• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@nonnni přidávám se do klubu náladových.. dneska mám pocit že jsem na zabití, všechno mě rozčiluje a já se zbytečně nechám vytočit od syna navíc jsme si před necelým měsícem pořídili štěně, který mě dneska taky vytočilo, když jsem utírala asi 3 loužičky, jako by vycítila moje rozpoložení a chtěla mě dorazit a to jsem jí ted chválila, jak už víceméně (pokud nezůstane sama doma dýl) loužičku neudělá, no a ještě to upršený počasí, no snad nebudu mít takové výkyvy nálad často... :slight_smile:
12. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vixenn cerstve 5 a 8...a jsou zlate...jejich jedinou chybou je neuroticka a hystericka matka, za kterou navic nemuzou...kotata moje:slight_smile:
12. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To už jsou kočky velké. :slight_smile: Určo to nebude s tebou tak hrozné. Holt ty první tři "nejhorší" měsíce budeš muset přežít a pak už bude jen dobře, uvidíš. :sunglasses:
12. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takhle spolu usinaji...prdelky moje:slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vixenn no a ted se hrabu ve fotkach a chyta me totalni nostalgie...ale uz je mi lepe:slight_smile: V prosinci zase poletime na mesic do tepla, dovolena tam uz je naplanovana...akorat tedy ja jsem i netehotna jak velryba na plaz vyplavena...ale co uz...ted ale premyslim, ze si zaplatim velky UTZ tam, protoze tam budeme od 18.tt-23.tt...tady bych pak sla uz jen na KO, nebo kvli veku na geneticky...no uvidime...
12. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn smarja, vzdyt ja vlastne peru...tedy uz bych mela susit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To je nádherná fotka.
12. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni Kam pojedete, smím-li se ptát? :grinning:
12. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no ani nemluv,nafouklá teda nejsem,zatím,a výkyvy nálad mám teda šílené,jsem občas podrážděná až hrůza,v podvečer,kdy to ukládáme a je ten největší běs,pak úklid a to vše v kombinaci s únavou,si říkám,kam jsem dala rozum,4 tý ho haranta :grinning: ale v tomto věřím ve vyšší moc kdyby to tak němělo být tak to nebude,jen mně totálně se..e že léto je fuč,a po loňské děsné zimě se na ten studený hnus lestos netěším ani omylem,zase zavření doma,děti znudený a potáhe se to jak sopel,na vrch nějaký parádní nemoce,nemůžu se dočkat,no a nálada je v prčicích
12. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn klasika, vzdycky letame za manzelovou rodinou do JAR a oni se vzdycky jeste vytasi s dalsi dovolenou uz na teto dovolene, takze letos dorazime 12.12. a 14.12. uz sedame do aut a jedeme pres 1000km so eastern cape, k oceanu...a vracime se 24.12...coz u nich nejste nejsou vanoce:slight_smile: A vsadim sve boty, ze jeste v noci z 24. na 25. budu pect linecke, protoze jsem si je zpovykala a vyzaduji je k rozbalovani darku 25.12. rano. Ale to byva rychlovka, protoze je tam 40 stupnu a to se neda (opravdu neda, ozkouseno) vykrajovat malinke linecke, takze to beru sklenickou drojdecou a maji to jak kola od vozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino no tak lonska zima byla epesni i pro nas a to kazdorocne zdrhame na 4-6 tydnu za teplem a kratime si to...vloni nejen, ze zima byla nekdy do kvetna, tak jak zacalo jaro, tak nas vyplavilo...a ja jsem jeste takovy mameluk, ze jsem zaparkovala auto na ten mesic u nasich a zatahla mu rucni brzdu...no debil no...kdyz opominu fakt, ze domu jsme dojeli ve zdravi jen zazrakem, tak jsem obratem vysolila 14 000 za brzdy a srandu kolem...chjo...ja jsem fakt genius!

Tvoje obhospodarovani tri malinkych deti ve me budi velky obdiv a hruzu zaroven:slight_smile:)) Vis, kdy jsem zapochybovala o spravnosti naseho kroku? Kdyz se me deti dneska vlastne postarali sami o sebe...a ja mela total leharo a rikala si...ze o nej nechci prijit:slight_smile:)))
12. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jůůů, tak to se máte, aspoň se na chvíli ohřejete. :slight_smile: Tady je ta moje princezna, zrovna se teda hrozně ksichtí. :grinning:
12. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nonnni jj já si právě v jistých momentech říkám,že příští rok,půjdou obě holky do miniškolky,Sam už je vlekej,do školky už chodí,všichni už budou tak nějak soběstační a já bych měla klid na studoum práci a možná i nějaký volný čas a já si pořídím malého uřvance :grinning: Ale já si teda plánuju konečně hodné nanáročné dítě,pač Olovika je malý cíťa a solidní uřvánek,drží ji to bohužel pořád i v noci :confounded:
ale zase pak se přehoupne rok ,dva bude to zase lepší a bude to už jen lepší co se týče piplání s dětmi,jako přibude další práce,škola učení puberta,ale jak říká můj muž už si sami vytřou zadek :grinning:
Ono tolik dětí i 2,3,4 už člověk přemítá zda je to tak správné ,zda to zvládnu,ustojím,je fakt že letos jsme si toho naložila dost a naprosto nepočítala s tím že bych otěhotněla okamžitě,ale beru to jako znamení,však škola se nepotentuje když se to protáhne,já si zvednu rodičák a bude víc penez,sice jsme na květen plánovali svatbu,ale co o rok se posune..
no a já píši román sorry
12. zář 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dobrou noc. Muž už je doma a já potřebuji dodělat malé čepičku a tady u MK fakt nstíhám klikat a háčkovat zároveň. Mějte se a zítra bude líp. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn Nadherna!!!!
12. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zeny,jen jsem Vas dosla pozdravit:slight_smile: jsem k.o:-/ dnes 10hodin v praci,jeste ze jde Zacky zitra do skolky tak ja muzu odpocivat a prichystat se na mini Zackovou party:slight_smile:) ta velka vypukne az 21.09 to doleti I babicka s dedeckem:-* jinak 30.09 mam midwife tak snad mi vybavi scan co nejdriv... To cekani je hrozne;-/ ale musim verit ze tentokrat bude vse ok... Pohladte briska a dobrou noc:slight_smile:
12. zář 2013 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hlasim, ze jsem naspala 7 hodin a tudiz jsem vyspala do ruzova, nalada dobra, automaticky sezran Utrogestan a blbe mi neni, pripravy do skoly udelany...jen tedy to pradlo, ze vcerejsiho vecera, se samo nejak neprendalo do susky, takze to znovu macham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpoledne pujdu s kamaradkou na kafe a podrbat, tesim se:slight_smile:

Krasny den preji :slight_smile:
13. zář 2013 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radkayeboah koukam, ze ty mas cele tehotenstvi midwife vedene. Ja tedy take nejsem extra zastancem doktoru za kazdou cenu, ale i kdyz jsem mela porod vedeny se dvema midwife, tak jsem mela doktora on call, anesteziologa na mobilni epi a sal na konci chodby, ale prechazela jsem k nim az ve 20.tt po velkem UTZ a vsech testech. Driv si te neprevezmou. A ani pozdeji si te neprevezmou, kdyz nemas odpovidajici vysetreni. Treba 3 a 4D uz mi delaly ony, ale NT, rozstepy a velky UT chtely od OB/GYN.

Na druhou stranu, doktor mi delal UTZ pokazde a chodit jsem mohla, jak casto jsem chtela...akorat jsem mu tedy platila kazdou navstevu a ukon na ruku, takze co jsem si zaplatila, to jsem mela. Platila jsem i ty krevni testy a pak i ty midwife a porod, ale to uz byla mala polozka v porovnani s OB/GYN. A plaltila bych i cisare, kdyby byl....co jsem neplatila byla pece dcery na NICU, coz jsem rada, protoze 5 dni tam dalo skoro 100 000Kc...ale ja se pojistovala uz tehotna, takze jsem vedela, do ceho jdu:slight_smile:
13. zář 2013 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni panebože :astonished: ,a to si tu stěžujeme že je u nás draho,kam se to hrabe,já za celé těhu neplatila nikde ani halíř,jako představa že si platím vše včetně císaře který mně neminul,no docela šílené,myslím že těch našich 30kč u Dr a zdravotní pojištění,kde téměř veškeré zákroky pojištovna hradí jsou dar z nebes,přísahám už na to nikdy nebudu nadávat :grinning:
13. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u me se zacaly projevovat nocni nevolnosti :D. Probudim se kolem pul treti a pak se prevaluju a nemuzu najit polohu ve ktere bych necitila zaludek. Takze posledni dva dny jsem toho moc nenaspala. Jeste zevojta se rozhodl me podporit a spal vyjimecne do pul osme ;)
13. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni a to jak jsi rodila v Africe? Tady se nikam jinam nedostanes nez k midwife. Teda pokud je vse ok. Na scan se chodi az 12tt, kolem 10tt je krev.. Mam z toho strach nebo jsem 0- a muj je 0+ (tak snad si to pohlidaji...) Potom je dalsi scan az ve 20tt a to je vse k midwite se chodi co 3tydny pak co 2tydny. Ona meri bricho a posloucha srdicko, meri tlak a kontroluje moc... U Zacka jsem byla spokojena nebot jsem nevedela jak to chodi jinde. Ted jak uz toho vim vic tak jsem trocha nervozni... Tady je vse zadarmo. Jen se plati za sono obrazek nejakych par liber..Ale ja mela u Zacka zadarmo to je prej az ted neco noveho. No v lednu se chystam do CR tak si urcite zajdu na gyndu. Mam super doktora a vzdy si na me udela cas-no jsem platici zakaznik tak aby si neudelal... Ale neplatim nikdy vic nez 1500kc takze ok... Muj mi koupil pri Zackovi knizku o tehotenstvi ale bylo to amereicke vydavatelstvi a tam se mi jen oci pretocily... Za vse se plati, odber krve, sono, postel, epidural (ale ten se plati i v CR,ze?) v Cr se prej plati i kdyz chce byt manzel-partner u porodu...Je to tak??
13. zář 2013 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah ano partner u porodu se platí,ale záleží na pordnici,já platila 300,někde se platí i 1500,epidural nevím zda se platí,nemám zkušennost,já si platila jen za nadstandarty porodní box a pak pokoj na 6 nedělí a 80,- na den v nemocnici,v celé prenatální péči nic,krom nadstandartu 4D utz a fotek na specializované klince,ale nějakých 50kč
13. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak příznaky těhu žádný,ale mám ojedinělou novinku,nejsem nějak naměko,spíš psychicky vyrovnaná,ale z jediné věci se rozbulím,z jakékoliv písničky v rádiu :grinning:
13. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
JA nejsem nameko, ja jsem na odstrel...desne stridani nalad...z minuty na minutu, bez varovani...

Vcera jsem mela desne zravou, ted vecer, blbe mi nebylo:slight_smile:

Netusim co dneska delat detma, venku je pekne mizerne, ale treba se to jeste vybere, zatim neprsi...
14. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mrnavka...vzdycky v pohybu:slight_smile:
14. zář 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
14. zář 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, u mě nálada dobrá, pořá bych jedla. :grinning:

@nonnni U nás před chvílí přestalo pršet tak jestli to vydrží, půjdeme odpo do parku zkontrolovat, zda už padají kaštany. No a jestli bude pršet, bude si chtít Týnka číst nebo houpat. To jsou dvě věci u kterých vydrží poměrně dlouho.

Přejeme pohodový den. :wink:
14. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn sbirate kastany do skolky, nebo zasobujete srnky soukromne?:slight_smile: Nam to skola a skolka a si take zada za ukol, coz bude humor...u nas jsou kastany jen tam, kde kam chodi pejskari...si umite predstavit tu opici drahu mezi psima bobkama a kastanama:frowning2:

A jen dlabej, miminko potrebuje natankovat:slight_smile: Ja mela super snidani...pro me chutove bunky....napred jsem mela zampiony na grilu a pak pernik co jsem pekla vcera vecer :angry:

Jdu luxovat...uz se to neda ignorovat, ac jsem se statecne snazila poslednich par dni....
14. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Chystám se z těch kaštanů dělat zvířátka. Nikdy jsem to nedělala tak to bude sranda. :grinning: My máme v parku hodně kaštanů, ale jak říkáš, budu muset malou hlídat, aby jsem v sáčku neměla místo kaštanů bobky. :astonished:
Jdu vařit a péct tvarohový koláč s ostružinami, mňam. :sweat_smile:
14. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek