• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cital někdy není na výběr,zázrak a hned dva,brala bych to ale ve své situaci tedy ne,ale děsím se,pač muj děda je z jednovaječných dvojčat a přítelovi strejdové taky z jednovaječných dvojčat,takže jsme vždy čekali že se na nás dvojky povalí a nic,tož doufám že ne te :grinning:
18. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ojojoj. Takže tam ta šance je :slight_smile:. No ono vy už máte, těch dětiček docela dost, ale zase je to už jedno jestli 4, nebo 5 :grinning:. Máte můj obdiv, oba.
18. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám takovej dotaz..jsem zvyklá se hejbat, dlouhý procházky s psama, cvičení, kolo,....cvičíte některá v začátku těhotenství?? Jsem po IVF, tak bych nerada něco zkazila, když se to konečně daří...
18. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, amini mi stopli fotku...tak jsem zase bezxichta....

u nas je pekne hnusne...

@cital dvojcatka, super zprava! Vzdycky me potesi zpravy o vicecartech...u jjinych tedy, abych to upresnila :grinning:

@saminomimino tak co budes mit vlastne za predmety? A kam pak s tim pujdes dal? Nerikej mi, ze tohle je konecna:slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni předměty mám dominantní k matuře AJ,účetnictví ,ekonomika čeština,jinak jich máme daleko víc,budu ráda když dám maturu,pokud vůbec s břichem :grinning: jinak vyšší by byla fajn,ale i tohle budu muset přerušit s novorozenětem nemůžu chodit na konzultace
18. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta podotykam ze je to hodne individualni a sma musis citit, co ti sport dela. S prvnim jsem jezdila na kole do 7.mesice, chodila behat a na TRX. Vse v pohode. Ted jezdim na kole , podotykam ze nesnasim asfalt a sotolinu, tak si to umis predstavit, byla jsem i na konich a rozhodne se pokusim zvladat kruhovy trenink co nejdyl to pujde smozrejme trocchu s ohledem na svuj stav. Ale necitim pri ani po sportu zadne bolesti. Takze to muzes zkusit a uvidis jak se budes citit. A nic neprehanet ;)
18. zář 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino a jak casto mas skolu? Ja to mam jednou za 14 dni, to dam i s miminkem, mam uzasnou maminku a funkcniho manzela...to se proste musi dat...

Ted se snazim pripravit na patek a zjistuji, ze tak debilni system, aby jeden pohledal :confounded:
18. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jednou za 14 dní celý den,ale neumím si představit že při plném kojení opustím na celý den 3 měsíční dítě abych šla do školy,jsou jisté věci ve kterých matku zastoupit nejde,mimo to se chce miminku věnovat,ne ho "odkládat" kvůli škole učení a všemu do toho mám další 3 děti,ty mně taky potřebují,takže dodělám prvák pak rok odklad a pak nastoupím do druháku,to budou starší ve školce a mladší už bude dost velký na hlídání
18. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj, chapu....me se nepodarilo kojit ani s jednou dele nez 3-4 mesice a to jeste se zatatyma zubama na obou stranach...ne, ze bych se nechystala to zkusit a dat tomu vsechno, ale ve vysledek uz ani nedoufam...

Mam take moznost si rok odlozit, ale pokud to nebude nutne, tak pojedu rovnou. U starsi jsem sla do prace ve 4. mesicich a od mladsi ve 14. mesicich, neumim byt doma, nastesti jsem vzdy mele flexibilni praci a ne od do...pokud by to slo, tak bych i rada sla hned za rok do prace, ale ja se fakt nestrham, ucim vic jak hodinu a pul v kuse jen jeden den a i to by slo osetrit, jinak mam mezi bloky dve hodiny volna a delam doslova 5 minut od domu. Ale kdovi jak to bude, treba sama sebe prekvapim a budu doma a jeste si to navic uzivat :wink: Ted me to, zcela uprimne, desi...predstava, ze jsem treba 3 roky jen a pouze doma :frowning2:
18. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak já to mám jinak,já si děti chci užít,ne je mít po hlídání a a jejich dětství aby mi uteklo mezi prsty,nejsem ani ambiciozní,jsem ráda že veškeré víznamné okamžiky snimi zažiji já,vím jak to utíká,ti drobečci jsou hned pryč
Každý to má jinak,pro mně jsou děti absolutní priorita nadevše a díky našemu státu s nimi můžu být 3 roky doma hodlám toho na 100% využít a pokud to půjde i déle,pracuji i z domu :wink:
18. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni já se obávám že budu kojit tandem,Olivku pořád kojím a nehodlá se vzdát,jeiný důvod odstavení bude že jí pořá často v noci,což je jen zvyk a já nebudu v noci kojit ji i miminko,jinak kojení se mi nezdařilo jen u Jasmínky je takový nemléčný typ,kojila jsem ji necelých 5 měsíců
18. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to jsi sikovna, ze to takhle zvladas...ja evidentne ne, u kojeni jsme se vzdy vztekaly obe...tezko rict, kterou to trapilo vic, Tayla je mesic nedonosena a nesala, Emma sala, ale zase zvracela, mela tezky reflux...zahustovani pred kojenim byl ocistc pro nas obe...no zadna hitparada to nebyla:frowning2:

Tak jako ja si take nic stezejniho ze zivota deti utect nenecham, akorat u nich nemusim byt 24/7...nastesti jsem vzdycky mohla zmizet na par hodin a zase se vracet...jako na plny od-do bych od ditete take nesla...tohle bylo osvezujici :wink:

ale kdovi co bude...ja nejsem karieristka, ja delam co me bavi, tezko by me to uzivilo...spis me to regeneruje:wink:

Co me momentalne neregeneruje jsou podklady pro tisk, ktere nejaka chytra hlava okopirovala tak, ze je to v tistene forme necitelne...to se bude super studovat 20 stranek...z notasu...grrrrr...
18. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,zase jen na skok... Vsechny nove maminky vitam:slight_smile: @cital je dvojcatka,to byl a je vzdy muj sen... Jinak cas se mi nejak vlece:-/ uz bych chtela jit k midwife a vedet se je baby ok. Dnes me zacala bolet leva ledvina:frowning2: nevim co s tim... No v patek prileti mamka s tatkou(oba zdravotnici) tak snad mi neco poradi. Jinak si zavolam k Dr... Nebo mi kdysi davno jedna lecitelka rikala ze mam,,studene ledviny,, ze bych se mela vic prohrivat... No to jsem mela jit zit do Afriky a ne do studene anglie:-/
18. zář 2013 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jasný já ti rozumím,každý má jiné potřeby ,každý jsme prostě jiný :wink:
18. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino v kolik mas zitra ten UTZ?
18. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni až v pátek
18. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a nemelas to mit zitra? To uz fakt blbnu uplne vsude? :confounded:
18. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ne ne ja myslela predcasny porod, to je pro me horor, jako porodit mimco drive..z normalniho porodu holky vuuubec nemam strach, druhe dva byla uplna pohoda:slight_smile: prvni ocistec ale dalsi dvy mi to vynahradily:slight_smile:
18. zář 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyzr jejda tak to sis zazila...ja na prvni porod nemohla dloooouho zapomenout a nechapala jak nekdo dobrovolne muze mit dalsi deti..a kuk:slight_smile: mam uz tri:slight_smile: dalsi dva byly naprosto v porode, treti jsem si nechala vyvolat, kvuli tlaku, rekla jsem po terminu ze se od nich nehnu az z malou...:slight_smile: bohuzel tlak nespadnul ani potom domu me poslali s vysokym, bez leku, abyh se tam za dva dny priplazila, zustala jsem v nemocnici a mala doma..takze kojeni slo skoro do haje...
18. zář 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak díky :grinning: :grinning: :grinning:.
19. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta Já se na to ptala předevčírem doktorky (jedu totiž do tater příští týden). Řekla mi, že se nemám přemáhat, že mám zvolnit a poslouchat své tělo. Nedělat žádné extrémy, spíše malé procházky. Jinak, když se přetáhneš tak se to projeví. My jsme byli v sobotu na hřibech a večer mě začalo bolet břicho, hlava a přes noc jsem zašpinila. Nic se nestalo, ale asi jsem se přepla, ikdyž mě to moc nepřišlo. Já se trochu víc bojím, jelikož jsem o mimi jednou přišla....jsem opatrnější, ale sport mám moc ráda. Takže všeho s mírou a opatrně :sunglasses:. Rozjedem to v 2. trimestru!
19. zář 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital díky :slight_smile: všechno bude fajn
19. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ne neměla dr je tu jen v pátek :wink:
19. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no kde jste ženský :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino taky si říkám, že j tu nějak ticho :slight_smile: no ale aspon není co dočítat :slight_smile: už jsem hrozně natěšená a zvědavá na zítřek, snad už bude vidět srdíčko, v 6+1 už by mělo být že?
jinak mě zatím furt fajn, ale včera když jsem si odpo dala kafe, tak už jsme cítila, že to není ono, tak už to pomalu začíná :slight_smile: já vždycky zpočátku měla hroznou chut nakafe a pak tak od toho 7tt jsem ho nemohla ani cítit.
Jinak jak jste psali o porodech, tak já rodila akutním císařem, začla jsem normálně, ale porod nepostupoval, já se neotvírala ani když mi píchli vodu a pak ozvy byly asi blbé a asi i by v blbé poloze, že to pak byla rychlovka a já byla na sále. No docela jsem uvítala tu narkozu, že už mě aspon nic nebolelo :slight_smile: jak píšete o následcích, tak na mě ani na synovi to neponechalo žádné následky, syn byl jako miminko naprostý pohodář, kojení se taky hned rozjelo. Já jediný co mě teda mrzelo a do dneška je mi z toho smutno, že jsme přišla o ten pocit, když se miminko narodí a hned mi ho dají, to dodneška ořvu v každým filmu, že jsme tohle neprožili) porodila jsme v půl 2 a syna mi přinesli na JIP až v 6 na první přložení a ještě když si vzpomenu, že ho tchýně videla dřív... no ale jinak dobrý, ale doufám, že další porod bude normální :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vcera jsme si s manzelem zasli do kina, protoze jsem bez ditete. Vybrala jsem Collete a bulela jsem jeste i po filmu. A to me rozbrecela jen jedna scena s malym ditetem veku naseho vojty, kdy prijel novy transfer do osvetimy a on tam plakal a volal maminku. Nejak jsem se do te situace moc realisticky vzila. Jeste ted kdyz to pisu tak me to dostava
19. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 tos ho videla driv nez ja. A to jsem byla tak oblbla, ze jsem se po diteti vubec neschanela. Bylo mi vsechno fuk. Az kdyz se me sestra zeptala jestli jsem ho uz dostala na prilozeni, tak mi ho prinesla. Ale nechala me tam samotnou, dite se neprisalo ani nahodou a ja nevedela co mam s tim urvankem delat, kdyz jsem se nemohla ani hnout ;)
19. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 tak to ti závidím,že tě ani syna SC nepoložil:slight_smile:
Jinak já jdu taky zítra na KO,měla bych být 6 plus 4,vždy jsem s dětmi byla 6 plus 0 a vždy byl jen gestační a žloutkový váček,tak doufám že zítra uvidím víc
19. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to uz srdicko bude bit o zivot, uvidis ;)
19. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka díky,uvidím,podle ovu jsme mladší,tak počítám raději se vším
19. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek