• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cital spineni bych se asi nebala, nam doktor sex do konce prvniho trinestru teda zakazal, ale to kvuli tomu, ze jsem krvacela hodne. Spinim bezne i bez sexu ;)
20. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni prosin te co je PND? A co ti ten personal provedl? Taky mam jednu znamou, ktera mela trauma po normalnim porodu a dlouho ji to trapilo. Psala na podnet psychologa i stiznost na daneho lekare aby se ji vic ulevilo
20. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
cital - já mám stejný problém. Poprvé se krev objevila už 5.den po početí. Jenom trochu, ale příště to pokaždé zesilovalo (to jsme se ještě snažili :grinning: ). Pak jsme toho radši nechali. Teď v 8.TT jsme to poprvé znovou zkusili - a zase krev. Ale podle dr. to je v pohodě, tedy pokud je krve málo, není jasně červená a po styku to rychle skončí. Stějně jsem z toho ale na nervy, tak nevím kdy/jestli budu zase svolná to zkoušet :frowning2: .
20. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni díky,hele a ten šílený zážitek máš ze které země u nás nebo zahraničí?
20. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital my s mužem máme takové pravidlo že v prvním trimestru nemáme styk,řešíme to jinak samozřejmě,vím že je to možná přehnané ale mám lepší pocit,ty první tři měsíce stačí tak málo a je zle,já kdybych po sexu zašpinila nesouložím,nevím,pak si něco vyčítat,nemyslím že je to totiž úplně v pohodě, špinit,jsou určitě dočasně možné i alternativy
20. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon79 My to taky spíš zkoušíme, nezkoušíme, spíš spolu nespíme než spíme. Mám sice požehnáno od dr., ale moc klidná nejsem, už jen vzhledem k předchozímu potratu...fakt nevím co budem dělat :slight_smile:. 6týdnů bez sexu nevím nevím...
20. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino Chápu :slight_smile: . Ovšem já nevím jestli tak dlouhou abstinenci zvládneme....asi se přikloníme k tomu, že sex omezíme a budem praktikovat i jiné praktiky :slight_smile:. Děkuji za názor.
20. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital jasný,ale sexulání svět není jen o styku,dočasně to lze určitě nahradit,pro klid... :wink:
20. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cital on si to člověk ani moc neužije,když se bojí,ale ono to tak uteče i těch 9 měsíců :wink:
20. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Neužije, úplně mě přešla chuť :unamused: .
20. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cital
@saminomimino jj souhlasim, take jsme vcera " improvizovali " ;). Nejdriv kolo, pak inprovizace a pohoda :slight_smile:
20. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka Jezdíš na kole?
20. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka taky mi to vyhovuje víc,nejsem vystresovaná že se něco stane
20. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital znám a chápu,ale přejde to jak maličké povyroste
20. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně, že toho člověk radši nechá. To spíš, že když se už stalo a krvácení hned přestalo, tak není třeba panikařit a zbytečně si to vyčítat.
20. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino u prvniho zadny problem nebyl ani spineni ani krvaceni. Ted to holt budeme muset dodrzovat
20. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital jezdim a budu dokud to pujde nebo nebude problem. S prvnim jsem jezdila do 7 mesice. Vypadala jsem jak kacer :slight_smile:, ale kdyz ja nesmim nic zmeskat. Ted je nevyhoda, ze nastane zima a to ac normalne jezdim tak tehotna uz se budu bat. Precijenom na snehu je vetsi pravdepodobnost nerizeneho padu. Predtim jsem rodila v srpnu takze jsem do cervna mohla drandit ;)
20. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka Já bych nejezdila ani za "normálních" okolností v zimě. Bych si namlátila :slight_smile:. Příští týden jedu do Tater, ale už vím teď, že úplně hore se nepodívám (dr. zakázala). V 2. a 3. trimestru (pokud se dočkám) mám v plánu pohyb :slight_smile:. Už teď mě svědí hohy :grinning:.
20. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital ti ty tatry zavidim, hned bych jela taky ;)
20. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka koukam, ze jsi z prahy. Ze ktere casti?
20. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital viz vyse :D
20. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka Těším se :slight_smile:. Letos mi nevyšly Alpy, tak alespoň Tatry. Ano jsem z 10tky, kousek od metra Skalka.
20. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka
@cital holky ja mam pocit, že nejsem schopná ani vyšlápnout v klidu schody do druhyho patra do kanclu, natoz lézt po horách :grinning:

Jinak já jsem aktuálně z P-9
20. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@cital jsem taky z devitky ;) @chris_n
20. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka teda, ja resp. ze 14ky
20. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n jeste bliz ;) ja jsem z vinore z 19ky
20. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka já z černého mostu :grinning: ale stěhujeme se do Milovic :grinning:
20. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dámy asi se svámi rozloučím podle ovulace jsem 6plus 1,podle MS 6 plus 4 ,na utz patrný gestační váček 8 plus 2,ale to je orientační,když nemůže změřit obsah který tam má být,mimi buď schované,nebo není,k čemuž se spíš přikláním,s dětma jsem vždy byla 6 plus O a byl i žloutkový váček,no takže s tím moc nepočítám vím kdy byla ovulace,leda bych si to blbě pamatovala,ale pochybuju :frowning2: je mi mizerně,sakra dost... :frowning2:
20. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino to je mi lito, ale jeste nehazej flintu do zita. Kdy jdes na kontrolu?
20. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino ajaj držím palečky, snad vše dobře dopadne!!!!!musíme doufat, kdy jdeš na další kontrolu??
20. zář 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek