• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@nonnni řada z nás tady má úplně stejnou zkušenost, ze stejného období, já konkrétně z minulého května, konec 8tt. Samovolně. Velké bolesti řadu dní, ale nakonec se vše obešlo bez kyretáže. Neboj se nic. Tělo je "prokypřené", "Pohnojené", důležité je, že můžeš otěhotnět, a příště se určitě zadaří. Každá z nás je v tomhle období nejistá, co bude, proto je první trimestr tak rizikový a věci se mohou zvrhnout ze dne na den, ale já dám na přírodu - je lépe, když si tělo samo rozhodne, zda je plod životaschopný, nebo ne, a poradí si. Budeme rádi, když s námi zůstaneš v kontaktu.
1. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zarucha diky, dalas mi nadeji, ze ta kyretaz se nebude muset materializovat:slight_smile: Ja jsem potratila pred deviti lety a take bez kyretaze...jenze v zahranici ti daji misoprostol na zmekceni cipku a silne kontrakce...ale verim, ze to zvladnu. Hned dalsi cyklus jsem otehotnela s dcerou a vse bylo ok...takze doufam, ze za par tydnu/mesicu budu mit dobre zpravy:wink:
1. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni holky uz tady vse napsaly,moc me to mrzí!Uzijte si super dovolenou,nové miminko si jistě k vám cestu najde;)
1. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet ja do te dovolene celkem vkladam nadeje...obe dcery byly pocaty v lete (nasi zime) v JAR, z manzela uz si dela rodina srandu, ze mame sex jednou rocne, na jeho narozeniny (zacatkem prosince) :slight_smile: Tak treba si dovezeme miminko zase odtamtud:slight_smile:)) a pojmenujeme ho Indian Ocean :-P
1. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nonnni drzim pesticky!!!!! ted je dulezite se psychicky srovnat chvili to potrva ale bude to dobre..mi to trvalo asi dva mesice:.( ja jsem si to davala strasne za vinu, ze je to moje chyba..ale u tebe velice dobre rozhodla priroda, takze verim ze to co se stalo nebylo bezduvodne a miminko by stejne nebylo v poradku, snad se ti zadari obejit se bez kyretaze, 8tt je uz docela hodne , ale mimi bylo mensi..i kdyz sliznice docela vysoka..potrva to urcite nejakou chvili nez se telo samo vycisti..ale zase je to prirodni bez zasahu..vim, ze na to existuji i nejake bylinky..? ja proste nemela silu ani na to rict, kyretaz ne..proste jsem to chtela mit brzy za sebou..nedovedla jsem si predstavit az ze me vypadne mrtve miminko:frowning2:
1. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla aha, to jsem nevedela. no moc jsi me tim teda nepotěšila, protože to pulhodinove lezeni v kontrakcích, kdy si clovek nemůže poradne ulevit byl fakt porod
@nonnni doufala jsem, ze to vse dobře dopadne, ale priroda to chtěla jinak a ta vždy vi co dela. preju ti brzy další zdrave miminko, ze kterého budete mit jen radost. vse ostatní uz tu bylo asi receno a nenapsala bych to lepe
1. říj 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jak jste se tu bavily o zvířátkách, my mame doma kocicku s kocourkem (sourozence) a ti se narodili 4.5. :slight_smile:, takze také kolem terminu. ale byvalo by me to vůbec nenapadlo, kdybyste nezacaly :D
1. říj 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se dnes citite?
Dekuji za srdicko,i kdyz nevim,jak zjistit od koho je...dekuju...chvili si ho ponecham a pristi tyden poslu dal.
2. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 já se cítím dobre,ani si nepřijdu těhotná.Jenom ten loket mě porad boli:frowning2: Jak je tobě?
2. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 Ahoj,dnes fajn,rána mám v klidu ale odpoledne žaludek na vodě, podvečer únvava a někdy dost blivno,už aby ty tři měsíce byly pápá
2. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V pátek mám kontrolu,snad prcek roste jak má a vše bude dobré,říkám proč by nemělo,ale jak se kontrola blíží jsou pochybnosti a hlavně když vidím kolik termínovek o miminko přišlo,fakt zírám,v žádném jiném z minulých těhu v diskuzích s termínovakama tolik miminek neodešlo :unamused:
2. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak už mám tady na koni zamluvený kočárek na mimi,trochu fofr,ale aspoň to nemusím řešit.... :grinning:
2. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino a jakej?Ja jdu na kontrolu az za dva týdny.Tak jsem zvědavá;)
2. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak kouám, že jsme na tom úplně stejně :slight_smile: pro mě jsou rána taky nejlepší, kdy se ani těhotně necícím a pak to na mě přijde kolem oběda, nebo odpoledne, až do večera žaludek na vodě a únavou bych padla :slight_smile:
ty jo, už kočárek máš? já zatím nic nehodlám kupovat, nejdřív po tom utz ve 20tt :slight_smile:
Já mám kontrolu až 16., tak si ještě počkám, už aby to bylo a viděla mrňouska a ujistila se, že je v pořádku :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemůžu tomu vzhledem ke své předchozí zkušenosti uvěřit, ale fakt to vypadá dobře. Právě jsem přišla z kontroly. Mimino se pěkně zahnízdilo, je 7+2 podle PM a 6+6 podle UTZ, viděla jsem i to srdíčko, pěkně ťuká, embryu (i když tak se mu říká snad až od 9. týdne) se dobře daří a má necelý centimetr. Termín porodu vypadá na 20.května. Mám i fotku, ale je na ní vidět málo, jen ta fazolka, tak ji asi nebudu postovat, až zase příště. Mám ale obrovskou radost. Budou mě sledovat kvůli těm mým dvěma myomům a loňskému samovolnému potratu, za dva týdny už jdu kvůli tomu na velký konziliární UTZ do Podolí, ale podle doktorky bylo mímo chytré a zahnízdilo se hodně daleko od nich a ty myomky jsou jen malé. Nemám žádné obtíže, nešpiním, ani špatně mi teď nijak moc není. Tak snad dobré, těším se z toho. Další kontrola 16.10
2. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@saminomimino dobre rano, ja jsem tedy rano vždycky v pohode (krome toho vstavani :D), ale kupodivu a doufam ze to nezakriknu uz mi i dve odpoledne bylo dobře, zadny zaludek na vode :slight_smile:. tak ze by se me ty odpo nevolnosti drzely jen tak malo dni? kez by :slight_smile:
ti tu kontrolu uplne zavidim :D, si snad domu poridim UTZ ;). a není se ceho bat, myslim ze bys poznala, kdyby se něco delo, takze je v brisku všechno v poradku
2. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino máš nějak brzo kontrolu ne? Já ji mám až za týden a dva dny.
2. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tak prijde, ze tu všichni chodi na kontroly nejak často? a ja jsem objednana az za 5 tydnu od předchozí :astonished:
2. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka
@saminomimino jinak mě ráno bývá tak, že mě hrozně bolí žaludek a musím se nasnídat, než jdu do práce, což jsem za normálních okolností neměla. JInak je to tak na houpačce. Ale ještě jsem nezvracela
2. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n to ja taky nemam pocit zvraceni, jen jsem mela odpoledni nechutenstvi a zaludek na vode a hrozne dlouho jsem travila obed. třeba ještě v šest jsem mela porad pocit, ze jsem zrovna doobedvala. ale ted ty dva dny uz to bylo ok.
2. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet @saminomimino Ted uz lip,snidam...ale rana jsou utrpeni,kolikrat i zvracim,jako dnes...odpolko je to dobry,ale pak to zas vecer...
Na kontroly chodim po 14 dnech,byla jsem v pondeli a pak jdu 16.10.
2. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka to ja mam zase naopak, sním jídlo (tak nějak normálně) a za chvilku mi začne být těžko. Když se to spraví, tak pak p nějaké době zase mám pocit, jak kdybych měla hlad nebo ja nevim :-/
2. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi je blivno skoro furt ale zatim taky nebliju...nemuzu spat trpim klasicky nespavosti, a co mi pribylo je strasne nadymani primo krece v noci fakt hnus a to nic nadymaveho nejim
Ko mam zitra vecer
2. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nadymani mam taky,je to dost neprijemny....rano je mi zle,odpoledne nevim,co bych s prominutim sezrala,a vecer zas zle...
2. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to mám taky, že se najím, je mi těžko, žaludek na vodě ale za chvíli mám zase pocit hladu...
jo a co mi taky moc nedělá dobře je voda... tak se musím hlídat abych dodržovala pitný režim... já normálě šťávy moc nemusím, tak ted si občas musím aspon trochu kápnout šťávy aby to mělo chut, ted mě napadlo, jesště bych mohla zkusit kápnut citron :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to je mi moc líto, ale už aspoň nejsi v nejistotě a můžeš se s tím zlým vyrovnat, přeji ať se brzy zadaří a určitě choď sem dál, chyběla by jsi tu

Mě příjde že je mi zle furt, naštěstí jen zle, na zvracení dojde jen málokdy, většinou to rozdýchám nebo si musím lehnout.. Jak nepojím je to nejhorší, ale na jídlo vůbec nemám chuť :confused: Nejlíp je mi ve vodorovné poloze, naštěstí po tom krvácení musím odpočívat, přítel si vzal HO, tak se o mě pěkně stará a já se můžu pěkně válet.
Včera mě vytáhli na chvíli na houby a já se po chvíli sotva držela na nohách, bylo mi zase divně a zle.

Na NT testy jdu 7.11. a odepsali mi hned včera co jsem se objednávala.
2. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 jo, taky jsem zjistila, že čistá voda mě v žaludku tlačí :-/
2. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejhur je mi teda v aute, hlavne když neridim :slight_smile:
2. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je od 8tt dobře, ale do té doby jsem měla ranní nevolnosti celý den :grinning: Měla jsem celý den žaludek na vodě a pomohlo mi když jsem si cucla černého piva :slight_smile:
2. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet jakej Co?promiň nevím na co se teď ptáš :sweat_smile:
2. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek