• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@pebecka Hlasim, ze vcerejsim (zeleninovem a zdravem stravovani) jsem vecer 4 x zvracela, takze snidam cerstve rozpecenou bagetu, mozzarellu a rajce...jsem zvedava zda budu uspesnejsi...nehlede na to, ze tobe nebude blbe z meho jidelnicku:slight_smile:

Jak se dneska citis po karambou?
22. zář 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla
@lajla
@vixenn
@cital
@cabalkova

kde jste vsechny? Jste v poradku? A ostatni, ktere si jeste nepamatuji :slight_smile: Nejake positivni zpravy by to chtelo :wink:

@saminomimino myslim na tebe!
22. zář 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni citim se dobre, jen jsem hrozne rozlamana z tech km :slight_smile:
Jsem si rikala ze s vojtou jsem taky upadla na naledi a nic se nestalo a tenhle pad byl taky takovy nevinny ;)
22. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Nazdárek, u nás pohoda. Je mi celkem fajn, ve středu kontrola, snad bude vše ok. :slight_smile: Já to tu průběžně pročítám, ale tak nějak se nezapojuji.
Ty tak jíš zdravě, jo (viz. včera)? Já s Týnkou přes týden jím hodně zeleniny, ovoce a vařím tak nějak zdravěji, ale jak nastane víkend, je to havárka. Manžel rád a moc dobře vaří takže jsem vždy ráda, že jde v pondělí do práce a já se z toho "léčím" celý týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fajn nemuset o víkendu vařit (až na ty hory nádobí :angry: ).
22. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn jak ja bych potrebovala nekoho kdo mi uvari :slight_smile:, ja to primo nesnasim. Vse kolem jidla vcetne nakupovani, vareni , jedeni a uklizeni kuchyne mi prijde jako ztrata casu
22. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já teď nestíhala, chystala jsem oslavu 3. narozenin naší Elluš, celkem se vydařila a jsem ráda, že je to za námi :wink:
Dala jsem si i sklenku Bohemky a pak Pálavy, aby nebylo nikomu nic nápadné, tak si myslím, že zatím nikdo nic netuší.
Jinak u nás asi vše OK, jen v pátek, asi jak jsem nakupovala a lítala a pak válela marcipán na dort, tak jsem celkem dost špinila, ale lepší se to..... V úterý jdu na kontrolu, dnes jsem 8+1, takže to krásně utíká, vám také?
Zítra nastupuju po 3 letech do práce, vůbec se netěším, snad to budeme organizačně zvládat :unamused: :unamused: :unamused:

Tady fotka s tou mojí kočičkou :dizzy_face:

Mějte krásnou neděli, my jedeme pro změnu k mamce na posvícení - tzn. kachna k obědu... Ale od zítřka najíždím na zdravou stravu, teď jsem neskutečně prasila!!!!
22. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vendyzr tos delala sama ten dort?
22. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka Mně to baví, hlavně péct dobrůtky, ale já nemám nikdy tolik nádobí jako manžel. Já spíš nesnáším žehlení a umývání oken. :astonished:
22. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka to bude dobry:slight_smile:
@vixenn no zdrave...jako snazim se, ale uplne bez karambolu to take neni:slight_smile:

@vendyzr Nadherny dort, dcerka i ty!

No a ja hlasim, ze se mi udelalo v Tescu tak blbe, ze jsem se tam doplazia do lekarny a zeptala se jich, zda mi mohou zmerit tlak...normalne mivam nizky, ale bylo mi blbe jinak a bala jsem se prave vysokeho...normalne jsem nevidela, mzitky pred ocima, vsechno se houplo, ja vejpul povesena na voziku a navic jsem musela domu ridit...no takze tlak mam uplne ukazkovy 87/118, ale asi mi litaji cukry. Neco mi nacpali pod jazyk (hroznovy cukr myslim) a za 10 minut mi bylo podstatne lepe...takze uz se nebojim mrtvice, ale cukrovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vixenn zehleni mam diky susicce malo a na myti oken si vždy nekoho pozveme :slight_smile:. ja nejak vseobecne moc nemám rada ty domaci práce. i když vytirani mi tolik nevadi...
22. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mohu se k vám přidat, našla jsem na testu // a termín vychází na 30.5. mám strach, aby vše dopadlo. Snažili jsme se půl roku a teď to najednou po dovči dopadlo, nějak tomu nevěřím a furt čekám MS. Kontrolu mám až 22.10. tak teď nezbejvá než čekat, což já teda moc neumím :wink:
22. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs Vítej.

@nonnni Jak je?
22. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni
@vixenn Holky moc děkuji za přijetí. Můžu se vás rovnou zeptat pro mě je o první těhu a tak nějak jsem fakt marná, je normální že mě píchá v břiše jak na ms a mám bílý výtok?
22. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs naprosto:slight_smile: Casto muzes mit pocit, ze MS musi dorazit do minutu....
22. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak přesně tak se cítím, tak to jsi mě uklidnila, ráno zkusím udělat další test jestli nezmizela :slight_smile:
22. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petruska_rs urcite nezmizela:slight_smile: Kolikaty den cyklu jsi?
22. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 31 DC, ale ducha jsem měla už minulou neděli a v pátek byl sice světlá, ale zřetelná čárka.
22. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla v pátek u doktora a byla bublinka tam kde měla :slight_smile: Jsem byla moc ráda a bylo vidět že i jemu se ulevilo. Říkal ale že jsem o týden pozadu oproti poslední menstruaci, což nechápu, protože ovulaci docela dobře poznám, tak nějak jsem si byla jistá kdy se to stalo, ale tak snad to bude v pořádku a za 14 dní co jdu opět na kontrolu už bude mimi i se srdíčkem. I ten test mi vyšel přesně na den kdy jsem to měla dostat, což by asi neměl kdybych byla o týden později :confused:
22. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs a jak dlouhe mivas cykly? Duch kolem 24 Dc je velice nadejne znameni:slight_smile:

@saal tohle prvotni mereni je plne stresu, take jeden z duvodu, proc cekam az na 9.tt nez tam vlezu, dobre si to pamatuji od dvou mladsich. Urcite bude vse jak ma byt a bublinka to dozene:wink:
22. zář 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám dvě starší :slight_smile: ale před týdnem jsem tam šla tak brzy protože malý někde sehnal roupy a bála jsem se že je mám taky a jestli můžu ty pilule co dostala přitom neublížím miminku. Jinak jsem byla objednaná až na 30. No nakonec jsem se stejně zapoměla zeptat když jsm byla celkem vykolejená že tam ještě nic není a teď říkal že mám zkusit česnek kdyby něco :slight_smile:
22. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, včera jsem dělala další test, čárky už jsou opravdu slušný, tak příští týden volám dr. Chci se vás zeptat, poslední dobou mi je, jak kdyby na mě někdo šlápnul, cítím se úplně bez energie.. berete nějaký vitamíny? Nemyslím ty doplňky pro těhotné, ale přímo vitamíny..
22. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal tak vetsinou vermox lekari daji, riziko je minimalni, ale pokud by to pockalo do druheho trimestru, tak o to lip...jen pro sichr...
22. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel ja beru jen aminokyseliny v podobe rybiho tuku a myslim, ze je tam vytazek ze lneneho seminka. Jinak listovku. Take si prejdu orvana jak boruvka...
22. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mám 27-28 dnů, zítra testnu zase a uvidíme, MS měla dorazit cca ve čtvrtek či pátek
22. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel jinak unava je normalni, ale u nekterych zen to muze byt jeste zvyrazneno anemii...na to bys dostala zelezo.
22. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs tak to je super, to mas nejakeho uber bojovnika!
22. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se k vám pridávám a doufám, že tu i zůstanu.... Jsem cca 7. týden. Min. pondělí jsem byla na 1. UTZ prcek měl 4,1 mm. 30.9. jdu znova jestli se drží... zatím mi je celkem blbě, ale objevila jsem zázvorový lízátka a i čaj mi dost pomáhá. O únavě ani nemluvím, jediný co mě trochu děsí je to, že mě pořád bolí dost břicho, jak před MS, ale občas mě dloubne jako blázen... Nešpiním, naštěstí. Zatím to moc nehrotím, měla jsem i skleničku vína :slight_smile:. Prostě tomu moc nevěřím a nechci se tomu poddat a kdyby to nedopadlo tak se z toho zblázním.... Tak si držme palce ať nám to všem vyjde!
22. zář 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte holky, tak jsem tu..ja bohuzel tak casto vykecavat nemuzu..jak me ty tri davaji zabrat:slight_smile: ale mimi je potrvrzene na utz tak doufam, ze vse bude ok..zatim bez utrose..ale pokud neco tak se uvidi.. a nasadi se...
ja si merim tlak nekolikrat za den, musim..mela jsem u treti vysoky...
a vitam vsechny nove:slight_smile: a drzim pesti...

@nonnni ja problila dve dalsi a fakt nic moc..celych devet mesicu..a ted dikyboky sem tam na zvraceni nevolnosti..ale to jeste prijde je to jeste brzo..spise casto trpim na migreny
22. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr normalne mi pripada, jako bych te uz nekde videla..odkud jsi?:slight_smile:
22. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek