• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@janetoty Dekuju,taky drzim palecky,at je to ok.Jsi primo z Plzne?
30. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 nejsem, jen tam chodím do školy, tak jsem hledala někoho tam :wink: jsem se rozhodla po letech jít studovat a teď se to trochu komplikuje :grinning:
30. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Tak i s miminkem se da studovat,akorat to je asi narocnejsi...muzu se zeptat co studujes?
30. zář 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 fyzioterapii, už jsem jí studovala, jen nedodělala, tak teď bych to chtěla dotáhnout do konce :wink:
30. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Urcite to zvladnes,a doufam,ze s miminkem )))
30. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nás teda je, též se přidávám :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2013 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucies25 říkám si, že když už to znám, tak by to mělo být lehčí :grinning: a mimčo mi snad někdo pohlídá :wink:
30. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdeme na ultrazvuk, tak doufám, že bude všechno v pořádku a těším se, že toho našeho pidižvíčka uvidíme :slight_smile:
30. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Jasne,vsechno se da zvladnout )))
30. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak to je mi fakt lito.-( ale nadeje umira posledni...hcg roste hodne moc individualne ale zda se mi taky malo..ale mimi zase muze byt mladsi...tuk tuk tuk, budeme vsechny klepat na drevo a drzet pesticky
holky vitam vsechny nove...ja pred chvili prisla z prace..je to fajn si tak odskocit:slight_smile: v pauze jsem skocila do gantu a hm libil se mi tam svetrik a sup uz ho mam v pracce:slight_smile: jeste tam meli uuzasne zavinovaci saticky..jsem si rilala ze by se to ted hodilo..ale kousek stal opravdu moc moc penizku..no gant je hodne predrazeny...malem jsem to pak nestihla zpet do prace jak jsem se ukazovala pred zrcadlem..chlap rika ze ta hodina volna co tam mam bude peklo:slight_smile:
ted jsem se trochu najedla je mi miiirne soufl ale jinak v pohode..uplne zapominam pres den jist a pit..dneska jsem si davala pozor na datumy spotreby, takze zadna neplecha se nekona..ja moc doufam, ze ten vcerejsem nebude mit zadne nasledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz taky moc moc drzim pesticky...verim ze se to vsechno da dokupy a bude dobre..ten prvni trimestr je vzdy na pytel
30. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla a kde pracujes?

Tak me je od zacatku dobre,ale to mi bylo i kdyz jsem čekala Tomaska;)Jenom me dost boli loket na vnitrni straně,při pohybu mi v něm cuka:-/ ach jo,asi pred ctrictvrte rokem jsem měla něco podobného s ramenem a byla jsem na obstriku.Tak si to zkusím stáhnout a uvidím.
30. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet ja ted chodim ucit do jazykovky, je to ted na md super, a hlavne jak ted mamka sla do duchodu tak sem tam pohlida:slight_smile: predtim jsem ucila doma ale nebylo to vonco
zkus si to namazat nejakou bylinkovou masti, urcite mate konskou mast nebo neco podobneho na zada
30. zář 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty mimco bude mladsi, urcite!!!!
30. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla lajla, jsi moc hodna, ale zase o tolik mladsi byt nemuze to bych mela positivni tehotensky test uz pred otehotnenim...kazdopadne timto proste uz musi byt smula vybrana a vy vsechny to zvladnete do finise!

Haha, nakupovani o poledni prestavce je mor! Gant je v CR predrazeny, ale zase je elegantni a staci mene kousku :wink:

Ja vcera zjistila, ze nam snizovali sazby za odducene hodiny, pry aby se vyrovnal rozdil mezi externisty a internisty...no nevim, ceho tedy docilili, protoze externistu je minimum a me to vychazi jen o 18Kc mne na hodinu...se akt zahojili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, ja Vam sem hodim, jak se rozptyluju....mame uz naplanovanou dovolenou...na dovolene :grinning: 11.12. letime smerem JHB a 14.12. nad ranem uz mirime smerem sem... http://www.wheretostay.co.za/crowdedhouse/ :slight_smile:
1. říj 2013 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla děkuju, snad se to příští týden dozvíme :pensive:
1. říj 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 a jak se cítíš?
1. říj 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 já to dělám stejně,prostě jím vše s mírou,omezuju vnitřnosti a tatarák a podobné věci nejím ani tak,ale sýry miluju,takže si je dopřávám,hermelíny si hodně opíkáme takže jsme úplně v klidu :wink:
1. říj 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni vůbec nás tu neobtěžuješ,neblbni,nikdo neví kdo ho kdy potká od toho to tu je,chápu že to bereš jak to bereš,pravděpodobnost se podle toho co říkáš zdá malá,ale prostě i zázraky se dějí,moc mně to mrzí,pokud to má být tak bez kyretáže by to bylo 100% lepší,každopdáně malá naděje je pořád..
1. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí,já dnes jsem záškolák,muž je nahromadě a Jas taky není fit,já nejsem vůbec připravené do školy,no prostě nejdu ale pak budu mít učení jednou tolik,to si nevyberu
1. říj 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni @janetoty Ahoj holky,jak se citite?Jeste spinite?
1. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to vypadá na kráááásnou dovču :slight_smile:
1. říj 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 ahoj, no já o dost míň než předchozí dny, ale to bylo včera taky, než se to spustilo... ale myslím, že to bude dobré :wink:
1. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla koňskou doma nemáme,ale koupim si ji:slight_smile:
1. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to bude úžasná dovolená, úplně mi to rozzářilo očka :grinning:
1. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty To je super,co nejvic odpocivej a urcite to bude dobry
1. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni moc pěkné místo na dovču, hned bych jela taky :slight_smile:

Tak já se vrátila z kontroly, mimi je v pořádku, roste jak má a srdíčko pěkně bouchá. Sice stále špiním, ale nic hrozného. Ptala jsem se z čeho to krvácení mohlo být, a prý je možné že vaječníky si ještě neuvědomily že jsem těhotná a začaly menstruovat. Vypočítal mi podle toho ultrazvuku TP na 22. května a já mám 21. narozeniny, tak by to mohlo vyjít toho 21, a bude to ten nej dárek co jsem kdy dostala:slight_smile: Za 14 dní mam další kontrolu a už dostanu průkazku. Dostala jsem papír co a jak bude v těhotenství a přemýšlím že si teď nechám udělat ten NT test než normál tripple testy, přeci jenom už jsem starší tak aby mě pak nenutili do amniocentézy pokud by to bylo falešně pozitivní. Jak to vydíte vy ostatní, možná je to zbytečné?
1. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal můžeš mi přiblížit rozdíly mezi těmi testy? Jsem těhotná poprvé a ještě ani na toto téma u dr. nedošlo.
1. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Rozhodne pujdu na NT, uz jsem i objednana na krev a na triply nepujde, mela jsem to tak i v předchozím tehu.
1. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek