• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino a to nemas strach byt znovu tehotna tak brzo po cisari???? dr nic na to? nebo uz je to ok? mi se to zda docela brzo...
16. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla No já jsem neměla zase špatné těhotenství ale u dvou jsem ležela v nemocnici kvůli ledvinám doktor říkal že jsem přijela za pět minut dvanáct protože to miminko tlačilo na ty ledviny a to je prej dost vážné až smrtelně i pro mě i pro to miminko ale nakonec to dopadlo dobře.Jo barák nemáme máme byt 4+1 je docela prostorný tak se tam vejdeme.A já jsem při každým těhotenství měla spíš nízký tlak a ty jsi měla jaký vysoký?
16. zář 2013 ve 22:06  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a jakou skolu? ja jsem rada, ze uz to mam vse uspesne za sebou..s detma si teda neumim predstavit neco studovat...
16. zář 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monita222222 jejda tak to budes zase asi hodne hlidana..ledviny delaji problem ja mam ledvinovy kamen a jeje kdyz mimco trochu lehlo na ledvinu, au to bolelo...
ja mela vysoky tlak..ale ne preeklampsii nastesti...ale blbne mi dosud, mam ho strasne kolisavy...tak jsem zvedava jestli zase budu na praskach..ale tentokrat si je necham napsat drive a nebudu remcat..nechtela jsem prasky kvuli chemii ale tentorkrat je brat budu, ty stavy byly fakt hrozne..
se dvema jsem taky lezela v nemocnici se stahama...28 tt a 33tt? myslim..ale nakonec vsechno dobre..stahy ale neotviraci, takze gynypral fuj a kapacky. jinak jsou holky vsechny v terminu,...
ja doufam ze tentokrat mi nebude tak zle..prosiiiim:slight_smile: si pamatuju ja nad zachodem permanentne a holky klepaly na hajzlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jejda..to ja si nedokazu predstavit byt v nasi 4 plus 1 s tolika detma..uz tak se mi zda pro nas maly..holky jsou naprosto vsude, ale je fakt ze jsou jeste male a hodne neporadne, kdezto ty uz mas deti vetsi...
16. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla No to asi budu hlavně at to těhotenství vydržíš až do konce a at ti není zle myslím zvracení atd mě taky bylo zle ale nějak jinak třeba mi vadili vlasy kolem krku bylo mi ztoho na zvracení vadilo mi všechno a ted taky nevím co to je jiné těhulky to maj že se jim zvedá žaludek a zvraci jen tak a já z tohodle.Je to divný
16. zář 2013 ve 22:23  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Já jsem měla děti vždycky týden před termínem :slight_smile:
16. zář 2013 ve 22:24  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud nevadí, ráda bych se k vám připojila. U mě všechno čerstvé, snad to dobře dopadne (loni v květnu samovolný potrat v 8. týdnu), teď jsem podle PM 5+1. Termín vychází na 20. května. Nijak jsme s manželem neplánovali, prostě se stalo, máme radost, bude to naše první. Radost nám kazí jen to, že mi byly zároveň diagnostikovány tři myomy v děloze a bude to třeba hlídat. Žádné komplikace nemám, až tedy na vybujení prsou (což je horor, i normálně mám velikost 75F) a píchání v nich a občas v podbřišku. Tak uvidíme. držím palce všem :slight_smile:
17. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdu z kontroly. Vse je v poradku, tak jsem po tom nedelnim vylete na pohotovost moc rada. Hematom se zmensuje coz je take dobra zprava. Uz jsem objednana za 5 nedel na velky ultrazvuk a to budu mit konecne nejakou fotecku :slight_smile:. Ale je to za hrozne dlouhooooo ;)
Vsem drzim palecky
17. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vítám nováčky a gratuluju :slight_smile:
17. zář 2013 v 11:25  •  7 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paoliiina @nonnni ...ano ano... srdíčko už bylo :slight_smile:
17. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, ráda bych se přidala, ale ještě bojím :slight_smile: Minulý týden v sobotu jsem našla dvě čárky na testu a těšila se na mimi, v pátek jsem šla k doktorovi a na ultrazvuku nebylo nic vidět, řekl že za něj těhotná nejsem ale poslal mě na krevní test. Po hodině jsem si měla zavolat a test ukázal že jsem těhu, ale prej je to moc málo aby šlo něco vidět, tak mám přijít za týden, tedy v pátek. Podle menstuace bych měla být v ten den co jsem byla u doktora 4+6 a myslím že aspoň váček by šel vidět. Tak jsem z toho teď docela špatná protože se bojím aby bylo tam kde má být. Není mi skoro nic, nevolnosti nejsou, prsa nebolí, únava nic. Oproti dvou těhotenstvím z kterých mám dvě zdravé děti je to divné.
K doktorovi jsem šla dřív proto že malému se objevily roupy a tak jsem se bála sama přeléčit pokud jsem těhu, ale pak jsem se na to uplně zapoměla zeptat.
Teď jenom čekám zkouším testy které mi příjdou furt stejné a nepříjde mi že by tmavly, prostě blázen, tak jsem přišla sem si třeba o tom trochu i popovídat, ikdyž vy už máte asi všechny pohodu a těšíte se na miminko :slight_smile:
17. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nemáte některá zkušenost(třeba i z předchozích těhu) se špiněním? Doktor mi říkal,že je to běžné,ale když jsem teď na papíře našla slabounce růžovou,tak mě málem trefilo. :confounded: Ještě ke všemu odlétáme v noci na dovču,tak jsem maličko na nerv.
17. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal držíme palečky,aby brzo mimčo vidětbylo. :dizzy_face:
17. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupíííí viděla jsem "miminko" na UZ...jsme 6+3 a jsem hrozně šťastná, že se to konečně po tolika umělých pokusech povedlo...snad vydržíme až do cíle :slight_smile:
17. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@saal - drzim pesti, aby bylo vse v poradku
ja jsem stresama s testy prosla v cervenci....test byl porad stejny, nesilil....... i kdyz mi bylo porad blbe, nakonec jsem to dostala, dle dr. chemicke..........tak mi dali injekci a odeslo............

ted po dovolene se zadarilo a test uz je tmavy.......oba pruhy, na utz mam jit pristi patek tak jsem porad nervozni jestli uz bude srdicko a bude vse v poradku...........
17. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebe_84 resila jsem to same a pry je to bezne ibzvlast v techto tydnech "zahnizdovani". od doktora jsem dostala duphaston. V nedeli jsem dokonce silne krvacela a i pres to je vse v poradku a dneska mi to doktor znovu potvrdil. Spineni nebyva priznakem prseru, spis kdybys opravdu zacala krvacet. Uzij si dovcu :slight_smile:
17. zář 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bebe_84 ja co bych udelala...zasla jeste rychle na pohotovost a ujistila ze vse ok,spineni byt nic nemusi ale i muze...zazila jsem oboji...
Popravde ja kdyz zjistila ze jsem tehu tak jsme dovcu stornovali...dobre jsme udelali...v den rano pred odletem jsem potratila...ale ja prusery pritahuju v tomto smyslu...za celych x let nam vysla pouze jedna dovca ostatni jsme pouze zaplatili a nakonec odleteli jini...nestrasim jen bych si pro klid duse fakt na pohot zasla...kor kdyz nebudes v cr..
17. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka děkuju za uklidnění,děsně plaším. :sweat_smile:
@lajla já na pohotovost volala, sestra byla opravdu VELMI nepříjemná a odsekla mi,že tohle si mám řešit s vlastním gynekologem a tak nějak mi naznačila,že jestli jsem tak hysterická,tak ať přijedu. Asi jsem jí vytáhla od kafíčka. :rolling_eyes: :angry:
17. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ideální doba mezi porody po císaři je dva roky,takže to já defakto splňuji,ona čím později taky není dobrý,jizva je méně pružná stárne
17. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jizva po sekci je do půl roku zahojená,pokud je špatná už se to nespravý,lépe to nestroste,ale já neměla žádné problémy,jizva se bude sledovat,myslím že to bude o.k
17. zář 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla dodělávám dálkově maturu
17. zář 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - tak to drzim pesti, ta statni cast je asi narocna co?
17. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1
tak státní je jen maturita to jaké to je zjistím za 3 roky...ale náročné to bude
17. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar, docitam, gratuluji, ale nejak neni se k cemu vyjadrit...cekam na zpravy od
@saminomimino abych se mohla kochat tim, jak tam muze byt prcek veliky :grinning:

Jinak jen klasika nudneho dne, prace, balet, vytvarka, ztracene klice, nalezene klice, nepasujici klice do zamku, dopis na poste z policie, ze jsem jela 66 v 50. zone ve 4 rano a 600 pokuta...tak nejak klasika:slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino to jedes klasicky gympl, nebo jak to funguje u dalkovych maturit s vyberem predmetu?
17. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebe_84 já s druhou byla na pohotovosti pecena vařena spinila jsem defakto furt a hlavně nikdy nevolat rovnou zajet mají povinnost vyšetřit a udělat utz ty jen zaplatíš 90kc
17. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino uz jsi tedy v druhaku? A comjsi dělala po základce? Jestli jdeš na maturu tak to té čeká velký kus prace... Potom chceš jít určitě dále? A co bys chtěla dělat za práci? Já mám prave kamarádku která se kvulimdodelani maturity rozhodla jít do třetího... pry bude mít více času...obdivuhodné... Já bych s deckama nemohla studovat a ani bych se k učení nedonutila
17. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak jim to hlavně neplat chtej dukaz a fotky.... Pokud nemají mají utrum:slight_smile:
17. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak super to bude tak akorát hezky rozdíl
A je horší normalniporod nebo císař? Já mám obři strach z předčasného a z cisare
17. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, vítám všechny nováčky. :wink: U nás nic nového, včera depka, dnes už je to dobré. Venku svítí sluníčko tak strávíme půl dne venku. :sunglasses:
18. zář 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek