• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@chris_n jdete do baracku? To budete v miraculu peceni vareni :slight_smile:
20. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji všem budoucím maminečkám. Mám květňátko 2013:slight_smile:šíleně to uteklo, teď rok po otěhotnění, se na nás směje doma skoro 4-mesíční beruška...:slight_smile:Kdyby tady byla nějaká maminka okolí Karviná, Ostrava, Havířov mám spoustu krásných věciček po dcerce, komplet výbavičku....třetí mimčo neplánuji, tak se toho chci levně zbavit....pokud máte zájem ozvěte se do zpráv....Přeji krásné těhulkování :dizzy_face:
20. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka nn, do bytu... ale se zahradkou :slight_smile:
20. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Mimčo tam bude, uvidíš, asi je ještě brzy. Držím palce.
20. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka za 14 dní
20. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino chápu jak ti je, já měla to stejné ten minulý čtvrtek, taky jen gestační váček bez ničeho dalšího, byla jsem cca 5+5 (měřím bazální teplotu a dělala jsem si i ovulační test, takže vím kdy byla ovulace), v minulém těhu jsem byla 6+0 a byl už plůdek se srdíčkem 0,33 cm, vy jste mě trošku uklidnily, ale jsem pořád jak na trní. Přečetla jsem snad všechny diskuze na netu, ale asi před 3 dny jsem se na to vykašlala, jen mě to nervovalo. Kontrolu mám až příští čtvrtek, tak uvidím, dnes se mi o tom i zdálo.

JInak co se týká sexu tak my jsme snížili frekvenci a jsme opatrnější,zatím, v pohodě,bez špinění i krvácení.
Ještě bych se chtěla zeptat, je tady někdo z okolí Ostravy, Opavy? :slight_smile:
20. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino aby to rychle uteklo vid
20. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak odpovidate kdyz se vas nekdo jdo vi ze se snazite zepta jestli jste uz tehu a vy to jeste nechcete roztrubovat ani vylozene lhat ze jeste ne?
20. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka u jedné kamarádky jsem to prokecla. Jinak zatím mlžím
20. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n me prave nenapada jak mlzit ;)
20. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a ty mas vlastne termin kdy?
20. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to mě mrzí, že kontorola je zatím neurčtá, ale snad bude vše v pořádku! Já jsem taky podle MS 6+4, podle ovu 6+1 a dnes na kontrole potvrzený, miminko tam je, odpovídá n den přesně podle ovu , 4,2mm a i srdeční akce potvrzena, takže mi spadl kámen ze srdce a snad bude do konce vše v pořádku :slight_smile:
20. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka jen řeknu, že se chystame na rodinu a uvidime, kdy to vyjde. Termín mám podle MS na květen.
20. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je mi jasny ze kveten ;), spis jsem byla zvedava kolikateho
20. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 gratuluji :wink: ,tohle mi vzalo veškerou naději..
20. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já bych to ještě nevzdávala, ono za ty dva týdny to může být úplně jinak,! ale chápu tě... držím moc palce, at se můžeš brzy radovat!
20. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino z kolina...
20. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ? nechápu
20. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino porod v Koline...jsem ve skole:slight_smile:
20. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ted jsem docetla to tvoje trapeni...dostala jsi nejake vysvetleni k velikosti? Odpovidat 8+ je docela dost....nemuze to byt treba syndrom mizejiciho dvojcete a jedno stinilo druhe a vypadalo vetsi?

Kazdopadne drzim palce.
20. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni 8 plus 2 odpovídá gestační váček,což je ale nesměrodatné,ten je vždy větší vzlhedem k tomu že dle ovu jsem 6 plus 1 mělo by v gestačním váčku být něco vidět,to něco by se pak měřilo a určilo stáří,ale může to být tak malé nebo tak schované a nebo tam prostě nic není,takto se to jeví jako prázdný gestační váček :frowning2:
20. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino co ti na to rekla sama doktorka? Videla to take blede? :frowning2:
20. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - treba je jeste brzy, jeste to nevzdavej.........
20. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledni noc bez ditete a prvni rano, kdy nemusim vstavat. Doufam ze si to patricne uziju :slight_smile:
20. zář 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky sobotni den preji:slight_smile: Ja ho hodam prolakat, mampodninky, byla by skoda to nevyuzit:slight_smile: + tedy musim delat nejake prpravy do skoly, ale to dam az zitra.....

Ted jsem posnidala podivnou smesici grilovaneho lilku, mozzarelly a avokada...vypadalo to, jako psi lejno porostle mechem, ale chutnalo to luxusne:slight_smile:)))
21. zář 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nonnni teda tohle si dat k snidani tak vrhnu :slight_smile: (nic proti grilovane zelenine, ale nemusim teple snidane ;)).
21. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka ja to mam naopak, nepozrela bych nic studeneho:slight_smile:
21. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneska na kole srazila ne s blbcem ale s manzele :slight_smile:. Nastesti to nebylo nic dramatickeho, moje blbost, spatne jsem vyhodnotila situaci a dobrzdila to az v manzelovi. Budu mit pekne jelito na boku, ale to je doufam vse. Citim se dobre i po 89 km :slight_smile:
21. zář 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek