• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino Mělo by se dát k němu objednat. V prvním těhu jsem měla nějaké špatné průtoky a musela jsem k němu takže doufám, že při objednání to nějak ukecám. :slight_smile:
24. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no hele, ja nejak nevim, co si o tom myset...u obou dcerek jsem vedela presne, kdy jsem ovulovala a vzdy sedely na UTZ na den, mladsi se pak soupla o dva dny dopredu. U tohoto pizduchy mi to podle MS vychazi na 11.5., ovulaci bych si ja tipla na kolem 16DC tudiz na TP 13.5., ale ted mi podle amnio vaku namerila TP 18.5., takze ovulace 21DC, coz je blbost, kdyz jsem mela positivni testy26DC...takze pockam na mereni ve 12.tt a uvidime, to byva nejpresnejsi....

Jinak me se jedna mura narodila ve 36+1 a druha ve 37+4, takze jsem zvedava na tento poklad:slight_smile:
24. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25

@ssassi Vítejte. :wink:
24. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no mně vždy taky seděli podle ovu,teď je o den pozadu od ovu,ale ono záleží i na uhnízdění,mohlo se zavrtat o 3-4 dny pozděj a hned je těhu mladší
24. zář 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já kluka 41tt,holky obě ve 39tt...
24. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni slabá filtrace HCG. to zní dobře. ale jelikož na testu píšou: výsledek již v den očekávané menstruace, jsem s mou délkou cyklu v klidu :grinning:
24. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino na utz ve 20tt byly zjištěny vrozené vývojové vady, jednak hodně málo plodovky, takže podezření na ledviny. srdíčko špatné ale hlavně mozek že nebyly propojený obě hemisféry a nějaká motorická část, takže bylo 100% jasný, že miminko by bylo jen ležící a asi by ani nevnímalo... s ohledem na to, že něco podobného jsme v rodině měli (můj otec v druhém manželství měl chllapečka, který byl od narození na přístrojích a neddožil se ani roku, tak jsem byla v únoru ve 21tt na ukončení, no fakt hrozný zážitek, už to nechci zažít a ani to nikomu nepřeju! ale je fakt že to minulé těhotenství jsem furt měla nějaký vnitřní pocit že je něco špatně, furt jsem se pozorovala, "hledala" co je špatně a pak když už jsme to nečekala tak to přišlo... no naštěstí už je to za mnou a další miminko na cestě, tak snad dojdem do konce, ale ted jsem vnitřně v klidu, tak snad mě mé vnitřní pocity neklamou :slight_smile:
24. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dnes ráno začala krvácet, hned jsem běžela k doktorovi. Na ultrazvuku váček stále byl, ale plod ještě neviděl a tak mě pan doktor poslal do nemocnice. Tady mi dělali ultrazvuk a na jejich ultrazvuku plod byl vidět a i srdíčko krásně bouchalo :slight_smile: nechali si mě tu na pozorování, už jenom trochu špiním a zítra se snad uvidí co dál. Už jsem si vážně myslela že potrácím, dokonce mě bolelo jako bych měla menstruaci. Nějak toto těhotenství mi dává zabrat, těch dvou předtím bylo vždy vše v pohodě.
24. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal urcite to bude v poradku, jsem na tom byla podobne. krvaceni preslo pomerne rychle, spinim porad, ale citim se normalne (pod psa :D), ne citim se v pohode
24. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 Tak to mě moc mrzí čím sis prošla. To muselo být strašné! On nás ten pocit asi neklame...Já v dubnu, když jsem byla těhotná, jsem tušila, že není něco v pořádku. Byla jsem na nervy...No a pak jsem potratila. Ale teď čekáme miminka a ty budou zdravé! Musí být zdravé!!! :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saal Tak hl. že to dobře dopadlo. Ufff!
24. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě vůbec nic není...jako fakt nemám téměř žádné příznaky. Vzhledem k tomu, že mám za sebou potrat, bych i občas a na chvíli uvítala, aby se mimís ozval :slight_smile:. No jsem šrublá, prostě se víc bojím...
24. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital
@linda79 je mi lito, cim jste nedavno prosly. Mam za sebou jen zamkle a to celekm brzy a i to staci, aby se clovek proste bal...

@saal gratuluji k srdicku! Uz ne tak k pobytu v nemocnici, ale snad te zitra pusti:wink:
24. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Já taky "naštěstí" brzy...v 7tt. A máš pravdu, bohatě to stačí...
24. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já si i ten potrat zažila ještě těhu před synem, taky brzy kolem 7 max. 8 tt, naštěstí všechno odešlo samo, takže jsem aspon byla ušetřena zákroku, jediný co bylo blbý, že ot bylo akorát na vánoce 25., kdy u prvního těhu mě nenapadlo, že se neco může stát a tak jsme to na vánoce radostně oznámili a pak bum.... no hold mi vychází těhotenství až na druhý pokus, no já jen doufám, že to nejhorí už mám za sebou a nic horšího mě už nepotká! ale jsme optimista :slight_smile:
@cital úplně tě chápu, já taky nemám téměř žádný příznaky, jen mám citlivější prsa a kafe už mi nedělá dobře. Pak teda mám furt pocit hladu a tak tláskám pátý přes devátý, třeba včera jsem se snažila zahnat pocit hladu ovocem, zeleninou a nakonec jsme to dorazila čokoládou :grinning: ale ted jsme nějak vklidu a nepozoruju se a věřím, že je vše jak má, ale už se těším na další kontrolu :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 ja nekdy kolem 8.tt, ale jak jsem byla mimo CR, tak mi na UTZ zjistili, ze plod zamlkl, ale kyretaz je velice invazivni a ja nechtela cekat s tehotenstvim a tak jsem se s lekarem dohodla, ze pockam do sponaniho krvaceni a pak si vezmu misoprostol, ktery vyvolava intenzivni stahy delohy a napomuze spontanimu vylouceni sliznice a zarodku. Jako ten tyden, kdy jsem vedela, ze ten zivot ve me vyhasl, ale porad je mou soucasti...nic moc na psychiku, ale prvni MS jsem pak dostala za 6 tydnu a dalsi cyklus otehotnela se starsi dcerou:slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak já začla hned krvácet a když jsme toho 25.12. jeli na pohotovost do krče, tak tam nějaký dr, kterho jsme asi vyrušili mě řekl no jestli jste byla těhotná, nic tam není... no děs, no já pak čekala asi dva tři cykly už nevím, každopádně přesně za rok a měsíc se narodil syn :slight_smile:
no stejně je hrozný jak často se takovývěci stávají a jak tak koukám, tak si něčím takovým prošel skoro každý... :frowning2:
24. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za privitani :slight_smile: Tehu mam potvrzeno od dr,letela jsem tam hned,jak byl pozitivni test,po potratech mi nasli leiden mutaci a jeste nejaky,musim si pichat fraxiparin,tak jsem s tim chtela zacit co nejdriv...jinak jsem mela v 4+5 dve silne carky,v 5+0 byl videt zloutkovy vacek,na ko jdu v pondeli,tak snad to bude ok :slight_smile: Je vam taky tak zle?
24. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 me je blbe...uz mi nebylo a treba dneska jsem se vzbudila v 4 a ted zvracela...vzhledem k tomu, ze jsem nic nejedla, tak jen stavy....kousla jsem si do housky, vic do sebe nedam, tak uvidim kam do dospeje.

Kde se toula @cabalkova? Je vsechno v poradku? Prisla ti ta zasilka z ASOSu? Me uz jo, v pondeli.
25. zář 2013 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se zase rozloučím.
zajímavá byla moje včerejší snaha o sdílení. řekla jsem to našim, kamarádce, kterou jsem potkala, v lékárně jsem si koupila těhu vitamíny a zázvor, napsala jsem tady vám. odpoledne jsem začala lehce špinit. a ztratila jsem "kontakt". myslím, že to byla holčička. nevím, jestli to taky tak máte, ale u prvního těhotenství jsem syna prostě cítila. věděla jsem, že to bude kluk. od začátku. věděla jsem, že tam je. ale holčičku jsem včera ztratila nejprve mentálně, v noci i se záplavou krve doopravdy. myslím, že nemá cenu chodit k doktorce.
všem vám tu přeju, ať vše probíhá v pořádku a dočkáte se krásných zdravých dětí. já už jedno mám. snad mě za čas poctí i druhé
25. zář 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to je mi moc líto :frowning2: tak se drž a držím palce at se brzy znovu zadaří a tentokrát se šťastným koncem!!!!
25. zář 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to je mi lito. K doktorce chodit cenu nema, po tomto byva "jak kdyz pohnoji", zkousej to hned pristi cyklus. Drzim palce!
25. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79
@nonnni dík holky, snad.
no já právě nevím, jestli si nemám dát aspoň měsíc pohov. tohle bylo po clostilbegytu, přirozeně mi to nejde (ani přes byliny, nosifol a já nevím co). tak jestli tělu nějak neulevit, odpočinout. kdybych se na to chtěla vrhnout hned znovu, musela bych už za dva dny začít brát další pilule. na to nějak nemám energii.
nečekala jsem, že to se mnou takhle zamává. i když ani nebylo mimi od doktorky potvrzené :confounded:
25. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi tak ted si mě vyloženě znejistěla :-/ ja taky ještě ani nebyla u dr. na potvrzení a včera jsem začala špinit. Tak se bojím nejhoršího :_/
25. zář 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nemit tehotensvi potvrzene a zacit spinit, tak radeji jdu.
@ssassi aha, tak pak bych nasledovala instinkt..a jestli mas pocit, ze nemas ted hned stimulovat, tak to nedelej...
25. zář 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to se zas načekám. mám cyklus + - 40 dní. ach jo
25. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni za chvilku jdu volat doktorce.
25. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak raději utíkej. lepší být opatrnější než skončit jako já s pláčem
25. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi tak jeste mas dva dny...treba to jeste budes citit jinak...

@chris_n drzim palce!
25. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Moc mě to mrzí :frowning2:....A jak tady někdo psal...máš pohnojeno, ikdyž je to asi individuální.
25. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek