• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@cabalkova já ji vidím na tom testu taky trochu silnější, bud v klidu, určitě to bude ok
2. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 taky jdu ve středu na 10hod na první UTZ
2. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nic držte se holky, jdu spinkat, jsem po 12hod v práci opět k.o. a je mě opět špatně a šíleně mě třeští hlava a bolí prsa ...
tak dobrou a krásné sny i mimi mimouškům :-P
2. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Musím koupit :slight_smile: MS mám dostat až 5.9. nebo dokonce 6.9. mám ji nějakou rozhozenou . Doufam, že nebudu zklamaná
2. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne holky, tak jsem si dnes udelala test a bohužel nic :frowning2: i teplota mi klesla, takže to vidím bledě. Ach jo, ale ještě počkám, přeci jen mám Ms dostat bud te čtvrtek nebo v pátek. Ale nějak tuším, že se to nepodařilo.
3. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova -tak ve čtvrtek budu hodně držet palečky,a vše bude jak má.
Mimísek se krásně udrží. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci My čekáme první :slight_smile: Oba s manželem pracujeme, ale od září začínám ještě dálkově na dva roky VŠ. Tak jsem na sebe zvědavá, jak to zvládnu :slight_smile: Ale teď si hlavně přeju, aby se mimi udrželo. Už jsme to totiž nevydželi a řekli rodičům - a to byl na UTZ teprve 1mm čehosi - takže teď doufám, že jsem jen nevyvolala paniku :D
3. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že si to tímhle přidáním se k vám - májovkám - nezakřinu :slight_smile: Podle kalkulačky bych měla být 5+1tt, zítra jdu na další kontrolu. Páteční HCG 450 a 1mm na UTZ, tak snad vše půjde, jak má :slight_smile: Mě zatím bolí podbříšek - někdy víc, někdy míň a mám žaludek jako na vodě, jinak nic. Kéž by tenhle stav vydržel a nebylo nic horšího :slight_smile: Tak ať se nám všem i našim mimískům daří :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že mi začíná být blbě, ale taky je možný že jen z oběda :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mipahoji Taky jsme to uz nasim prolakli, tak doufam, ze to nebude stejna situace jako v unoru, kdy jsme o to prisla. Mam teda desivy strach, protože vim, ze az 25 procent tehu skonci pontratem, ale rikam si, ze zase 75 procent skonci dobře, tak snad se tam tentokrát vejdu i ja. Jinak minuly ct jsem mela HCG 471 a 2mm dutinku, tak to mame asi hodne podobne. Drzim palce na kontrolu, ja jdu ve ct a uz se nemuzu dočkat. Podbrisek me bolel taky hodne, ale od soboty mam klid, tak moc doufam, ze to nevesti nic nepříznivého.
3. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova - neboj všecičko bude v pořádku. Nesmíš myslet negativně. Určitě tam ten mrňousek je :grinning:
3. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzu se pridat? TP mi vychazi na 11.5. dle MS, ale dle ovulace spis tak o 2 tri dny dele...jdu Vas docist:slight_smile:
3. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ahoj, vitej mezi nami a gratuluju k //.
3. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak docteno, ale neorientuji se, kdo je kdo...takze neco o mne.

Za 4 dny mi bude 38 let a doma mam dve dcery 8 z 5 let a o 6 let mladsiho manzela :grinning: Ten by pry rad kluka, ale tedy nevim, nevim...me je to sumak. Dlouho jsme premysleli, jak si porodit ctyrletaka, protoze mladsi mrnavka byla, jako miminko, totalni ocistec, ale nakonec jsme se odhodlali na miminko nez mi bude 40...vyslo to na privni pokus.

Zcela paradoxne ja priznaky mam, boli mne prsa a to fest. To same podbrisek. A pali mne zaha, coz mi prijde neparticne brzy a pekne by me to nakrklo, kdyby se to zase neodporoucelo.

Na KO jsi 2.10., at uz je videt srdecni akce.

Pracovat doufam, ze budu az doporodu..ale ja se nepredru...pracuji prevazne pusou :grinning:

Vsem drzim palce!
3. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisu jak hotenton, manzel mi do toho neco vypravi a jeste ne cesky...

Na KO JDU ..

Privni = prvni
3. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem,můžu se přidat?
My nečekaně hned na první pokus jednoho prcka vyrobyli,snad se udrží jsem 13 DPO termín podle MS 11.5,dnešní těhu test z odpoledne,zítra asi zkusím poslední a Adiéé.já už mám jedno květňátko a nejen to,tak bude doma veselo :dizzy_face:
3. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ty máš stejný TP jako já :grinning:
3. zář 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no, jsme se sesly...se tu alespon nebudeme bat :grinning:
3. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No vitej... takova zaslouzila matka, aspoň budeme mit od koho cerpat moudra.
4. zář 2013 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova Ahoj, take ranni ptace, koukam:slight_smile: Ja ti dnes je?
4. zář 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ja vstavam normalne v pet, ale dneska jsem cucela uz ve 4:21, no blbka. Není mi nijak,, prave, coz me znervoznuje mnohem vic, nez kdyby mi bylo nejak. Ale kontrola se blizi, tak uz to nejak vydrzim. Pokud mi zítra dr rekne, ze to odeslo, tak se musim priznat, ze nebudu moc prekvvapena.
4. zář 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova a ty jsi mela, se synem, nejake velke priznaky? Ja tedy s dcerami vubec zadne, ani tuk...proto me prekvapuje, ze ted je mi dost fuj tajbl...

Kdyze to mas tu KO?
4. zář 2013 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ted jsem koukla k tobe do alba a vidim, proc se ti ta carka na testu z 18DPO zda slaba v porovnani s tou, co tam mas vyfocenou. Ale to nemusi nic znamenat, treba jsi byla vice naredena, a i kdyby ne, tak hcg narusta skokove a ne gradualne...neni to tak, ze v patek rano mas 100 a poledne 120 a vecer 140 atd....mas 100...v sobotu vecer mas treba jen 110 a v nedeli vecer ti to skoci na 250...mohla jsi mit jen hure nacasovany test, nez pri tom prvnim.

Ale jestli jsi plasan (jako jsem ja) a mas tu moznost, tak si dneska rano dojdi na krev jako samoplatce a za tri dny zase...to ti da nejlepsi jistotu...UTZ ti moc ted stejne jeste neprozradi o vyvoji ci zamlkani...vlastni zkusenost, jedna z mnoha:frowning2:
4. zář 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ja uz dal netestovala, nechtěla jsem se ještě vic vynervit, je ale fakt, ze ta nedelni ranni moc byla hoodne svetla, nevim, cim to, ale ještě nez jsem tam ten testik strčila, jsem si rikala, ze to je divne. Kazdopadne jsem si pak zpetne uvědomila, ze na rozdil od testu ve ct, který byl napred bily a pak se tam carka zacala pomalinku objevovat, vyjela v nedeli hned, byt se nedobarvila tak, jak jsem cekala. Tak si rikam, ze tam toh HCG proste muselo byt vic.

Bohuzel bydlime na vesnici, coz mi jinak maximalne vyhovuje, ale s odberem krve je to tu na pytel, musela bych bud do Prahy nebo do spitalu, kde mam dr a priznam se, ze se mi ani tam, ani tam nechce, navíc honim nejaky pracovni termin, tak proste nic. Ale taky me to v nedeli napadlo, ze bych si nekam zasla. Kazdopadne zítra mam ko u sve dr, minuly ct byla bublinka cca 2mm, tak si myslim, ze proste bud uz nebude, anebo bude vetsi, ale tak jako tak bude jasne, jakym smerem se tohle tehu vyviji.

S Tondikem jsem mela priznak v podstate jediny a to byly bolesti podbrisku jako na ms, coz jsem mela ted do soboty, tak jsem byla spokojena, ze je to stejne, ale pak jako když utne, není mi lautr nic, necitim ani tlak v podbrisku nebo takovy ten pocit plnosti tam, coz jsem takhle mela při tom potratu v unoru. Samozrejme, ze porad doufam, ze to bude ok, ale pokud by mi dr rekla, ze je to pryc, nebyl by to pro me zadny velky sok. Jako obulela bych to kazdopadne, ale sok by to nebylo. Takze vic budu vedet zítra po jedne.
4. zář 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jj, uz chapu. No ja mela test vcera rano take docela svetly, ale narozdil od jinych se objevila druha okamzite, jak prosakovala moc (mela jsem ten to proudu moci) a ani ta kontrolni neni uber tmava (hazu foto).

Fakt, ze nabehla hned je dulezitejsi, nez tmavost. Ty testy navic nejsou uplne stejne citlive, ac by mely. Porad je tam nejake rozhrani a to se take muze projevit.
4. zář 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jojo, taky si rikam, ze když nabehla hned a předtím nabihala pomalu a dlouho, je to dulezitejsi ukazatel nebo jeji "absolutni tmavost". A stejne, ani slusna carka ještě prosperujici tehotenstvi nikomu nezaručila, takze se muzeme klidne utestovat k smrti a stejne to není jistota niceho. Takze ja na to kaslu a budu doufat v pozitivni zprávy zítra od dr.
4. zář 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova no moudra nevím,ale třeba někdy pomůžu,možná se víc dozvím od vás :wink: :wink:
4. zář 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova utestovat k smrti...jojo...tak nejak :grinning:

@saminomimino ahoj:wink:
4. zář 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahoj :slight_smile:
testovala si ještě?já jo,užívám si to,nemůžu se toho nabažit,dneska už mám čárky stejný,na jiným testu skoro stejný,MS Mešká dva dny 32DC k Dr půjdu na začátku října,možná i později aby bylo hned srdíčko
4. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jestli tě to uklidní tak mně není vůbec nic,prostě nic,prsa nebolí,špatně není,cítím se úplně normálně,a prakticky u všech těhu mi nikdy nic nebylo,a vždy to bylo zdravé těhu
4. zář 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek