• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@marcet jo asi kočár,že? :grinning: Espiro Enzo EVo,má ho tady paní u nás v ulici a je super,tak jsem si ho vyhlídla a náhodou ho tu bude prodávat jedna maminka
2. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 tak já mám doma fůru kočárků,po dětech to nedávám pryč,ale hluboký nemám,budu ho brát od paní až po zimně :wink:
2. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no ona si mně po první KO pozvala za 14 dní,pak jsem dala pohotovost ale KO mám už nechanou na 4 tého po těch 14ti dnechakorát,jinak chodím po 3 týdnech blíže k porodu po dvou a pak každý týden
2. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já chodím vždy po 3 týdnech teď jdu výjmečně po dvou týdnech,pač se to DR minule nezdálo,ale na té pohotovosti už bylo vše dobré,ale kontrolu mi ponechala
2. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsechny vas zdravim a omlouvam se, ze neprispivam. Od patku jsem lezela, teprve dnes trochu vstavam z mrtvych :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ranni nevolnosti mam 24 hodin denne, do toho zvraceni, poceni, neudrzim se na nohach, jak je mne na omdleni a srdce mne busi jak o zavod. Vubec takove stavy neznam, se synem jsem nic takoveho nemela. Jenze ja po prvnim porodu musim brat prasky na stitnou zlazy, ted mne na zacatku tehu zvysili davku, tak si rikam, ze to muze byt i tim.
Kazdopadne jsem uplne nepouzitelna, manzel si musel vzit tento tyden dovolenou a starat se o nas. Navic syn mel dnes v noci 39 horecku, asi chytl chripajznu, tak jen doufam, ze to nechytnu taky :astonished:
Fuj teda to je obdobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ani jsem ti uz minule nestacila odpoved! Ten porod vexem musel byt teda dost neprijemny, z toho jsem mela popravde strach. Doufam, ze to nejak tvemu synovi neublizilo :confused:
Jinak cisar pro me byl nakonec vysvobozenim, takze pro me nebyl az tak psychicky narocny. Navic jsem se pri nem nenechala uspat, takze i kdyz to nebylo uplne ono, tak jsem si to narozeni syna uzila pri vedomi, i mne ho prilozili, i kdyz jen na rameno a na tvar.
2. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni je me moc lito, co se ti stalo , ale osud vzdycky vsechno zaridi podle toho, jak to ma byt. Takze ti preju, aby to priste vyslo co nejdriv a vsechno dopadlo dobre. Taky jsme si deti vyrobili vzdycky na dovolene, neco na tom bude :wink:
2. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka mě si taky doktorka objednala až za 4 týdny (těch 5 už mi přijde teda fakt hrozně moc :frowning2: nejčastěji slýchávám ty 4 týdny), což mi přijde taky dlouho, na to, že špiním a měla jsem i dvakrát to krvácení...ale naštěstí jedu mezitím na kliniku, kde si mě taky budou hlídat, takže už příští týden mě zas někdo uvidí a budu klidnější...
2. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. no ten vex už mi byl celkem fuk,měla jsem šílené bolesti a on nešel ven,tohle bylo vysvobození,syn měl jen modřinu jinak byl úplně v pořádku,za to já šití až na půdu ale na to že to dělala mladá lékařka byla velice šikovná,no je to daň na děti,co naděláme
2. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. tak já byla v celkové,nebylo moc na výběr,což je hrozné,jako bych u toho nebyla,epidural musí být 100% lepší
2. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se omlouvam, ze jsem vam to tady tak trochu zaspamovala, uz mizim, vracim se do postele :grinning: Ja jdu na kontrolu zitra a moc se modlim, at je vse poradku a mimi tam je. Minule jsem byla na ko v 5+3 a byl videt jen gestacni vacek. Takze jsem napnuta jak ksandy u gati :slight_smile:
2. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz 5 týdnů je fakt dost i ty 4,já to mám klasika po 3 a je to ideál
2. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já bych se nedala a taky bych jí ukecala aspoň za ty tři týdny, ale věděla jsem, že mezitím ještě jednou kontrolu mít budu u jiného doktora, tak jsem to neřešila. jen aby to bylo tu příští středu dobrý, jsem nervózní kvůli tomu krvácení, ale teď už je to zase lepší, včera minimálně a dnes zatím skoro úplně ok, tak je mi hned líp. vypadá to, že to zase odezní jako to první krvácení a pak bylo na kontrolách vše ok, tak musím věřit.
2. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no verim, ze v takovem stavu ti ten vex uz byl ukradeny. Ale jsi dobra, ze i po takovych zkusenostech jdes tak brzy do dalsiho. Smekam ti poklonu. A hlavni, ze na syna to nemelo zadny vliv. Ono je to nakonec to nejdulezitejsi a na to ostatni se da casem zapomenout.
U me to bylo taky podobne, mela jsem strasne bolesti a maly nesel ven. Nastesti mne ale dali na vyber, takze jsem se uspat nenechala. I tak jsem si prvni dny pobrecela, ze jsem neschopna atd, ale pak jsem si rekla, ze mam krasny zdravy dite a to je hlavni. A kdyby nebylo cisare, kdovi, jak by vsechno dopadlo.
2. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. je ve mně pořád naděje,dceru Jasmínku jsem porodila od první pořádné kontrakce za 2,5 hodin bez komplikací,ale bylo to šílené bolestivé,takže doufám že po 4 té bych mohla mít taky normální porod,ten za odměnu i s dotepaným pupečníkem a bondingem
2. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka. měla jsem u posledního porodní plán i domluvený ambulantní porod,tentokrát si plán připravím taky ale děsně se těším jak si v nemocnici udělám dovču,budu si jen číst a užívat si spícího novorozence :grinning: ,takže v normální porod doufám 100 násobně
2. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino @vercaz taky jsem se divila, ze me s tim hematomem nepozoroval (i segra která s nim ma dobře zkusenosti, kroutila hlavou). ale minuly tyden mi stejne dosly prasky, tak jsem skocila na pohotovost a vim, ze je vse v poradku. prijde mi, ze ten muj doktor zeny v prvním trimestru bere ještě jako netehotne. obrazek mi nechtel dat, ze je povercivy a objednal me az na ten screening a to bylo za 5 tydnu
2. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no myslím že nedát obrázek je ujeté,přece jen že on je pověrčivý je jeho věc,je to tvoje dítko :slight_smile:
2. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak v tohle jsem doufala i poprvé a bylo to uplne jinak :D. za nadstandard jsem byla rada ne kvůli klidu, ale protože bych se ještě nervovala, ze rusime ostatní. malej dokazal rvat i šest hodin v kuse. o odpocinku jsem si mohla nechat zdat a protože jsem byla tak vynervovana tak ani v noci když jsem mohla jsem nespala a desila se okamziku, kdy mi toho rvouna zase prinesou
tak jsem premyslela, ze jsem chtěla rodit bez epiduralu. ty bolesti jsem zvladla az na porodni sal. pak me museli kuchnout a sla jsem do celkove narkozy. rikam si, ze kdybych si nechala ted pichnout epidural včas a nehrala si na hrdinku, co to zvladne, tak by mi i toho akutního cisare mohli udelat jen v castecne ne? nebo se pletu
2. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka teoreticky mohli,ale těžko hodnotit,někde prostě u akutek jde jen celková,ale nemysli na to,co by kdy by,dělám to taky a pak je mi vše líto,máme je zdravoučké ,co víc :slight_smile:
Jinak já měla všechny děti spavé miláčky ,tedy v porodnici a trpěla jsem se spolublícíma jim děti řvali pořád,tak po SC jsme byla na nadstandardu a byl kli,Olivka byla ještě v porodce hodná ale byla už viditelně náročnější
2. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já měla u obou porodů epidural, u prvního mi ho sami nabídli když viděli jaké mám bolesti a že jsem už na pokraji vyčerpání, porod teda nakonec skončil císařem a díky epi jsem všechno vnímala i mi malou hned ukázali. U druhého jsem si o něj řekla hned po první zkušenosti, nejsem hrdinka a nebudu si na ni hrát ani u třetího, chci si to užít ne se kroutit v neskutečných bolestech. Druhý porod dopadl normálně a byla jsem celou dobu uplně v pohodě. Oba porody mi teda byly vyvolávané, takže ty bolesti byly možná trochu větší než u těch normálních. Lukáška jsem teda rodila od osmi ráno a narodil se večer v 11, bez epi bych to prostě nedala :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jojo,kočár jsem myslela:slight_smile:))Mrknu na nej,vůbec ho neznám.Já měla na Toma x lander xa,ale cely komplet jsem prodala.Takze ted budeme můstky koupit jiný,ale říkala jsem si,ze půjdu klidně do bazaroveho;)
2. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka u akutního podle me většinou dávají celkovou,přece jenom není moc čas čekat než zabere epidural....
2. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet i když uz ho mas napichli?
2. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka záleží jak dlouho je epidural napíchlí
2. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino moc nechápu proč by na tom mělo záležet, hlavně že je napíchlý ne? Mě se jen zeptali zdali to chci v epi nebo v narkoze, když už epi mám napíchlé že je to lepší pro mě a když jsem kývla tak mi tam přidali té látky a císař se dělal v pohodě v epi.
2. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet jeee koukam na profil a ja jsem taky z prahy-vychod, konkretne tedy z VInore :slight_smile:
2. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já jsem z Kamenice,což je kousek od Štiřína,Velkých Popovic...
2. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet tak to není moc blizko ;)
2. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek