• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saal a jak mas staré děti?
1. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal Ja prave byla taky takova jako dite,nosila jsem domu kazdy zvire, i kobylky,sneky a zizaly,zaby,mysi,mama se mohla zblaznit.Tak mi to moje dite urcite vrati )))
1. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcet Nika má 9 a Lukáš 6

@lucies25 to určitě, já byla taky taková a trochu jsem i teď až na ten hmyz teda :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím že řešíte zvířátka,já domů nosila vše od šneků po psi,měla jsem i dva koně,i doma,teď máme jen stafordí slečnu,ale kdyby to trochu šlo máme zvířat milion,v budoucnu chceme menší farmu,holky tíhnout ke zvířatům hodně,takže si s nimi asi taky v budoucnu užiju,Sam už žadoní a omyši,ale teď to není možné,vím že bych se o to starala zase já,takže ještě počkáme
1. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest dobrý vědět :grinning:
1. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak my máme doma 2 kočky( maxi briťáka, mikro kotě, co našel manžel před 14dny pod autem), mikro yorka a 2 potkany...mladší dcera by ráda nějakého hada od švagra,ale jelikož se hadi krmí potkanama, tak ne, protože by z něj asik musela udělat vegetariána :grinning: :grinning: Jo a to jí ještě babička slíbila koupit nějakou tu kobylku...no mě asik mrskne! :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n To je to první co jsi si měla zjistit, když se potvrdilo, že jsi těhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal My jeste premyslime o koze nebo ovci,mame obrovskou zahradu,aby to spasali,ale jeste uvidime,co bude pristi rok...Pro deti je dobry,kdyz vyrustaj se zviratama,ne jako kdyz prijede kamarad s malym,jsou mu 3,a ten se boji kocek i psu,musim je zavrit,jinak hysterci...pritom kocky jsou mazlici a psy si nechaj pichat do oci a jeste u toho vrti ocasem....
1. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest ty jo fakt dík moc, jdu prostudovat, co všechno OZP nabízí. Zdá se, že je toho dost :slight_smile:
1. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak je po vsem....
1. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jak to? :frowning2: to mě mrzí :frowning2:
1. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Co se stalo?
1. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a ostatni, ano.....odeslo...

mela jsem stupnujici se bolesti, az jsem premyslela nad porodnima kontrakcema...pak, v 1.30 odpoledne, ve me najednou luplo....podobny pocit, jako kdyz praskne plodovka....a na toalete ze me vyslo obrovske mnozstvi krve a nejaka masa...nejspis to "ono" ...kdyz jsem dojela do nemocnice, tak uz jen konstatovala lekarka, ze pokud tam bylo tehotenstvi, tak uz tam neni. Jen vysoka sliznice 1.5cm...a hned me chtela hnat na kyretaz, coz jsem odmitla, zejmena proto, ze bych tam musela zustat pres noc. Brucela a objednala me na zitrejsi rano, ale pokud nezacnu mit bolesti, horecky, nebo nezacnu mega krvacet, tak necham telo, at se vycisti samo.

Fyzicky se mi moc ulevilo, sice me jeste obcas bricho zaboli, ale minimalne v provnani s drivejskem a krvacim jak pri normalni MS (omlouvam se za graficky popis).

Psychika take ok....vcera v noci jsem se rozoucila a dosla takoveho zvlastniho, vnitrniho klidu....

Kazdopadne, urcite jsem tu posledni pruser a vsechna ostatni miminka to dobojuji az do finise!!!! :wink:

Zvykla jsem si na Vas, budu Vas sem chodit i nadale smirovat :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To mě moc mrzí, ale je dobře, že jsi smířená a psychicky v pohodě. Dáš se dohromady a zkusíte to zas :wink:
1. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni To me moc mrzi...drz se
1. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jsem...brecet se mi chce dost, ale vim, ze to nebylo bezduvodne a melo to tak byt....
1. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvam se, jak mi neni dobre, tak ani moc nechodim na internet.......... obcas sem na vas mrknu :slight_smile:,

@nonnni - to je mi moc lito, co se stalo, ale urcite to priste vyjde, smulu uz sis vybrala............. drzim pesticky.....

priznam se ze ranni vstavani jsou nejhorsi, sice jeste nezvracim ale ty bolesti zaludku bych neprala ani svymu nepriteli....... pomaha na to max pomerancovej dzus....... doufam ze jeste nejakou dobu v praci vydrzim....... prace me moc bavi, ale priznam se ze az nebudu muset rano brzy vstavat, tak to bude snad lepsi :slight_smile:)))
a taky se tesim, ze si vic uziju malou, takhle ji vidim jen dve hodky odpo kdyz pro ni jdu do skolky..............
ted taky resime, maji tam triletaci nejaky grazla kterej tam bije deti, a bohuzel i moji malou, tak jsme tam dneska sli za ucitelkou a ona ze to vi, ze je problemovej a maminka je ponekud vulgarni.........no zvlastni.........ale pry to budou resit, asi jsme nebyli jedini kdo si na nej stezoval.............
1. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Zkus vodu s vymackanym citronem,nebo jestli sneses samotnej citron,me to trochu zaludek zklidni...
1. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Mrzí mě to, ale určo se tělo správně rozhodlo, že by později mohl být problém...je to prostě jako v přírodě. Držím palce,aby se zadařilo co nejdříve!!! :wink:
1. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni to je mi moc líto :frowning2: ale jak už psaly holky, příroda ví co dělá a jestli nebylo něco v pořádku je lepší si to prožít ted, než pak později.... tak se drž a držím palce, až se rozhodnete jít do dalšího, at se podaří hned a s dobrým koncem! a určitě se tu někdy ukaž, rádi tě uvidíme :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucies25 -dekuju za tip, ozkusim, mne zatim zabira ten pomerancovej dzus......pravda je ze u prvni dcery jsem dva mesice jedla jen pomerance........nic jinyho jsem neudrzela...........
1. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To je mi lito, at je brzy lepe a mimi si k vam najde cestu
1. říj 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja taky nemam cas sem chodit, mala mi dava co proto, porad rve a nutne me u vseho potrebuje, tak jen doufam, ze bude lip.... zitra jdud k dr., tak pak poreferuju :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky...zcela uprimne se priznam, ze si momentane uzivam toho pocitu, ze me temer nic neboli....od patku to bylo zle, ale k cemu do dospelo dnes, to bylo fakt hodne bolestive a neprijemne a non stop...
1. říj 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni je mi to líto,příroda zavelela,je hrozné že mu bilo srdíčko,ale asi něco nebylo jak mělo a je to tak milosrdnější,určitě ano,přeji ti ať se ti vyhne kyretáž,já si na tebe též zvykla,je to velká škoda,moc ráda tě tu uvidím a doufám že o tobě uslyším,hodně štěstí a sil,máš plány což je dobře a dítko příjde,vím že řekneš,věk a další,ale ono co má být bude,však víme,hodně štěstí
1. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercaz taky mi ten kašel hrozně vadí, vždy když zakašlu víc, tak pak krvácím, ale už ne tak silně jako včera
1. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Moc mě to mrzí. :frowning2: Jsi mi velmi sympatická a budeš mi tu chybět. Určo sem občas nahlídni a dej vědět, jak se vede, ráda tě "uvidím". :wink:
1. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni taky mě to moc mrzí, snad se brzy zadaří. Teď se zabav plánováním dovolené, která bude naprosto úžasná
1. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek