• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Ahoj holky...tak dva proužky :wink: ...dle kalkulačky by to mrně mělo být 14.5. :slight_smile: k doktorovi se ale terpve chystám v pondělí 16.9....tak uvidíme....
10. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza1717 vychazej z toho, ze mate srdecni akci a kdyby se něco delo, doktorka by si toho dneska vsimla. všechno je na nejlepší ceste a je cas se radovat :slight_smile:
10. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no ani zvláštní není,záleží kdy jste která měla ovulaci,pochybuji že obě ve stejný den,to se pak prcek vyvíjí zcela jina
10. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr no tak asi záleží kde je mimi v děloze uložené a jak dobrý mám lékař přístroj,já byla více než 6 plus 1 a srdíčko nebylo vidět,vždy jsme si počkala na 9 týden kde už krásně tlouklo
10. zář 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jak ti dneska je? Testovalas? Me je pekne blbe a jsem KO...nic moc tedy:frowning2:

Gratuluji k potvrzenym tehotenstvim, at jiz z testu, tak od lekare :slight_smile:
10. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza1717 já spíš nechápu že se tak hlídáte když už víte že těhu je,teď máš jen stres,myslím že normální ženská si v těhu nebude měřit bazálku,pokud nekrvácíš není proč plašit,jen si děláš zle stres je na potrat to nej,ne pokles teploty,který se může vychílit kde čím,obzvláště kolísavým tlakem těhotné :wink:
10. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka žádné příznaky nemám MS a mám pozitivní test,u každého těhu to bylo podobné,vždy vše bylo v pořádku,vůbec nic to neznamená,nikdy jsem nezvracela neomdlévala a vždy jsem donosila zdravé dítě a měla báječné těhu
10. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni netestuji,už nebudu vyhazovat peníze,je midobře,nevím o tom že jsem těhu :grinning:
10. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino ja to vim, ale premyslim, ze krom tech navalu po utrogestanu vlastne nevim, zda to neni vsugerovane do jiste miry, protoze zase tak moc fyzickych zmen uz nepozoruji...jako bolesti na MS ci citliva prsa...

Doma je ted sranda, manzel prisel z hodiny cestiny a procvicuje s dcerkama, ktere si z nej delaji srandu, ze neumi vyslovit R (s hackem) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes rano jsem zacala spinit, takze po tech 2 nezdarech jsem se vydesila a bezela k doktorce, prvni prohlidka mela byt az v pondeli a pani doktorka mi potesila, podle posledni MS jsem dnes 5+5 a bylo videt srdicko <3
Dostala jsem neschopenku, utrogestan a kontrola za 12.dni
10. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@saminomimino Ono hodně záleží na přístroji, poprvé jsem také byla v 7 tt a srdíčko bilo a teď taky.... :wink: :wink: :wink:
10. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina tak to má paní doktorka super přístroj už taky brzy vidět srdíčko,paráda,dobré zprávy:slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja hlasim, ze konecne vyvesili rozvrh na studium na net a prusvih je, ze se v nem vubec nevyznam :unamused: Ja fakt nevim, kdo jim delal tenhle web a nasledne rozvrh, zkousek a zapoctu se nebojim tolik jako faktu, ze vubec nedorazim, protoze nevim kam!
10. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mám to se školou podobně,první den jsem šla do neznáma
11. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino btw krasne jmeno pro chlapce :slight_smile: kamosky z prace se tak manzel jmenuje... Je to jako jmeno z pohadky :slight_smile: :slight_smile: vidim ze vsechny tvoje deti nemaji zrovna ceske jmena... Ja mam rada zahranicni jmena. Jina... Uz ted listuji a doumam nad dalsim. U holcicky je to asi jasne,ale kluka jeste nevime. Ja chci jemno co se da zkratit jak my mame Zecharia a rikame mu Zack, (babicka ho volaji) Zaky, Zakus, Zakousku...atd... Libi se mi Noah ale nevim jak by jsme ho volali...U holcicka vede Hannah nebot obe nase mamky jsou Hany (obe zdravotni sestry) jen jedna v CR a druha v Africe.
11. zář 2013 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hned ráno jsem jela na krev, příští týden jdu na štítku, tak aby výsledky stihly dorazit k doktorovi. Ale celkem to v laborce odsýpalo, tak jsem byla ráda. Nedělá mi teď moc dobře být dlouho ráno bez snídaně.... Těch 20 minuti po prášku na štítku je vždycky nekonečných.

Koukám, že tu začínají jména - já chci na kluka určitě Jonáše (manžel chce Jirku po sobě, ale má smůlu, páč se nám mimčo určitě narodi někdy v dubnu a to je i Jiřího....) a holčičku Theu, ale ta nevím taky, jestli mi projde. Už Ella byl velký boj, papír se souhlasem manžel podepisoval před příjmem v porodnici :angry: :angry: :angry: Ale kdyžtak mám v záloze Lindu, ta by mi asi prošla :wink: :wink: :wink: :wink:
11. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah Jééé, koukám, že máme skoro stejně staré děti!!! Ell je 21.9. 2010!!! Takže ten váš je jen o týden starší! :dizzy_face:
11. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr to mame :wink: ZAck je 14.09... Leti to co?? Kdy ti vychazi termin porodu? Thea je krasne jmeno.. Ale jak jsem psala ja mam rada jmena co si muzes menit, zkracovat... Ella se mi taky libi teda Eleana nebo Eliana a rikali by jsme ji Ella...
11. zář 2013 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah Vychází to asi na 3.5., ale nepředpokládám, že tu budu tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning: Ell měla být 13.10. a je 21.9., takže asi tak. Jdeš do práce? Nebo na nemocenskou? Já se vracím 23.9. do práce a vůbec se mi nechce. Ella má spoustu možností na zdrobněliny, je to super jméno. :wink:
11. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr
@radkayeboah
@saminomimino

tedy vy mate tak jasno ve jmenech, ze uplne zavidim:slight_smile:

U nas je to vzdy boj, starsi byla pojmenovana tyden po narozeni, mladsi jsem si prosadila sice predem, ale za mega kecu a ted tedy nevim, zda se mam rovnou vytasit s Mackenzie, nebo si trvat na Holly a stravit jeji cele jeji detsvi tim, ze budu lidi krotit v tom, aby ji nerikali Holinka :unamused: Zoe ma kamaradka, tu dat nemuzu, Gabbi je jak Gobi poust, Bibiana je jak Bobbejaan vyslovnosti, coz je v afrikanstine pavian, Ella mi nepprosla uz u prvni jakozto Ellie the elephant...no proste muj manzel nejade neco uplne na vsem...a nakonec mi pojmenoval dceru tak, ze je v CR jedina s tim jmenem a doted ho okoli vyslovuji blbe...proste talent...

Kluka chtel vzdy Trevise, no nevim, nevim...jsem ochotna mu poridit zelvu s tim jmenem, ale dite ne...to zase bude boj, ae ted dite pojmenuji az po narozeni, odmitam se stresovat s hledanim jmena predem....proste nas neco napadne...jako u starsi...
11. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova kde se toulas?:slight_smile: Vsechno v poradku?
11. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr no ja zatim nebyla u doktora,ale podle kalkulacky vychazi na 19.05 tak uvidime, Zack mel termin 25.09 ale vykukl na muj svatek:grinning: Ja jsem v praci furt uz od Zakovych 10mesicu :unamused: zijeme v uk a tady je materska jen 9mesicu placena a 3 neplacena... Takze ja si vybrala cely rok s tim ze 3mesice (necele jsem byla na neplacene dovolene) v praci jeste nevi. Mam strach jeste neco rict.Nebo v listopadu minuly rok jsem v 9tt potratila... no vlastne jsem byla jen asi 4tt a mimi to vzdalo :frowning2:ale krvacet jsem zacala az kolem 8tt... jenze tu v uk se chodi na prvni scan az ve 12tt. K doktorovi-gynekolovi se nechodi skoro vubec my chodime k midwife (porodni asistentka) a ti objednavaji az od 8tt... Nikdo vlastne nevi ze jsem tehu krome manzela, brachy a jedne dobre kamosky no a Zacka ale toho to nijak nevzrusuje... Rodice doleti na navstevu 20.09 tak premyslim dobry zpusob jak jim rict ze budou mit dalsiho vnoucka-vnucku...A pak 02.10 nam doleti babicka s dedeckem tak to reknu jim..Snad tato fazolka zabojuje a bude vse ok. V pondeli jdu volat k midwife (mam chlapa,coz neni moc caste,ale je super) a rikal ze mi scan posune driv tak na 8tt abych byla v klidu kdyz uz jsem jednou potratila... A Elu mas ve skolce?? To jde do prace ted 23.09 po materske?? a pak kdy planujes jit na materskou znovu? ja doufam ze vydrzim kdyz bude vse ok alespon do Brezna...
11. zář 2013 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni trevis je super jméno,no na holku ale jasno nemáme,kluk zůstává ale Rose je prozatimní,holka bude mít dvě a jak se měnují tvoje děti?
11. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No na tu holcicku jsme se zatim domluvili ze asi HANNAH nebot obe nase mamky jsou Hany,ale porad to muj meni ze Alison, Alexandra... Me se libi Analigh, Anabella... U kluka je to boj strasny... Nebo muj dosel s Wesley (to je jako vesluj...) potom Jessie (to mi prijde spis pro holku jak pro kluka) Ashly.... Nevim nevim... Na neco jeste prijdeme... Odkud je tvuj manzel? Zijete v cizine??
11. zář 2013 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tayla Jade starsi a Emma Lily je mladsi...

Ja bych fakt manzela nejradeji prizabila, ted jsem si vzpomela, ze kdyz jsem s Emm navrhovala jmeno Esther, tak se me vazne zeptal, zda hodlam porodit obstarozni starou pannu, protoze na nikoho jineho se to jmeno nehodi...
11. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radkayeboah Díky,nemám ráda naše jména,když už tak staročeská třeba Antonie Josefína ale to mu neprojde u chlapa ,většinu jmen jsem prostě v těhu cítila že k dětem co nosím jdou,Tristana jsem nechtěla al hrozně se mi to zalíbylo ve filmu Legenda o Vášni,a bylo jasno já bych chtěla Rose Josefine holku,ale prý ne,možná mi ale projde Rose Evelin,ale času dost :wink:
11. zář 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jak se to čte tayla.tajla?Jsem ráda že nejsme jedinní exoti,tchánovci kroutí hlavou a lidi se nás opatrně ptají jak jsme na ta jména přišli,samozřejmně že oni mají doma ěé tého Vladímira a Verunku po mamince :grinning:
11. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah Wesley je super,mně se líbí i Wiliam,ale prý máte teď v UK nejvíce dávané jméno Muhammad :grinning:
11. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah muj manzel je jihoafrican, ale uz od tehotensvi s mladsi zijeme v CR. Starsi se tam narodila. Jeste k tem jmenum maji relativne delsi prijmeni....nokolonky jsou na nas obycejne male...pisu maji, protoze ac jsme jiz deset let manzele, tak ja mam svoje rodne prijmeni, diky matrice v Brne...ale to je nadlouhe povidani....
11. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to by mi neproslo... je to muslimske jmeno.. Teda mohammed. Muj je krestan jako ja. Ted leti George :wink:
11. zář 2013 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek