• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino chodim do gyncentra jde je spousta doktoru. Kdyz nejsi objednana, tak muzu jit ve vsedni den k zurnalnimu doktorovi, ktery ten den bere jen tyto akutni neobjednane pripady. Ale ke svemu jdu az toho 22.10 a prasky dojdou v nedeli. Tak jsem aspon vysomrovala tu fotku za kilo :(
27. zář 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka za kilo,ty vole :grinning: já své dr neplatím nic a 50 kč stojí na předražené klinice,to je tedy dost
27. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja platim 50Kc za fotku. Nespinim, repsektive posledni navsteva WC byla bez spineni, ale mam velice intenzivni pocit, ze kazdou chvili dorazi MS...krece do bricha, do zad...jako nic moc pocit:frowning2:
27. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni hele,já mám taky občas pocit že to dostanu,ne tedy křeče,ale kolikrát se leknu,myslím že je to normálka a možná to vnímáš více,určitě to bude v poho,v totmo tt je úplně normální
27. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni :( to prejde uvidis, bud radeji v klidu
27. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino premyslim, ze pokud bych k temto pocitum zacala znovu spinit, tak pojedu na pohotovost. Zacinam mit bobky...
27. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja to od holcicek neznam, desi me to...:frowning2:

@pebecka diky...
27. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak možná vyraz i tak,nic tím nezkazíš a uklidníš se,kdyby něco,dají i něco na udržení lepší jak nervovat doma..hmm
27. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady se plati za vse draze. Za urceni pohlavi treba chteji 600...
Jinak ne kazdy to umi, ale fotky a i videa nahrane na flesku se neplati. Jen nevim jestli to bude umet ten co k nemu jdu na screening
27. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mně to teda dělalo vždy do 8-9tt ale ne tedy nějak intenzivně spíš v návalech a pak klid,ne křeče ale občas silný pocit na MS,máš to pořád nebo to ustává?
27. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka to je síla,fakt zloději,já za určení pohlaví neplatila nikdy ani halíř,a co když se spletou,to ti pak peníze vrátí?i to se může stát ne..
Já své dr neplatím nikdy za nic,jednou 30 za foto a od té doby nic i teď na pohotovosti si nevzala ani halíř a tam mohla dvojnásob,je to hodně o lidech
27. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino bych rekla, ze spis eskaluje...do toho me me boli zaludek...lezim jak lemra a sleduju se, konstalace na howno...
27. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Urcite to bude dobry,drzim palecky...
27. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tohle je k ničemu zajeď si k DR
27. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, dekujuuuu.... porad tak nejak jsem z toho pryc :slight_smile:)), dr rikala ze kdyz ty nevolnosti nepolevi tak budu doma....s prvni jsem blinkala do 7 mesice....jinak za ntcka bude 800. a tam jsme byli i minule a chteli 160 za foto....

@nonni - at je ti ci nejdriv lip a je vse ok, ale treba na tebe jdou nevolnosti.....?
27. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 do 7 měsíce,fíha,to je teda nenormálně dlouho,já zase nevolnosti neznám vůbec,ani jednou jsem neblila,snad to tak i zůstane :sweat_smile:
27. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino - zavidim, ja si to vzdycky uzivam....uz ted je to tak ze je mi zle od rana do noci......
27. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 - jinak koukam ze resite kocarky ja mam po prvni trojkolku a ctyrkolku chicco tak to dodelame a druhacek ma novy multiway golfky... ktery dcera uz nestacila vyuzit, jela v nich 2x. a fusak ma aesthetics a emitex:slight_smile:)) asi na znacky nejsem spis na pohodli a kvalitu..... jinak bugaboo je krasny ale s tim ze mam dcerku obrika tak by mi moc dlouho neslouzil.... obdivovala jsem teutonky ale rocni velky decka se tam nevesly a do chicca a3 se vejde dcera dodneska i se 105 cm tak zustaneme u nej :slight_smile:)))
27. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a priznam se ze bych chtela holcicku i proto aby nekdo unosil ty nadherny hadriky..... aja ma princeznovsky obdobi a my s muzem to mame s ni a musim rict ze je to moc krasny...... chlap vzdycky chtel kluka a ted tvrdi ze uz jenom holky :slight_smile:)))
27. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 čím exklusivnější a dražší kočár,tím více na hovnajz,prostě jen do obchodňáků,já jak vidím miminko ve stokke jak se ta korba třese,chudáci,zlatý drndací klasiky
27. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
brr tak stokke fakt ne, ten se mi nelibi..... aletreba bugaboo je krasnej, jen desne malej.....
27. zář 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 mně ani bugaboo,malej je úděsně a celkově je to takový pidi cosi,nejsme na tyhle káry
27. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni hele nemáš ted třeba dny, kdy by měla přijít MS? to prý ty první 3 měsíce pobolívá břicho a může se špinit a nafouklý břicho, tak hlavně bud v klidu a radši si zajed k dr, držím palce at je vše v pořádku!
27. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Odpočívej a kdyby se ti to fakt nezdálo, zajeď si k dr., od toho tu jsou. :wink: Přeji, ať je ti brzy lépe.
27. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já včera ukecal dokory v nemocnic abz mě pustli domů, že budu v klidu, protože dnes měla moje dcera 9té narozeniny. Moc se netvářili, ale když jsem slíbila že budu v klidu tak mě pustili. Ještě mi udělali ultrazvuk a mimi vypadalo v pořádku srdíčko krásně bouchalo a změřili že je 6+2. Sice furt špiním, ale není to nic dramatického, jen když jdu na záchod.
Jak jsem krvácela v to úterý tak mě začalo dost bolet u pravého vaječníku a zkončilo to tím krvácením.
Připadám si strašně divně se bojím jít i na záchod a trochu zatlačit :slight_smile: jak já toto vzdržím 8 měsíců nevím. Mám dvě děti které mě potřebují a já nic nemůžu:frowning2:
27. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak poslusne hlasim, ze jsem zpet z pohotovosti...nakonec jsem zacala krvacet...vyslo ze mem hlenove neco s jasnou krvi, pak to pokracovalo spinenim jasne cervnou krvi...do toho krece...takze jsem jela.

Mrnousek ma porad krasnou srdecni akci, ac je porad ve skluzu, tak roste rovnomerne, v pondeli odpovidal 6+1 a dneska 6+6, bublina to same (bublina 17mm, na delku prcka jsem se nezeptala, ale odpovida take 6+6). Kontrola ve stredu u sve gynekolozky, dostala jsem utros a ascorutin, klidovy rezim, z cipku nekrvacim, asi rupla nejaka cevka a smisila se s hlenem a dohromady to vypadalo desive, uz mam v sobe jen zbytkovou krev a budu jeste spinit, ale nemelo by to byt cerstva krev. Hematom nemam.

Toliko k moji situaci....
27. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nonnni tak hlavne ze mimi se ma dobre .....
27. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni uf, to znělo děsivě, tak hlavně že je vše v pořádku!!! tak pěkně odpočívej a nech se opečovávat :slight_smile:
27. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova já jsme na tom stejně, místo toho abych byla ráda, že mi nic není, tak pak začínám přemýšlet, jestli je vše ok a radši bych aby mi bylo blbě... :slight_smile: jinak jak se říká ranní nevolnosti, tak já právě ráno a dopoledne se cítím úplně v pohodě (netěhotně), ani kafe mi nevadí, za to pak cca od poledne až do večera žaludek na vodě, co mi pmáhá je, když se najím ale pak je mi zase těžko. No a zrovna dneska mi ani odpoledne kafe navadilo a ještě v těhu u syna jsem měla krásnou plet, ekzem z rukou zmizel a ted mám plet nic moc, tak že by třeba holčička :slight_smile:
jo a břicho mám nafouklý jak jsem měla tak v 5.měsící se synem, ale tak já nějaké to kilo navíc mám, ale ted to břicho nejde moc zastrčit, to minulý těhu se mi taky hned nafouklo ale vpodstatě do toho 20tt se moc nezvětšovalo, ale tohle neřeším, hlavně at je mimi vpořádku :slight_smile:
27. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 opecovavani je trosku slozitejsi, holcicky o mem tehotenstvi nevedi a nechci jim to zatim rikat, kdyby to nedopadlo....a jsou dost akcni, ale nejak to pofackujeme:slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek