• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
koukám, že řešíte kočárky, tak u mě zatím vede Xlander, ty moderní kočárky jako bugaboo ty mě vůbec neoslovily, když jsme někde viděla, jak o něm spousta mamin básní a pak ho viděla tak mě vůbec nenadchnul ale to je věc vkusu a každému se (naštěstí) líbí něco jiného :slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni no je pravda, že s dětma to odpočívání moc nejde.. tak třeba vycítí že potřebuješ klid a budou hodné :slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu odbočím...nevíte prosím, jak sedí velikosti zn. TU? Děkuji.
27. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to zní dost děsivě,každopádně je dobře že miminko je v pořádku a ty budeš taky jen si na to teď nějaká citlivější,takže odpočívat co to jde,holky už máš velký a v podstatných věcech si poradí samy,postarají se..
Mně se to stát,muselo být mimčo velký bojovník,lehnout jen tak nemůžu,
Tak se opatruj :dizzy_face:
27. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak to je super,...ale musela jsi mit srdce az nekde v krku..hrozne situace :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze je vse ok a setri se
27. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Ajaj, copak se to děje???? Držím vše, aby už nebyly žádné problémy!!! Snaž se šetřit, jak to jde.

Ahoj holky,
já vás teď vůbec nestíhám, jak jsem začala chodit do práce, to je fakt fičák. Dnes jsem si ale vzala dovolenou a ráno se objednala na NT do Prenatalu v Brně, jdu 22.10 k Mudr. Franzovi, znáte někdo?
A pak jsem jela nakupovat, chtěla jsem džíny, už těhotenské, objednala jsem si z Nextu, ale nesedí mi, tak snad je prodám a teda žádné jsem nesehnala!!! U malé jsem měla super džíny jen se vsadkami v pase, žádný ten pás až nahoru, takže se daly nosit hned a takové teĎ nemůžu nikde sehnat!!! Celkem mi seděly v CA, ale taky měly pás až pod prsa a to teď nechci. Takže nakonec jsem si koupila 1 tílko a 1 pletenou sukni, toť vše :angry: :angry: :angry: :angry:

Ad kočárky - já mám PegPerego GT3 a nedám na něj dopustit, je to sice tank, ale bydlíme na Vysočině a projela jsem vždy všude i v zimě a v závějích. A pak jsem teda místo golfek koupila Gesslein S4 Buggy a je super, taky projede všude. :wink: :wink:
27. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 ja to mam s téma nevolnostmi podobne. rano mam hlad a laduju se cimkoliv, odpoledne jsem unavena a zaludek mam vachrlaty a na nic nemam chut ale zachrani me nakonec jen jidlo :slight_smile:
27. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim klid po bouri. Prave koukam na porad, kde pani rodi a doma ma dve deti...23 mesicu a 11 mesicu a ted novorozence...jsem lehce orosena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka me je blbe rano...uz jsem dneska zvracela ... :unamused:
28. zář 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak mně je dnes zatím dobře a dokonce budu mít po sto letech snídani do postele. :grinning:
28. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka
@nonnni mebylo blbe jen dva tri dny a ted uz nic.... az me to desi :-/
28. zář 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n me nebylo blbe ani s jednou dcerou...bude to dobry!
@vixenn super servis, uzij si to :slight_smile:
28. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n mne pri prvnim nebylo nic, ted pri druhem nezvracim jen mam zaludek obcas na vode. ale to ze nemas nevolnosti nic neznamena a naopak muzes byt rada :slight_smile:.
28. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vznasim dalsi konverzacni tema...budete nekdo latkovat? Ja chtela latkovat u mladsi, nakoupila vybavu a ona byla tak refluxova, ze jsem ji do latky dat nemohla, jak mela vyvyseny zadek (byt malo), tak to zni litalo...prodala jsem celou vybavu...a pak kolem pul, 3/4 roku nakoupila kapsovky a AIO a michala s jednorazovkama.treba na noc, to jsem nikdy nevychytala (lenost mi to nedovolila se priznam). Vetsinu jsem jich dala Sophie (nase sluzka a chuva v JAR), ale par jich porad mam a premyslim, zda by mn nekdo nezasvetil do novinek, preci jen, moje znalosti jsou par let zpet. AIO uz nechci, dlouho schnou, ale nejake pekne kapsovky bych brala, takze kdyby byla zkusenost, tak sem s ni:slight_smile:
28. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Docela nad tím uvažuju. Zatím hledám informace.... Tak uvidím, manžel je hodně pro.
28. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak se k vám přidávám a snad u vás vydržím :slight_smile: jsem nyní 8.tt a už jsem si taky užila nervíků až až...už tři týdny špiním, mezitím i jedno silné krvácení a tedy výlet na pohotovost, kde teda nakonec bylo vše ok, tak jsem vyfásla utrogestan a klidový režim. Krvácení postupně přešlo ve špinění, pak kontrola u mé mudr a mimčo zase v pořádku a zase povyrostlo. Takže prostě už to špinění nijak neřeším a už se z toho tolik nenervuju. Ale aby toho nebylo málo, tak už se mě 14 dní drží nachlazení, rýma a hlavně kašel, který mi sedí na průduškách a ač ležím, piju čaje, inhaluju vincentku, dávám si vincentka sirup, tak je to furt stejný :frowning2: horečky naštěstí nemám. včera už mi doktorka chtěla dát antibiotika, ale přitom průdušky jsem měla na poslech čistý - prý proto, že se to nelepší. ale ukecala jsem jí a v pondělí jdu do laborky na cpr a až podle výsledků mi je kdyžtak nasadí. myslím, že je to spíš virovýho původu a nechci do sebe zbytečně rvát antibiotika. Verča
28. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase spinim, dokonce vic nez vcera a krece jsou take zpet...je mi vselijak...:frowning2:
28. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Kolik bereš toho utroše?
28. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni u mě se špinění také občas zhoršovalo, chvílema to byla i čerstvá krev, pak další den to bylo zase lepší, je to pořád tak na střídačku, ale křeče jsem k tomu nikdy neměla...jinak já beru ten utruš 2-0-2, ale mně nepřijde, že by to nějak pomáhalo...ty křeče ale můžou i být jak se děloha roztahuje, proto třeba i to špinění, že tam může prasknout nějaká žilka...drž se!!!
28. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Miminko bude urcite v poradku,drz se a hodne odpocivej
28. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest napsala mi to 1-0-1 , ale hodla jsem do sebe ted dalsi a vecer uz pojedu po dvou a pojedu tak az do kontroly..
@vercaz ja uz ani nevim co citim...bricho boli, jestli jsou to krece z roztahovani, nebo z neceho blbeho...nevim, prijde mi to jak hodne silna MS...a diky....
@lucies25 Diky!
28. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak já beru Utroš od začátku 4-0-4 a ted pomalu začínám snižovat, už jsem 3-0-3 a za týden, dva to dám na 2-0-2. Tak ho klidně zvyš, ničemu to neublíží :wink: a držím palce, aby to bylo vše ok a jen třeba prasklá žilka. Jinak mě také bolí břicho, nikdy jsem si toho u předchozích těhu nevšimla, ale přikládám to roztahování dělohy a ničemu jinému :wink: :grinning:
28. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetest diky, navysim to...blbe je, ze ja jsem po nem jak prastena palici po hlave....vecer to nevadi, ale rano, kdyz musim do prace...nic moc:frowning2: Zejmena, kdyz musim ridit....

A ty uz nekrvacis?
28. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Já ani nekrvácela :wink: Dostala jsem ho pro dobré zahnízdění :slight_smile: Nemám po něm žádné problémy, ze začátku jsem zaváděla a teď už asi 14 dní polykám a pohoda. Tak si natáhni budíka tak na 2hod než vstaneš a zaveď. Než nastane čas vstávání, bude účinek pomalu končit (tedy jako to "praštění po palici" :grinning: ) :wink:
28. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já látkovala částečně Jamínu,teď mi čas a i lenost nedovolí,jen občas AIO,ale ne v zimně,děsně dlouho to schne,jinak mám takové asi ne moc kvalitní,nevím,ale uvažiji že pořídím něco pořádného a budud 4 té látkovat plně
28. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz ahoj,vítej,doufám že už zlé máš vybrané,jinak nachlazení se bohužel někdy těhulí drží jak klíště,uvidíš jak CPR,ale pokud bude potřeba tak pár dávek penicilínu lepší jak trvalé nachlazení
28. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já zkoušela látkovat u druhého, ale vydrželo mi to asi měsíc:slight_smile: Furt to prát a sušit mě nebavilo strašně to smrdělo a máchat se mi s tím nikdy nechtělo, navíc se mi malý s takovým velkým zadkem vůbec nelíbil, Tak jsem to nakonec prodala a začala kupovat eko pleny. Já jsem na takové věci moc pohodlná a rači si volného času užívám líp, než furt prát a máchat plínky. Taky mi to přišlo po pár praní strašně tvrdé, ale možná už jsou nějaké lepší z těch 6 let.
28. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,všem,tak u nás je nižší počet dětí,byla na děje na výlet je krásný slunečný den,no když už muž nedělá tož marodí,tak mám smůlu,do toho je na zahradě metrová tráva,což odmítám ve svém stavu likvidovat,štve mně pač to pořác chlap odkládal až to ani neudělá,furt mu něco je,furt nění čas....a nakonec ..
Adost stěžování si
Mně je dobře,vcelku celé dny,navečer je mi ale vždy blivno,těžko a únavou padám na ústa,dnes mi dala má nejmladší ochutnat po 14 měsících spánku celou noc,krása,no nemám iluze že to vydrží minulý týden vstávala i 6x,ale bylo to příjemné si pospat,jinak mám celkově takovou lenivou,do všeho se nutím dvojnásob,tělo si říká co žádá,ale vše mu dát nemohu :cry:
Mám i náladu pod psa,ne kvůli těhu,to se cítím báječně vyrovnaná,ale taková rodinná atmosféra na prd,když někomu není dobře a my ostatní zase čumákujeme doma..
28. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest a ty jsi byl ana IVF, ze ho mas preventivne v dakove davce? Ja si moc budika davat nemuzu, blbe spim uz takhle...ja se budim vicememe sama kolem ctvrte, pate rano, ale je mi po nem i blbe od zaludku (nebo mozna ne po nem, ale celkove) a musim se nasnidat a napit, nez si ho muzu vzit...
@saal kapsovky jsou prave super, ze je napchas jen tolik, kolik se ti libi...nemusi delat velky zadek, zejmena kdyz uz nemas novoroznce, tak to casto neni ani poznat, ale vidam i takove prebaly, kdy se to dite sotva hybe.

Jinak ja nmela specialni kybl a nenamaceka, hazela jsem to s normalnim pradlem a priznam se, ze uz jsem i mela vychytano vylucovani stolice a to jsem zadavala, schvalne, papirovky. Separacky to nepobrou, u novosku to protyka a u starsich s tim zase leze bokemm a nahoru, jak uz se vic hybou.

@saminomimino k tomu schnuti....kapsovky schnou velice rychle, protoze muzes rozlozit napln a pak ty gatky s pull vrstbou, ty jsou suche fakt hnes, ty naplne obcas schnou dele, ale zase se dobre schovaji z zorneho pole:slight_smile:

Ja to mam ted ve vlnach...spinim cervene, pak o prestava, pak hnede...pak hodinu klid...a pak zase cele znova a to se z vodorovna ani nehnu...
28. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to je mi lito, zitra uz treba bude lip!
28. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek