• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

13. srpna 2014 
@ssassi drz se a prijd se pochlubit az se zadari...nejlepe za 6 tydnu :wink:

Ja se k hematomu nijak moc vyjadrovat nemuzu, jen jedna zkusenost...kdyz v 1. trimestru ma k potratu dojit, tak k nemu vetsinou dojde, i kdyby se clovek nechal uvezt do komatu a ani se nehnul. S vyjimkou mutaci, kdy pomuze redeni krve, pochopitelne...na druhou stranu, skakat padakem je take blbost, asi nejvic bych dala na instinkt matky. Kazdopadne pevne doufam, ze odsud jiz nikdo neodejde :frowning2:

Ja jdu do prace, dneska mam dlouhy den, uz se predem lituji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2013 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucies25 díky :slight_smile:

@ssassi tobě taky, já byla na revizi, ale i tak tomu necháváme volný průběh už ted....co má být to bude....spousta holek otěhotní v šestinedělí a všechno je v pořádku a po porodu je daleko víc tělo zatížené než po potratu ...
26. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi moc moc moc drzim pesticky....a prijd se brzo pochlubit, ja o mimi prisla dvakrat a vzdy to strasne orvala...jedno tehu bylo taky spatne zalozene..tam jsem to snasela celkem ok...ale to pred tremi mesici bylo strasne, davala jsem si to a davam stale za vinu
26. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino jj ja stat se mi znovu a byt tam treba pidi hematom tak lezim jak prikurtovana...neni pravda ze kdyz k potratu dojit ma tak k nemu dojde viz odpoved @nonni ...ano u tech ktera jsou spatne zalozena tam je to dano..nebo mimca s velkou vadou...ale pokud jde o hematom, spineni, krvaceni, nedejboze uz od zacatku problemy s cipkem atd...tak tam to jde docela hodne dobre ukocirovat, ale zodpovednost lezi na matce, protoze to miminko je naprosto zavisle, a nerekne si, ze?:slight_smile: je mi lito ale takove nezodpovedne nikdy nepochopim a rikam si, ze jim je to asi jedno, nebo mimi zase az tak moc nechteji...bohuzel, to je muj nazor
26. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucies25 drzim pesticky a verim, ze tentokrat to bude dobre...ja mela hematom narazem na kostrc, tak doufam, ze tentokrat nikde nespadnu a bude to dobre :pensive: :pensive: :pensive: beres utros nebo neco? ja zatim nic..pry jestli zacnu spinit nebo neco, tak pak se nasadi spolu s ascorutinem
26. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lili01 jj asi ano...ale ja bych to psychicky to tehu asi nedala..protoze vim, ze se ma cca ty tri mesice cekat...ze drive je vetsi riziko potratu kvuli sliznici...takze za me urcite cekat
26. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajla Dekuju,taky drzim pesti,davej na sebe pozor.Picham si Fraxiparin,nasli mi leidenskou mutaci,takze snad tentokrat hematom nehrozi,doufam.
26. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajla tohle je opravdu otazka nahledu na problematiku a nikdy bych si nedovolila narknout nekoho druheho z toho, ze to dite dostatecne nechce, kdyz se nechova podle me predstavy. Tak militantni si tedy rozhodne byt netroufam.
26. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajla bohužel to tak je a souhlasím,nikoho tím nesoudím ale myslím že pokud žena chce dítě,udělá vše pro to aby bylo živé a zdravé,byť je to cosi milimetrového v počátku
26. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni tak pokud vím že mé dítě něco ohrožuje,nemyslím teď konkrétní případ,obecně,pokud vím že mé dítě něco ohrožuje,instnkivně dělám vše pro to aby se mu něco nestalo,natož pak mojí vinnou,proto třeba nechápu ženy co sjíždějí černé sjezdovky v 9 měsíci a stejně tak bych asi nesportovala nebo nedělal náročné aktivity,včetně stresových,vědět že u mého 4 milimetrového dítka je hematom který ho můžou spláchnout jak nic,ano je to vše každého věcí a je mi vcelku fuk jak si co kdo dělá,ale tady se dikutuje,tak myslím že říct názor i když radikální je fér,já jsem taky hodně jiná ve výchově v ledas čem a mám kupu odpůrců na koníkovi,ale to neznamená že nemůžou ostatní vyslovit názor,byť se mi nemusí líbyt :dizzy_face:
26. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni nemyslím že někoho nařkla,vyjádřila svůj dojem,jak věc ona vnímá,myslím že plným právem,ví co je potrat,někdo třeba ne a tak se může mylně domnívat že se ho to netýká :wink:
26. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino tak taktne vyjadreny nazor je jedna vec, pokud ho mas podlozeny. Ja zcela uprimne verim, ze pokud by Pebecka mela byt jen pocit, ze sve dite ohrozuje, tak s sebou placne a ani se nehne. Po konzultaci s lekarem se ridi jeho pokyny a svym instinktem. Prijde mi docela krute vuci ni ji narknout z toho, ze vlastne je ji jedno zda potrati.
26. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni nemyslím že ji z toho někdo nařknul,to je přehnané
lidé jsou různí,zajímalo by mně jakým instinktem,mateřský to určitě nebyl,se řídila přítelova teta,když měla v krosně na zádech ročního syna v pupku těsně před termínem druhého a sjížděla černé sjezdovky?to by mně fakt zajímalo,kam dala razum a instinkt
Víš jak lidé jsou různí,na své pocity kašlou nebo je neumí dešifrovat,taky vím jak lidé přehnaně spoléhají na slovo lékaře a bezmezně jim důvěřují,lékař není bůh ani vědma
Já si tu stále bavím na obecné rovině,ale pokud za sebe můžu říct ta za 5 let co chodím na modrého koně slyším tady poprvé že s hematomem a špiněním někdo jezdí na kole,to jen konstatuji,je to zcela jistě její věc a jistě to nedělá pro nic zlého,je zkrátka zvyklá a véři svému lékaři
26. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino co vedlo tvou tetu nevim, ale vzhledem k tomu, ze ji neznam, tak ji nemuzu, byt jen virtualne, odsoudit. Maximalne se mohu podivit a rici si, ze ja bych to nedelala. Dobre minenou radu vnimam jinak nez napsat, ze z meho pohledu tyhle nezodpovedne zeny vubec o ty deti vlastne nestoji.
26. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni vidíš,tohle vidíme každá jinak,tak je to u lidí se vším a je to tak asi dobře ne :wink:
26. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja myslim,ze nikoho nenarkla,jen vyjadrila svuj nazor,zalozeny na vlastni zkusenosti.Ja bych s hematomem lezela jak pribita,protoze tu zkusenost mam taky.Ale at se kazda zaridi podle toho,jak se citi,je to na kazdy z nas.Opatrujte se,at v kvetnu porodime zdrava miminka :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak mám po kontrole a vše ok. Měří 1,20 cm:slight_smile: a odpovídá 7+3, termín porodu 12.5.2014. Příští kontrola za tři týdny a domluvíme se na NT. Jsem ráda, byl to stres:slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mmm1982 krasa!
26. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmm1982. Gratuluju!
26. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmm1982 moc moc gratuluji,krásné zprávy,paráda :dizzy_face:
26. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Muzu se zeptat,co znamena zkratka NT?
26. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino @nonnni @lajla tak holky abych to shrnula. nic z toho, co tu bylo receno si neberu osobne. kdybych si to tak brat chtěla, nerikala bych tu, ze jezdim na kole, protože takovou odezvu clovek mohl jen cekat ze ;). spinila jsem a spinim celou dobu at jezdim nebo ne. daleko hur nesu to, ze mam dvouletého vzteklouna s 13kg, kterého často nekam zvedam, vlacim a dost často me rozcili. v prvním tehu jsem mela v praci vic klidu nez mam ted. a jak uz jsem rekla, vzhledem k tomu ze muj hematom (nebo mozna syndrom zanikajícího dvojcete, to nikdo nepoznal presne) nikdo dal nesleduje a nikdo mi nic nezakazal tak se chovam jako za beznych podminek.
a miminko chci, bylo by mi lito o nej prijit, ale nepripoustim si to. negativni zkušenost nemam ale chápu ze po ni bych se také chovala asi jinak.
26. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka je fajn že to takto bereš,nic není útok proti tobě,čistě názory,ani nemyslím že dítě nechceš :wink: jistě bude vše v pořádku,ona ty druhátka třeťátka.....páťátka musí vydržet mnohem více,jinak nemají šanci :wink:
26. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucies25
Screening NT kombinuje ultrazvukové vyšetření tloušťky nuchálního projasnění (NT = nuchal translucency) s vyšetřením z krve matky. Kombinace těchto dvou metod umožňuje detekci 75-80% dětí s Downovým syndromem.
26. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
a z jiného soudku,kdo tuší co nosí pod srdcem?
26. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Dekuju,a na to se chodi na genetiku,ne? Nebo aspon ja tam mam jit na tohle vysetreni ve 12 tt.
26. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam pocit,ze chlapecka,uz jsem mu koupila zelenou osusku s medvidkama a zeleny ponozticky... :slight_smile: Ale i za holcicku budu stastna :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucies25 na genetiku ne,já chodím na kliniku do Brna Prenatal,ale dělají to i lékaři ve svých ordinacích pokud na to mají dostatečně kvalitní utz,moje dr to bohužel nemá,výjmečně se to neplatí,ale hrazené pojišťovnou to není,stojí to kolem 1200,-
26. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucies25 já jak si přeju kluka cítím že kluk,ale jsme zmatená u ostatních dětí jsme v tom měla naprosto jasno,už třetí jsem si přála kluka ale cítila jsem že to bude holka,a byla,tím že si to teď neceme nechat říct to bude fakt záživné,vše musím kupovat neutrál :grinning:
26. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino ja to neumim poznat, nevnimam "kontakt". chodívala jsem na shiatsu masaze a Natalka vždycky rikala, jak to mezi mnou a vojtou "frci" a ja nic necitila ;). chteli bysme ale páreček, takze tam urcite nosim holcicku. ale dva chlapečci jsou taky fajn, pro me lepsi varianta nez dve holcicky :D
26. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino ja to neumim poznat, nevnimam "kontakt". chodívala jsem na shiatsu masaze a Natalka vždycky rikala, jak to mezi mnou a vojtou "frci" a ja nic necitila ;). chteli bysme ale páreček, takze tam urcite nosim holcicku. ale dva chlapečci jsou taky fajn, pro me lepsi varianta nez dve holcicky :D a chceme překvápko ;)
26. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek