• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@pebecka je to fakt silene k tomu jsou pomali...tak dva mesice urcite to bude trvat:[ ja mam strach z tech vyparu...aby de mimcu nic nestalo.vetram furt ale moc to nepomaha:[
Super ze uz se citis dobre,to jsou super zpravy
3. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon79 vune mi zatim i voni ale laky lepidla atd fakt ne:[ krom toho to je nebezpecne dychat
3. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem se dočetla že se bavíte o těhotenském oblečení. Já nic také nikdy nekupovala, příjde mi to zbytečné na pár měsíců. Vždy jsem si jen pořídila těhotenský pás a normální kalhoty nebo rifle pod ním nechala rozeplé a uplně v pohodě celé těhotenství :slight_smile: Teda teď jsem is tu koupila nějaké těhu kalhoty za 2stovky, ale to spíš na teď kdy se mi ten těhu pás nechce nosit a do normálních kalhot se nevlezu, ikdyž nechápu proč když mi břicho nevylézá. Spíš budu potřebovat nové podprsenky :slight_smile:

@lajla a to nemůžete aspoň va víkend někam vypadnout? k rodičům nebo na chatu? trochu si uklidnit nervy od Vašeho bydlení? Doma když jsou ty výpary nos nějakou roušku, to asi opravdu pro mimi není nic moc a hlavně ti z toho musí být dost zle
3. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky rada se k vam pridam:slight_smile: minuly tyden v utery 7+3tt a na dalsi kontrolu zitra. Miminko jsme vubec neplanovala
i zatim, a tak me ted ceka velke studovani co a jak, nemam zadne zkusenosti.. na mimi se za tu chvili co to vime moc tesime snad bude vse v poradku:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu se zeptat jestli s vami na kontrole byl i manzel/pritel a kdy? manzel by sel strasne rad podivam a poslechnout srdicko ale me se to zda moc brzy?
3. říj 2013 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,
Tak dnes jsem byla na ultrazvuku a mame srdicko, vsechno co ma byt je tam a odpovidame 7tt :wink: :wink: dlouho jsem tu nebyla. V praci mame kolotoc a kdyz dojdu domu tak mi Zack neda pokoj. Je to muj ocasek! Porad by se jen mazlil, pusinkoval-no ne ze by mi to vadilo. Velice si tu pozornost uzivam! I brisko mi kazdy vecer masti... No rika ze je tam baby sister...Tak uvidime.
3. říj 2013 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni je mi to moc lito... Vim ze kazde slova jsou prazdna.... Ja si podobnym prosla v listopadu tak si dovedu predstavit cim si prochazis. Drzim peste at se brzo vsechno zahoji a at se vam zadari. Mas dve krasne princezny! Ty te z toho dostanou:wink:
3. říj 2013 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vestran ahoj,manžel byl se mnou na ultrazvuku cca v tom 12 tydnu,co se děla ten sceeening a pak ve 20 tydnu,jinak se mnou nebyl.
3. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vestran já měla manžela taky na těch velkých utz ve 12tt a 20tt a ted ho beru zase stopro s sebou :slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těhu oblečení, tak já jediný co jsme si těhu pořizovala a i ted budu jsou kalhoty, jinak trika, svetry, bundy snad vystačí, kor ted, když to největí bříško začne být na jaře, tak opadne starost s bundama, snad, ale syna jsem rodila v lednu a vystačila jsem si. A kalhoty já kupuju přes Mimibazar, tam se dají koupit za pár kaček :slight_smile:
3. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vestran se mnou manžel chodí vždycky, jako podpora...chodil se mnou i na měření folikulů (máme miminko po několikátém IVF), takže já si myslim, že nikdy není brzy ;)
3. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 jj MMB nebo jiný serever,nový těhu kahoty jsou neskutečně drahé na těch pár měsíců
3. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal jj na vikend se urcite nekam dostaneme ale klepou klidne do vecera :pensive:

holky tak to ja si na tehu vzdycky kupuju nove veci, no uchyl:slight_smile: krasne rifliky maji v hm nove za 800-900 a pekne sedi, tricka mivam tak i tak dlouha a pruzna tak s temi se da i vystacit, ale i tak prikoupim tuniku saticky:slight_smile: ted mam nove saty, tuniku z gantu zavinovaci, tak urcite i poslouzi jako tehu:slight_smile:

jinak jsem zpet z KO..no podle MS termin 17.5 utz dva tydny zpatky TP 18.5 a dnesni ukazal dokonce 21.5..jinak vse OK, srdicko bije..no nevim, nezmensuje se nejak? nikdy jsem takovy problem nemela holky odpovidaly naprosto prosne MS utz..takk jsem z toho takova nesva vystrasena...dalsi KO a NT 24.10....
3. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla tyhle odhady jsou hodne nepresny a neni treba se tim trapit. Ja mela na jedny kontrole v 6+4 odhad na sesty tyden a za dva dny na KO uz byl odhad dokonce o den vic nez dle MS
3. říj 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka no ja doufam, ze to bude ok..kdybych cekala prvni tak me to asi ani nenapadne..ale vim, ze holky odpovidaly uplne presne a ted mam tu samou dr co jsem mela i se Sofcou, tou posledni...no bud se asi dneska moc nesnazila merit nebo mimi bude asi mladsi...
3. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla mně taky minule prcek neseděl s ovu,což se mi taky nikdy nestalo,snad už roste dobře,zítra uvidím,no
3. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla určitě bude vše ok, třeba jen dr. špatně změřila. Kdybych to nezažila, tak by mě to nenapadlo, ale minulé těhu mi dr naměřila nějaký týden, už si to nepamatuju a pak to přeměřila a hned to byl rozdíl 4 dny, tak já bych se nestresovala :wink: hlavně ted rostou všelijak :slight_smile:
3. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla to bude dobry!!!!!! Je tam vzdycky prostor par dni, nestresuj se:slight_smile:

@saminomimino v kolik mas kontrolu? Budu ve skole, ale urcite budu nakukovat:slight_smile:

@radkayeboah diky:slight_smile:

Vsechny zdravim, ucim se do skoly...ble...
3. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jdu tam kolem půl 9,a mám bobky :pensive:
3. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja vim...take bych je mela, ale to bez toho uz ani nejde.

Moc drzim palce!
3. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc diky, ja doufam a verim ze to bude ok..za tri tydny uvidime:slight_smile:

@saminomimino drzim pesticky na zitra, budu nakukovat, ale urcite to bude v poradku, mimco bylo taky mensi? ja verim ze do toho 12tt to dozenou..

@nonnni jak ty se citis? jak ti je? doufam, ze je to lepsi...psychicky asi ne..ale fyzicky snad urcite...

holky uz jste se tu bavily o NT a tripplech..no ja si dneska se segrou vzpomnela na kamosku, ktere nt vysly naprosto ukazkove, ale sla i na triply a ty vysly spatne..no sla i na plodovku nakonec..downuv syndrom :pensive: :pensive: :pensive: ...takze tak...ono nic neni stoprocentni az na tu plodovku...nt sice vychazeji malokdy spatne ale nikdo nevi dopredu zda bude nebo nebude patrit mezi ty tri cca procenta? triple testy potvrdi vyvrati...ja nastesti mela triply i nt vzdy v poradku, nikdy jsem nepodstoupila obe a nikdy me to nenapadlo ale ted si nejsem jista....
ono pro ty..kdo by si mimi nechali i pres postizeni, to samo nema smysl..ale kdo by uvazoval o preruseni tak mozna ano..no je to zapeklite..ja verim ze to i tentokrat bude v poradku
3. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saal koukam zpetne na zpravicky..pises ze si starsi ale ze mas v kvetnu 21 narozeniny?:slight_smile: tak kde je chyba?:slight_smile: ja mam 34 tak to uz jsem baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla tak nejak akorat mi je...jak jsem byla smirena, tak mi to zacina byt lito a mam tehdence se litovat. Fyzicky porad krvacim a jestli to zitra nenabere nejaky ubytkovy smer, tak budu muset zacit brat antibiotika. Zitra mam take od osmi do sesti skolu, prijdu na jine myslenky:wink:
3. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ja vim:frowning2: ona ta psychika je strasne mocna...ono to potrva, ale casem se to zlepsi..hlavne se zbytecne neobvinovat, to ja jsem se strasne obvinovala za to, ze jsem zabila sve dite..proste srdicko bylo a pak bum:frowning2: ono uz se to neda vratit...proste uz neni..a nikdo s tim nic nenadela...a priroda je opravdu mocna carodejka, vi, co dela..dobre se to pise, hure chape..ja mi se to ted stat znovu tak to v tu chvili take chapat nebudu..to vsechno casem...
bude dobre uvidis..ja myslim, ze na tu revizi budes muset jit..uz to prece jen nebylo tehu hned zkraje...a popravde trvalo by to i mnohem dele, byly by i bolesti a buhvi s jakym koncem..vsak uvidis co rekne dr na ko, ale pokud neplanujes tehu hned po...tak bych na tu revizi sla..je to sice jen muj nazor a treba to opravdu dopadne uuuplne jinak, drzim pesticky, moc moc moc
3. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla asi sis to blbě přečetla, ale 21. května mám narozeniny a toho příštího roku už 35 :slight_smile: kéž bych měla těch 21 :dizzy_face:
3. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal jeje, ja vedela ze je nekde chybicka :wink: tak to jsme dve babky :grinning:
3. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla
@saal Holky, já letos 33, no bych to snad ani neřešila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se hlásí taky jedna babka, letos 35. :grinning:
4. říj 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Dobré ránko, já myslela, že učíš. :slight_smile: Mám to tady nějak pomotané. :sunglasses: Co děláš za školu?
4. říj 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Držím palce, at kontrola dopadne dobre ! Jdu dneeska taky, konečně, tak jsem taky nervózní..
4. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek