• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino Díky ráda se k vám přidám termín mám podle kalkulačky 6.května je to hezký měsíc :slight_smile:
16. zář 2013 ve 13:58  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 no hele my jsme žabaři :grinning: už 6 týho prcka jo,no ty bláho,já mám ty 4 jako hranici,je plánované?
jj květen je super,já už mám v kvetnu první dceru,teď mám TP na 11.5
16. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 můžu se zeptat kolik ti je?
16. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano určite je mi 32 let :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:02  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ano je plánované manžel si ho vyprosil a já abych pravdu řekla jsem vto doufala že bude chtít další miminko
16. zář 2013 ve 14:03  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino A co tvoje těhotenství je taky plánované?
16. zář 2013 ve 14:06  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám dotaz ohledně ultrazvuku.
Nejprve trochu popíšu mou situaci:
22.7.2013 první den poslední menstruace
19.8.2013 se nedostavila MS
21.8.2013 duch na tt (stejně tak i 22. a 23.8.)
23.8.2013 k doktorce - na utz nic, hodnota hcG 60
4.9.2013 na utz prázdný gestační váček o veliksoti 5,3 mm - bez určení týdnu těhotenství
13.9.2013 na utz v gestačním váčku žloutkový váček a malá mlha - prý miminko, změřen gestační váček 10,3 mm - ultrazvuk ukázal, že jde o 4+6 tt.
Je možné, že když doktorka změří velikost gestačního váčku a ultrazvuk ji vyhodí určitý týden těhotenství, že se jedná o tt bez připočtených dnů mezi MS a ovulací? Pak by mi to víceméně vycházelo, že jsem těhotná 5 týdnů. Pokud jsem těhotná jen 3 týdny, tak si nedokážu vysvětlit pozitivní tt a Hcg před 3 týdny přesně na den.

Moc děkuji za reakce
16. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 ano utz přístroj po změření váčku vyhodnotí tt,někdy plod zraje pomaleji nebo naopak rychleji,mně to vždy naprosto souhlasilo s ovulací,možná dr špatně měří,ale to je prakticky nemožné,moc bych se v tom nevrtala,prcek se evindetně vyvýjí pomaleji,nebo,nebo byla ovulace později,uvádíš na toho 21 ducha na testu,já měla ducha 11DPO což je asi 2 týdny těhu od poslední MS,na utz by nebylo nic vidět na 23.8 HCg 60 to je žalostně málo,na utz je něco vidět až kolem 2500HCG,máš gestační a žloutkový váček,embio patrné,vyvýjí se dál bych to neřešila,nic s tím stejně nenadláš,do týdne by mělo být patrné srdíčko,které ale jistě už tluče
16. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 tak u nás je plánované ale spíš ho chtěla já,muž o to příliš nestojí 3 mu stačí,ale ne že by ho nechtěl :wink:
16. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem chtěla taky a dost mě překvapil když mi řekl že by chtěl další miminko myslela jsem že mu 5 dětí stačí a jsem ráda že ho budeme mít a můžu se zeptat kolik jestli máš holky i kluka?
16. zář 2013 v 15:06  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 mrkni mi do profilu,máme kluka a dvě holky je mi 28 :wink:
16. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš moc krásné děti já mám 4 holky a jednoho kluka tak bysme chtěly ještě jednoho chlapečka ale když to bude holčička tak taky super hlavně že to b ude zdraví :slight_smile:
16. zář 2013 v 15:41  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 díky,my čekáme jisto jistě kloučka,cítím to v kostech :grinning: ale i holku berem,hlavně zdravíčko
16. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to ti závidím jestli to bude kluk a že to cítíš já u tý poslední holčičky taky myslela že to bude kluk a nebyl ale holčička mi nevadila vůbec je to zvyk ty holky no moje sestřenka ta má zase 4 kluci a dvě holky taky myslela že bude mít to poslední holčičku a byl to kluk :slight_smile:
16. zář 2013 v 16:02  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1502 nezbyva nez cekat, ty pocty jsou nejake podivne, vyvoj pomalejsi, ale treba to jeste dozene, to ted fakt muzes nechat jen konovi...drim palce.

@monita222222 ziram na smecku, ja jsem z tech, co jim leta trvalo se rozhoupat do tretiho :grinning: Ale me tlaci vek, je mi 38.

Jinak nic nevim, byli jsme kupovat manzelovi boty, coz je s hnatkou 49 radost :confounded: Jdu delat veceri...
16. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes u pana doktora :slight_smile: ...těhu potvrzeno a vše v naprostém pořádku a za měsíc další kontrola :slight_smile: ...až teď mi dochází že budu poprvé mámou a začínám mít obavy zda to všechno zvládnu :grinning:
16. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@korula gratuluji:slight_smile: Srdecni akce uz potvrzena?

@saminomimino kdy ty jdes na KO? Premyslim, ze bych si to posunula na driv, ale rikam si, ze ty dva tydny uz to vydrzim a alepson budu mit uplne jasno...no je to dilema :wink:
16. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korula Tak to jsme min.2 :slight_smile: Jinak gratuluji :slight_smile: srdicko uz bylo?
16. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, doporucte nam auto pro min 5 lidi, ale tak, aby meli vsichni vzadu delene sedacky. Nebo pro 7...pro 9 uz se mi tu bude ridit blbe...potrebujeme nove vozidlo.
16. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Děkuji no to já taky nemůžu uvěřit že jsem vůbec šla do tolika dětí :slight_smile:
16. zář 2013 v 18:34  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monita222222 já to vždy cítila dobře,pohlaví jsem vždy věděla,tak snad se nepletu i teď :dizzy_face:
16. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni máme citroen C4 prostorný vevnitř luxusní bezva výhed, motor dobrý frnacouzká elektronika děsný,lemplové no,jinak se nám líbyl VW sharan
16. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já si říkám totéž ,běž 27.9 to už bude vše vidět,ale přece jen červík hlodá,jdu teď v pátek :wink:
16. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Sharan je ve vyberu...citroen nevim zda u manzela projde...no uvidime, jeste je cas:slight_smile:

no ja se prave bojim, ze treba nebude srdicko, nebo bude mensi a jak budu mit pred sebou dva tydny plaseni, ac to nemusi nic znamenat...pricemz v tom 8+3 uz srdicko byt musi, jinak je pruser jasny, mereni je jednoduzsi.....asi vydrzim, ac priznam, ze me to stoji dost premahani:slight_smile:
16. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já už se rozhodla a nebudu to měnit,nikdy jsem si na první KO nešla pro srdíčko,teď poprvé existuje reálná možnost že už bude vidět,asi bych se víc stresovala kdy už konečně půjdu,takto je to pro mně schůdnější :wink:
Já jsme proti citroenu zásadně,muž se do něj nalanřit tchánem,má to spoustu debilit,ukazatelů čidel,prostě moc chytrej krám kterýmu ta elektronika až tak ne vždy funguje jak má,jako jízda prostor uvniř je bomba to je vyšší třída,ale,má to prostě ale...
16. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Jedině Sharan, toho chci já. A dělají ho i 4x4. VW je držák :wink: :wink: :wink:

Jinak holky ahoj, hlásím, že vše v pořádku, jen nestíhačka. Ell byla minulý týden doma s virozou,já to od ní chytla, tak jsme se plácaly doma a já byla úplně KO.
Ale už je to fajn, dnes už jsem ani nebyla tak spavá, jen ty prsa bolí.

@monita222222 Ty bláho, klobouk dolů. Já než se přemluvila k druhému a řekla jsem dost :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak my mame citroen berlingo a jsem max spokojena...krasne se nam tam vesel nas obri sourozenecky kocar a jeste misto navic:slight_smile:)))

@monita222222 ty blaho..smekam..ne kvuli poctu deti..ale kvuli poctu tehotenstvi ktere si troufas zvladnout...me by to asi uz zabilo...moje telo nema rado byt tehotne..tak jsem zvedava, jak to bude tentokrat...blila jsem devet mesicu a u posledni jsem mela i blby tlak a u druhe pichala fraxiparin...jinak prosim te? kde bydlite? to uz musite mit obri barak????

@saminomimino my jsme se tu prestehovali cca dva roky zpatky udelali celkovou renovaci 4plus 1 i s garazi..vyslo nas to majlant..na barak jsem nechtela..jsem rada, ze jsme bez dluhu mame krasny byt i docela velky, garaz, auta a penize...proste od dluhu pryc..a s barackem bychom se museli uz trochu zadluzit coz s tolika detma se nam nechtelo..potom az budu i ja pracovat tak mozna...ale ted ne..no a ten vytah je opravdu nedomysleny..ale tentkrat nam to nedoslo:frowning2:
16. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja co si pamatuju. tak uz jsem mela jakoby naznak tukajiciho srdicka v 5plus6....
16. zář 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ono je to tezko..je to vzdy na ukor neceho...my byli v te situaci pred rokem..a nakonec po zkouseni a obhlizeni vseho se rozhodli pro citroen berlingo a jsme spokojeni..je to rodinne auto, vleze se krasne pet lidi, vzadu 3 oddelene sedacky, velky kufr!!!!! a ma nejvetsi ze vsech velkych vozidel..merili jsme a zkoumali:slight_smile: 7 mistne neni o nic vetsi..jen trochu na delku ale na ukor kufru..takze zalezi jak moc budete kufr vyuzivat...pro kocar? zavazadla? pokud nebudete pravidelne vozit vice nez pet, bohate petimistne staci...
16. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyzr Nojo já jsem vždycky chtěla hodně dětí ale že už budu mít šestý to jsem netušila až se sama sobě divím že tolik ale jsem ráda že je mám a budu mít dalšího prdolku :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:58  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek