• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
tak jeste jednu, mate stesti, ze mi kleknul notas a nemuzu probrat zbytek fotek z minuleho vikendu :grinning:
14. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova jakou barvu jsi vzala?
14. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tu fialovou. :slight_smile:
14. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc hezke...ja bych rada nosila saty a sukne, ale necitim se v tom, takze nosim kalhoty a okoli jen tise zavidim...
@cabalkova
14. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim, ze jsem pekne vyflusla, vcerejsi vecer by nejaky vachrlaty a ryma se porad nechce pustit a celkove jsem jak prastena palici po hlave...tak snad se to brzy pusti, protoze me to tedy uz nebavi.

Co vy? Si tu vedu pekny monolog:slight_smile: Jak se dari? kdyz jsou dalsi kontroly?
15. zář 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dobré ránko, u nás pohoda, ležíme v posteli a koukáme na pohádky. Mně je dnes zatím dobře, ale včera k večeru mi bylo zase špatně. :unamused: Kaštany se nekonaly, u nás strašně foukalo tak jsem šla s malou jen vyvenčit psa a byli jsme zalezlí doma. Dnes to budou buď ty kaštany nebo půjdeme do herny, uvidím odpo. Co vy máte v plánu?

Jinak mě čeká kontrola 25.9., doufám, že to srdíčko tam bude. :slight_smile:
15. zář 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn no ja doufam, ze odlifruji holcicky k jejich kamaradce, mame to domluvene uz delsi dobu, ale to bude az odpoledne. Starsi zacinam nejak podezrele kaslat, takze ji dopuji rakytnikem a doufam, ze se to zastavi ve vyvoji, mladsi tady pobiha v baletnim dresu a dela predstaveni:slight_smile:

A asi budu muset jet nakoupit, ale je tu realna moznost, ze se na to vybodnu a pojedem ze zasob...na jedno jidlo budou kruti rizky a druhe musim jeste vymyslet.

Na kontrolu budu drzet palce, ted mi doslo, ze jsme na 30.9. cela rodina objednana k zubari a musim to posunout, pondelky tento skolni rok nedavam.

Na KO drzim palce, to uz bude srdicko na 100%!:slight_smile:

A zacinam mit pocit, ze se mnou to ekonomika asi moc nevytrhne, odpracovala jsem ted tyden a mam toho tak akorat dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn a koukam na tvj dotaz na H&M a George...ja objednavam hodne a sedi to. Zejmena u tech mrnousku, pokud tedy jedou tak nejak kolem toho 50-90 percentilu...ja mam deti spis bytelnejsi a pboji je fajn. Co byva vetsi je next, ktery jsem bravala pred lety, nez to zacalo vypadat jak panoptikum. Jeste muze skouknout na tesco uk, tam je delivery 5 liber do CR a maji hezky vyber, kupovala jsem tak holcickam (tedy zu asi pred tremi lety) krasne sety legin a sukni a je to porad jak nove i pri me peci...

Ted premyslim...nevite zda nekdo jiny dela overalky jako next s tema packama, ze se to ohrne a dabuje jako rukavicky? Me se next nelibi, ale zase tahle funkce neni vubec marna. Kdyby tak meli ciste bile tak bych vzala...jdu to zkouknout...
15. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni hmmm....tak smula...
15. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Děkuji, taky myslím, že už tam musí srdíčko být. S tím oblečením už to mám vyzkoušené. H&M mi přijde o kapku větší. S těma overálkama netuším, nikdy jsem po tom nepídila. Měla jsem s těma rukavičkama asi dva kousky z Nextu a Týnka to neměla ani jednou ohrnuté. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás vaří muž, budou plněné papriky s rajskou omáčkou.

Musím končit, robátko boří byt a pes chce jít ven. Přeji hezký den. :wink:
15. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Nikde nic nemají?
15. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn v nextu...jen ciste bile overalky na novorozence...vzdyck je na tom vysvihly nejaky motiv...
15. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam kontrolu az 23.9. a do te doby doma, se tady asi zblaznim. Zacinam mit deprese z prejidani a tloustnuti:frowning2:, snad to ukociruju. Cekam prvni, tak netusim co mi ceka.
15. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne a všem přeji dobrou chuť :wink: ...no tak já jdu poprvé na gyndu zítra...měla bych jít do 6týdne, tak jsem zvědavá co mi pan doktor řekne :slight_smile: snad jen samá pozitiva....začínám být nervozní z toho...poprvé těhu, tak určitě víte jaké pocity člověku lítají hlavou.
15. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina a ty pribiras? Ono zalezi na vychozi vaze, netrap se tim zatim, je to zbytecne:slight_smile:

@korula proc bys mela jit do konce 6.tt?
15. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nemyslela...že jdu do 6. týdne, tak je načase navštívit pana doktora aby mi řekl zda je vše jak má být :slight_smile:
15. zář 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korula jo taaaaak:slight_smile:))) Tak pak podej hlaseni:slight_smile:

Premyslim kolik jsem dnes ja...6+0? Asi jo, zacatek sedmeho tydne:slight_smile:
15. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paoliiina těhotenství nerovná se tloustnutí,u prvního dítka jsem nabrala 12kg 10 nechala v porodce ,ještě jsme byla pod váhu,syn nakonec :grinning:
15. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ano jsme stejně, začínáme 7 :dizzy_face:
15. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem ssi dneska strihla pohotovost. Zacala jsem krvacet, tak jsem nevahala ani minutu. Mimi je pry v poradku, dokonce uz bylo videt i srdicko :slight_smile:. Byl tam taky videt nejaky hematom, snad se sam vstreba. Snad se to uz ale nebude opakovat. Tyhle stresy mi nedelaji dobre. V utery kontrola, tak chci slyset jen dobre zpravy :slight_smile:
15. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak super, ze je vse v poradku a srdecni akce potvrzena:slight_smile:

@saminomimino jj, vzdycky koukam k tobe, ze obslehnu tvoje pocty, ale dnes jsi nebyla:slight_smile:

mmch, vidite u me napsano, ze jsem v 7.tt, nebo ne?
15. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nevidim
15. zář 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka a ted?
15. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ano jsme 6 plus 0 a koník to už počítá jako začátek nového tt
15. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no tak hlavně že prce je o.k a srdíčko je supr :dizzy_face:
15. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jdu taky zitra poprve k dr. rict ji to, dneska jsem 4+3, asi je jeste brzo, ale vzhledem k tomu, ze pred dvema mesici jsme meli chemicke.... tak chci to oznamit hned, zatim testy krasne tmavnou (z ducha ve stredu po uz tmavou carku dneska), tak doufam................
15. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 tak pak dej vedet :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 tak snad snad něco bude vidět,dej vědět :dizzy_face:
15. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek