• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saal nevím myslela jsem že když už je epi píchlé dýl a nakonec dojde k sekci akutní,že by třeba dávka nevydržela na celou sekci,nevím,já možnost volby neměla byl to hrozný fofr a nikdo se mně na nic neptal,spala jsem do pár minut
2. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal ono asi když píchnou epi a pak se 3 hodiny nic neděje a dojde na sekci tak epi už asi nepůsobý,nebo jak dlouho epi působý?,myslím že dávky se dávají malé jako u celkové kvůli dítěti,ne?
2. říj 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet u někoho může jít i epi špatně píchnout u opravdových akutek se dává celková,mně řekli že to byl velký fofr a na epi by nebyl čas,mohlo by už být pozdě
2. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka praha východ je dost velká :wink:
2. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak oni ti u epi muzou pridávat postupně éky...
2. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino epi postupně doplňují, vždy za mnou chodila myslím co tři hodiny a doplňovala, u Lukáše jsem ji měla asi 15 hodin a furt doplňovali
2. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcet aha,to já neznám,já rodím za "živa" bolest k porodu patří bez ní se nevyplavují ty správné hormony.. :wink:
2. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal aháá:slight_smile:já to vůbec neznám
2. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já taky epi neměla,ale tohle vím,jsem zdravotní sestra :wink: Jinak Tom se narodil od přijezdu do porodnice za tři hodinky....takže pohoda :wink: Ráda na ten porod vzpomínám.
2. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcet taky koukam :slight_smile:
2. říj 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podavam hlaseni. Sliznice je nizsi, kontrolni utz v pondeli. Mam predpis na atb pro pripad, ze bych jeste v patek hodne krvacela. Kdyz to nepujde, tak na zakrok pujdu pristi tyden. Kdyz to pujde, tak tim lepe.
2. říj 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak drzim palce, aby se to obeslo bez revize.... moc me mrzi, co te potkalo, tak nezbyva nez verit, ze si z dovoelene v JAR privezete nového drobecka. :slight_smile:
2. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bublinka. - ja jsem na tom podobne..... je mi tak zle....kazdy den v praci je utrpeni a to nezvracim jen mam nutkani.... dostala jsem cipky torrecan a zazvorovy lizatka ale nicc nepomaha krom pomerancu.... kdyz jim je mi zle, kdyz nejim tak taky..... ty bolesti celodenni bych neprala ani nepriteli..... jen se bojim ze to bude jako u dcerky kdy jsem od 9 tt do 15 byla uplne nemozna..... asi budem s malou u nas v posteli jinak nevim.... manzel delava odpoledni......
2. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky trochu z jiného soudku :slight_smile:. uz dlouho se mi moc libi, když zeny s hezkymi nohami nosi slimky. bohužel k nim nepatrim a tak furt nosim siroke dziny, co mi nohy schovají. a vcera v poblouzneni mysli v době, kdy budu akorát kynout, jsem si koupila zrovna dvoje :D i s dlouhym prilehavym svetříkem :slight_smile:.
2. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka Nejakej cas to jeste unosis...ja mam slimky dvoje...jedny uz neoblecu,druhy hooodne natesno,pribrala jsem ted za 3 tydny 3 kila...nechapu :slight_smile:
2. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, mně je tenhle týden fajn, až si říkám, zda je vše v poho. No, musí. :grinning:

@pebecka Taky se mi to líbí. Já si to teda dovolit můžu, ale moc se v tom necítím. Nějak jsem si navykla na to sportovní oblečení a když se "vyfiknu", připadám si v tom nemožně. :sunglasses: Jinak buď v klidu, mám v plánu příští týden vyrazit po nákupech, na netu jsem si vyhlídla spoustu věcí, jen mi nějak nedošlo, že mi tak cca za dva měsíce nebudou. Takže hormony asi pracují na sto pro. :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě, když jsme u toho oblečení, co budete nosit v zimě bundu/kabát (popř. kde si něco koupíte)? Co jsem nosila v prvním těhu, šel na jaře do popelnice a nevím, kde se po něčem poohlídnout a aby to nestálo majlant.....Děkuji.
2. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me spis delaj starost boty,jestli mi budou otejkat nohy...ve snehu v pantoflich...nevim nevim :slight_smile:
2. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mně trochu otekly až ke konci tak doufám, že to na jaře jistí tenisky.
2. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 nohy otekat nemusejí,mně neotekly ani v jednom těhu a když by přece jen děje se tak většinou těstě před porodem,takže už sněhule nebudou
2. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25
@pebecka tak já jsem vysoká hubená a nohy mám prý až do ameriky :grinning: ,jak říká moje máti,ale slimky nesnesu,má ráda rovný rifle co padnou ale slimky,v tom se necítím ani omylem,jedny mám a párkrát vyšli ven,ale prostě to není můj šálek kávy,no...
2. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn mám delsí zateplený kabát,plstěný, nebo klasika dlouhá bunda,mám i snowboardovou bundu,mám rada pohodlné sportovní a myslím že přes zimu to unosím v poho,už jedno květňátko mám a vím že jsem vše přes zimu odnosila,spíš musím pořešit těhu ryfle,bezvadný co jsem měla šli z domu,což mně fakt mrzí,a teď nevím co koupit nosím pořád vel 36 ale je mi jasný že asi brzy nebudu,nepřibírám ale pupek už vylízá,tak počkám jak vyeze víc a něco budu muset pořídit
2. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kamaradka byla otekla od sedmeho mesice,zadrzovala vodu...jenze bylo leto...tak doufam,ze neotecu :D Rifle taky budu muset poresit...jaj to bude veci :slight_smile:
2. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 ja nevim kdy presne, ale také jsem dost brzo otykala. ale presne, bylo leto a odchodila jsem to v pantoflich :slight_smile:. ted spoleham na to, ze bude chladno a telo tolik nenateče.
zatím nemam predstavu v cem presne budu chodit. mam nosici bundu, do te se vejdu urcite :slight_smile:, ale není zateplena. takze snad mi bude stacit stara fliska co mam na zahrade
2. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám sportovní zimní bundu,tu uz jsem nosila u Toma,pak mám bundu z Tchiba az budu doufat,ze ji zapnu:slight_smile:)Jinak mám těhotenské rifle z H&M,me přijde oblečeni pro těhotné předražené:frowning2:
2. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobre ranko, doufam, ze se vsechny mate dobre..ja pekelne...vcera jsem mela obri migrenu, blokla zada, vyzvracenal jsem kde co, naladu mam posledni dny na prd, furt mi neco vadi..chlap uz se mnou ani nemluvi, pripadam si jak v jinem svete..k tomu zacinam nesnaset to kde bydlime uz dva mesice tu probiha zatepleni rekonstrukce, furt se tu boucha vrta proste od rana do vecera ramus holky se uz pomalu dva mesice nevyspaly pres den, proste bes des, kvuli toho furt breci jsou protivne no ja kvuli tomu taky a tak se to veze..k tomu tu furt jsou nejake vypary z nejakych reditel ci co..ale to co bylo vcera jsme prisli domu zamorena chodba a zamoreny cely byt..sousedi neco natirali? proste nejaka redidla ci co..proste smrad neskutecny, vyvetrat to nejde, furt nam smrdi zachod a koupelna..bes des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam strach, proste ty vypary..skodi to urcite miminku, proste za takovych podminek nemuze byt zdrave :confounded: ja uz nevim co mam delat...dneska jdu na kontrolu a vubec se netesim :pensive: kdybych mohla tak se seberu a jdu jinam :unamused:
sorry za ten vyjev ale proste jsem musela, aspon ve zkratce
krasny den :wink:
3. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Já jsem od tohoto týdne nějaká přecitlivělá na vůně. Sušák s prádlem musel jít z pokoje, jinak by mi asi praskla hlava. A každý vypraný kousek, co vytáhnu ze skříně hned cítím. Asi začnu prát v potoce a s jelenem :grinning: . Segra mi říkala, že ona nic necítí.
Tak jsi třeba taky jenom citlivější na pachy. Třeba to jenom cítíš víc. Tak by to snad mrňouskovi nemělo uškodit.
3. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam dobre zpravy :slight_smile:. Nejen ze je mi uz nekolik dni dobre a zadne jine neduhy nepozoruji. Ale prestala jsem spinit a nezacala ani po sexu a po kole :slight_smile: (tuky tuk). Tak to vypada ze vse je na dobre ceste, jupi ;)
3. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla tak to chapu ze toho mas dost. Jsem taky vyrizena kdyz ma vojta protivny den a nekolik za sebou bych tezko snasela. A do toho ta rekonstrukce.... Mne sice barvy a laky voni ;) ale ten bordel a hluk neprida. Na jak dlouho to jeste mate? Ale zae kdyz to vydrzis, tak budete mit zatepleno a mensi spotrebu tepla. Musis to brat i pozitivne ;)
3. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka jéé, tak to je úžasný!! já včera taky poprvé po třech týdnech skoro nezašpinila, takže nejen že ustalo krvácení, ale i špinění bylo naprosto minimální, tak hned mi bylo líp. tak hlavně ať to vydrží :slight_smile: já teda do sexu nejdu určitě, manžel by ani nechtěl, má chudák snad větší strach než já :slight_smile: ale už doma trochu pracuju a chodím na procházky.
3. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz @pebecka Ahoj holky,to je dobre,mam z vas radost
3. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek