• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino mela jsem medela ty male a nedrzely ;)
25. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja bych bez nich taky nezacala. v porodnici se podarilo jedne sestre aby se maly prisal i bez kloboucku, ostatní na me prdely. ja z toho byla na nervy (a nejenom z toho), takze to tomu moc nepridalo. nastesti jsem je během sestinedeli odlozila, byla to hruuuuuuuuza. ale mozna na druhou stranu mi to zachranilo bradavky, nemela jsem je vůbec bolave jak byly chranene :slight_smile: a pak uz sat umel, takze mi je neposkodil
25. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino to ja bych byla jen rada, kdyby se narodilo kapku drive. Malej totiz ani tech 10 dni po nechtel sam, porod mne vyvolavali, ani na to nechci vzpominat, hrozna zkusenost, navic to po 24 hodinach skoncilo akutni sekci :unamused:
25. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame novou prackuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....jsem si ji namontovala (tedy s manzelem jsme ji namontovali...pry nemam tahat 60kg...tak jsem netahala...jen popostrkavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... s dulezitym vyrazem)

@amadeuska vitej:slight_smile:
25. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
25. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak to mně pak povolili a pořád drží,ale já kojím už pár let s přestávkama roky,tak si zvykly :grinning:
25. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni život bez pračky si neumím předtavit,musela si trpět :grinning:
25. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. tak to je blbá varinata,chápu :unamused: ,Sam šel sáma,el pověsil na pupečníkua skončilo to vexem,taky žádná hitparáda,ale o proti sekci...tu mám za sebou teď u poslední a už to nechci nikdy zažít :frowning2:
25. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráda bych se kvám přidala! v první řadě všem moc gratuluji! ja mám termín podle kalkulačky 12.5 před týdnem jsem začala dost krvácet,myslela jsem a byla aji přesvědčena že to je potrat,ještě ten den jsem jela k Dr. a nakonec to potrat nebyl ale říkal že tam to nebezpečí je a mám mít klidový režim! a utrogestan beru tu největší dávku 3 krát 2 denně! teď v sobotu jsem ale opět zakrvacela tak jsem jela na pohotovost opět nic važného,dostala jsem injekci a včera na kontrole u mého Dr. který je jinač skvělý...řek ža tam mám hematom,musím ležet a ležet! snad se to zlepší! je to první miminko docela jsme se dlouho s manželem snažily před 2 lety jsem měla zamlklý potrat! tak teď to snad bude v poho! držím všem palečky a opatrujte se!
25. zář 2013 v 15:37  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch vitej a opatruj se!
25. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni děkuji! :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:46  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch Vítej. :wink:
25. zář 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch Já beru Utroše 2x 4 bobule :grinning:, ale už budu moct začít snižovat :slight_smile:
25. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch jeee ja mam taky hematom a lezet nemusim, naopak ted jsem se vratila z kola :slight_smile:. to je zvlastni jak k tomu každý doktor pristupuje jinak
25. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka no tak když je hematom větší jak miminko a praskne může miminko krev odnést sebou a je po všem,takže asi bych spíš nedělala psí kusy,pač prdel to moc není :unamused: tady nejde moc o lékaře ti melou každý něco jiného ale selký rozum,já krvácet ani se nehnu :wink:
25. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino me by asi museli privazat, jsem jak z divych vajec. Pro me byla tragedie kdyz jsem nemohla po porodu zacit cvicit jak jsem si malovala. Protivna jsem byla na zabiti. Ale chapu, kdyz to nekdo svedomite dodrzuje.
25. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka se ti docela divim, ze to beres takhle zlehka..opravdu...nic proti, ale abys nelitovala...mi takhle hematom vzal miminko pred tremi mesici...a ty vycitky potom, nikomu to nepreju a to jsem lezela...s hematomem fakt opatrne a nic nedelat nezvedat a spise polehavat..ale je to tvoje vec a tve dite, nikdo nema pravo ti do toho mluvit to je fakt..a pak vec dalsi, i kdyz je hematom ted mensi..tim ze mu neumoznis mu se vstrebat..tak roste a zvetsuje se...
25. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, nestíhám sem vůbec přispívat, ani pročítat příspěvky, Ali se pasovala na mojí osobní pijavici, nemůžu se dojít ani napít, aniž by mi nevisela s řevem na noze, častokrát uspávám na rukách a to jsem nezažila fakt dlouho.. nevím, co se děje, zub v puse nevidim, jen má trochu rýmu, tak nevím, jestli je to tím.. do toho finišujem s dětským pokojíkem, do prvních narozenin musí být hotovo, takže času fakt není moc.. jinak projevy těhotenství zatím žádný, žravá jsem pořád stejně i normálně, špatně mi zatím (ťuk ťuk) není, jen jsem unavená, ale odpočinek je tak trochu luxus.. :slight_smile: a jak u vás? doufám, že vše probíhá jak má :slight_smile:
@saminomimino jsem ráda, že to dobře dopadlo a miminko je tam kde má být, teď už se bude vše jen dařit :slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch drzim pesticky at je to dobre..hematom je fakt svinstvo..a to ze krvacis je na jednu stranu dobre...vyprazdnuje se a pokud se nebude zpetne plnit je to strasne fajn..ale spinit budes asi dost dlouho...tak se potom nelekni...ale fakt opatrne na druhe strane je krvaceni i spatne protoze muze smest mimco, takze fakt jak jsem psala vyse..hodne se setrit, ale to uz urco vis:slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem ke koju mela medelu elektrickou odsavacku a bomba velka:slight_smile: hodne mi pomohla
25. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla ja to beru tak, ze mi doktor řekl posledne ze je vse v poradku a hematom se vstrebava. a jelikož me objednal az na screening ve 13tt tak jsem nabyla dojmu, ze není potřeba nic hlidat. nejak jsem se i ztotožnila s jeho slovy, ze pokud se to nemá chytit, nepomuze nic.
zas nemam pocit, ze bych se nejak prepinala a kdybych se necitila dobře, tak se urco budu par dni setrit. ale když me je jak kdybych tehotna nebyla :slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka vis ja prave mela to same...prvni tyden kontrola ok bez hematomu...dalsi tyden jsem uz lezela s krvacenim a obrim hematomem v nemocnici:frowning2: za dva dalsi dny bylo po vsem...to ze se vstrebava je strasne dobre..ale dokud se nevstreba mel by byt klidovy rezim..i kdybys zagooglila tak se dovis to same..a tys byla na ko uz nekolikrat ze usoudil ze se vstrebava? pokud tam hematom je stale riziko ze se zase zvetsi..nechapu proc ti dr nepodal vice informaci...mi nedovolili se ani z postele pohnout..jasne ja byla jiny pripad, ale hematom je hematom, velka svine, s prominutim..ti co to prezili ok si taky urcite vytrpeli a bali se a zpetne utesuji ty co ho maji ted, ze pry je to v poho..viz ruzne diskuze, ale je potreba se opravdu setrit..ale ti kterym miminko diky tomu odpadlo na neho budou nadavat neustale...a pak lezelo tam se mnou par holek..vsechny kolem toho 7-9tt...o hematomu nemely ani tuseni a pak naraz v praci nebo doma zacly krvacet a jely do nemocnice jako ze je po vsem..a on to hematom..ja taky jela s tim ze potratim..a hle on to byl hematom..tos mela videt tu radost, vedela jsem ze to bude dobre..a co ? nebylo...a dost o tom, jsme dospele a samy se umime zaridit podle sveho nej svedomi:slight_smile:
25. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no asi není nic divného se trochu přizpůsobyt situaci,přece jen jde o život miminka,to si člověk zvládně něco odpustit,děláš to pro něj,já bych se třeba nerada vyčítala že zemřelo mojí vinnou,ale já jsem asi celkově jiná,dětem obětuji defakto vše,proto je mám :wink:
25. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla v tomto souhlasím s tebou,s těhu prostě jisté omezení může přijít kor když sjou problémy,každého věc jak si co dělá,já si to ovšem neumím představit,už teď jen těch pár dní strachu že třeba mimi zemřelo i když to byl milimetrový cosi,je to mé dítě
25. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel hele příznaky tvé malé mi připomínají úplné počátky těhu u mně a chování Olivky,celodení řev,v noci děs spaní,jen nosit mazlit tulit jinak visela na noze s brekem,to bude tím těhu,oni to potvůrky moc dobře cítí,konkurenci,uklidním tě,zlepšilo se to.. :wink:
25. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla
@pebecka já měla hematom u Jasmínky,malý ale měla jsem se jen válet a být v klidu dokud nebude pryč,přesně mi dr řekla to samé dokud tam je,buť malý hrozí riziko,může se kdykoliv zvětšit,děloha je prokrvená,nebo praskne žilka a je zle,divočení povolila až ne utz nebyl hematom patrný vůbec...
25. zář 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kdyz je rec o tech hematomech...ja kvuli nim prisla o dve mimi,vzdy v 8 tt,zaclo to spinenim a pak to jelo,a to jsem poctive lezela,nepodcenovala bych to...ted si na to picham fraxiparin...
25. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi to je mě líto, já potratila přesně před 3týdny :frowning2: v noci, druhý den jsem měla jít na první kontrolu k dr. byla jsem 7tt..srovnala jsem se s tím relativně rychle, protože se to stalo v nemocnici přesně kolem půlnoci, pak jsem do rána nespala a smířila jsem se, že je to miminko pryč ... my si s přítelem řekli, že vzhledem k tomu, že mě je 36let, tak tomu necháme volný průběh hned, nefixujeme se na nic, pokud to má vyjít ,tak to vyjde
držím ti palečky, zase bude dobře uvidíš...já beru listovku a vitamín B
25. zář 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 drzim palecky,at se zadari :slight_smile:
25. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 děkuju. snad se brzy zadaří i tobě.

v poledne jsem byla na ultrazvuku, jestli je vše "v pořádku". až na malé zbytečky všechno odešlo samo, příští týden kontrola. no pobrečela jsem si, měsíc si dám pauzu a pak se pokusíme znovu

tak všem hodně štěstí a krásná květnová miminka. myslím, že je to super čas na dítě. není ještě moc horko (syn se narodil do třicítkových veder, šestinedělí jsem se jen potila a potila). a přitom nebudete muset prcky navlíkat do vrstev a vrstev.
25. zář 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek