• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda se jmény, fakt.

Je to tady v té dizkusi zajímavé :grinning: :grinning: :grinning:

@radkayeboah Jo tak... Já pracuji od Ellčiných 14ti měsíců, ale jen na půl úvazku z domu. A teď se teda mám vracet na plný úvazek, to bude hukot. V plánu mám vydržet minimálně do Vánoc a když bude hnusná zima, tak půjdu leden a únor marodit, protože bydlíme na Vysočině a jezdím do práce 22 km a přes samé lesy a kopce, což je v zimě dost humus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak bych na mateřskou chtěla jít 6 týdnů před termínem, takže koncem března :wink:
11. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Wesley ma byvala sefova a druhy jeji syn je Rowan...
Cte se "Tejla"...

Exoti urcite nejste, jmena davate krasna...
11. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni takze mas doma taky misenky? A pred tim jste zili v africe?? Ja jsem casto premyslela se odstehovat zpet do CR ale nevim ci by to nebyl krok zpet.. Muj cesky nemluvi-zaklady....
11. zář 2013 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah to byl spíš vtip,že je to paradox ne v UK,hold kosmopolitní extrém
11. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jé já taky málem skočila a jihoafričanem,ale nedopadlo to :dizzy_face:
11. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah nene, muj manzel je totalne alabastrovej :grinning: Holky jsou belosky. Cesky take neumi nic, ale uz mel tri lekce, tak jsem zvedava, co z toho bude :grinning:

Ja zila 5 let ve Skotsku a pak 7 v JAR a pet mesicu tehotna jsme zdrhli do CR.
11. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino jj, oni jsou nejak vsude, jak nechteji byt tam:slight_smile:)))
11. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. zář 2013 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Tu som... všechno v poradku, zítra teda kontrola, ale dneska jsem nervozni jak pes, uz jsem byla na zachode snad dvacetkrát, jsem dneska 6+0tt a to jsem v unoru akorát zacala krvácet, tak me chytaji desy... tak snad to dneska ve zdravi preziju a dr me zítra zase uklidni. :slight_smile:
11. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova tak se drz!
11. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Byla jsem do včerejška tak pekne v klidu, tak jsem nastvana sama na sebe, ze jsem se zas takhle vynervila, když mi nic není. No trubka, no.
11. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nebud na sebe tak prisna. Po te zkusenosti bys musela byt robot, abys to dokazala vytlacit a ani si nevzpomenout a nezapanikarit.

Ja jsem opet vystavena, nevim uz co sama se sebou...asi si pujdu neco koupit na ebay:slight_smile:)))
11. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jo tak to je taky moje oblibena cinnost, muz mi říká ebayova kralovna. :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy teda s těmi jmény válíte :slight_smile:. Mě se líbí klasika...zatím uvažujeme nad Antonínem, Janem, Hugo mi neprošel a asi ani neprojde, Evou, Annou, Eliškou (jenže ta je profláklá jak hrom, debilní módní trend...jmenovala by se hezky jako babička). Ale uvidíme co nakonec bude a nebude. Času dosti :slight_smile:.
Spíš pořád přemýšlím nad tím, jestli si nechat říct pohlaví, nebo si to nechat jako překvápko k porodu. Já to mám tak 50 na 50%, manžel by to rád věděl...tak nevím :frowning2:.
11. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni No a co jddes teda kupovat? Ze bych se inspirovala. :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital Ja to urcite budu chtit vedet a to co nejdriv. A s holcickou mame jasnou Alzbetku. Antonina uz mame a jiné klucici jmeno jsme zatím neresili, moc s chlapeckem nepocitame. :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Kočko, ty se máš, že jdeš zítra na tu kontrolu. Já jdu na 6 dnů, ale o víkendu to hezky uteče a pak bude :slight_smile:.
11. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital my urcite prekvapko...jsem se rozhodla:slight_smile:

@cabalkova zatim nemam tucha, az neco objevim, tak dam vedet:slight_smile: Ja nemam z vybavicky vubec nic, takze realizovat se neni az tak tezke:wink:))))
11. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Aby jste se nepřepočítali :grinning:. Mě je to jedno co to bude. Beru holku i kluka, ikdyž vnitřně bych si přála o malinko víc kluka, ale je to fakt tak 51 na 49% pro kluka :grinning:. No a manžel by byl rád kdyby to byl kluk (že prý druhorozenou holčičku bude chránit). Jak je naivní :grinning:. Strana od manžela by chtěla holku, pač tak se rodí a rodilili jen kluci a moji rodiče zase chcou kluka. A mě je to vážně jedno....jen kurnik...říct, neříct....vůbec nevím jestli mi půjde ta zvědavost potlačit :slight_smile:.
Alžběta je moje babička :slight_smile:. Takže budete mít dětičky od A.
11. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To máš dobré, já fakt nevím :slight_smile:.
11. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital tak ja cekam treti, u prvni jsme si to rict nenechali, u druhe ano...ted nechci....chci prekvapko:slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni A překvápko bylo lepší, ju? A co máte? My zatím nic, bude prvorozený (ná).
11. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my jedem po 4 na překvápko,vždy jsem chvátala pohlaví vědět a i když tuším,chci zažít ten pocit překvapení u porodu,hrozně se na to těším a vydržím to :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni modlím se aby se něký chytrý lékař neprokec :grinning:
11. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no to se musi hlasit predem, oni jsou jak pitomi nekdy...
11. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cital tak tezko rict, zda lepsi...pro nekoho lepsi, pro nekoho ne:slight_smile: Ja to u druhe chtela vedet a nechala si rict, u provni jsem to chtela vedet, ale manzel nechtel...a ted nechci...
11. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Však jasně, každého věc, každý má na to jiný názor. Já si tomusím hold ještě rozmyslet :slight_smile:.
11. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky, dnes proběhla kontrola, vše v pořádku, srdíčko zatím vidět nebylo. Mně je dnes děs běs, od rána se mi točí hlava a je mi na omdlení. Tyhle stavy jsem s Týnkou neměla tak se děsím, abych se někde nesvalila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my si teda "dělali" kluka, ale když to bude děvčátko, zlobit se nebudu. Pro kluka jméno nemáme (já chci Jeníčka, manžel Pavlíka a navzájem se neshodneme), pro děvčátko asi Karolínka, Linda, Viktorka. No, uvidíme... :slight_smile:
11. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn a kdy máš TP?
11. zář 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek