• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino ale ona nebyla rotovana do posterialni pozice, ona nastesti byla spravne...akorat tam tedy visela na tom pupecniku. Otoky mela tak asi normalni,ostatne to je videt na te fotce. Ja nerodila v CR, fura veci se neresi...kamaradku pustili domu s holcickou narozenou ve 31. tydnu, vazila 1,8kg u porodu a spadla na 1,6kg...domu sla po tydnu...je tedy fakt, ze ji opravdu nic nebylo, jen byla mrnava...tady by ji drzeli minimalne do dvou a pul kilo ve spitale...
9. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci Paráda. :slight_smile: Taky držím palce, ať je vše v pořádku. Já si včera pro jistou taky jeden udělala a krásně zesílil, potěšilo mě to. :sunglasses:
@pebecka To bude dobré, uvidíš, že za týden si už vískat budeš. :wink:

Jinak když se tady tak nějak řeší ty porody, já si ho v podstatě nepamutuji. Rodila jsem 12 hodin, byla jsem hodně vysílená a na kyslíku. Ve finále šla malá kleštěma, protože byla špatně narotovaná. Když jsem ji pak viděla v inkubátoru, modřiny z těch kleští na obličeji, hrůza. Měla jsem tak strašný strach, že nebude v pořádku... Naštěstí je v pořádku a je to pěkná divoška. :grinning:

Teď mě tak ještě napadlo, že jsem pěkně nevychovaná, ani jsem se pořádně nepředstavila. :unamused: Omlovám se a hned to napravím.
Jmenuji ji se Gabča, máme skoro 20 měsíční holčičku Leontýnku a teď se zadařilo napoprvé. Řekli jsme si s manželem, že to zkusíme (dělali jsme kluka :grinning:) a ono to vyšlo. Jsem teda dost překvapená, ale šťastná.
9. zář 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, tak tu uz tyden nakukuji a az ted mam odvahu jsem 14dpo a na testu //... V listopadu 2012 jsme o jednu fazolku prisli:-/ byla jsem 10tt...Doma mam maleho 3.leteho rostaka:-* a na brasku/sestricku se hrozne tesi... Porad nemuzu uverit ze se nam konecne zadarilo... Doufam ze se fazolce bude u me v brisku libit a zustane. Termin mi vychazi na 19.05 podle kalkulacky... Pristi tyden zavolam na ultrazvuk. Jinak prsa v jednom ohni,ale jinak vse ok vsem tu gratuluji:slight_smile:doufam ze nastu bude cim dal vic a vsechny to dotahneme do happy endu:-*
9. zář 2013 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka jaký trest,neblbni,co se má stát stane se,já to vždy troubila do světa hned i rodině a to nebylo ani potvrzené srdíčko a nikdy nic,jako slabé růžové špinění je v těhu běžné,kor ze začátku,nemusí to být ani zělohy,jen z hrdla nebo s cévky,já růžově špinila u Olivky a v pohodě,dala mi utroš,ani jsme ho nebrala ustalo to samo,zbytečně tě vyděsil :wink:
9. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn vítej,to máme podobné řekli jsme si že ti zkusíme a hned to vyšlo :grinning:
9. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah gratuluji,určitě to tentokrát výjde :wink:
9. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino diky,kez by to pravda byla... Ale rikam si co se ma stat to se stane, ale uz ted to male stvoreni v brisku miluji:-*
@vixenn gratuluji,super ze se Vam tak zadarilo. My cekali 6mesicu:-/ nic moc... Ale hlavnI je ze je to tam. Tada doufejme.
9. zář 2013 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino ja vim ;), jsem to chtela rict rodine a i kdyz ted nechci predchazet situaci , nase mala dvouleta slepici prdelka roztrubuje, ze mama mimi brisko a je to venku :D
9. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hlasim, ze uz vim, proc je mi na omdleni...z utrogestanu. Jak si ho vezmu, tak jsem uplne KO, coz je vtipne ted, kdyz potrenuju jit do prace a tam 4 hodiny non stop mluvit. Ono to mozna nebude uplne od veci, ja mluvim extremne rychle, takze zpomalleni muze byt benefitujici pro me studenty :grinning:

Rano test, dalnice uplne stejne, nabehly stejne...jsem spokojena...

Hezky den preji :wink:
10. zář 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Jojo, taky na me ma umrtvujici ucinky a taky bych ted potrebovala byt vykonna... no, holt nam trochu ubere paru pod kotlem, no. :slight_smile:
10. zář 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, původně jsem myslela, že budu patřit spíš k TP v dubnu (podle MS), ale na 1. utz byla jen bublinka a doktroka řekla, že jsem nejspíš otěhotněla později, takže budu patřit asi spíš do Květnovek:slight_smile:... Byla jste některá na utz, kde byl vidět pouze gestační váček? Za jak dlouho jste viděli mini prcka?
10. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 vitej mezi nami :slight_smile:. ja byla včera a mela jsem jen gestacni vacek, nebyl tam zatím ani zloutkovy vacek natoz embryo ;)
10. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka Děkuji za uvítání:slight_smile:... uvidím v pátek, jdu k doktorce, tak snad po 9ti dnech od 1. utz už bude vidět plod či plůdeček....Aspoň něco, ať vím, že se vyvíjí:slight_smile:
10. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, dobré ráno,

tak je to potvrzeno, jsem doma od Mudr. Jsem 6+3, vše je tam , kde má být a srdíčko bije!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendyzr tak gratuluji, určitě bije jako zvon:slight_smile: tiše závidim:slight_smile:
10. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr krasna zprava :slight_smile:, kdy jsi mela poslední MS?
10. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr moc gratuluji,v dobrém závidím,doufám že za 10 dní budu taky tak spokojená :wink:
10. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr Blahopřeji. Já jdu zítra tak jsem zvědavá a už pěkně nervózní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Jen já blbka si nepožádala o UTZ, u malé už mám od začátku všechny fotky z UTZ.... Jsem byla poprvé u jiné doktorky,tak jsem nevěděla, jak to chodí, můj bývalý doktor dával obrázky automaticky....

@pebecka Cca 27. nebo 28. 8. Jsem si to tentokrát nepoznamenala, ale myslím, že to bylo nějako tak :grinning: :grinning: :grinning: A i mímo tomu odpovídá.
10. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr spis 27.7 ;)
ja také chodim k jinému doktorovi nez v prvním tehu a ten se tvaril, ze obrazek az po prvním trimestru, do te doby ze je povercivy... budu ho muset presvedcit ale dřív, az tam bude aspoň něco videt :slight_smile:
je zvlastni jak to ma každý jinak. vy uz mate srdicko a my s poslední MS 1.8. jenom gestacni vacek.... (jen 4dny rozdil)
10. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka Říkala mi dnes doktorka, že od toho 7. týdne, tj. 6+1 a dál už srdíčko bývá. Já mám s malou přesně z tohodle období a fakt mě mrzí, že jsem si dnes neřekla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mě trošku bolí břicho, no spíš tam dole cítím takový tlak, jako bych to měla dostat. No snad to je OK. Mám trochu obavy :frowning2:.
10. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital mě taky bolí dost břicho, ale mám na drátě kamarádku trojnásobnou maminu, která mi říkala, ať naplaším, že mě bříško trochu bolet bude, když se tam vše roztahuje a plní... říkala, že když nekrvácím, tak žádnej stres a kdyby mě to mělo stresovat, tak k doktorovi....
10. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, bolest břicha jako na MS je normální. Já dokonce měla dvakrát i hrozné křeče a mimi dnes mělo na utz srdeční akci, takže buďte v klidu, co se bolesti břicha týče. Chci se zeptat, jestli některá ještě měříte bazální teplotu a pokud ano, zda jste v těhotenství některý den zaznamenaly i významný pokles (třeba o 0,4 nebo 0,5 oproti normálu od ovulace). Dnes se mi to stalo (měřila jsem po týdnu neměření, protože po probuzení jsem zjistila, že najednou přes noc vymizely úplně všechny těhu příznaky a strašně mě to vyděsilo, po změření teploty jsem ovšem byla vyděšená ještě víc :frowning2: ).
10. zář 2013 v 15:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza1717 ja ji teda nemerila ani před tim ani ted, takze neporadim. ale pobavilo me vymizeni priznaku přes noc ;). muj jediny priznak je, ze jsem nedostala MS ;)
jake mate příznaky?
10. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital me takhle bolelo bricho v patek a ještě jsem zacala spinit. myslela jsem si ale, ze jsem to prehnala na kole. pak se bolesti bricha vytratili, spineni zustalo a na to ted mam ty hormony.
10. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza1717 Já neměřila, já jen zavádím každý večer utrogestan. Všimla jsem si min. týden, že jsem tam vevnitř nějaká chladná. Za dva dny, jsem se nějak ohřála :slight_smile:. Takže asi to tak být může.
10. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já budu asi nervovat pořád.....prostě vzhledem k min. nedobré zkušenosti se bojím, že to zas dopadne blbě.
10. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka Minulý týden mě bylo fakt děsně. Těhotenská rýma, únava jak hrom, bolely mě prsa, břicho....Tento týden je mi dobře (až moc dobře). Už mě ani nenatahuje u čištění zubů, jen mě bolí trochu prsa. Ale je fakt, že teď se mi udělalo nějak divně od žaludku a bolí mě to břicho.
10. zář 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka měla jsem teď už každý den takový jiný pocit v břiše (některé polohy už byly výrazně nepříjemné), několikrát denně bolesti břicha, bolavá prsa, napětí v nich a bylo mi tak trochu šoufl téměř pořád, byť jsem zvracela jen dvakrát. A taky při čištění zubů se vždy už 14 dní dávím a dnes ráno nic. No zpanikařila jsem pořádně, hlavně ta teplota mě dorazila, protože jsem věděla, že některé holky na diskuzích šílí z poklesu o 0,1 či 0,2 stupně a když jsem naměřila -0,5, tak mě málem kleplo. Mimiskovi ale srdíčko tluče, tak doufám, že ta nízká teplota není předzvěst něčeho špatného (právě jsem četla články, že to může být před potratem, ale to by se člověk zbláznil, vlastně každou chvíli je něco, co může být předzvěst potratu, asi to chce se nějak nuceně zklidnit...).
10. zář 2013 v 15:33  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek