• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino hele a nemas problemy se skolkou kdyz deti nejsou ockovane? Slysela jsem ze s tim delji problemy
23. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Paráda. :wink: Dnes samé skvělé zprávy. :slight_smile: Doufám, že ve středu i já přispěju s dobrou.
23. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka záleží na tom co ti dr napíše do přihlášky,ale syn má hexy,takže očko má a do přihlášky píše že je očkován individuállně
23. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no vyšetřovala mně má dr,ale je na lepší uz :wink:
23. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kdybych mohla jdu se vožrat :grinning:
23. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino gratulace:slight_smile: snad už to teď bude bez nervů:slight_smile: já jsem zvědavá jak dopadnu ve čtvrtek já, snad tak dobře :slight_smile:
23. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes kontrola podle PM 7+4 podle ovu a velikosti 7+6, fazolka uz ma 1.5cm a srdicko porad krasne bije. Za mesic jdu pro prukazku a genetiku :slight_smile: Vsem drzim palce a gratuluji k srdickum:slight_smile:
23. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@saminomimino jé, tak to mám za tebe radost!!! gratuluju!!! :slight_smile:
23. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 díky,určo to bude u tebe dobré!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po desnim, uspesnem dni se jdu hodit do vodorovna...boli me bricho, ale spinim uz nepatrne...

starsi ma horecku, tak jsem zvedava na tu noc, snad se vyhnem zvraceni, porad jeste nemam tu pracku:frowning2:

Mladsi spi na zemi...jak stene...ve spacaku...ona miva takove ulitle napady, premyslim, ze si vlezu k ni do postele, at nemusim litat z patra, kdyby neco dcera potrebovala.

Dobrou:slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino moc moc moc gratuluju super
Vis my ted bojujem s hexou s druhou dr asi budeme muset vymenit je to ockovaci maniak odmitam uz do deti rvat ty sracky s prominutim...a soukrome skolky myslim ocko nevyzaduji...plus zajimave je ze personal ockovany neni a deti byt musi...mala mela pi treti silene reakce takze u nas uz ockivani bye bye
24. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ono stačí mít normálního doktora a ten do přihlášky do Mš napíše očkováno individuálně,a je to,ale najít normálního doktora je ouvej,ale ne nemožné,tady bych ti našla hned dva
24. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni my už taky máme zvracení a horečku,pro jednou zasebou,tohle mi vadí nejvíc,je mi jich líto a ještě je kolem toho takové práce,zlatý chřipky :angry:
24. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni a jakto že si se tak rozšpinila?to tak máš normálně?
24. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mas napsany utros a askorutin? Spineni se rado vraci asi budes na to citluvejsi
24. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj najit ho budu asi muse ale problem to fakt je...maj vzdy pripravene ty sve poucky a dale nevidi
24. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla zkus hledat přes znamilekar.cz,a pak koukat i na jejich webovky,mi tu máme i jednu dr co má právě okamžitě jako první info na webeu že očkování je na dohodu :wink:
24. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla a kdy máš KO,ty?
24. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo, mit pizduchy nemocny je hrozny...ta bezmoc, fuj:frowning2: Ja mam doma obe, v jednu rano dostala mladsi zimnici a horecku...ted jsou obe uz od cca pulnoci bez panadolu, ale jsou uplne jete, vystavene...ale uz nehori, maximane maji teplotu..nemam teplomer..

co se spineni tyce, tak ona mi tu ukazovala a vysvetlovala, ze v tehotenstvi je cipek potazeny takovou ochrannou blankou, ktera je jakoby tvorena z puchyrku (vetsinou tomu gyndar rekne, ze je prekrvena sliznice) a nekdy je to citlivejsi a ty puchyrky ruhnou a spini se...po vysetreni, po sexu atd...ja spinila do vecera, pak uz dobry. Jinak na to netrpim. Ascorutin doma mam, urtous uz nemam, neni duvod...ten jsem brala jen na svou neurozu:wink:
24. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj mic diky juknu na to...ko mam pristi ctvrtek:D tak snad bude vsechno dobre..uz mi je sem tam bleee...trpivam na migreny a to pak bliju viz predevcirem:[
24. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to ale moc nevysvetluje proc spinim porad, na vystreni jsem byla pred tydnem a sex mame zakazany
24. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen narychlo pozdravit, snad je všude vše v pořádku, koukám, že i @saminomimino u tebe to vypadá dobře a to je super!!!
Já jsem od včera v práci a je to mazec, jak jsem přijela unavená.
Dnes jsem byla na KO, vše je v pořádku a jsem cca 8+4, tak si to musím napočítat a pomalu se objednat na NT screening.
Mějte se krásně a až bude více času, tak vás snad dočtu.
24. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyzr kdy ti vychází TP,jsi hodně vpředu :slight_smile:
Já se na NT budu objednávat příští pátek budu už 9 tt tak to bude tak akorát
24. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr to je blbý že musíš do práce na tu chvíli,já bych to nedala stačí mi škola a doma a vše kolem dětí :wink:
24. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak ja si to vysvetluji citlivosti. Ja treba v predchozich tehotenstvich nikdy ani nespinila po vysetreni a ted do me sahla a bylo to. Mozna jsi vice drazdiva v tomto ohledu? Nebo spinis z neceho jineho. Muzes mit prasklou zilku, hematom (coz nemas!). Kazdopadne vitamin C ci Ascorutin neublizi :slight_smile:

Ja hlasim, ze jsem usnula vedle male...respektive...ja usnula aona ne...a ted me boli v krku a hlava :unamused:
24. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja budu domlouvat NT pristi stredu...vypada to, z ebudto me chce dat zadanku do Genetu, nebo k nekomu do Modran....uvidim pristi tyden.
24. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak ty to má složitejší kvůli věku,u nás na kliniku na NT objednávají poměrně hned,takže nebudu plašit,buď 4.10 nebo až po víkendu 6.10 se objednám,jen ještě mám 4 uz u své dr tak snad bude v še pořád dobré,stějně tak utebe
A brzy se uzdrav,já lehnout tak nevím jak by to tu fungovalo :confounded:
24. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidim, ze se opravdu moc mam:slight_smile: ja nemusim na ko jezdit vubec nikam jinak ani na screeningy, utz, velky, 3d atd..proste vsechno dela moje gynek. jupi:slight_smile: jeste u tretiho kdyz jsem cekala jim chybel ten nt delat, ale ted uz to maji komplet v ordinaci, tak jsem moc a moc rada..jeste ta cukrovka tam chybi:slight_smile:)))
24. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek