• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cabalkova jen jak jsem psala nahoře, ale kdybych nevěděla, že jsem těhotná přisuzuju to jen přežranosti.. :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na první ultrazvuk, tak si musíme všechny napsat poznatky.. jinak díky za info.. A držím pěstičky, ať je vše ok..
1. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@impipi A v klik v ten ct jdes? Moje dr je tam od jedne, tak je mi jasne, ze ji budu uz před jednou stepovat před dverma. :slight_smile: Me dokud bolelo bricho, tak jsem byla celkem v klidu, tak jsem to znala z tehotenstvi s Tondikem, tak jsem si rikala, ze je vse ok, ale jak me včera bolet prestalo, tak jsem v pekne panice. Chudak muj muz, nemá to se mnou jednoduchy, byla jsem dneska protivna jak čtvrtodenní zimnice, jak rikala moje babicka. :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Třeba je to jen řádně usazené a je to ok a je to vlastně dobře, že tě to přestalo bolet.. Já žádné jiné zkušenosti nemám, takže ti nedokážu říct jestli by mělo břicho nebo nemělo a jestli když náhle přestane, že to je ok.. Dle mých pocitů co prožívám já, mě třeba tři dny nebolí ani ťuk, a jindy, jak mě to tlačí, mě to až vzbudí.. myslím si ale, že není potřeba panikařit, hlavně to v ničem ani trochu nepomůže..
ve čtvrtek tam je pan primář mezi 14.-15.00 hod. Tak snad to stihnu z práce hned ve dvě.. Uvidím..
1. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@impipi Vis, ja v unoru o miminko prisla a "projevovalo" se to prave tim, ze mi nic nebylo, tak me ta moje soucasna bezpriznakovost desi, ale stejne s tim nic nenadelam, moudrejsi budu ve ct, a když to bude dobřré, tak se budu stresovat aby bylo srdicko, pak aby vyslo dobře NT, pak abychom prekonali hranici 24tt, pak aby byl dobry porod... no a pak uz furt, az do konce života. :slight_smile: Tak si tedy na ctvrtecni odpoledne budeme drzet palce a hlasit dobře zprávy, ty uz budes mit mimi se srdíčkem, ja pokud možno vetsi dutinku.
1. zář 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova jejda.. to jsem nevěděla.. no tak hlavně klid a držím pěstičky.. A určitě napiš.. Jdu chrupkat.. ráno v pět vstávám brrr.... :confounded: Dobrou
1. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se k vám taky hlásím. 26.8. jsem na dovolené v Chorvatsku našla //, doma máme skoro tříletou slečnu, tak jestli bude vše OK, tak by jsme si přáli kluka, ale hlavní je, aby bylo mimčo zdravé.
K Dr. se budu objednávat zítra, ale chci to až v týdnu od 16. 9., aby bylo vidět srdíčko.... Jinak termín mám 3. nebo 4. 5., malá se narodila 36+4, tak si myslím, že do května tu strašit nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pobolívá mě břicho a bolí strašně prsa, takže těhu příznaky nějaké jsou....
1. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky koukám, tady už je květen 2014, my co jsme "teď" v květnu porodily :grinning: Mazééc, no hlavně mi to připomíná, že to bude rok, co jsem počůrala test :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím pěsti všem, ať je vše ok a vy se za rok už taky raduje z miminek, my jsme právě prošli 3měs. růstovým spurtem, hledala jsem nejbližší babybox :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@impipi Taky vstavam v pet. :slight_smile: Dobrou.
1. zář 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova -Jdu ti pogratulovat k těhulkování,paráda boží a moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2013 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 To jsi moc hodna, ale ještě bych nejásala, myslim, ze to spis opet nedopadne.
2. zář 2013 v 05:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova hlavu vzhuru Klarko, me dnes taky neboli bricho a predtim kazdy den, ale stresovat se, to nepomuze, stejne to nijak neovlivnime :slight_smile: ber to tak, ze co ma byt, to bude :slight_smile:

Jinak se holky divam, ze jste vetsinou uz zkusene maminky, je tu nejaka, ktera ceka prvni mimi?
Ja ted dodelavam VS, ve ctvrtek nastupuju do prvni prace a pokud mimi poroste tak, jak ma, bude to nase prvni zlaticko :slight_smile:
2. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cabalkova Žádné černé myšlenky, mysli pozitivně!!!!
2. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já žádný příznaky nemám, pobolívalo mě břicho ale teď taky nic.
Já jdu na první UTZ ve středu.
2. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jakpak se cítíte? Holky chtěla jsem se zeptat vás, co už máte dvě // , kdy se vám mršky ukázaly? Dělala jste si některá testík už před MS? Nebo jste čekaly, až vám MS nedorazila? Já jak jsem měla to vnitřní tušení, že jsem těhu, tak teď to ze mě nějak opadlo a spíš si myslím, že asi nic :frowning2: Bazálku mám ale 37, takovou jsem ještě neměla.No uvidíme, čekám a jsem z toho nějaká nervozní.
2. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady ahoj, já jsem měla slaboulinkou v den očekávané menstruace, ještě 5 dní před ms jsem neměla nic.
2. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady Ja mela ducha v den ocekavane ms, 2 dny predtim nic, tuseni jsem taky mela, denne se mi tocila hlava a bolelo bricho, tak ti drzim pesti ke //
2. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady Ja jsem mela pozitivni digitalni test 9dpo, takze dva dny před ocekavanou ms, tak jestli myslis, ze to tam je, tak ho zkus. :slight_smile:
2. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@miskadovci
@falca1 Tak to jsem rada, ze tu nejsem jedina bezpriznakova. Holt s moji stresovaci povahou a po předchozích zkušenostech panikarim, ale ct se blizi, tak uvidim, jak to je.
2. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova ja jsem dnes volala doktorce, ze se teda objednam, ale uz tam nebyla, tak to zkusim zitra
2. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@miskadovci Tak to tak mělo byt. Tak to tedy zítřek jisti. :slight_smile:
2. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova neboj ve čtvrtek tam pořád bude :slight_smile: a hlavně klid.

@jetotady já jsem měla // asi 4dny před MS. Ale já byla po KETu takže jsem testovala těsně před odběrem krve.
2. zář 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 Zacinam taky doufat, tak snad jo. To vis, prisla jsem o mimi ted v unoru a nez se nam narodil Tondik, tak ctyrikrat, z toho dvakrát po IVF, tak tech blbych zkusenosti mam holt az az.
2. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova -Ne ne dopadne to dobře,neboj mimísek je statečnej a vydrží v bříšku až do porodu :slight_smile: ,moc držím palečky. :wink:
2. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc díky, doufám že jsem se teda nespletla :slight_smile: a budu myslet pozitivně. Ráda bych tu byla s vámi :angry:
2. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 Dekuju, snad jo, budu moc doufat, ve ct budu moudrejsi. :slight_smile:
2. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jetotady No a nezkusíš teda testik?
2. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cabalkova já s manželem nemám jinou možnost než přes IVF, ale taky 2IVF +2KET - z 2IVF jsem měla tak nastimulovanej vaječník - že mi ho nakonec vzaly a mimi i když se drželo - tak nakonec se neudrželo. No kdybych to měla absolvovat ještě jednou tak to teda ne.
Prostě vydržíme a mimi taky vvydrží
2. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 Urcite, musíme tomu verit, ta psychika dela hrozne moc.
2. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se. Mám teď obavu ze špinění a křečí, které byly poslední dva dny, tak snad se toho května 2014 mimi v pořádku dočká. Doktor mi dnes řekl, že stejně není v jejich silách něčemu zabránit, má-li to přijít, tak mi nezbývá než věřit, že za 10 dní uslyším srdíčko. Máte některá silné křeče v podbřišku? Já jednu včera večer, jednu dnes odpo a strašně silnou, trvalo to asi 40 min. a hrozně mě to vyděsilo.
2. zář 2013 ve 20:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Dejte vedet az budete mit po kontrole a az budete mit videt srdicko.
2. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek