• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino me docela pobavilo ze na te pohotovosti jsem byla 6+3, srdicko bylo a do zpravy napsal ze odpovidame 6 tt. V utery na kontrole pri 6+5 uz jsme odpovidali 7+0 :D. Kazdy to meri jak rybi ulovek ;). Ja vlastne nevim kdy byla ovu nebo kdy jsme zadelali, tak se ridim jen posledni MS a to jeste odhadem, pac jaem si to nenapsala :D
19. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja porad cekam na pristi patek, kdy mam jit na utz, to budu 6+1 tak doufam ze uz srdicko bude busit.........jsem z toho porad takova nervozni, nejak mi asi nedochazi ze to vyslo :slight_smile:,
jinak teda priznam se, ze jsem si chodila privydelavat az v poslednim pulroce kdyz bylo male 2,5 a vedela jsem, ze to zvladne a taky mi to moc pomohlo ty 2 hodiny tydne abych se zase rozmluvila a dostala mezi lidi....... asi taky nejsem karieristka / i kdyz mam vystudovane 2 vejsky a prace v oboru me moc bavi a naplnuje / ale zase si myslim, ze deti zvlast ty malicke jsou to nejkrasnejsi na svete a nechci se o ten zazrak pripravit, pokud to finance dovoli...........
ted chodim uz pul roku do prace, a myslim, ze prace mi bude chybet, ale zase ne tolik, abych se k ni za par let nemohla vratit :slight_smile:)))), ale to je asi muj uhel pohledu :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se tu k vám přidám. Zatím nemám potvrzeno od Dr. ale myslím si, že už je to jasné :wink: a dle poslední MS by mi vycházel termín porodu na květen příštího roku
19. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n - ja taky jeste ne........ dle kalendare mi to vychazi na 22.5.2014......moje prvni holcicka se narodila 11.5. :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ija1 mě prý podle kalkulačky idealne 23.5. no, tak jsem zvedava, co mi poví dr. jdu tam za týden a kousek. Aby prý už něco viděla
19. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - to mi taky rekla, tak cekam na pristi patek..........
19. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no tak to v tom máš pěkně jasno :grinning: no hlavně že roste a je o.k
19. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 ja jdu až v pondělí tricátého :grinning: tak jsem zvedava. Je to moje první, tak jsem takovej plašan :grinning:
19. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - ja sice druhy, ale plasim stejne, ne li vic........clovek si to asi vic pripousti......... u prvniho jsem si udelala 2 testy, ted sleduju denne jak sili carky na testu pac v cervenci to prestalo rust a mimi odeslo.........takze proste uz asi se stresuju predem......
19. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 ja nevim, jestli mi mají kam čárky sílit :slight_smile: takže jsem testovala naposledy včera + digitálem. Takže doufám, že se mezi tím nic nepo...
19. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - mne zesilily na max dneska tak jsem taky prestala.........
19. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 já měla silný právě už v pondělí při prvním testování a včera ještě víc. No a na digitálu 3+. A to před týdnem ve středu nebylo nic :grinning:
19. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n - ja ve stredu ducha a od nedele to sili jako hrom.....
19. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen letmy nalet...vitam nove prichozi.

@saminomimino drzim palce na zitrek, cekam na to jak na smilovani...ze si muzu predstavovat, jak asi muze byt miminko u nas :wink: U me zustava termin KO 2.10. a mela bych byt 8+3, takze by to bylo jasne, kdyby byl problem...

Jdu se ucit na zitrek a zjistit, kam mam vlastne dojet...
19. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino tak to jsme na tom stejně, podle MS bych taky měla být zítra 6+4, ale vím kdy jsme měla ovu, tak podle ní budu 6+1, tak jsem zvědavá kolik ukáže utz :slight_smile:
19. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 já podle ovu budu 6 plus 2 nebo 3,pokud si to dobře pamatuju,nějak jsem na ovu docela zapoměla :sweat_smile:
19. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@linda79 tak holky, to víte alespon něco... ja vim jen to, že jsou dvě čárky na testu a kdy jsem měla MS :grinning:
19. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n někdy lepší nevědět:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vyborny, podelala se mi pracka, takze misto toho, abych zjistovala co je axiologicka antropologie, tak koukam, co koupit...doporucite nekdo pracku s hornim plnenim? Min 1200 otacek, pokud mozno display...a idealne uplne nehlucne, vodu a el nespotrebavajici...jo a hubicku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holky, to se máte, já jdu na první kontrolu až 2. října, a to už budu taky osmý týden....ale tak aspoň budu vědět, jestli je všechno v pořádku a dítě se drží, srdce bije....byla jsem před týdnem a půl na gyndě na normální kontrole/prevenci. včetně cytologie, ultrazvuku a tak. Myslela jsem, že každým dnem to dostanu, doktorka pečlivě sledovala ultrazvukem moje myomy, jestli se s nima nic neděje...no a vidíte, za čtyři dny na to už je mi to zpoždění podezřelé, tak jsem zkusila test...no a nebylo co řešit, myslím, že červenější a tlustší ta druhá čárka být nemohla. tak jsem doktorce hned psala mail a ona na to, že s těmi myomy by raději viděla nejprve vyšetření na konziliárním UTZ v Podolí, a až pak těhotenství, ale že to zvládneme, a dala mi kontrolu 2.10. což mi neva, máme teď v práci deadliny a všeho je fůra, dnes celý den služební cesta a moc nic nestíhám, tak aspoň neřeším, co mě kde píchne. Nevím, jestli už v šestém týdnu můžu mít chutě, ale strašně frčím v jablkách a zelenině, což obvykle nejsou moje oblíbené potraviny, a taky jím bílé jogurty jen tak, samotné. Říkám si ale, že to ještě nemůže být miminem, že si jen psychosomaticky podsouvám, že musím žít zdravě, když teda jsem těhotná. Máte nějaké příznaky vy, co jste podobně jako já v tom šestém týdnu? já momentálně 5+5.
19. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni třeba půjde stará opravit, ještě to nezvdávej :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
za hubicku tam melo byt... :wink:
19. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha tak ja to vzdavam, jsem tvor netrpelivy a nez sezenu opravare a zjistim, ze to stejne hned opravit nejde, tak radeji koupim novou a tuto vezmu do novehu bytu, kde muze na opravu pripadne cekat k neco dele...bez rizika, ze se mi deti v noci zebliji a ja budu potrebovat vyprat za den 6 pracek...znam je, v momente, kdy vyciti, ze by mi mohly nejak ozivit mou nudnou existenci, tak vymysli podobnou akci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ono s ni nic extra neni, akorat jem urvala to programovaci kolo...respektive urvala neco v nem a tudiz se protaci a dela, ze neexistuju :rolling_eyes:

Ja jdu take 2. rijna....utika to nejak podezrele pomalu..
19. zář 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarucha já mám kontrolu 30. října.. ale je fakt, že dle MS jsem mín než ty. Jinak ja nevim, jeslti pozoruju nebo si to vsugerovávám :slight_smile: ale občas nevim, co je hlad a co žaludek na vodě. Ale jinak zatím jím všechno.
19. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n hele já to vím ted poprvé, kdy jsme mohla otěhotnět, u syna jsem myslela že jsem míň a podle utz jsem byla o týden a něco víc a pak podruhé jsem zase myslela že jsem dýl a byla o týden mín, takže jsem na utz byla vždycky překvapená :slight_smile: ted jsem tak nějak poprvé měla pravidelný cyklus a i jsem to ted trochu víc prožívala a poprvé jsem zkusila ovu test :slight_smile:
@zarucha já zatím chutě nemám, ale už mi pomalu přestává chutat kafe, a jinak víc ted taky jím ovoce a zelenina a tak zdravěji, tak nevím jestli to jsou chutě nebo jen podvědomá snaha jíst zdravě :slight_smile: ale minulé těhu jsem totálně ujížděla na pomerančích :slight_smile:
19. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@linda79
@saminomimino
@pebecka Mně malou přiložili hned při odjezdu ze sálu, zmohla jsem se jen na jestli je v pořádku a já jsem tak šťastná, pak jsem zase usnula.... To bylo tak cca ve 12.30, z JIP jsem šla v 18.30 a na kojení mi ji přinesli ve 20 h a pak v 5 h ráno. A to se přisála, já měla taky mlíko hned :wink: :wink: :wink: A teď už bych se taky asi rozkojila :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já jdu na ko v úterý, měla bych být 8+3, tak uvidíme :wink: :wink: :wink:

Jsem v jednom kole, v sobotu máme velkou oslavu - 3. narozeniny malé a zároveň jakoby konec léta, tak děláme velkou akci pro cca 20 lidí. Zítra bude ještě ke všemu truhlář montovat malé postel a mám se stavit v práci... Hmmm, nevím jak to zvládnu. :unamused: :unamused: :unamused:
19. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino tak drzim palce a cekam na zpravy...

ja tedy rodila 2 x prirozene, ale u druhe byl pristup personalu a lekare tak hnusny, ze jsem si odnesla paradni PND (pobyt na sestinedeli to jen dorazil) a mala byla take plactiva a velice drazdiva...v podstate plakala v jednom kuse to svych 15. mesicu:frowning2: Mmch, pochovat mi ji sice dali (uz umytou a zabalenou), ale pak ji odnesli, me soupli na beznou gynekologii, protoze nebylo misto a doslova jsem se o ni musela prat, aby mi ji laskave dali ke mne a dali mi ji az cca za 12 hodin, az pro mne nasli misto na sestinedeli. Pricemz meli jeste blbe kecy typu, ze si ji jeste uziju...

Takze pokud nekdo kapne na magorsky personal, tak ho nezachrani nic...

Ja se s tou zkusenosti porad jeste nevyrovnala, male je uz 5 let...

No nic...razim smer Hradec....
20. zář 2013 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda u me uz nevolnosti začínají ... Měla jsem to tak u prvního taky..... Můj žaludek reaguje na tohle dost brzy.....minule jsem kvůli tomu byla od 9 tt doma a 4 mesice nebyla schopna fungovat ......ted doufám ze uz to bude snazší ale včerejší večerní zážitek me přesvědčil ze asi ne.....
20. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na vás takový intim dotaz...po sexu vždy trošku zašpiním. Jsem z toho nervózní. Sexujem daleko méně, než před těhotenstvím a opatrněji. Ptala jsem se na to doktorky a ta mi řekla, že je to normální, že jsem víc prokrvená. Kdysi dávno při kontrole mě řekla, že mám tenčí poševní stěnu. Holky, já nevím co dělat....jestli nesexovat, nebo se na to vykašlat. Co si o tom myslíte? Díky.
20. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek