• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@nonnni Jj, ministimulka. A ty polykáš nebo zavádíš? Mě právě dr. v CARu i můj řekli zavádět, ale jak říkám, to už se mí nějakou dobu nechce, tak polykám :wink: a totaké po snídani. Jinak zaváděla jsem ráno po probuzení, musíš cca 10-15min ležet a bylo vše ok. Zavádění je právě lepší neb se hormon může rovnou vstřebat do sliznice a je to. Polknutím ho čeká cesta žaludkem a tam pak dělá neplechu :frowning2:
28. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest polykam, bylo mi i rceno, ze mam polykat. Specificky jsem se ptala a mam pry polukat a ne zavadet...tak nevim.

Ty chodis do prace, nebo jsi na rizikovem?
28. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Mě zase řekli jasně zavádět, ale teď už polykám :grinning: Do práce nechodím, jsem na PN už nějakou dobu a teď to nechám převést na rizikové (jinak by mě v práci čekal padák, snižování stavů :confounded: )
28. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak polykat nebo zavádět? :slight_smile: Já to asi zkusím zavádět, protože co to beru je mi nějak víc šoufl a jsem furt jak praštěná. Teď jsem četla nějaké diskuse a hodně doporučují zavádět, že prý to líp funguje, tak že bych konečně taky mohla přestat špinit :unamused:
28. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Ano, při zavádění funguje lépe a rychleji ( a není ti tak blbě) :wink: :slight_smile:
28. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest tak jsem si vzala dalsi dva....bricho me boli fest, zase to z mem tece (pardon za graficky popis)...premyslela jsem nad tim, co nekdo psal vcera, zda bych nemela touto dobou MS...zitra bych asi MS ocekavala....tak nevim, mozna to ma spojitost? Opravdu se citim jako pri MS..nevedet, ze jsem tehotna, tak bych to za MS brala..tedy zacinajici, nastesti to z me netece proudem...a doufam, ze nepotece...
28. zář 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To bude dobré :wink: Pocity, že přijde MS mívám také, ale říkám si, že když beru Utroš, nemůžu krvácet. Třeba se Ti tam udělal nějaký hematom,nebo prasklé cévky,jak se roztahuje děloha. :slight_smile: V po na kontrole uvidíš :dizzy_face: Držím palce,aby Utroš zabral!! :slight_smile:
28. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni no tělo možná lehce raguje jako by MS mělo dostat,ještě si neuvědomilo plně že je těhotné,určitě to bude dobrý,ale je divný že i přes utroš je to stejné jak včera,myslím na tebe ...
28. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ,
tak se přidávám k vám,dnes jsem byla u Dr. a jsem 6+2.Vše odpovídá,jenom mám drobný hematom,ale ten by ničemu neměl vadit.
28. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcet Ahoj,vitej a gratuluju!! Hematom se urcite vstreba :slight_smile:
28. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino my dneska jeli zazimovat zahradu, posbirat urodu, posekat naposledy ped zimou, zlikvidovat zeleninu. Ale nejak se to take vse nezvladlo. Jsem zvedava co bue na jare, kdyz se ma prcek hned zjara narodit. Asi pristi rok nezaseju :D
28. zář 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nafetla ascorutinem, napchana zespoda utrogestanem a sezrala jsem banan...uz se to me nic jineho nevejde, jdu si zase lehnout...jinak beze zmen...lepsi, horsi, cervenejsi, hnedsi...ve vlnach...ale porad neco, uplne klid neni nikdy....bricho boli, take ve vlnach... :unamused:
28. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet vitej!
28. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni beres ho strasne malo...tolik jsem brala pro klid duse...ber 3krat2 a melo by to byt lepsi ale ne za jeden den
28. zář 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcet vitej:D s hematomem vice v klidu dokud se nevstreba
28. zář 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet Vítej. :wink:
29. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem opet zpatky z pohotovosti. Na rozloucenou mi doktor popral hodne stesti a dodal, ze jedine co muzu momentalne delat je se modlit.

V podstate nevedi odkud ta krev jde, netusi, proc mam krece. Kdyz mi zacal delat vnitrni UTZ, tak nebylo videt vubec nic....rejdil a smejdil a nerict mu predtim, ze jsem v patek mela plod se srdecni akci, tak me snad posle domu s tim, ze nejsem vubec tehotna. Tak udelal UTZ pres bricho a bobka nasel, uz je hezky videt ten tvat morskyho konika...ale nevim zda je moje deloha na tri facky, nebo jejich UTZ, ale napred nameril 6+2, pak 6+4 a pak 6+6...coz jsem mela uz v patek vecer, ale pote co jsem videla, jak blbe je to videt, tak se snad uz ani nevzrusuju.

Chtel me hospotalizovat, ale pak uznal, ze deti mam vetsi a po slibu, ze budu doma lezet si na hospitalizaci uz netrval. Potvrdil, ze bych byla akorat na sledovani, zadna lecba nad ramec toho, co muzu doma. Takze mam Utros, Ascorutin a ted jeste magnezko.

Pry hematom neni, srdecni akce je, plod se neodlucuje (dle vseho), takze se dale nevi nic...pry jsem porad 50:50 a nezbyva nez cekat, zda to bojovnik vybojuje... :unamused:
29. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino vzpomela jsem si na ten tvuj UTZ, kdy nebylo videt zarodek....prisaham, ze tam jezdil zespoda dobre 5 minut, stoural po vsech certech a proste nebylo videt NIC...jakoze ani bublina, byt treba prazdna...byla videt deloha, vajecniky, mocak...ale ani tecka, natoz neco vic....a pres bricho tam bylo...
29. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jj už jsem to slyšela že někdy je mimi vidět jen přes břicho :wink:
Každopdáně si teda případ,hlavně že ale nekrvácíš z dělohy,to miminku dává velké šance,pevný nervy,vím že mu sí být hrozně,ale určitě to bude dobré,drž se!
29. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Vše bude ok! :wink: Jen tedy nechápu, že nevědí odkud se krev bere...... :fearful:
29. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino drzim, jsem uz smirena i s tim, ze to nedopadne...ale porad doufam.

@sweetest no fakt nevedi...z cipku to neni, coz je dobre, ale nedokazi indntifikovat, odkud a proc to je...nebo mi to taji, ale pochybuji..
29. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jeste me napadlo....nemelas nekdy problemy s delohou?vis v tvem pripade a na tvem miste bych na stopro dojela jeste na jinou pohotovost, pro jiny nazor...a pak vzpominam si, ze kdyz jsem spinila s Emickou tak na pohotovosti mi rekli vsechno ok, dali utros ascorutin a poslali domu..moc se to nezlepsilo..a pak muj dr zjistil ze tam mam zanet..prelecilo se to a bylo to v poradku...
29. zář 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni plus tim, ze mimi nebylo videt, usuzuju ze opravdu neco s tou delohou bude..hodne prekrvena..neco tam asi vadi...prootze neni mozne aby pred par dny mimi videt bylo a ted uz ne....
29. zář 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak jsme na tom byli včera stejně a koukám že i se stejným závěrem...já začala v sedm večer krvácet, první půl hodinu to teklo fest, i ze mě padaly kousky jakoby sliznice (doktor pak říkal že to byl děložní hlen nejspíš smíchaný s tou krví), pak to postupně sláblo, tak až manžel dorazil domů, jeli jsme na pohotovost. podle ultrazvuku vše ok, mimi roste jak má a srdíčko bije. hematom neviděl, stejně jako před 14 dny, kdy jsem tam byla taky kvůli krvácení (to ale bylo menší než včera). takže mi taky nedokázal vůbec říct, z čeho to je. prý že až třetina v prvním trimestru zakrvácí. na hospitalizaci to taky neviděl, přesně jak ty píšeš, že by mi tam nemohli dát nic víc, než když budu doma. teď ještě trochu krvácím, ale mírně. což mi dává naději, že to bude jako před těmi 14 dny, kdy šlo taky cca o tři hodky krvácení, postupně to sláblo a přešlo ve špinění. no ale teda holky jsou to nervy :frowning2: jinak já mám ten utrogestan 2-0-2, ale mě nijak nepomáhá mi přijde. on i doktor říkal, že pomáhá jen když je to špinění či krvácení způsobený nedostatkem progesteronu a prototže oni neví, proč ta ženská krvácí, tak ho pro jistotu píšou všem. jako že neublíží, ale ne vždy pomůže. tak se drž!!
29. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercaz
@nonnni holky moc na vas myslim a preju at to ti bojovnici vybojuji
29. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla vis, ze me to take napadlo? Zitra si dojdu za svou gynekolozkou a probru to s ni...fakt jsem pred chvili uvazovala, zda to nemuze byt zanet. Ja si pamatuji, jak jsem (tedy podstatene dele v tehotenstvi s Emm) zacala mit kontrakce a slo o bez prinakovy zanet mocaku. Byla jsem v porodnici na udrzovani, nekolik dni na kapackach.

S delohou jsem nikdy jinak problmy nemela, jak moje gynekolozka, tak lekarka v patek na pohotovosti bublinku nasly hned...dneska jsem na to zirala jak puk....fakt ani stin, naznak.

@vercaz a take te boli bricho? Jinak mas take super zazitky:frowning2: Drzim palce at je lepe!

Me ten utros sice zvedl, ale maximum 2-2-2 s tim, ze by mi melo stacit i 1-1-1. Take nenabyl dojmu, ze krvacim z nedostateku progesteronu asi. Na ty krece mam magnezium, ta uvidim...
29. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka dekuji.
29. zář 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nene, břicho mě nebolí...ale ještě k tomu bojuju už 14 dní s nachlazením, které se vůbec nelepší :frowning2: tak uvidím, zda mi zítra dá doktorka antibiotika. aby toho nebylo málo, fakt :frowning2: snad bude brzy líp!!! :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak se zanetem mocaku ted bojuju ja. Hodne casto na to trpim, takze by bylo divne, kdyby me to parkrat v tehu nepotkalo
29. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz @nonnni teda holky, vy máte trápení, tak se držte a hlavně at to miminka zvládnou a vaše nervy taky! držím vám palce a posílám srdíčka pro štěstí :slight_smile:
29. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek