• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
No ja na to jdu do Plzne na genetiku,mozna je to teda neco jinyho,ale na dawnuv syndrom to,chteji za to 1000 kc.Mozna proto,ze me na genetice vysetrovali kvuli tem potratum,nevim.
26. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja si to necham rict,nevydrzela bych to,nejradsi bych to chtela vedet uz ted...jsem hrozna.Kdy se to u prvorodicek da zjistit?
26. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to v prdeli, dite nespalo ani hodinu a uz zase rve. dneska mame zrovna jeden z nestastnych dnu, knoura, vzteka se a nenecha me chvili v klidu
26. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcerka vi ze to bude holcicka :slight_smile:))) nevím jak na to došla ale pry to vi :slight_smile:)) jinak ja jsem asi srab ale na to ze tři roky cvičim 3x tydne zumbu, port de bras a latinu tak po pozitivním testu jsem šla na posl hodinu se rozloučit s cvičítelem... Chodila jsem jen k němu ..... Asi jsem srab ale pro mrnouska všechno ..... Jo uz mi to chBi ale vím ze jsem udělala správně....
26. zář 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucies25 http://www.prenatal.cz/index.php?id=57
tady je komplet to NT,co a jak,genetické vyšetření to není,možná tě dr na něco ještě extra posílá :wink:
26. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ntcka se ted platí? Ja kdyz čekala aju tak mi je dělali zadaco ?
26. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 děti to poznají jsou spolu na sebe napojené,Olivka hned reagovala na mé těhu :wink:
Já taky ihned sekla s ježděním na koni,u prvního těhu jsem inned sekla s cigaretou a od té doby k tomu mám odpor,měla jsem za 5 let snad 4 cigarety mezi těhu
26. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino ja mam pocit, ze dalsi holcicku....nevim proc....
26. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 není to hrazené pojišťovnou ale ví že někdo to neplatí,proč to netuším,já ho platila
Teď ho v Prenatalu zdražili stál o 200 méně loni teď 1450,- :angry:
26. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to zní jako instinkt,takže babinec :wink:
26. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino se manzel muze jit rovnou obesit...az si pekne zesynchronizujeme MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ija1 jojo platí, já u prvního taky neplatila, ale to jsem byla u Apolináře a tam (jak jsem se pak dozvěděla) se prý neplatí, asi mají nějak domluveno s pojišťovnou, ale jinak co vím, tak se platí, pak ve 20tt už se neplatí.

tak já u prvního těhotenství jsem předtím dost cvičila takový to aerobní a posilovací cvičení ala bodystylingy apod. pak jakmile jsem měla pozitivní test, tak jsme přestala, ale pak asi od toho 2.trim. jsem začala chodit aspon do posilky do t kardio zony na rotoped, chodit na pás a to jsem cvičila asi do 6.měsíce, pak už mi to nedělalo dobře a přestala jsem a od té doby už pořádně ani nezačala cvičit :frowning2:

jinak já zatím netuším cco to bude, ale u syna jsem to "věděla" tak nějak od toho 12tt po tom vkým utz, tak ač jsem si přála holčičku, tak jsem věděla, že to je kluk, tak jsem zvědavá, jestli ted taky budu vědět, ale zatím nevím. Po té minulé zkušenosti je mi to jedno, jestli chlapeček, nebo holčičku, jako páreček bych brala, ale když nebude, tak nebude, hlavně at je miminko zdravé!!! :slight_smile:
26. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ted jsem koukala na ty stranky NT,pisou tam,ze uz ve 12tt muzou zjistit pohlavi.Myslite,ze je to mozny,nebo jsem blbe cetla?
26. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino to s tim kourenim je super..... ja to teda nikdy ani nezkusila, jsem hodne velkej nekurak .......to mas muj obdiv.....
jinak ja stejne cekam zaracha od dr , minule jsem nesmela ani na tehu cviceni.......

mne prave dr objednala na nt do krce a neplatila jsem nic ale tohle si urcite zaplatim......
26. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 dr to poznaji........ namto rekl a trefil se
26. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajla děkuji za podporu! snažím se opravdu odpočívat! mám kolik krát strach se nějak víc ohnout,natáhnout...v sobotu jsem jen vytřela jednu místnost a k večeru jsem už byla na pohotovosti! bude to první mimčo a vymodlene tak nechci nic podceňovat! jinak obdivuji pebecka že jezdí na kole ale to je každého volba a každá to bere jinač! ja mám třeba doma o patro níž kadeřnictví a ptala jsem se Dr. jestly bych mohla aspoň 2-3 hodky pracovat a zakazal mi to! a jinač mužu se zeptat holky co jste měly hematomy vím že někomu to nedopadlo dobře ale myslíte že se to muže opravdu vstřebat a být to v pořádku? přeji všem hodně pevné nervy! :slight_smile:
26. zář 2013 v 15:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krzisch tak u tebe jde evidentne o něco jiného, ja nekrvacim jako ty, jen spinim. kdybych zakrvacela po vytirani , tak si pis ze budu taky lezet!! (jen nevim, kdo by se staral o prcka). takze se setri a me ber s rezervou :slight_smile:. ja jsem silenec, který ani vrozenou srdecni vadu nebere jako omezeni, kdyby na ni doktori rejpalci neprisli tak o ni dodneška ani nevim ...
26. zář 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka hele, o doktorech mi ani nemluv, ty vystouraj i nevystouratlne...menila jsem obvodaka a tenhle byl tak peclivy, ze mi pri vstupnim sonu bricha oznamil, ze mam prepazku v ledvine a zda uz mam deti, ze mam zaklonenou delohu. Jsem mu oznamila, z deti mam dve a tak prohlasil, ze to je fajn, z mi to zajiste problemy nedelalo...jako ani jeden gynekolog nic nerekl...ted me napadlo, ze se zeptam te sve gyndarky ve stredu....
26. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak ja mam taky srdecni vadu, ale je vada jako vada...ty nase se asi jako vady nedaji nazvat, kdyz normalne fungujeme a po pravde vice se zacla projevovat az po tretim tehu...takze jeste mas casu dostatek:slight_smile:
jinak holky moc diky za podporu..urcite nemam cas ani chut do nekoho rejpat..psala jsem to vicemene jen jako zkusenost a nazor vseobecne...pokud si to nektere znovu prectou..a mohla bych ze svych zkusenosti ,napsat mnohem vice..ale to neni potreba..troufam, si napsat "zkusenosti" protoze toho uz mam za sebou taky docela hodne...a tem co to nezazily..neni nic horsiho nez se dozvedet ze miminko nezije...a pak lezet s roztazenyma nohama pred tlupou cizich doktoru cumet do svetla ktere zaroven sviti mezi nohy, cekat az pichnout uspavacku a vyberou celou delohu...a proto udelam vsechno vsechno pro to abych to uz opravdu absolvovat nemusela..deti mam tri a kdybych nedejboze musela lezet, tak si klidne na tech devet mesicu nekoho na to hlidani najdu a spojim s manzelem a nasima, pokud by to slo...
jinak jsem taky huba otevrena takze to @saminomimino mame spolecne, a urcite nas za to nekteri moc radi nemaji..ale na druhe strane jsem hodne hodne pratelska a nekdy bych se pro ostatni i rozdala..ale to mam po tatovi :grinning:
@krzisch urcite urcite to bude v poradku...hlavne musis opravdu dodrzovat klidovy rezim, ascorutin a utros urcite mas...a bude to v poradku... i spineni znamena ze musis mit klidovy rezim ne jen krvaceni...i spinenim se hematom vstrebava ale muze to byt opravdu nadlouho...mesic? ale i cely prvni trimestr...
26. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
... a pokud jsem se nekoho dotkla tak se omlouvam, absolutne to nebyl umysl...brala jsem to ze jsme tady holky rozumne a konik je jako jedna velka drbarna a diskutarna:slight_smile: ale urcite to chapete..kdybychom si vsechno mely brat osobne tak se asi zblaznime:slight_smile:
26. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino prosim te co mas za kocarek? ja momentale easywalker duo jako souroz variantu, phil and teds souroz, golfky maclaren a jeste neco u nasich abych nemusela prevazet...ale strasne me laka si jeste poridit nejaky kocarek jako posledni, protoze pate uz opravdu nemam v planu:slight_smile:
26. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni vis on mohl i blbe videt...si pamatuju jak mi jeden kdysi do papiru napsal, ze mam zdrclou ledvinu.-) no kamen tam mam, ale jinak v poradku.-) a zaklonena deloha by nemela byt problem ani tak
26. zář 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jezis, to je diagnoza jak prase...zdrcla ledvina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 nezaáleží na to mzda rodíš poprvé nebo po 10té,záleží na znalostech lékaře a na tom zda se miminko dobře natočí,u syna mi to potvrdili až ve 32tt nikdy neležel ideálně,u poslední už ve 12tt na NT
26. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 je to možný,ale pozná to jen hrstka lékařů s jistotou,ono klitoris vypadá jak pindík,takse to plete
26. zář 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla mám jen golfky,a croozer pro transport obou holek,jinak hodně nosím v nosítku šátky,teď tedy už nemůžu,pak chci pořídit espiro Enzo evo,asi ale času dost
26. zář 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ja se trosku prizivim...vsechny jste vozily, vozite a vozit se chystate v hlubokym kocarku?
26. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino Me je uplne jedno,co to bude,budu stastna,kdyz donosim zdrave miminko,jen jsem hrozne zvedava ))) V kramech koukam na vybavicku,nakupovala bych,ale zatim nemuzu...ono kluk v ruzovym bodicku by asi nebylo to pravy )))
26. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tohle me dostalo. V techto ctvrtich jsem leta bydlela, pracovala a nikdy by me nenadlo, ze tam bude pobihat zatoulana hyena :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=HuqapAaX_dY
26. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucies25 holky jasný že je jedno co to bude,šlo mi spíše o váš instinkt co cítíte :slight_smile:
26. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek