• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@nonnni to bude dobré,asi se více šetřit,tak si pěkně odpočni:slight_smile:
27. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tvl, ja jsem hlava...jsem si tak pekne vyvetrala, ze jsem musela zacit topit...stahla jsem to tady na 19 stupnu :unamused:
27. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak ja jsem s lodgerem spokojena,mela jsem ho uz trikrat...u cocoon mas tu starsi ci novejsi verzi,mam jeste kaiser a aesthetic a vsechny maji neco do sebe
@nonni super dobra zprava
27. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino nosis ted decka? Ja zatim jo...mala je primo nosici
27. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja to tak delam furt a pak klepu kosu:D
27. zář 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky otazka co sex? Muj je na palici par dni se vyhybam boli me bricho a je mi divne...mam strach no...a on uz je pekne nastvany
27. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla mě taky není dobře a bojím se je to první těhu tak jsem taková vyjukaná.Používáme jiné metody,ani zatím nemám moc chuť
27. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla můj je v pohodě. Vysvětlila jsem mu, že ted nejakou dobu sex nebude. Ale nezanedbávám ho... jsou i jiné praktiky :wink:
27. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to vim...asi se budu muset prekonat vcera uz jsem malem mela peklo:[ normalne je naprosto v pohode vsechno chape ale co ted dela..nechapu:[
27. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla u nas tak napul....ale po vcerejsku to bude (minimalne do kontroly) jina technika nez souloz..
27. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Máme manželství na dálku... ale pokud bude vše ok, jako že v to věřím, tak se nehodlám nějak výrazně omezovat... musíme "to" přeci dodělat :wink:
27. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem viděla fazolku, uz bije srdíčko ....a 6+0
27. zář 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ija1 gratuluji!
27. zář 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ija1 gratuluji,paráda :dizzy_face:
27. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla nenosím,nosím převážně na zádech a přes jizvu už si to teď nelajznu
27. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 gratuluju moc a moc :slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda, robátko spí skoro tři hoďky. Já stihla uklidit, hoďku si schrupnout a teď jsem tady. :grinning: Ráno na krvi mě celkem sestřička vyděsila, že mám možná anémii, když se mi pořád točí a bolí hlava. No, uvidíme....

@saminomimino Netuším, co to je a ani jsem nevěděla u prvního, až z ultrazvuku. Máš nádherné děti a ta poslední fotka je super. :wink:

@nonnni Jak je? Já budu určitě dokupovat hlubokou korbu, mám Mutsy Transportér. Jen je bohužel malá takže prťě na zimu půjde asi do sporťáku. Chtěla bych asi i nosit, ale vůbec se v tom nevyznám. Pak si přijdu pro radu, co mám vlastně pořídit. Trošku se těch šátků děsím, že to nezvládnu sma uvazovat. :sunglasses: Sourozenecký už pro nás nemá smysl. Leontýnka bude mít v květnu skoro 2,5 roku takže bude ťapkat.

Co se týče oblečení, bylo období růžové (asi půl rok po narození), teď mám období béžová+hnědá+růžová=dobře se kombinuje, šedá, červená a modrá a zelená. Do sekáče chodím, ale jak je už větší, nic moc tam nemají takže sjíždím MMB. :grinning: Manžel sice říká, že tak malé dítě přece nepotřebije tolik oblečení, ale on tomu přeci nerozumí. :grinning: :grinning: :grinning:

Ááá, už je prdelka vzhůru, juknu zase večer. :wink:
27. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ija1 moc gratuluji!
27. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem se dneska skocila kouknout na mimco :slight_smile:, dosly mi pilule. Uz ma skoro 18mm, vypada to ze hematom uz tam neni :slight_smile:, ale davky mi tahle mudra zvysila. A tady jedna fotecka naseho drobecka.
27. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pebecka to je fesak! :wink:
27. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dik ja doufam ze fesanda :D
27. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka na jasne, ze i jako fesanda je fazolka dokonala! :slight_smile:
27. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Tak to tvoje plaseni mi něco pripomina, ja jsem v mirne plasici nalade prave ted, protože mi prestalo byt blbe... holt to musíme nejak zmaknout a pokud možno se z toho tehu nezcvoknout. :slight_smile:
27. zář 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova ahoj, me naopak blbe je, ale boli me zada a mam zase docela intenzivni pocity na MS...ale odpocivam a nechavam to konovi, vic udelat nemuzu:frowning2:
27. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak zada v krizi me boli celkem pravidelne taky, to jsem u Tondina teda takhle brzy fakt nemela, ale asi jak jsou ty svaly povolene tim utrogestanem, tak to muze zlobit. Ted odpol mi zase soufl je, ale uz ani nevim, jestli jsem si to nevsugerovala... kazdopadne do další kontroly to bude ještě dlooouhe cekani. :slight_smile:
27. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova kdy mas dalsi kontrolu?
27. zář 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Az patnactyho, tak si ještě pockam. :slight_smile:)
27. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni a špiníš ještě?
27. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka to už je obrr :slight_smile: ne krása,sis zašla na pohotovost,nebo kam,že píšeš že tahle dr ti léky navýšila?
27. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn díky jsou to naše poklady nejdražší :slight_smile:
27. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek