• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@chris_n když on mi byl právě doporučenej...ale už o tom taky přemýšlím, jen musím někoho najít. podle tý kalkulačky bych musela být už 7+1 dle ms, takže ovu se hodně zpozdila :grinning:
30. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já to ležení dnes nachvíli vzdala a musel umýt koupelnu, už jsem se tam bála jít :slight_smile: snad se nic nestane. Špiním stále, ale jen když jdu na záchod a jen hnědý takový vodový výtok, tak nevím co so o tom mám myslet. Utroš beru furt i ascorutin a nepříjde mi žádná změna, zítra jdu na kontrolu tak snad bude vše v pořádku.

@nonnni to je mi moc líto, ale tak snad to bude ještě dobré, ikdyž moc nepíšu tak tebe moc sleduju a furt doufám že to dopadne dobře
30. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty tak stejně si pro jistotu dneska na tu pohotovost dojet
30. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n pojedeme tam tak za hodinu, pořád přemýšlím, ke komu přejít

Holky jste tu někdo z Plzně? případně koho byste mi tam doporučili? děkuji
30. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Ahoj,ja bydlim v Plzni,doporucim ti Foura,je sice v Nyranech,ale je skvelej,stoji za to si tam doject.A gyn pohotovost je na Lochotine ve FN,nebo v Mulacovce na Borech.Doporucuju Mulacovku.
30. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon79 jj to jsem si koupila jsou poměrně účiné a hlavně i levné
30. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n plísňové sýry se by se neměli kvůki hrozbě listerie,plíseň vůbec nevadí,ale je spousta lékařů co je doporučuju mají vysoký osah vápníku já je v těhu s mírou jím pokaždé,kvalitní značky..
30. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@linda79 já teda v těhu jím vše s mírou,a jím domácí stravu taky vše,tělo si řekne,ty rady co nejsít jsou koniny,každý říká něco jiného a podlmě mně je to nesmyl,potřebujeme stravu pestrou..
30. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak na obsah masa v pultovích šunkách se stačí zeptat a hned vím,nejlíp je na tom šunka od kosti až 90% masa
30. zář 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni takže změna žádná ,to jsou nervy,ale prcek roste,to je fakt podivný,z čeho proboha krvácíš,no,držím palce tohle je záhada
30. zář 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět, prďola tam pořád je, jen jsme 5. týden místo 7., takže příští týden ukáže, zda je opožděný nebo zamrzlý :pensive:
30. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Doufam,ze to bude v poradku a pristi tyden uvidis srdicko.Mozna si jen mela zpozdenou ovulaci.
30. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 děkuji, ovulaci mívám až tak 17.,18. den(když jsem to hlídala), tentokrát vůbec nevím, kdy by mohla být :sweat_smile:
30. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Tak pristi tyden uvidis,snad to bude dobre.To bude vase prvni mimi?
30. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino díky za info :slight_smile: já jsem právě taky měla pocit že je to kvůli listerii,@chris_n ještě jsem hledala na netu a našla tohle http://blog.maminkam.cz/jsou-plisnove-syry-v-tehotenstvi-opravdu-tak-nebezpecne takže asi ty pasterizované by fakt neměli vadit samozřejmě asi opatně a s mírou :slight_smile:
nejhorší je, že jak to člověk začne řešit a hledá informace, tak někde řeknou nevadí, někde v žádném případě, takže já osobně se řídím selským rozumem :slight_smile: a je fakt, tělo si samo řekne, mě třeba dává najevo, že kafe ne, maximálně jedno malé ráno, dopo a pak je mi šoufl a to nomálně piju kafe dost :slight_smile:
30. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucies25 jj první, proto jsem taková vyjukaná, co všechno se děje :grinning:
30. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty držím palce, aby do příštího týdne mimčo vyrostlo a bylo všechno v pořádku!
@nonni holka ty si užíváš... douám, že to nakonec všechno dobře dopadne!! moc držím palce a i všem ostatním, co mají taky problémy i co nemají, prostě abysme se všichni mohli v květnu radovat :slight_smile:
30. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucies25 koukám, že ty taky první :wink:
30. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 děkuji :wink: snad jo
30. zář 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Jj,taky bude prvni,mam za sebou dva nezdary,vzdy v 8tt,tak se bojim a mam nervy...no snad bude vse dobre a porostou nam briska ))
30. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 uz tomu neverim, jsem smirena...planuji aktivity, ktere bych jako tehotna nemoha...vzdala jsem to, zabijelo me to. Pokud se v stredu zjisti, ze je mrnousek porad, kde ma byt a roste, tak to bude zazrak vzhledem k tomu, co ze m lita...uz jsem ve stadiu, kdy mi bolesti vystreluji do slabin a nohou vubec a nemuzu se poradne narovnat. JEDINE CO BYCH SI TED PRALA JE SE S TIM VYPORADAT BEZ KYRETAZE.

Dobra zprava je, ze statisticky by mohlo byt vybrano a vy vsechny zdarne dojit do konce...my se budeme snazit znovu, dame tomu rok...
30. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 tak to držím palce o to víc! my jsme tedy úplně poprvé, ale za to jsme se snažili docela dlouho otěhotnět... :confounded:
30. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni naděje umírá vždycky poslední, ale chápu, že je lepší být pesimista a pak být mile překvapena. máš velký křeče?
30. zář 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty mam, mela jsem od patku, dnesk to nabralo uplne jine grady. Jasne, ze se uklidnuji, ze dnesni krvaceni je kvuli tomu vaginalnimu UTZ, ze me to rozdrazdilo....ale je to takove tonouci se stebla chyta...

Vim, ze Vam tu vsem kazim naladu a uz s tim nudim jen mi pomaha se z toho vypovidat...psanim to nabira jinou formu, je to realne, uklidnuje me to...paradoxne:cry:
30. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já se taky bojím, jak to dopadne, ale tak nějak pořád doufám :wink: a to jsem životní pesimista
30. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino diky...zahada to je, hcg nizke, amnio sack maly, prcek tyden ve skluzu, krvacim a krece...individualne by me to asi nerozhodilo, vsechno dohromady....no priznejme si, ze by to byl zazrak, kdyby se prdolka udrzel a navic byl zdravy. Pamatujes nasi debatu o tom, zda citime, co to je? Ja mam velice silne tuseni, ze jde o chlapecka. Jsem si skoro jista.
30. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni :frowning2: to mě mrzí.. ale chápu tě, je lepší být mile překvapení než si dělat plané naděje a pak o to víc být zklamaná.. no tak ještě uvidíš ve středu, každopádně palce nepřestávám držet :slight_smile:
30. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni vůbec se neomlouvej , od toho přece ty diskuze jsou, aby jsme si navzájem pomohli v dobrém i zlém :slight_smile: mě tenkrát taky jak se mi stalo to miulý těhu, tak mi hrozně pomáhalo se z toho vypsat a reakce holek, to byla pro mě fakt velká podpora a dodávalo mi to sílu.
30. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni kdyby ti jen slo nejak pomoct a kdyz ti pomaha aspon vypovidat se, tak to vsechno na nas vychrl. Nikdo se na tebe zlobit nebude a nikomu tim naladu nepokazis. Smutno nam bude az ve chvili kdy bys prisla se sptnou zpravou. Ale ta nadeje tu porad je a treba o to vse silnejsi see prcek nakonec narodi
30. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Mas toho dost,preju pevny nervy a mrnouskovi silu,at se drzi zuby nehty!!
30. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek