolu a rovnou si me tam nechali (to jsem byla na 1 cm) a něco kolem treti jsem byla na 8 cm. a od te doby to slo zkopce. spatne ozvy, nesestupoval, abych ho mohla vytlacit a nakonec sel narychlo sekci ven. co se presne stalo nikdo nevi, takze ani nevim, cemu se třeba vyvarovat u druhého tehu.
A takovy maly for nakonec :slight_smile: - dulu jsme ve finále nepotrebovali na muj porod, ale aby uklidnila manzela, který myslel, ze mu oba umreme ;)
9. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino copak se u vas zvrtlo?
9. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@pebecka

ja tedy pohodova nemela ani jedno tehotenstvi, nesnasim je uplne nejlepe, ale hned po porodu jsem uplne fit...jak je vetrelecek pryc:slight_smile:

Ja rodila prvni 23,5 hodiny, druhou asi 13 hodin...prvni porod byla zkusenost positivni, pricemz malou jsem tlacila ven nekolik hodin, druhy byl hnus fialovej a to jsem tlacila jen hodinu. Kazdopadne prvni mela na kahanku, coz jsme se dozvedeli az zpetne, protoze porad nesla vytlacit, zajizdela zpatky a nakonec vysla nejdnou i s placentou. Mela extremne kratkou pupecni snuru a tu jeste navic kolem krku, takze vylezla z placentou priplaclou k hlavicce, az se ji ji podarilo urvat...chude male.
9. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni :fearful: tak to je sila, to se da prezit jo ;)? ja vim, blba otázka, když tu pises, ale povazuju to za dost riskantni porod pro obe dve!
9. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka jj, paradoxne on a mela ozvy docela v norme a ja take nemela zadne extra problemy krom toho zdlouhaveho tlaceni. Ozvy ji zacaly padat az uplne ke konci, jak se placenta odloucila a to uz jsem ji vytlacila...ja byla pak v pohode. Domu jsem sla deset hodin pote. Ona zustala na JIP a sla domu az paty den, mela antibiotika (24 hodin od prasknuti vody) a pridychavali ji v krychlicce...ale jinak byla v poradku.
9. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka myslím že za to může umělá ruptura nevím,ale malá se stočila obličejem,takže riziková poloha,ani nepřemýšleli,hned se šlo na SC
9. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni bože,jakto že na to nepřišli,zní to děsivě
9. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no, protoze se (pry) delka pupecniku neda zmerit na UTZ (to mi tedy tvrdili lekari nezavisle na sobe, jak v CR, tak v zahranici, kdyz jsem se pidila pri tehotenstvi s druhou dcerkou. Kratky pupecnik je (opet pry) docela zvlastni jev, preventivne se neocekava a co je nejvic rozhodilo, ze ona mela porad ozvy v poradku, pricemz v podstate byla docela dlouho pridusovana...nejak ten porod tolerovala lip, nez bylo zdravo, kdyby spadly ozvy, tak jsem jela na sal okamzite....no pruser by byl, kdyby urvala tu placentu a nevysla ven, to by so o nas o obe....nastesti vysla pak hned.
9. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino udelala jsem si test :grinning: Porad positivni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no zní to fakt hrozivě,mohlo to dopadnout i jinak,ale naštěstí ne:slight_smile:
ty maniaku :grinning:
9. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tady je par minut po porodu, sel s ni manzel...rychle se sebrala, za par hodin uz se tam povalovala vicemene bez hadicek:slight_smile:
9. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes 40DC a zitra kontrola u dr, tak jsem se chtela ujistit, ze tam ty carky jsou porad dve :wink: A pekne zesilily :slight_smile:
9. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady je asi po peti hodinach, doted takhle, ve spanku, zaklani hlavu a to je ji osm:wink:)))
9. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miskadovci super dalnice!!!!
9. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni oujé,bobeček malý,takový přivítání na svět
9. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci no jasnější to být nemůže moc držím palce ať je vše dobré
9. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni to jak se tlačila a nemohla,co,divím se že jste nechodili na rehabku,já kvůli obličejové poloze skončila sekcí,malá byla přesně takto zalomená,děti po takovém porodu mívají ošklivé následky,naštěstí SC byl takový fofr,že i otok obličeje byl hned pryč,ale měla to děsíví,a apgar měla samé 10 tky,naštěstí
9. zář 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja byla na kontrole a doktor nadseny zrovna nebyl. Slabe krvacim ( ruzovy vytok), coz me moc neznepokojovalo, jeho jo :(. Dostala jsem nejaky hormony, za tyden kontrola a viskat si zatim moc nemam. To mam za trest ze jsem se chlubila driv nez to bylo potvrzene :(
9. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek