• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@ssassi
@nonnni tak na dvanáctou jdu k dr.
25. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n drziiiiim!
25. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Určitě zajdi k dr., nemusí to nic znamenat...Předepíše ti na špinění utrogestan, nebo duphaston. Je fakt, že to může znamenat i potrat :frowning2:. Držím palce!!!!
25. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi je mi to moc lito, brecim tu s tebou. rozhodi me ted uplne všechno. preju ti, abys mela co nejdříve dalšího zdravého prcka a na tuhle událost brzy zapomněla.
25. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital já vím, že nemusí... ale může a už jsem z toho od včerejška pěkně mimo.
25. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n To věřím. Já před KO taky zašpinila a pořádně. Byla jsem pak 3 dny jak na trní. Všechno bylo nakonec v pořádku.
25. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k vam rada pridala, uz vas tady nejakou dobu ctu, ale porad jsem jeste cekala. Ja jsem byla minuly ctvrtek na ko, ale zatim bylo jeste asi brzo a byl videt jen gestacni vacek. Takze uvidime na dalsi kontrole pristi ctvrtek.
Jinak je mne hrozne spatne a to cely den, se synem jsem to vubec nezazila, tak si to ted "uzivam". Snad to nebude trvat dlouho.
25. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. tak vitej mezi nami :slight_smile:, kdy mas termin podle MS?
25. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dotaz...bolí vás podbříšek? Mě moc ne, jen občas cítím nějaký tlak a občas mě píchne napravo a nalevo (jakoby u vyječníků).
25. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka dekuji :wink: Podle MS mam termin 20.5., ovu byla 16 DC tak asi tak nejak priblizne. S malym jsem prenasela, takze jsem nakonec zvedava, jestli nebudu mit i druhe cervnatko :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. tak dlouho snad prenaset nebudes :D, 20.5 se narodila moje babicka :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital me ani ne, takovy klid zbrani ted. spis bezna unava a občas mam odpoledne zaludek jak na vode a je mi zle při pomysleni na jidlo, ale jidlo me vlastne nakonec zachrani. jen se přinutit to dat do pusy :D
25. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka - mne uz taky bývá blbe porad ač mám žaludek jak na vodě... Po každým jídle hrozny stavy.... To je jak s moji dcerkou, od 1O tt jsem byla úplne mimo a porad zvracela..... U mne jsou to celodenní nevolnosti , dneska rano v tramvaji 5 bezdomovců.... Jsem mSlela ze vYstoupim....Dr tvrdí ze to je normální ze to tak někdo ma...... Držte mi prosím pěsti v pátek mame první kontrolu
25. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital mě občas, ted už ne tak jako na začátku, ale občas mě tam píchne, tak snad je to ok...
@pebecka tak to já mám zase furt pocit hladu a pak kdyyž se najím víc, tak mám žaludek na vodě, jinak špatně mi není, ale to mi nikdy nebylo, já vždycky měla jen ten žaludek na vodě, ale zatím to není tak hrozný, tak jsme zvědavá, ejstli ještě bude hůř :slight_smile: jinak jsme pěkně unavená, bych nejradší prospala celý den :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n držím palce at je vše v pořádku
25. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ahoj, u nas vse v poradku, včera jsem byla na kontrole, mimi ma 17,5 mm, srdicko krasne tlouklo, kontrola za tri nedele a to uz se budou delat nabery na NT, takze vse bezi, jak ma. :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ssassi To je mi moc líto. :frowning2: Přeji, ať se brzy zadaří a je vše v pořádku.
25. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že KO naprosto v pořádku. Kulíšek má 12 mm :grinning: , už jsem i objednaná na NT k dr. Vlašínovi na 30.10. Holky, mám radost až na kost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vixenn výborné zprávy,moc gratuluji :dizzy_face:
25. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn supeeeeer!
25. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Držím palce, Kriš !!! :sweat_smile:
25. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Dej pak vědět, víš, že na Tebe myslíme :wink: s A a I. :slight_smile:
25. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetest dám, neboj.
25. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka @linda79 Holky super, jste mě uklidnily :slight_smile:. Děkuji. Já taky pořád jím, když nejím tak je mi divně :slight_smile:
25. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :* :* :*
25. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n určitě budou dobré zprávy :dizzy_face:
25. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital - jak ses před pár dny ptala na to špinění, mám to taky. Měla jsem i při prvním těhotenství, které nedopadlo. Doktorka mi doporučila vydržet do desátého týdne. Tehdy to už nebylo pak aktuální, ale teď si asi pozor dám....mám trochu strach prostě. @ija1 - já už bleju jak alík, a to jsem teprv 7. týden. Utěšuju se, že když zvracím, že je to dobrá zpráva, že se miminu u mě zalíbilo a tak mě trápí. Břicho nebolí (u prvního bolelo hodně a pak to odešlo); a ranní nevolnosti jsou eufemismus. Včera jsem přišla večer z práce, máme deadline, 12 hodin denně v klimetizovaný místnosti koukám do monitoru a lítám mezi grafikem a editory, tak jsem si myslela, jestli mi není špatně z toho. Ale ráno jsem skoro nemohla vstát z postele a snídaně po ždibíčkách, v metru jsem málem hodila šavli třikrát...zatím držím, v práci bych fakt zvracela nerada. Mám špatnej žaludek, zvracím už při teplotě 37 stupňů a ani netěhotná skoro nepiju....no, jsou to radosti, děvčata. Napište, jak jste na tom vy, nepřipadám si pak v tom tak sama.
25. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha Já při prvním zašpinila jen krátce...pak klid a pak jsem začala krvácet. Teďkom po tom špinění jsem byla na KO a všechno v poho. Doufám, že to tak i zůstane. Moje špinění má souvislost se sexem....
25. zář 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek