• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@lajla jezis nedes meeeeeeee :frowning2:

Hele, tady mas treba paradni kousek na rocni holcicku, sladila bych to se sedou, ci tmave modrou (cernou v krajnim pripade) a to by bylo parady:slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=69199068&tab=0
26. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lajla a tady mas drazsi variantu...urcite znacku znas :wink: Akorat, ze za odpovidajici cenu a me se ten prvni libi vic :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=68402754&tab=0
26. zář 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni krasne..mas fakt nadani na hledani:slight_smile: to ja bych to musela projizdet hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale po pravde asi v tomto pripade se mi ten levnejsi mozna libi vice:slight_smile: nevim:slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Krásnej kabátek :slight_smile: Mě snad ani ta třetí holka nebude vadit :grinning: :grinning: :grinning: , pokud se ukáže, že tam není pindík :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla me urcite, ma rada tu drsnejsi strukturu u kabatu...ale ne kzdy to tak ma:slight_smile: Me tohle bavi :grinning:
26. zář 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale priznam, ze ted zacinaji holcicky byt ve veku, kdy jsou softshell bundy casto lepsi volbou...treba na kole se ve flausaku jezdi znacne blbe:slight_smile:)))
26. zář 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni uzasne softshellky ma ted tchibo..cena 900 dvouvelikost a fakt paradni...
26. zář 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla vis na cem ja ujizdim? Na vecech k foceni. Ted chci kupovat pozadi a tri svetla, idelane nove telo a objektiv (to mas 150 000 jen to hvizdne jen za tyto veci a to pokud budu vybirat skromne...ale objektiv asi neobhajim, telo mozna...svetla a pozadi bez debat)....to ja muzu :grinning:
26. zář 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak to je z pekla drahy konicek:slight_smile: fotografka?
26. zář 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla hobby..

dop*dele...zacala jsem spinit :confounded:
26. zář 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nic to nemusi znamenat neboj, nepanikar..zajed na pohotovost..nasadi utros prinejhorsim si tam jeden dva dny pobydes..ale je vikend, doma to zvladnou...
u Emci jsem spinila skoro furt a bylo to ok, ale pokazde jsem na pohotovost jela s tlakem az nekde nevim kde a klepackou, neboj bude to dobre
26. zář 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla sla jsem si lehnout, vypada to, ze jsem zaspinila jen jednorazove, po psrse uz nic...bricho citim normalne. Budu se sledovat, ale snad to byl planny poplach. Na KO mam jit ve stredu, takze pockam, maximalne dojedu o vikendu na pohotovost. Nasilim se snazim sama sebe uklidnit, s maji plasanskou naturou uz vidim ten vyvoj...dojedu na UTZ, dozvim se, ze je vse v poradku a uz cestou domu se zacnu nervovat, ze co nebylo (prusvih) pred hodinou, muze byt ted....a porad dokola :frowning2:
27. zář 2013 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja s tim byla ve stredu na gynde a dala mi utros a ze pojud seto zhorsi, mam prijit. nepkas...
27. zář 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Krásná fotka i holčička. :wink:
27. zář 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jdu na kuk a tady další tři nové stránky, odpo to dočtu. :slight_smile: Mám hlad jak tři vlci, ale jdu na krev tak musím vydržet. No, nevím,nevím, mám mžitky před očima a musím Týnku odvézt k bybičce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte kočky pohodový den. Zatím papa. :grinning:
27. zář 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky tady to pěkně frčí,nemám čas to číst v práci fofr že ani nestačím jist,mám strach aby to mimčo ví neublížilo.Jinak jsem dělala dnes pro jistotu test a čárka tam furt je:stuck_out_tongue_winking_eye: holky je možnýže už mi začíná růst břicho?Jsem asi v 5tt a včera jsem ho měla docela nafouklé
27. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs muze ti uz rust, muzes ho mit jen nafoukle (coz byva také obvykle obzvlast na zacatku tehu). zalezi také hodne na pevnosti svalu. při prvním tehu jsem mela brisko mirne znatelne az ve 12+2 (1.foto) a ted jsem 9+2 a uz je to znat :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petruska_rs fotky se mi prohodily :slight_smile: ta první je soucasna
27. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla až budoi chtít naušnice jim nechám nastřelit,sestřenka na to šla v 5 letecha pohoda
27. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak to už jde pěkně vidět,já právě dost cvičila a teď jak jsem přestala tak to trochu vylezlo,ale asi je spíš nafouklé
27. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni na lodger se vyprdní předražená značka a spíš jakýsi hadr,máme emitex cocoon,má navíc podšité nožky pro velké dítě omyvatelnou látkou a nánožník,je daleko teplejší vložku máme ale není ani potřeba,a finančně výjde líp,lodger mně na život tak zklama že vůbec nelituji za hadr 2500,ne díky
27. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petruska_rs já teda necvičila nijak přehnaně, ale spodní břicho mám ted takové víc vypouklejší, než jsem zvyklá.
27. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino vy my davate...napred je na howno bugaboo bee a pak lodger fusak...ja to dite nakonec budu MUSET jen nosit, uz aby se zahralo! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo ja mela na mm Kaiser, ten byl take luxusni. S oteviracim spodkem, dal se rozozit na uplne ja format hraci deky, dite mi v nem jezdilo bez cepicky a jen v bodiku a ponozkach a minusovych mrazech..lodger prisel, kdyz uz bych si dalsi fusak nezdvodnila a rikala jsem si, ze si ho kdyztak dopreju na dalsi...ale jestli mas z prime zkusenosti, ze je hadr...tak to tedy nechci:cry:
27. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak co,dobrý?
27. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni :grinning: hele nač platit značku když stejnou službu udělá něco za půlku,ale proti gustu ..........:wink:
27. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no mám ten emitex cocoon,je krásně naducaný teplý,je na stejném principi jak lodger,lodger bez vložky na zimu ani omylem,ten emitex bez problému,příjde mi i větší,takový dotaženější do konce kor pro větší dítě,miminko je hned pryč a pak ti zůstane jen hadr na parádu,nevím mně ten lodger strašně zklamal,a to jsem ho málem koupila
27. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino ten emitex cocoon je luxusni, diky za tip!

Jinak diky za optani, nespinim, bricho me tlaci a je mi lehce blivno...odpocivam...
27. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni není zač,mám ho vínoví s hnědou ale stál tenkrát ještě méně,ale nedám na něj dopustit,luxustní pelíšek :wink:
27. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek