• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino tal tak...budto v ni bude a o moc to neovlivnis...nebo nebude a pak to take poznas...neboooooj :wink:
26. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no upřímně se mi do sourozeneckýho moc nechce, Alice je dost živá, kdyby už uměla chodit, tak jí stopro v kočáru neudržím.. asi koupím novej sporťák a kdyby bylo nutný, tak ho prodáme a koupíme sourozeneckej.. na ten šátek taky celkem spoléhám..
26. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heaven_angel ta naušnice to je kapitola sama pro sebe,holky je nemají a ty údivy některých jedinců,nechápu :grinning: nevím zda se smát,nebo je politovat,pač holku nedělá vagína ale naušnice,to je numero uno,bez toho nejsi holka a hotovo a to nepřeháním,takový názor jsem slyšela ne jednou
26. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heaven_angel ani jedna dcera nausnice nema a mladsi byla jednou v sedem triku a riflich a babicka hlasila, jak moc se chlapecek libil...ac (dle meho, pochopitelne zcela nezaujateho nazoru z pozice matky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) to byla jasna holcicka xichtikem...
26. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel a nebylo by resenim treba peg prego pliko? Jezdi se s nim skvele, da se v klidu projet i zasnezene mesto (do hor a poli uz si nejsem tak jista) a ma to super stupatko pro unave ditko...co si pamatuji, tak to ma unest 15kg batole a 20kg spolujezdce + to ma obr kos...da s ena to nasadit hluboka korba (navette nebo tak nejak), i nacvaknout autsedacka, jde az do lehu a je velice prostorne...
26. zář 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je uber skladny.
26. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@nonnni no já jednou takhle u manžela v práci malou přebalovala a přišla tam jeho starší kolegyně a říká "no ty jsi ale roztomilej.. to je chlapeček, že?" podotýkám, že byla vybalená z pleny.. takže děvče asi opravdu dělají naušnice, jinak mi to hlava nebere.. má je nastřelený, dlouho jsem váhala, jestli je jí dát nebo ne, já sama jsem je dlouho nenosila, ale teď už jo a jsem celkem ráda, že mám uši propíchnutý a kdybych neměla, tak nevím, jestli bych si je nechala.. sice jsem to rozhodla za ni, ale zas jsem se bála, že jako starší by tu bolest prožívala víc, kdyby chtěla naušnice mít, takhle to byl jen mžik a bylo po všem, ale když je někdo nechce nechat dát, tak to je každýho věc, každopádně takový posuzování podle hadrů, naušnic, účesu a podobně, fakt nemám ráda..
26. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni podívám se na to, děkuju :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel ja bych je byvala asi i dala (u starsi), ale to jde s kulturou...tam se proste bilym holcickam nausnice davaji az kolem devateho roku, kdyz se pro ne samy rozhodnou...nausnice u malych deti jsou povazovany za znak nizsi tridy, socek...takze jsem nechtela tchyni moc drazdit...no a pak bych uz nedala mladsi, kdyz starsi nemela...tazke nemaji ani jedna, ale zase ted uz si je s chlapecky nepletou :wink:
26. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni urcite v hlubokem..a pokazde jsem v hlubokem vozila...pro jedno dite mam quinny buzz, jsem spokojena ale je fakt ze ta korba neni moc velka..takze prakticky nekdy kolem 5-6 mesice sly do sportaku...ale je zase dobre udelany, ze mimco je tam jako v bavlnce a u duo walkera to je dvojceci...ale mam souroz variantu tj s jednou korbickou a ta je velikostne taky mensi...
26. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel za me stopro sourozenecky.-) ale i phil teds neni spatny tem mam taky...mela jsem i manducu a po pravde neumela jsem si to bez tech kocarku predstavit...ale zalezi zas jak moc mas malou chodici...a do trech mesicu nez drzi hlavicku bych mimco do manducy nedala..na to je lepsi satek...jestlis tedy uvazovaci typ? a z manduky me i bolely zada..i kdyz pry nemaji..asi jsem neco delala spatne...
26. zář 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino moje taky nemaji nausnice a jsem naprosto v klidu.-) ale nejstarsi uz je zacina pomalu sem tam vyzadovat...no trochu se od ostatnich lisi:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja prave nad nim kdysi taky uvazovala..ale pry to stupatko je naprd..nevim z vlastni zkusenosti...ty ho mas?
26. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel vsak uvidis...ale ja si fakt zivot bez souroz neumim predstavit..dala jsem za nej sice 25000 ale byl novy..bazarovy se daji poridit mnohem levneji...kdyz nekam potrebujes rychle zajet..nebo nekde jsi ..vylet...spani? jenom doma? je to pak strasne omezene, jsi prakticky nucena se podritit rezimu toho starsiho...a pak male deti se strasne ale strasne couraj a klasicky chodi uplne na opacnou stranu nez potrebujes...
26. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jj, mela jsem a nemohla si vynachvalit. Vozila jsem mladsi, kdyz uz byla batole (mela stocene nozicky, levou hodne a spatne chodila, zakopavala o sebe, takze daleko dlouho nedosla) a starsi, tou dobou ctyr a viceletou jsem na tom casto popovazela...mas to dite pred sebou, mezi boudou a tebou...nevycniva to jako skejt...
26. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka jj to verim...ja si to taky neumim predstavit...ale bohuzel ta varianta tu je..a to pro kazdou z nas..ale doufam, ze nikoho to nepostihne..ja lezela v nemocnici parkrat ale nejdele dva tydny
26. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mas krasne ohaklou holcicku, taky blazinek do hadriku? ja strasny..ujizdime na nolite ...ale zacinam se uz krotit:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak to je potom super, to je dobra varianta..na ten tedy taky juknu...ja prave cetla hodne recenzi a tam to nektere docela zdrtily...tady jsem ho bohuzel nemela kde skouknout, a nikoho s timto kocarkem jsem neznala..vzdycky je lepsi mit reference z prvni ruky, dik:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino prosim te a kolik jsi v tehu pribrala????? a za jak dlouho pak shodila..tvoje vaha je fakt docela mala..ja mam o ctyri vic :pensive: :confounded:
26. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ja na nolite neujizdim, na to jsem skrt :grinning: ...ale ujizdim na kabatech pro holcicky (vetsinou lovim na MMB)...ten co ma Emm na sobe stal 80 Kc a byl uplne luxusni, dala jsem ho uz kamaradce...jinak ja si pro ne hodne nakupuju v JAR, veci za hubicku a nema je kazdy...treba ta tutu sukne vysla asi na stovku...jako moc na nich neutracim (tedy za jednotlive kousky)...s[is ve finale na mnozstvi :wink: Ale uplne fantasticky se mi osvedcily trika s dl rukavem z H&M, maji cerna a seda a jsou to neuveritelne vdecne kusy obleceni...
26. zář 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla urcite to zkoukni...ja tedy mela pliko pred peti lety a jeste z druh ruky, takze netusim, zda to nevylepsili stylem, ze uz je to nepouzitelne, ale snad ne...jinak se jeste dela pliko switch, tam jde sedacka o proti smeru jizdy, ale ja tohle nemam moc rada, vzdycky ma kocar jedno vymakane teziste a to druhe je jen z nouze cnost...jo a to pliko byvalo jedno z nejlehcich, 8kg sakum prdum...
26. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja vim..ja jsem strasna..ale uz se fakt krotim...ale proste nolitkove rifliky a sukynky jsou bomba:slight_smile: dzisky uz jsem prodala ty jsme moc nenosily...ale zbytek super,..jo si rikam ze za to bych mohla mit LV kabelu:slight_smile: setrim na nejakou:slight_smile:
tak to mas fakt dobrou ruku...ja to proste neumim a nemam stesti...v sekaci, kde vsichni sezenou vse co potrebuji ja nenajdu absolutne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale HM tricka jsou fakt super, ty taky doporucuju a za hubicku :grinning: a jeste mam rada lindex
26. zář 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni juknu juknu:slight_smile: snad me manza potom nevyhodi z bytu:slight_smile: pry uz s kocarky koncime..ale ja se nedam:slight_smile: jeste jsem koukala na chane twon...ale tam je nosnost myslim 15kg a to ja radsi vetsi:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se pohlavi tyce..ja budu mit stopro ctvrtou holcicku...s chlapeckem uz ani nepocitam:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla tak ten uz neznam, nejak jsem vypadala ze sceny:slight_smile: Vim, z chci to bugaboo bee, tak si ho dopreju...ale tim koncim:wink: Jedine me stve, z mi ho muzou zrusit na letistich, pri letch do JAR...coz by me docela nakrklo...tak nevim, zda nekoupim prave treba pliko z druhe ruky na ty prelety...

Jo a chci lodger fusak...pak uz budu skromna:wink:)))
26. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jj, s tim H&M souhlasim, ne na vsechno, ale na ta trika ano:slight_smile:

Ja do sekacu nechodim, jednak ani nevim, jestli tu nejaky mame a druhak, nebavi me to...ale klidne lovim sekacove kousky na netu...
26. zář 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla zvažuju to, je pravda, že na to spaní jsem myslela, ale malá už spí v kočáru málokdy, většinou spí jen přes poledne a pak vydrží do večera, tak uvidíme, jak na tom bude, až se rozchodí.. zatím je čas, budu to celou zimu promýšlet :grinning: vážu tak od 4-5ti měsíců malé, ale v šátku vydrží tak hodinu (když byla menší, tak dýl), pak se jí to přestane líbit, potřebuje zkrátka svůj prostor, ale i v kočáru je po chvíli protivná a chce z něj pryč, je to hroznej živočich.. :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už jste u těch mateřských intuicí, tak já to fakt nedokážu odhadnout, tipovala jsem jako první kluka a máme Alici, teď zas tuším holku a bude to určitě Antonín :grinning:
26. zář 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ja mela bugaboo bee plus a vydrzel u me asi tyden...naprosto neschopny kocarek...uz po tydnu se mi vychrchlala ta zadova operka co ma byt vytahovaci a prodluzovaci, takze furt spadavala...kocarek akorat do obchodaku, opravdu ne na normalni jezdeni a nase cesty..a pak kam se nahla mala..nahl se kocarek., zadna stabilita..takze za me opravdu ne..ale treba budes opravdu spokojena, plus je to skladani, to maji fakt vymakane:slight_smile:
plus podotykam ze byl koupeny novy:frowning2:
26. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ja sem tam chodila kdyz jsme bydleli v ova..tam byl dobry sekac s peknymi vecmi na deti..ale co mi nevyhledali to jsem nenasla..takze par kousku jsem tam koupila..ale tady ve fm maji vsechno v prvnim a dalsim patre bez vytahu, takze je to pro me tabu..a pak nesnasim ten bazarovy smrad..takze i toto me dokaze pekne odradit...
jo a benetton ma sem tam dobre kousky:slight_smile:

@heaven_angel urcite neni kam spechat..muzes se rozhodnout az potom...ale jak pisu, pro me bez nepredstavitelne....ja jsem teda typ co nedokaze sedet doma, furt s detma nekde beha, chodi...a jsou doby, kdy i ta sestileta, teda vcera ji bylo sest:slight_smile: se rada povozi:slight_smile:))) kocarku je vsude spousta..takze jeden den koupim, dalsi ho mas pomalu doma:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek