• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino no hele...jako zarekla jsem se, ze testovat nebudu...takze jsem si cestu ze skolky koupila v lekarne dalsi test :confused:

Zkusim pozdeji, ted jsem nejaka vyzdimana...
4. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja jsem take 32DC, posledni MS v nedeli 4.8...

hod toto testu :wink:
4. zář 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a ted jsem ti smirla do profilu a koukam, ze cekas ctvrte...mas muj obdiv, se mi navalilo uz z te predstavy...zejmena proto, ze uz ted mas skorodvojky:wink:
4. zář 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola dopadla dobře, hezky rosteme :slight_smile: A jako těhu už neplatím poplatky - takže já jsem fakt těhule :D Nemůžu tomu pořád uvěřit. 16.9. jdu na další kontrolu a odběry, tak snad bude i nadále všechno jak má být.
4. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mipahoji gratuluji! Kolikaty tyden jsi?
4. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ty se vopičíš :grinning: já taky poslední MS 4.8 :grinning:
foto here :dizzy_face:
4. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ale není to tak hrozný :grinning: mně ty 3 nesedí to liché číslo a zase mít 4 té za 5 let to by byl jedináček,takto budou akorát :wink:
4. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Podle poslední MS (a kalkulačky :slight_smile: ) 5+2, ale doktroka dneska říkala (jestli jsem jí dobře rozumněla), že 4+0 (ale není to moc brzo na to, že už na UTZ bylo několik mm?) Takže vlastně pořádně nevím :slight_smile: Každopádně od poslední MS jsem 38DC.
4. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no ja netvrdim, ze by to melo byt hrozny, ale musim podotknout, ze my s manzelem, jsme hrozny...respektive hrozne pohodlny...takze predtava plinek a krmeni a noseni a vubec...no nic moc. Kdyz vidime venku nekoho tlacit kocarek (tedy krom jasnych prarodicu), tak oba blednem. Jako miminko na ponuchnani je uzasne, ale uzivame si neuveritelne holcicky ted, kdyz jsou starsi. Tak od tech tri let bych rekla, ze je to fajn, od ctyr uplne uzasne...

Takze ja ani nehodlam kupovat kocarek, budu nosit a pak hodim rovnou do golfek...ale ja jsem v tomhle divna a dost mimo beznou populaci, vubec neuznavam hluboke kocary...tedy je mi jedno co delaji jini, ale ani jedno z mych deti v hlubokaci nikdy nelezela a ani toto lezet nebude:slight_smile:

Ja jsem vubec docela divna, ale budu to radeji servirovat po castech, nez se tu se mnou prestanou vsichni bavit :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mipahoji 38DC je nejaka blbost abys byla ve 4+0...nehlede na to, ze to fakt je videt pomalu houby...jdu kouknout na stare UTZ a zjistit, co je videt...se starsim jich mam par rannich..
4. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no tak s podivností si sednem,sice tedy nic proti kočárkům nemám ale děti šátkuju a nosím v ergu velice ráda,okolí nás má za blázny a jehovisty a teď se 4 dětma už budou tuplem koukat :grinning: holkám nepícháme uši,neočkujeme děti a máme prostě názory mimo dav,já i muž,takže to si budeme možná rozumnět
4. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No, asi jsem jí špatně rozumněla a pak jsme řešili manželovu chřipku (má jí zrovna teď, což je dost nepříjemný pro mě, snad nic nechytnu) a nějak už jsem se na to zapomněla zeptat. Uvidím toho 16.9. co mi poví :slight_smile:
4. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni záleží na ovulaci,kdy byla,možné je vše
4. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mipahoji tak koukam, nejrannejsi UTZ mam tedy z 5+0, ktery odpovidal nalezem i posledni MS a je tam videt dutinka. nemas foto?
4. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak usi take nepicham, ale ockuji. Ja tedy ockuji z jinych duvodu, ktere napisi pozdeji, az se vice pozname. Ale ockuji podle kalendare a navic jen zloutenku (obe dcery jsou neuveritelna chro chro) a starsi mela asi 8x obrnu behem prvnich dvou let...kapky.
4. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Bohužel žádné foto zatím nemám, ale něco podbnýho jsem dneska na UTZ měla taky. Říkala i velikost, ale copak já si to v tom šoku všechno zapamatuju? :slight_smile: Takže jsem kolem toho 5tt - i HCG podle tabulky v pátek odpovídalo.
4. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino tak oddalena ovulace urcte mozna je, ale to by mipahoji musela zjistit tehotenstvi fakt hoooodne brzy, aby ted byla v podstate ve stadiu teprve ocekavane MS a uz to nejen vedela, ale i dosla na gyndu...

Sazim na komunikacni sum:slight_smile:
4. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no obrnu často rozjede očko,ale to je na dlouhou a jinou debatu :wink:
4. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mipahoji to bude ono...ona se take mohla obycejne prereknout:slight_smile: jeste jednou gratuluji!
4. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni to je fakt,no je to jen člověk asi jak říkáš nebo zradil přístroj
4. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nene, u nas byla ta obrna preventivni z jineho duvodu...ale to je ted jedno, mladsi uz to nepotrebovala a tohle,..no to zjistime az se narodi:slight_smile:
4. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak to jsem tedy frajerka...otestovala jsem a co...no jasneeeee...je tam sotva videt...takze jsem totalne KO a musela jsem sezrat Mila oplatku...nafackovat bych si mela...za oboje!

Mam jeste jeden test, ten tedy schovam na rano a fakt uz koncim...paraty bych potrebovala zprerazet :unamused:
4. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Hele, ja se testama taky akorát vystresovala, kasli na to a netestuj, stejne to nicemu nepomuze.
4. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova za to muze kolegyne se stejnym terminem:slight_smile:
4. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatim ve vas mam trochu zmatek :grinning: snad se to casem zlepsi.
Ja jsem objednana na prvni kontrolu v utery rano, mela bych byt podle posledni ms 5+4, ale podle ovu to bude asi min. Ja jsem si delala testy ted 3 dny po sobe a na vsech je carka stejna, je to mozne, nemela by silit? Vsechno to jsou mamatesty. Dnes jsem 35dc, je sice fakt, ze dnesni carka se ukazala pomerne rychle, ale je slaba :unamused:

@saminomimino vitam te mezi nami a obdivuju te, ze zvladas tolik deti :slight_smile: Ja bych jednou rada 3, manzel je zatim proti, rika, ze dve staci, ale tak uvidime :slight_smile: Zatim zadne nemame :slight_smile:
4. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hele, to mas z ranni moce, tu dnesni fotku? tedy ten test na te fotce?:wink:
4. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpátky z KO - gestační váček tam je - bezva, ale byl tam nějakej novej doktor a děsně se ve mě rejpal :frowning2: , než jsem přijela domů, tak jsem začala hodně krvácet - no jsem zvědavá jestli tam mimino zůstane. Na další KO jdu za týden. :grinning:
4. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jj z raní je to mamatest,a tu včerejší fotku mám ji i v labu mám z odpolední moči a čárky jsou jen o malinko tenší
4. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 co to bylo za idiota,bože,jistě to není z dělohy,spíš ti podráždil překrvenou sliznici
4. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek