• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino ted jsem nasla fotku Emm, kdyz ji bylo bez tydne 27 mesicu, takze podobne jako Jasmince...myslim, ze tady je jasne videt, z do krehulky ma daleko, ale nedame ji:slight_smile:
26. zář 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nonnni to je nadherna fotka, moc ji to tam slusi :slight_smile:
26. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka beru v potaz, videt, ze ditko vyzaduje svuj prostor a nechce se nosit, tak take nejaky odkladak poridim...chci bugaboo bee a do toho se da koupit taska kdyztak...
26. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ta taska je dobra věc, docela jsem to maminkam co ji měli zavidela.
26. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka chces videt, co z ni vyrostlo za certici? :slight_smile:
26. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to jsem teda fakt zvedava :D
hele co je to za srdíčka o kterých pises ve zprávách?
26. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tohle je jedna aktualni...mura jedna murovana...

nahore stranky se mi objevila dve srdicka...moc se tu nevynam, takze treba nekdo poradi jak zjistit od koho jsou...
26. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni ahaaaa :slight_smile:
ale porad ji to moc sluší ;), za tou se budou chlapi pekne otáčet :p
26. zář 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no já doufám, že se to zlepší, jinak se nechám dobrovolně zaháčkovat do kazajky a odvézt :grinning: myslíš, že to vycítí, já jsem si říkala, že by to mohlo být tím, ale jestli si to jen nepodsouvám..
26. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co budete mít děti věkově blíž u sebe (nebo už máte), budete řešit sourozenecký kočár? já chtěla malé koupit novej sporťák, ale teď přemýšlím, jestli rovnou koupit sourozenecký na jaře nebo jestli by nestačilo jen stupátko.. možná bych novorozeně mohla dávat do šátku, ale nevím, jestli se mu to bude líbit, Alice třeba teď v šátku už moc dlouho nevydrží, kdyby to uměla, tak by mi nejradši utekla i z kočáru :slight_smile:
26. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel vicí to to to si piš,a reagují vesměs negativně,pač je to konkurence,všechny mé děti poznali příchod konkurenta :wink:
26. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka to je předsudek,proč by měla být holka sladký lízátko? a holčičí hry,naše Jasmín je montér a myslím že ji to vydrží,já byla kluk v holčičím těle,montovala jsem s tátou v dílně, papenky byly někde na konci mé zábavy,jsem jinak normální :grinning: ale princezna jsem nikdy nebyla a Jas je to samé,větší manekýn je Sam,ten si jen tak něco na sebe neveme :grinning:
A oblečení,jako ráda sukýnky šaty s tím problém nemám,nosí hodně hippi věci a jak říká tchán ,není reprezentativní a nenosí značkový kdesi cosi,podle mně je fešanda a jiank nosí to co kluci,moc to neřešíme a jí to nevadaí zatím,Olivka je ještě malá,ale myslím že holka bude taková jak moc ji budeš ty cukrbliky podsouvat,jasný že z ní neudělám kluka ale když vidím Hello Kitty,mám rudo před očima :grinning:
26. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka já se taky právě děsila rúžové a všeho k tomu,nejsme zastánce těchto sladidel,všeho s mírou a kupodivu holky jsou super,přece jen jsou mámě blíž,i když si obecně s ženami moc nerozumím,s dcerami určitě budu,třeba je to jiný svět ,taková ta čistá ženskost,žádný kokodák,to jsem nikdy nebyla,snad a doufám že ani ony nebudou,bez urážky,snad rozumíš
26. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to je boží slečna a ten ohoz,bomba
26. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla jeste k tomu lezeni ... neumim si představit, ze by to tak u me dopadlo. protože babicka muze hlidat max.1x tydne, manzel musí pracovat, soukr. hlidani nas vyjde na litr na den, soukroma skolka na 8000-10000 mesicne (do 18h). kde brat a nekrást?
26. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ty nejsi troškař bugaboo,ale co když už tak už :dizzy_face:
26. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heaven_angel nebudu,řešila jsme to u holek po roce a stejně jsme nosila a kočárek ležel doma,teď máme pro holky croozer nebo nosím a jedna v golfkách,ale někdo ho užije,uvidíš
26. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja prave videla i transformaci normalni holcicky,´co chodila v kalhotách a normálních barvách na "holcicku" pote co zacala chodit do skolky a videla tam ty ostatní ruzove princezny :slight_smile:. tak jsem si rikala, ze když to do ni nehusti maminky, skolka zarucene :D
26. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja take mela za to, ze lobbiste pres detske hnusy na nas vydelavat nebudou...starsi byla relativne nepanenkova, jedine co ji bralo byly takove ty plastove strevicky pro princezny...no a narodila se mladsi a ta je totalne panenkova, na ruzovou, princeznovska...neresim to, ted uz ji to zase opousti, nechala jsem ji tou fazi projit...akorat v obleceni jsem ras, vetsinu maji cernou, sedou, ci alespon jednobarevnou...jako jasne, ze take maji nejake preplacane kreace, ale celkove jsou velmi stridmne ladene, nemam rada, kdyz jsou deti oblecene tak, ze u nachylnych jedincu muze pohled na ne vyvolat epilepticky zachvat...
26. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tohle je aktuální,je patrno že je to kostřička no :sweat_smile:
a dole holky rok od sebe,rozdíl se brzy nepozná
a poslední žertovná,pes se chystá kýchnout ne žrát dítě ale dobrý záběr :grinning:
26. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pebecka pokud ji to doma neodepiras proti jeji vuli, tak se ve skolce nesplasi...obe moje se naopak naucily odlisovat prave tim, ze mely hodne cernou a naopak se od ruzove odtahly...ucim je barvy a pripadne i vzory ladit, uz s umi oblect celkem slusne samy..
26. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino jen to BEE...a od kamosky z druhe ruky...kdyz ono se tak suprove ovladaaaaa :wink:
26. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni v tom to máme podobné,jako barvám se nebráním ale mám ráda hodně retro v čemkoliv i v oblečení
26. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hahahaha...no hele, do tri let je budou mit za dvojky:slight_smile:
26. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nejvic me dostava když potkam celou ruzovou maminku pronásledovanou ruzovou holcickou :D (ale tam je to uplne jasne :D)
26. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka to je otázka,každá si tím obdodím asi musí projí,ale otázka zda k tomu bude sama tíhnout,s tím moc nenaděláš,ale rozhodně ji to nemusíš cpát do hlavy od narození
@pebecka ja taky nejsem moc na růžovou, i když profilovka tomu určitě nenasvědčuje :grinning: pár kousků máme, ale to spíš darovaných, když jsem nakupovala oblečení, tak většinou neutrální barvy a růžový má teda jen pyžama.. jediný, co mě štve, tak jsou ty reakce lidí, když nemá celej ohoz růžovej, tak je to pro ně automaticky kluk (i přes naušnice, ale ty prostě nejsou nápadný).. s panenkama jsem si taky moc nehrála, spíš jsme lítali jako malí venku, táta nám sestrojil motokáru, jezdili jsme s dědou na voru, stavěli iglů, hráli na piráty a podobně.. :slight_smile:) tak uvidíme, co ta naše holčička, jen doufám, že to nebude počítačový dítě jako manžel, toho se upřímně děsím..
@pebecka no po obchodňácích vídám pestré maminky a jejich pestré dcery, samořejmně vše ve značkovém
26. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jj, to jo, Olivka má nějakých 9kg Jas o kousek víc,výškově jsou o nějakých 10 cm,to se stratí Liv je robustnější
26. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek