• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Ahoj holky, rada bych se pridala, ale k doktoru mam jit az pristi patek, tak nechci predbihat nebo neco zakriknout. Test jsem mela pozitivni uz minuly tyden, ted v pondeli uz pekna dalnice. Dle PM by byl termin 28.5.

Rada bych se vas ale na neco zeptala, dneska rano jsem nahodou zjistila, ze uz se mi v prsech dela kolostrum?!? Mate to taky nekdo? Je fakt, ze jsem prestala kojit nekdy v cervnu, ale i tak? Je to normalni?

Jinak priznaky moc nema, jen citi, jak se roztahuje deloha a pekne ji nahmatam, jinak nic..
25. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ahoj, já jsem přestala kojit minulý rok v záři a pořád když si zmáčknu bradavku tak mi vyteče kapička, bylo to i před těhu i teď.
25. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm1982 No mne uz to prave tak po mesici prestalo a ted nanovo..
25. zář 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. Máme stejný termín porodu :slight_smile: Manžel má narozky 25.5, tak když vše dobře dopadne, budou nejspíš s malým slavit spolu.
25. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska vítej loňská červencovko:slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no to jsme se sesly, coz? Zaslouzila matko:slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska
@mmm1982 já holky furt kojím,a jinak myslím že je to normálka,mně po odstavení syna teklo ještě rok a teď když blázní hormony,je to normálka :wink:
25. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska jj koukám :grinning: ještě jedna červencovka vypadá že dorazí :dizzy_face: ale u nás je to stop stav :grinning:
25. zář 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska myslím s dětma u nás doma je to konečná
25. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska no ja spis zase budu resit opacny problém a budu prsa premlouvat, aby zacaly něco produkovat a my mohli jit z porodnice domu :unamused:
ale jinak uz citim, ze mam zase pevna nadra místo vycuclych pytliku :slight_smile:, aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no ale zvlast u vas plati nikdy nerikej nikdy:wink: Kdo ma jeste dorazit?
25. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka mne hrozne fungovala homeo. Malou mi dali az za 24 hod a nebyt homeo, tak nevim, nevim, jak bychom to daly..
25. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest
@saminomimino
@cital Tak jsem doma z prohlídky. Bublina tam je a vypadá v pohodě. Odpovídá 6+5. Žloudkový váček je tam taky, ten byl 6+0. Doktorka neshledala nic špatně, napsala mi utrogestan a objednali mě na za 14 dní, kdy už bude vidět víc. Takže tak.
25. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@chris_n super!!!!
25. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska no jde i o finanční hledisko pokud nevyhrajem milion končíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud se nepletu luciasek07,zda dorazí nevím,čeká na potvrzení
25. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n bezva,pokud je žloutkový váček 6tt tak je brzy ,ale příště bude už mimi a srdíčko :wink:
25. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mě nevadí, že jsem nevidela víc. Jsem ráda, že není nic špatně
25. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n podle mně je vše jak má,tak hlavně že tě to uklidnilo
25. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No to je ovsem vtipne :grinning:
25. zář 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amadeuska ja jedla homeo a pila caje a kde nic tu nic. neco se zacalo tvorit az 3.den, ale to uz byl malej samo na dokrmu. jako kojila jsem ale poradne jsem se nerozkojila nikdy. nakonec doslo uplne ale to uz bylo malymu 11mesicu. kazdopadne jsem musela kojit z obou prsou, jedno nestacilo.
25. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no to snad ne, ja to s tim prenasenim myslela tak, kdyby mne nahodou podle utz zmenili termin a pak jsem jeste prenasela (syn se mne narodil az 11 dni po MS terminu). Ja bych rada uz 16.5., to se zas narodila babicka MM :slight_smile:

@ija1 ja mam taky celodenni nevolnosti, zvracela jsem jen 2x, spis je mne ale divne tak celkove. Na zvraceni, na omdleni a jsem strasne unavena a celkove bych to prirovnala k hoooodne velke kocovine :grinning:

@zarucha nejen stejny datum porodu mame, ale citim se uplne stejne, jak jsi to popisovala :wink:
To by bylo pekny, kdyby meli s tatinkem narozeniny stejne
25. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka já kojím vždy s obou prsou a správně se to tak má i kdy je mléka nadbytek :wink: jinak kojím pořád,krátce jsem kojila jen duhátko,byla na dokrmu a koju do 5 měs.prostě nebyla mlíková,pak jsem nečekaně otěhu a odmítala prso už úplně,po sekci s poslední jsem v kojení any nedoufala a naprosto bez komplikací kojíme až doteď,je to hodně o dítku
25. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. mně se syn narodil 10 dní po termínu,holky jsou obě v 39 týdnu,je spíše naděje že se narodí kapku dříve,první se loudají :wink:
25. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka a u koja jsem po těch letech došla na to že nejlepší je nic nezkoumat nepátrat neměřit,jen kojit a kojit,jak si prcek řekne a mlíka je akorát a prcek spokojený,jak se do toho reje,je zle :confounded:
25. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino si mas pravdu, prislo mi ze maly nebyl zadny extra savec. prso jsem mu musela furt rvat do pusy, neustale mu bradavka vypadávala a problém "odtrhnout" ho jsem fakt nemela, naopak :D. ale mliko ma rad a pije i nadále uz teda kravske :D

btw. nepouzivaly jste nektera před porodem tvarovace bradavek? tentokrát to nechci podcenit a chtěla bych zarucene tipy (i když je samo ještě brzy, jen me to tak u téma kojeni napadlo)
25. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já u syna měla bradavky páčené do toho prostě netahal,lenoch,pomohly kloboučky od medely,zázrak který kojení zachránil,pak jsme je odbourali jak se bradavky povytáhly,u dalších dětí už problém se sáním nebyl,tvarovače určo zkus pokud máš bradavky vpáčené
25. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nemam je vpacene ale ploche, coz vyjde skoro nastejno. taky jsme zacaly na klobouckach, ale me to desne stvalo, vůbec nedrzely jak malej neudelal ten spravny podtlak. pak se také podarilo je odbourat - to byla moje zachrana. bradavky uz mam zase zpatky placate ale nechci kojit s klobouckama
25. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino navic mne se ani při kojeni nepovytahly, musela jsem je vždy trochu nastimulovat
25. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka záleží na kloboučcích,od medely drží jak přibyté i když nesaje ideálně a jsou malé,možná si měla špatnou velikost,takové ty obyč jsou děs,v tomto se vyplatí investovat,ale jasný bez nich je to lepší,ale nebýt jich tak asi ani nekojím
25. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek