Termín porodu květen 2014

Ahojky holky je tu někdo - na povídání, prožívání těhotenství atd., kdo teď našel // nebo na ně čeká a termín mu vychází na květen 2014? 🙂

Já dnes 10 DPO našla slabonkého ducha - ještě nevím, jak to dopadne, ale doufám, že dobře 🙂

Bylo to naše první snažení, vůbec jsem to nečekala 🙂 a doufám, že vše půjde dobře 🙂... Kdyby ano, tak TP podle ovulace by byl 11.5. 🙂

Doma mám 8 měsíčního broučka, tak doufám, že nám k němu vyjde sestřička 🙂
nonnni
14. zář 2013
tak jeste jednu, mate stesti, ze mi kleknul notas a nemuzu probrat zbytek fotek z minuleho vikendu 😃
cabalkova
14. zář 2013
nonnni
14. zář 2013
@cabalkova jakou barvu jsi vzala?
cabalkova
14. zář 2013
@nonnni Tu fialovou. 🙂
nonnni
14. zář 2013
moc hezke...ja bych rada nosila saty a sukne, ale necitim se v tom, takze nosim kalhoty a okoli jen tise zavidim...
@cabalkova
nonnni
15. zář 2013
Hlasim, ze jsem pekne vyflusla, vcerejsi vecer by nejaky vachrlaty a ryma se porad nechce pustit a celkove jsem jak prastena palici po hlave...tak snad se to brzy pusti, protoze me to tedy uz nebavi.

Co vy? Si tu vedu pekny monolog🙂 Jak se dari? kdyz jsou dalsi kontroly?
vixenn
15. zář 2013
@nonnni dobré ránko, u nás pohoda, ležíme v posteli a koukáme na pohádky. Mně je dnes zatím dobře, ale včera k večeru mi bylo zase špatně. :-| Kaštany se nekonaly, u nás strašně foukalo tak jsem šla s malou jen vyvenčit psa a byli jsme zalezlí doma. Dnes to budou buď ty kaštany nebo půjdeme do herny, uvidím odpo. Co vy máte v plánu?

Jinak mě čeká kontrola 25.9., doufám, že to srdíčko tam bude. 🙂
nonnni
15. zář 2013
@vixenn no ja doufam, ze odlifruji holcicky k jejich kamaradce, mame to domluvene uz delsi dobu, ale to bude az odpoledne. Starsi zacinam nejak podezrele kaslat, takze ji dopuji rakytnikem a doufam, ze se to zastavi ve vyvoji, mladsi tady pobiha v baletnim dresu a dela predstaveni🙂

A asi budu muset jet nakoupit, ale je tu realna moznost, ze se na to vybodnu a pojedem ze zasob...na jedno jidlo budou kruti rizky a druhe musim jeste vymyslet.

Na kontrolu budu drzet palce, ted mi doslo, ze jsme na 30.9. cela rodina objednana k zubari a musim to posunout, pondelky tento skolni rok nedavam.

Na KO drzim palce, to uz bude srdicko na 100%!🙂

A zacinam mit pocit, ze se mnou to ekonomika asi moc nevytrhne, odpracovala jsem ted tyden a mam toho tak akorat dost... :-p
nonnni
15. zář 2013
@vixenn a koukam na tvj dotaz na H&M a George...ja objednavam hodne a sedi to. Zejmena u tech mrnousku, pokud tedy jedou tak nejak kolem toho 50-90 percentilu...ja mam deti spis bytelnejsi a pboji je fajn. Co byva vetsi je next, ktery jsem bravala pred lety, nez to zacalo vypadat jak panoptikum. Jeste muze skouknout na tesco uk, tam je delivery 5 liber do CR a maji hezky vyber, kupovala jsem tak holcickam (tedy zu asi pred tremi lety) krasne sety legin a sukni a je to porad jak nove i pri me peci...

Ted premyslim...nevite zda nekdo jiny dela overalky jako next s tema packama, ze se to ohrne a dabuje jako rukavicky? Me se next nelibi, ale zase tahle funkce neni vubec marna. Kdyby tak meli ciste bile tak bych vzala...jdu to zkouknout...
nonnni
15. zář 2013
@nonnni hmmm....tak smula...
vixenn
15. zář 2013
@nonnni Děkuji, taky myslím, že už tam musí srdíčko být. S tím oblečením už to mám vyzkoušené. H&M mi přijde o kapku větší. S těma overálkama netuším, nikdy jsem po tom nepídila. Měla jsem s těma rukavičkama asi dva kousky z Nextu a Týnka to neměla ani jednou ohrnuté. :-p
U nás vaří muž, budou plněné papriky s rajskou omáčkou.

Musím končit, robátko boří byt a pes chce jít ven. Přeji hezký den. 😉
vixenn
15. zář 2013
@nonnni Nikde nic nemají?
nonnni
15. zář 2013
@vixenn v nextu...jen ciste bile overalky na novorozence...vzdyck je na tom vysvihly nejaky motiv...
paoliiina
15. zář 2013
Ahoj holky, ja mam kontrolu az 23.9. a do te doby doma, se tady asi zblaznim. Zacinam mit deprese z prejidani a tloustnuti😞, snad to ukociruju. Cekam prvni, tak netusim co mi ceka.
korula
15. zář 2013
Krásné poledne a všem přeji dobrou chuť 😉 ...no tak já jdu poprvé na gyndu zítra...měla bych jít do 6týdne, tak jsem zvědavá co mi pan doktor řekne 🙂 snad jen samá pozitiva....začínám být nervozní z toho...poprvé těhu, tak určitě víte jaké pocity člověku lítají hlavou.
nonnni
15. zář 2013
@paoliiina a ty pribiras? Ono zalezi na vychozi vaze, netrap se tim zatim, je to zbytecne🙂

@korula proc bys mela jit do konce 6.tt?
korula
15. zář 2013
tak jsem to nemyslela...že jdu do 6. týdne, tak je načase navštívit pana doktora aby mi řekl zda je vše jak má být 🙂
nonnni
15. zář 2013
@korula jo taaaaak🙂))) Tak pak podej hlaseni🙂

Premyslim kolik jsem dnes ja...6+0? Asi jo, zacatek sedmeho tydne🙂
saminomimino
15. zář 2013
@paoliiina těhotenství nerovná se tloustnutí,u prvního dítka jsem nabrala 12kg 10 nechala v porodce ,ještě jsme byla pod váhu,syn nakonec 😃
saminomimino
15. zář 2013
@nonnni ano jsme stejně, začínáme 7 x-)
pebecka
15. zář 2013
Tak jsem ssi dneska strihla pohotovost. Zacala jsem krvacet, tak jsem nevahala ani minutu. Mimi je pry v poradku, dokonce uz bylo videt i srdicko 🙂. Byl tam taky videt nejaky hematom, snad se sam vstreba. Snad se to uz ale nebude opakovat. Tyhle stresy mi nedelaji dobre. V utery kontrola, tak chci slyset jen dobre zpravy 🙂
nonnni
15. zář 2013
@pebecka tak super, ze je vse v poradku a srdecni akce potvrzena🙂

@saminomimino jj, vzdycky koukam k tobe, ze obslehnu tvoje pocty, ale dnes jsi nebyla🙂

mmch, vidite u me napsano, ze jsem v 7.tt, nebo ne?
pebecka
15. zář 2013
@nonnni nevidim
nonnni
15. zář 2013
@pebecka a ted?
pebecka
15. zář 2013
@nonnni uz jo 🙂
saminomimino
15. zář 2013
@nonnni ano jsme 6 plus 0 a koník to už počítá jako začátek nového tt
saminomimino
15. zář 2013
@pebecka no tak hlavně že prce je o.k a srdíčko je supr x-)
ija1
15. zář 2013
ahojky, ja jdu taky zitra poprve k dr. rict ji to, dneska jsem 4+3, asi je jeste brzo, ale vzhledem k tomu, ze pred dvema mesici jsme meli chemicke.... tak chci to oznamit hned, zatim testy krasne tmavnou (z ducha ve stredu po uz tmavou carku dneska), tak doufam................
pebecka
15. zář 2013
@ija1 tak pak dej vedet 🙂
saminomimino
15. zář 2013
@ija1 tak snad snad něco bude vidět,dej vědět x-)

Začni psát odpověď...

Odešli