• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@falca1 Tak to byl dost velky zasah do bricha, ale ze by to zpusobilo ztratu ve 12tt? Jako ze to nebylo poradnne odhojene, nebo jak?
30. srp 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova vtipálko :grinning: prej špekem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já měla dost velký stres hlavně u druhého těhu a donosila jsem malého do 35tt, tak ted si říkám, že snad všechno bude lepší, tak snad ano...
musíme si všechny držet palečky ....

jak to máte v práci?? já dneska byla na mrtvici a už ted to nedávám. dělám 12hod směny, sice sedím u pc, ale chtělo se mě blinkat celý den a ještě stres do toho, došla jsem domů a první co bylo na wc a blinkat, jak mě bylo zle....jsem ted fakt k.o.
já jdu na první kontrolu ve středu, to by mělo jít vidět snad i srdíčko....
měla jsem dva předčasné porody ve 35tt, takže rizikové, tak to vidím i do třetice, že mě nechá dr. doma
30. srp 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Ja jsem ještě na rodicaku s Tondikem, ale do toho normalne pracuju, tak mam teda trochu obavy, jak to pujde, az tu ti draci budou dva, ale zvladly to jiné, tak to zvladnu taky, proste musim. Muz dela ve statnim vyzkumaku, tak musim prispivat do rozpoctu. :slight_smile: Jo a Tondik se narodil ve 36tt.
31. srp 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já jsem si říkala, že budu normálně chodit do práce, že jsem v kanceláři, tak ok....jenže před měsícem jsme přešli pod novou firmu, je všechno jinak, programy, postupy a docela stres, protože nic nefunguje jak má...mám pod sebou asi 10lidí a na starosti trezor a v těch nervech co tam jsou se bojím, abych pak nedoplácela nějaké peníze, to bych se zbláznila :angry: a těch 12hod je fakt utrpení ted pro mě, byla jsem zvyklá, ale ted jak jsem unavená je to fakt šíleně dlouho
ale jak jsem psala, měla jsem 2rizikové těhu a před 5lety ještě zjistili sestře-dvojčeti trombózu, takže máme celá rodina tu mutaci taky, jen nikdo nebereme žádné léky a u nikoho se to neprojevilo. to je další rizikový faktor, budu si muset před porodem píchat do břicha injekce na ředění krve :angry: ...tak uvidím, co řekne dr. ve středu na té kontrole
31. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no vůbec nevím, teta dr. říkala že to je tou anestezií, ale já už se tím raději nezabývám.
@lili01 já jsem taky na rodičáku, ale zatím mi není ani špatně - jen večer mě pobolívá břicho. Malá je dokonce přenášená. :grinning:
31. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně vychází termín dle kalkulačky na 5.5. 2013, Katka z Prahy :sunglasses:
31. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch achoj, ja dnes objevila slabou carku, a pokud bude silit, tak podle tehu kalkulacky mam termin taky 11.5.:slight_smile:
31. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie81 ahoj tak vítej u nás
@falca1 se dívám,že je vás tu hodně na rodičáku....
já mám dva kluky 5 a 9let a skoro manžela :grinning: , tak už ted mám dobrou ochranku :sweat_smile:
takže bysme si prosili holčičku :grinning:
31. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili01 Jak to ze az před porodem? Ja ji mam taky a picham od nalezeni //.
31. srp 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 My bychom si taky moc prali holcicku, tak uvidíme, co to bude, ale manzel tvrdi, ze pry delal Betku, tak uvidim, jak to trefil. :slight_smile:
31. srp 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova náš tatínek dělal Nicolku :grinning:

až před porodem, protože já trombózu nemám jen ségra ji měla, já jen leiden mutaci a neberu žádné léky
31. srp 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova to si pícháš heparin každý den??
31. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 No tak pokud mas leidena, tak to není zadne "jen" a mela bys taky pichat cele tehotenstvi, to se teda divim, ze te nechali jen tak bez medikace, je to dost riskantni. Ja pichame Clexane, coz je v podstate to same jako heparin, jen slabsi, každý den rano. Byt na tvem miste, tak to s dr proberu, nebo se koukni tady do fora, ale s Leidenem se fakt ihned indikuje heparin.
31. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01
@cabalkova já bych chtěla toho chlapečka - holčičku už doma máme, za týden jí budou 2roky :grinning: . Manžel říkal že zase holčičku, ale jinak je mu to jedno.
31. srp 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jasně, ve středu jdu k dr. na první kontrolu , tak se jí hned zeptám
31. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Ja bych chtěla holcicku, protože mame doma chlapecka, za devět dnu mu budou dva roky. :slight_smile:
31. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já mám doma 10-letého kluka , ten chce prý bud bráchu nebo nic:slight_smile:, já bych ráda holčičku a manželovi to je asi jedno, je vůbec rád, že se po třech letech a dvou neúspěšných pokusech v Podolí zadařilo přirozeně...v říjnu jsem měla jít na další Ket :grinning:
31. srp 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katie81 to je úžasný že přirozeně. Nám to jinak nejde, než přes IVF. A já i když jsem asi stoprocentně zdravá, tak jsem z posledního IVF měla takovej OHSS že mi vzaly vaječník.
Malej bude rád i za ségru uvidíš :grinning:.
@cabalkova :grinning: tak to se povedlo.
31. srp 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nevim, jak to se mnou bude, jestli se nejedna o další neuspech, chtěla jsem se dneska po trech dnech uklidnit krasnou tlustici a ona na me vylezla stejna mrcha jako před tremi dny. Je fakt, ze me prekvapilo, jak jsem mela ranni moc svetlou, tak si namlouvam, ze třeba byla malo koncentrovana, ale mam uplne stazeny zaludek z toho, ze je to zase v pytli. Uz se vidim, jak ve ct lehce polosilena letim k dr na ten utz, co jsem jako hrdinka odmitla, ze to je zbytecne brzy... pokud se mi teda do te doby nerozjede krvaceni a mimi neodejde... tady je ten nestastnej test.
1. zář 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak snad nam to cekani spolecne utece :slight_smile:
1. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Můžu se také přidat? 16. srpna jsem byla na IVF respektive KET. Od 5. dne od transferu sem měla positivní testíky. V pátek na krvi 2607 hcg. Včera ráno jsem začala špinit, tak sem mazala do nemocnice na ultrazvuk ale oba mimískové jsou pořád tam, tak to bude snad v pořádku. Už byli vidět dva gestační váčky. Na další utz jdu 19. září, tak se moc bojím aby prckové byli v pořádku.
1. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cabalkova Mně se ta čára zdá o malinko spíš silnější :slight_smile: , zatím nezoufej, ještě to nic neznamená. Já měla jednou po Ketu slaboulinkou čárku jeden den a druhý den už nic...
1. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu se k Vám, prosím, přidat?? :slight_smile: Tak sobotní ranní test byl pozitivní...další zkusím zítra nebo až v úterý ráno, pokud vydržím :slight_smile:. Moc bych byla šťastná, kdyby to konečně bylo ok. Jelikož mám jít v září jinak na laparku a přítel na spermio. Moc bych si přála, abychom nemuseli někam na kliniku...
1. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda holky.. Taky mám podle kalkulačky termín blížící se květnu. Tedy 20. duben 2014.. Koncem příštího týdne jdu na první ultrazvuk. Dvě čárky mi už vyšly 17 dní po oplodnění. Takže bych teď asi měla být v sedmém týdnu. Jsem těhotná poprvé a je mi už přes 35.. Takže jsem hroozně zvědavá, co to bude všechno obnášet. :slight_smile:
Jinak se u mě projevuje docela nadýmání a občasný bolesti v podbříšku, jako bych to měla dostat. Sem tam mi ztuhne místo za čelistí, kde jso slinné žlázy, ale jinak musím zatím zaťukat, že to docela jde.. Ráda si tady s Váma všema napíšu občas nějaké ty poznatky..
Ať vám pupíčky rostou přesně tak, jak mají!! :wink:
1. zář 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mě se taky zdá silnější. Neplaš se, bude to dobrý. :grinning:
@lucavka to teda čučím, že tak brzo po transferu - to mě tak 10až 11den.
1. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi Na to nadymani si porid kapsle s lactobacily, taky je uzivam a funguji moc dobře. Mne tedy včera veskere tehotenske piznaky vymizely, tak nevim...
1. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova moc díky za radu, zítra naklušu do lékárny a něco nakoupím.. Jen dle mé zkušenosti nesmím prozradit stav, protože by mi určitě nabalili tuny vitámínů, doplňků a jiných "potřebných" prášků v těhotenství!! :grinning:
1. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova a můžu tě poprosit o název těch, které užíváš? protože jich je mraky druhů.. Děkuju
1. zář 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi Ja uzivam probiotika od firmy Biopron, mají nejvic kmenu i absolutni počet lactobacilu, takze za me jednicky.

Jinak holky, mate nejake příznaky? Me minuly tyden docela dost bolelo bricho, ale včerejškem jako když utne, nic, je mi naprosto netehotne a testiky me dneska taky nepotesil, tak nevim. Ve ct pujdu na kontrolu, tak ted ani nevim, jestli se mam tesit nebo desit.
1. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek