• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Holkyyy, my dělali kluka, tj. po ovulaci, ale uvidíme.... Máme doma princeznu, tak teď doufáme v kluka, ale já se nebudu zlobit, když to bude druhá holčička, mám takových hezkých věcí po Elluš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takhle bych nemusela skoro nic kupovat :wink: :wink: :wink:
11. zář 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vendyzr My jedena a dva dny před ovu, tak doufam, ze jsme udelali tu holcicku. :slight_smile: A naopak by me bavilo kupovat nove hadříky, ale uvidíme, hosicka bereme samozrejme taky. :slight_smile:
11. zář 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja dneska nasla II, tak zatim cekam na potvrzeni........mame za sebou jedno chemicke........a docela nas prekvapilo ze to vyslo, doufame v holcicku, ale i chlapecek je vitan :slight_smile: (asi jsme deformovany tim ze uz jednu berusku doma mame, tak bysme pro ni chteli partacku.......), dneska mam 13DPO, takze TP 22.5.
11. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Podle kalkulačky 8.5.
11. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn revolucni miminko:wink:
11. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, přidávám se k vám s dalším květňátkem. testovala jsem včera na výročí naší svatby :slight_smile: a termín vychází okolo 15.5. Doma mám 3,5 letého raubíře a doufám, že v květnu nás konečně bude o jednoho víc :slight_smile: Bohužel minulé těhotenství muselo být z důvodu vrozených vývojových vad v 21tt ukončeno, tak ted se modlím,a by bylo všechno v pořádku, ale snad jo :slight_smile: k dr. jdu 20.9. tak snad už bude bít pěkně srdíčko :slight_smile:
11. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 vítej a gratuluji:slight_smile:
11. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 vítej,a gratuluji,to musel být hrozný zážitek,to mně mrzí :unamused:
11. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 Vítej. :slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja musim oficialne zacit Utrogestan zavadet misto polykani, protoze zacinam zvracet dost pravidelne...prave jsem vyhodila snidani i se vsim kolem...nevim, zda se radovat, ani u jedne dcery jsem to nemela:cry: K tomu me boli v krku, ale nevim, zda to neni od toho zvraceni, jinak mi nic neni, krom toho, ze se mam tehdence litovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2013 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ono to zavadeni je stejne setrnejsi, ja bych nechtěla polykat ani za nic. Včera odpol mi bylo poprvé soufl, mivala jsem to tak i s Tonikem, nikdy jsem nezvracela, ale odpoledne uderem druhé zaludek jako na vode... tak me asi i tentokrát ceka totez. :slight_smile:
12. zář 2013 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky, tak u mě se dneska dostavila nějaká nevolnost před snídaní. Posnídala jsem a dobrý. tak jsem zvědavá co mě čeká příští dny :grinning:.
@cabalkova U mě bylo to samé, pár dní odpoledne žaludek jak na vodě, ale jen lehce (že by vsugerováno?).
12. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 To mě moc mrzí :frowning2:, věřím že teď bude miminko v pořádku!
12. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuju za přívítání :slight_smile: taky věřím že ted bude všechno v pořádku, jen před každým velkým utz (hlavně v tom 20tt) budu pěkně nervozní... no ale tak nám i syn vyšel na druhý pokus, kdy poprvé jsem asi v 7tt samovolně potratila, tak ted věřím že to prostě vyjde, už se těším na příští pátek, snad už bude bít srdíčko a budu o něco klidnější, že miminko tam opravdu je :slight_smile:
Jinak mě zatím vůbec nic není, ani prsa extra necítím, jen chvilkama a nevolnosti, tak já nikdy ani neměla že by mi bylo zle, jen vždy od odpoldne žaludek na vodě a to mi začlo vždycky tak kolem 6-7 týdne ted jsem teprve cca ukončený 5tt, takže ono to všechno ještě přijde :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni a není zbytečné ten utroroš brat nemáš ho ani napsanej od dr,ne?
12. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 jé kontrolu máme stejně,měla bych být 6 plus 5,takže v srdíčko tutově doufám :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mám za sebou první kontrolu a jsem trošku vystreslá, protože zatím jen váček, nebo jak se tomu říká, při minulém těhu jsem 6+0 měla srdíčko, teď jsem 5+4 nebo tak nějak a zatím nic, příští kontrola za14 dní,tak snad bude vše ok...termín mi vychází na 11.5.
12. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 ja byla na kontrole v pondeli asi taky 5+4 a taky jenom vacek. Znova jdu v utery, doktor sleduje to moje spineni. Ale citim se dobre, tak musi byt vse ok ne ;)
12. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 take mam TP 11.5. a na KO jdu 2.10...prave proto, abych se vyhnula zbytecnemu plaseni znam se...

@saminomimino ja ti nevim...u me je to spis psychicke, po zamklem a opakovanych biochemickych...me z nej neni blbe...z nej je mi tak hodinu po vzeti slabo, ale ne blbe od zaludku...to mi byva nezavisle na nem...treba ted:frowning2:

Vypadam jak prezvykana kravou...vsichni s eme ptaji, co mi je...no blbe mi je...
12. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 já neměla nikdy ani v 6 plus 0 srdíčko,vždy jsem 3 týdny čekala,takže v 5 plus 4 bys asi chtěla zázrak,máš jen gestační váček,což zcela odpovídá,nebo j bude vše o.k já jdu na KO v 6 plus 4 a v srdíčko už doufám
12. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 já mám taky tp 11.5 a dnes jsem taky 5 plus 4 tak to si šla na KO tak trochu i za mně :dizzy_face:
12. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to nevím co radit,může to být i stres,ten umí divy :confused:
12. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj, potrebuji se vyspat, ale budim se rano brzy. Dnes treba uz v pul ctvrte...pak do prace, kde 4 hodiny v kuse musim mluvit, coz me td dost vycerpava a pak obihat takove ty kraviny se zacatkem skolniho roku, jako tridni schuzky, prihlasovani do krouzku a dalsi lahudky...takze uprimne, potrebuji spanek....
12. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, holky, tak ja mela dneska smulu, moje dr byla u porodu, takze za ni jako zaskok byla nejaka mlada dr a fakt jelito, utz umela tak maximalne zapnout, takze jsem nic nevidela, teda videla jsem srdicko, ale miminko zatím ještě ne, byt uz tam muselo jasne byt. Takze kazdopadne srdecni akce jednoznacne potvrzena, plodove vejce odpovida stari tehotenstvi, zloutkovy vacek se zmensuje, takze vse na jednicku, jen teda bez obrazku.
12. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Zrad pri veceru, jsem KO...nejak mi zacina pripadat, ze jsem se pustila do dobrozdruzstvi, na ktere nemam...nejak depkovatim:frowning2:

Bricho mam nafoukle jak patraci balon, jste take nafoukle?
12. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Já zatím nafouklá nejsem, jen mám žravou. Doufám, že tentokrát zase nepřiberu 20 kilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jinak buď v klidu, depky chytám taky. Vůbec netuším, jak zvládnu dva skřítky a psa v jednopokojáči. :grinning:
12. zář 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn to my mame relativne prostor, byt pres 120m2 (4+1) a k tomu jeste jeden mini dalsi, co budeme mit jako kancelare a tim pribude dalsi pokoj pro deti...akorat si najare musime prohodit s dcerkama pokoje a zejmena patra, ale je to nejake prapodivne...ty moje nalady...a navic holcicky jsou hodne a ja na ne stejne jecim...proste parada:frowning2:
12. zář 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten prostor vám závidím. :wink: Ty nálady určitě přejdou a jestli ti není moc dobře, odrazí se to na chování, ale to blízké okolí to určitě pochopí. :wink: Jak máš staré holčičky?
12. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek