• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Ahojte holky jdu jen pozdravit...vsem drzim pesti...
V kvetnu jsem po uraze prisla o mimi...a po 3 ms jsem mela povoleno snazeni...vyslo hned...tp mam cca v pulce kvetna to se narodila i treti:D jinak mam uz dve zarijovky...tak snad to bude vse dobre...i kdyz hned od pocatku mam nejakou virozu a dneska migrenu..tak hned lahudky od pocatku...k dr pujdu asi ve ctvrtek aby neco bylo videt
15. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lajla vitej, tak se nam to tady zacina plnit :slight_smile:
15. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
@saminomimino
Nastesti doma nemam vahu, ale jsem rozezrana a neustale nafoukla. Vzdycky jsem si predstavovala, ze az budu tehotna, tak budu mit jen to brisko :slight_smile:
15. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina já vždycky byla jen tyčka s pupkem :grinning:
15. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla vítej,tohle miminko k vám chtělo a pospíšilo si napodruhé po té nešťastné nehodě,můžu se zeptat co se ti stalo?,paráda,nebudu tu jediná 4 máma,koukám že taky dítka brzy po sobě,já bych měla mít druhé květňákto jinak mám letňátko a zimňátko a jarničky jsou super :wink:
15. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla a kdy máš TP?
15. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina
@saminomimino

vzhledem ke sve zavratne vysce 154 cm jsem nikdy tycka nebyla, maximalne kul u silnice a to jeste v dobe hubenosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pupek ale mivam luxusni, patercata bych s klidem ubytovala...
15. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni :grinning: á tak já jseem šťastlivec vysoká a hubená 174 a průměr 52kg,ale postava přece jen ve 20 byla lepší jo a nemám téměř prsa,kor po kojená jsme lehce podprůměr,ale je mi to fuk :grinning:
já mám vždy místo tak akorát pro prcky,Sam byl skoro 4 kilovej,co jsem nabrala zůstalo v porodce,jinak holky kolem 3 kil,jen uJas jsem nabrala přes 22kg :sweat_smile: za 5 měsíců byly dole
15. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni hele proč nemáš v profilu i holky jen těhu?,čistě zvědavost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem dnes 33.DC a mám //. Zítra si budu volat na gyndu a uvidím, na kdy mne objednají, doufám, že brzy, zatím mám malinko stresík z toho, jak to dopadne a zda bude vše ok. Bude to mé první, takže jsou obavy asi pochopitelné. Dnes jsem navíc začala malinkato špinit, ale dočetla jsem se, že je to normální, jelikož jsem asi cca ve 3.týdnu??? Ale stejně mě to nejdříve trošku vyděsilo. Tak držím palečky, ať je vše v naprostém pořádku...:slight_smile: Jo a já bych dle poslední menstruace měla mít termín kolem 22.5.2014. :wink:
15. zář 2013 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino protoze mi trvalo dva tri tydny,nez jsem zvladla dat do statusu tehotenstvi a sbiram sily zjistovani, jak tam dat i holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak ja jsem fakt mrnava, manzel ma o bezmala 40 cm vice nez ja...jsme humorna dvojka, osmileta dceera je mi uz pomalu pod bradu...timhle tempem si nestihnem odbyt pubetru pred tim, nez me preroste :angry: Jinak ja navic mam prsa mega, klasicky EE ci rovnou F, ted to radeji ani nezkouma, by me muselo slehnout...ja jsem takova pekna pripominka Vestonice Venuse :confounded:
15. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Díky...:slight_smile:
15. zář 2013 ve 20:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni my jsme s manželem taky vejskove o 34cm :D. jsem sice trosku vyssi nez ty, ale za to mam zase o hodne mensi kozy (po kojeni mi zustalo něco mezi A s B ;) )
15. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat a gratuluju všem těhulkám
16. zář 2013 v 00:12  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka jj, ja co nenahnala do vysky, tak jsem nahnala do sirky...to bych se snad kvalifikovala i do basketoveho tymu:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavá diskuze:slight_smile: já to mám úplně nanic - mám to do výšky i do šířky:slight_smile:
16. zář 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: , já jsem teda akorát 168cm/57kg, ale dá to dřinu. Tím nemyslím cvičení (na to jsem moc líná), spíš se udržet a nežrat. V prvním těhu jsem přibrala 20kg, ale v porodnici jsem nechala 10kg a do čtyřech měsíců jsem měla ještě míň než před těhu. Teď se to jídlo snažím korigovat, ale né vždy se daří. Mám prostě pořád hlad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No ja mam jen 162cm a vahove jsem byvala na 56 kg. Jsem dost sportovne zalozena, tak mi to nikdo nehadal. Svaly jsou holt tezky. Ale po prvnim tehu jsem pribrala 15 kg a 6 mi zustalo. Ted uz vlastne jen 4 kg ale ty proste nejdou a nejdou dolu. Uz ted vypadam jak predzim v 15 tt a to jsem teprve v pulce :(
16. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Můžu se přidat? Dle mých výpočtů bych měla mít termín porodu taky na květen, uvidíme,na kolikátého mi to spočte doktor. :slight_smile:
Jinak gratuluju všem "květnovkám" :dizzy_face: .
16. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mam 170cm a cca 55kg. Je to moje prvni tehu, tak snad se trochu ohlidam :slight_smile:
Jinak nove tehulky vitame :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja jsem si rikala ze tu prezdivku od nekud znam:D mela jsem v pameti tri deti:D:D:D taky blizko ze? Tp asi 17.5 6tt
Uvidime jak to bude probihat...ja to mam celkove ztizene treti patro bez vytahu a kocar v garazi...tak se bijim ze to uz ted nedam...
16. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tahla jsem kocarek nahoru po schodech s malou...starsi mi nechtene pidrazila nohy..sletela jsem primo na kostrc kterou jsem si zarazila...udelal se hematom obrovsky zacla jsem krvacet...nemocnice..ale dalsi den uz nebilo srdicko..orvala jsem to hodne byla to mije chyba a ted mam furt strach aby se neco nestalo..v 7tt nastesti ale i tak...tp byl na silvestra a druhy na vyroci nasi svatby...
16. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam asi 172cm a 55 kg...tentokrat me skoro vubec neboli bricho zapnu vsechny kalhoty i kdyz nirmalne jsem v teto dobe vzdy nafoukla...kolem ms jsem taky krapet spinila..hnizdeni? Pater mi rovnali..tak snad udelali vse dobre:D
Docela se divim ze se mimi v tomto momentalnim stave libi...viroza,migreny,zvraceni...noc jsem stravila s fenem na hlave a musela vzit paralen proste hruza ale stejne to nepomihlo...dneska krapet lepsi..ale zadna slava
Uz pujdu i na par hidin do prace tak se tesim...
Plus mam obri strach aby mimi nemelo zadne nasledky ty stavy co ted mam jsou fakt na umreti
Rano jsem jeste byla u dr na krev na stitnou zlazu
Jinak mi je 34:slight_smile:
16. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino prosimte a jak to zvladnem?:D:D:D:D 4 deti jsou fakt ctyri:D:D:D mam ale velkou radost..posledni je ale strasne urvana a nosici..tak chudacka ted ceka peklo
16. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla no to se mně ptej jak to dáme :grinning: my máme taky poslední hrozně náročnou uplakánek,noční kojení,šla akutní SC,a řekla bych že to je následek :unamused: Ale jednou jsme se rozhodli že 3 jsou blbý počet ale že otěhotním okamžitě,nás trošku překvapilo :grinning: ještě jsem začla dělat školu,no celkově nevím co roupama,tak si děláme 4 té :grinning: ale děsně se na něj těším
To teda byla hrozně nešťastná náhoda,musela si být zdrcena a ještě marod,tohle je pitomý,bez výtahu,děs,nemáte možnost se přestěhovat,jsme v nájmu nebo je to vaše?
Někdy je prvávě u těhu takové marodění,jak se oslabí imunita,já mám vždy v prvním trim děsnou rýmu,čekám kdy to teď příjde,zatím je mi výborně,včera dopolko trochu blbě od žaludku ale jinakse nešetřím,no snad je mimčko v pořádku
16. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jj tři děti brzy po sobě 4 roky 2 roky 1rok teď budou o necelé dva roky :wink:
16. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám nováčky:slight_smile:
16. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek