• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
ahoj holky, tak u mě už krvácení včera postupně ustávalo, tak doufám, že dneska už to přejde jen ve špinění. ale stejně je člověk nervózní. i když si říkám, že první krvácení jsem měla na zač.7 tt, taky vcelku silné a trvalo tři dny než to přešlo ve špinění a od té doby se mimi normálně vyvíjelo dál tak jak mělo. tak doufám, že i tohle druhé krvácení na zač.9 tt mimčo přečkalo a na další kontrole bude vše v pořádku. nachlazení se mě furt drží, ale trochu se to zlepšuje, jen ten kašel se mě drží :frowning2: myslím, že při tom kašlání i dost namáhám tu dělohu, tak snad už i toho se brzy zbavím. všechny se moc opatrujte :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n http://www.babyweb.cz/tripple-test-strasak-nebo-pomocnik tu si zkus něco přečíst, já bych to tak pěkně nevysvětlila :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saal mně přijde ten tripple test hrozně zastaralej, myslím, že je super ten prvotrimestrální screening v tom 12-13.týdnu - jednak je to dřív, jednak to má mnohem větší procentuální úspěšnost odhalení vad...jen že se to musí platit je jediná nevýhoda (1000-1500 podle pracoviště), ale určitě to stojí za to!
1. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz to není tak strašná cena, to sem myslela, že to stojí víc.
1. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem půjdu http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 , už jsem jim raději poslala objednávku, kdyby náhodou měli moc narváno.
Stojí to tam kolem 1500.
1. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal do prenatalu chodím vždy,i teď jdu
1. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal koukám, že je to v Brně, to musím zjistit, kde je nějaké takové centrum v Praze
1. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n V Praze je tech center spusta, delaji to ve vetsine CARu, staci si vybrat nejaky pobliz tvého bydliste, Pronatal, Gest, Gennet, ja byla s Tondinem v Podoli, tam to bezne delaji taky...
1. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Vychazi ti to hezky,me taky, termin mam18.5. a narozky 25.5.,pritel ma 2.5. a pes se narodil 16.5.
1. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak jsem zpět z poradny....jsem 9+0, květák má 2,4cm a je mi faaaajn :slight_smile: TP 6.5.2014, ale to se ještě může změnit :wink: Jinak vše ok, nemám žáádné těhu problémy, jsem prostě spokojená těhulka. Jen mě asi čeká steh na čípek, ale s tím jsem počítala. Měla jsem ho u první dcery, u druhé to nestihly a byla jsme otevřená od 6.měsíce skoro na 5 prstů ( také jsem do prodnice přijela na 10 :grinning: :grinning:)...tak jsme se s dr. dohodli, že uvidíme jak se to bude dál vyvíjet s čípkem a podle toho se domluvíme. Se stehem budu mít větší klid, nechci ležet v nemocnici s předčasným otevíráním :sweat_smile: Jinak za 14 dní mě čeká NT screening, můj dr. má certifikát a udělá mi ho u něj....bomba! Cena 1 000,- a to mi proplatí pojišťovna :slight_smile: Jiank jsem mu rovnou řekla, že na tripple testy nejdu, že pokud něco, tak půjdu na plodovku. Řekl, že ok, že se mu můj přístup zamlouvá :grinning: :grinning: Takže asi tak z mé dnešní návštěvy v poradně :sweat_smile:
1. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest jakou máš pojištovnu, že ti to proplatí?
1. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n 207 OZP...mě proplácí utz a screeningy v těhu až do 1 500,- :slight_smile:
1. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest taky mám OZP
1. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ahoj, to mě mrzí, že to nevypadá s prďolkou dobře, myslím na tebe a držím všechny palce, co mám. :wink: Ta dovolená vypadá fakt suprově,dobrý vkus. :slight_smile:
1. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste toho tady ted napsaly ze clovek nestiha docitat ;). U me jde zanet mocaku vetsinou ruku v rukave z gyn. zanetem, tak je to tu :(. Ale ted si to clovek aspon preleci. Nerada bych zase pred porodem zase dostavala kapacku s ATB ci co to vlastne bylo.
Skoro uz nespinim, vcera mi ani nebylo odpoledne soufl :slight_smile:
1. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak vidíš, to ti také proplatí :wink: No problem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni ja vim..ale i tak nadeje umira posledni..i kdyz zde je uz to asi docela jasne.-( je mi to moc lito...ale dovolenou budete mit urcite strasne fajn, bude to aspon malilinkate bolistko :confounded:

holky vsem gratuluju ke kontrolam :unamused:
1. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka streptokok nema se zanety v tehu nic spolecneho..toho proste v sobe mas...a je zbytecne ho prelecovat protoze se zase objevi, jestlis mela atb u prvniho porodu, tak je natotuty jasne ze bude i u druheho

holky ja mela strasnou moc, mela jsem mega krece v brise...uplne nadymani, jsem myslela ze chytnu infarkt jak mi to az tlacilo na zebra, i spodek bolel neskutecne ..nespala jsem tedprve ted to zaclo polevovat...ze by z te pomazanky? nechapu to nic spatneho jsem nijak nesnedla..no uz je to lepsi, ale pri vzpomince na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal ja mám termin 21.5,na sceeening v prvním trimestru urcite půjdu,byla jsem i s Tomáškem,opět sr objednam do Gennetu.Byla jsem i na tripple testech,tak nevím zda půjdu i ted.
1. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n koukám,ze si z Prahy východ odkud?
1. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Tak jestli sis poslala objednávku na NT po netu, tak ti přeju štěstí, aby se ti ozvali.... Já po týdnu čekání nakonec volala a jdu 22.10..... Tak si to hlídej, ani mi recepční na to nic neřekla, když jsem jí řekla, že se mi neozvali.....
1. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet ona to není zas až tak Praha - Východ. Jsem ted už z Milovic.
1. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 taky pěkné :slight_smile: taky máme pejska, je to ještě štěně a co se mi moc líbilo, že má datum narození 21. května :slight_smile: náhodička
1. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr hm to je pěkné, díky za upozornění
1. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Pekna nahodicka...ty,mimi i pejsek ve stejnej den.Kveten je nejkrasnejsi mesic ))). My mame teda psy dva,oba sedmilety, a kocku s kocourem,jeste kotata,mi sem soupla sousedka...co mas za pejska?
1. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme dva, maltezačku té je 13 a do nového jsme si ještě pořídili Parson Rusell teriera a ten je letos toho 21. května. Já jak jsem to slyšela, říkám toho berem určitě :slight_smile: Kočičku by brali děti i jsme o tom uvažovali, ale jsem na ni alergická a teď když bude mimi tak jsme to na chvíli zavrhli a uvidíme pak až se mi bude líp vyrovnávat s alergii. Jinak máme ještě 4 morčata, jednoho zakrslého králíka a pár šneků :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal vy mate teda zvířátek :slight_smile:))My máme kocoura a ten nám bohaté stačí :grinning:
1. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Peknej zverinec mate ))) Ja jsem taky chtela kocku odlozit,az bude mimi vetsi,protoze jsme to planovali,ale prisla v srpnu sousedka,ze ma dve kotata a hrala na city,tak tu jsou,ale jen na zahrade,dovnitr nesmi...pejsky mam doma,Bolonacka a voriska.Morcata a pod prijdou,az bude mimi vetsi,s tim pocitam,ze je bude chtit,jestli bude po me)))
1. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 jo děti ty chtějí vždz všechno :slight_smile: měli jsme křečky ti umřeli tak chtěli morčata, a samozdřejmě že to byla samička a sameček, takže se jim narodili další 4 morčata. Dvě jsem ukecala na zverimex a dvě malé nám zůstaly :slight_smile: od té doby mají zakázané dávat ty dva dohromady, snad už se další nenarodí.

@marcet kdyby bylo na dětech máme doma všechno co venku najdou, už i slepýše jsme měli na den doma, žáby, brouky pavouky :slight_smile: syn je hrozný milovník všeho lezoucího :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal tak jesteze je Tomášek malej a zatim ho nenapadne chtít si vzít nejake zvířátko domu :grinning:
1. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek