Termín porodu květen 2014

Ahojky holky je tu někdo - na povídání, prožívání těhotenství atd., kdo teď našel // nebo na ně čeká a termín mu vychází na květen 2014? 🙂

Já dnes 10 DPO našla slabonkého ducha - ještě nevím, jak to dopadne, ale doufám, že dobře 🙂

Bylo to naše první snažení, vůbec jsem to nečekala 🙂 a doufám, že vše půjde dobře 🙂... Kdyby ano, tak TP podle ovulace by byl 11.5. 🙂

Doma mám 8 měsíčního broučka, tak doufám, že nám k němu vyjde sestřička 🙂
vixenn
4. říj 2013
@saminomimino Taky držím palce, ať je vše v pořádku. Pak se pochlub. 😉
pebecka
4. říj 2013
@vixenn @saal @lajla tady další babka 😃, v dubnu 35 😉
cabalkova
4. říj 2013
Holky, na me nemate, mne bude v unoru 40. 🙂
linda79
4. říj 2013
@amadeuska @saminomimino hodně štěstí na kontrole 🙂

@pebecka @vixenn @saal @lajla tak já se teda taky hlásím do klubu, mě bude 35 v červenci , tak abyste si nemyslely že jste v tom samy 😃
sweetest
4. říj 2013
@cabalkova Mě v březnu 40. 🙂
lajla
4. říj 2013
Tak prosim mi v lednu 35🙂
Holky vsem na dnesnich ko drzim pesti...
Vcera vecer jsem mela docela zravou...nejak mi chutna maso
lajla
4. říj 2013
Holky ted si mi mala nez jsem stacila reagovat hupsla na brisko😞(( doufam ze nic to nebude
saminomimino
4. říj 2013
@amadeuska tak jak si dopadla?
saminomimino
4. říj 2013
Ahoj,tak jsem zpět z KO a mám průkazku x-) prďolka je tedy stále menší,podle mně se později zavrtal pač den ovulace vím,každopdáně roste,srdíčko buší,odpovídá konci 8tt,podle MS o 6 dnů méně,ale Olivka byla mladší o 8 dní a byla v pořádku,takže to neřeším 😉
saminomimino
4. říj 2013
koukám řešíte věk,tak já mám čerstvích 28 x-)
sweetest
4. říj 2013
@saminomimino Supeeer! Myslela jsem na Tebe 🙂 Mě čeká další poradna 14.10. a to už bude i NT scereening 🙂
lucies25
4. říj 2013
Me bude v kvetnu 28...rikam si,ze jsem na prvni dite staroch,chtela jsem ho driv...ale clovek si planuje a Buh se smeje 🙂
vercaz
4. říj 2013
Gratuluju k dnešním úspěšným kontrolám!! Mně je 29 a přesně jak je psáno výše...taky jsme první chtěli dřív, ale zatím nám příroda nepřála, tak snad do třetice všeho dobrého to klapne 🙂
petruska_rs
4. říj 2013
Holky mám na vás otázečku vy jste všechny skoro všechny už zkušené mamči,dnes bych měla bejt 6tt a píchá mě v břiše,vždy jen tak dloubne,je to ok?Mám chřipku a furt smekám a kašlu,může to bejt tím.Mám strach jestli je vše ok.Díkymoc za radu
petruska_rs
4. říj 2013
@lucies25
@petruska_rs holky mě je taky 28 a taky jsem chtěla dřív,teď taky není úplně vhodná doba,ale jsem šťastná že se podařilo a snad vše bude ok
saminomimino
4. říj 2013
@sweetest díky moc🙂to se máš,já obobje za 3-4 týdny, tak ty si napřed,ne?mně termín podle UZ vychází kole 16května,ale moc to neřeším,přesně mi prcka změří na NT,to počítám bude kolem 25 října,v pondělí se objednám
saminomimino
4. říj 2013
@petruska_rs dloubnu,no to můžou být vazy,svaly i děloha namáhaná od smrkání,pokud nekrvácíš a nemáš systematické křeče,neřešila bych
lajla
4. říj 2013
@saminomimino gratuluju😃
saminomimino
4. říj 2013
tak koukám že na 28 letech tu čekáte všechny první dítko,no já už 4 té 😃 asi bych první tak pozdě nechtěla,hrozně se těším jak s dětmi budu sjíždět fesťáky a ještě nebudu stará vykopávka,bez urážky dámy 😃
lajla
4. říj 2013
@petruska_rs urcite je to v poradku pokud nespinis nekrvacis...a mas jako fakt chripku? Ta je blba...s horeckami
lajla
4. říj 2013
@saminomimino po pravde me festaky nikdy nebavily...ale proti gustu🙂 je super jak je kazdy jiny🙂
petruska_rs
4. říj 2013
@saminomimino díky moc za odpověď,neskrývácím ani nešpiním.Gratuluji k bezproblémové kontrole,já jdu poprvé až 22.10. je to na prd nevědět co a jak.Uvažuju o změně Dr. protože jak to tady čtu tak chodíte na kontroly mnohem dřív,mě sestra řekla,že když budu krvácet tak mám smůlu a mimčo si to rozmyslelo,a to chodím na kliniku Unica pro léčení neplodnosti😒
petruska_rs
4. říj 2013
@lajla měla jsem horečku v pondělí a úterý,vzala jsem si půlku paralelunu a ustoupila,teď je to spíš nachlazení,ale dost smrkám a kašlu,do práce nechodím
saminomimino
4. říj 2013
@lajla mně se líbí že tam jezdí i kapely které se dají poslouchat,nesnáším českou popovou scénu a zahraniční taky ne,fesťáky jsou plné alternativ,bohužel americké kapely ze 60tek už příliš nekoncertují,stihla jsem jen The Doors a taky ne v plné sestavě,samozřejmě,bohužel..takže to mám s hudbou složitější
saminomimino
4. říj 2013
@petruska_rs no mně si dr po nalezené // zve tak za 14 dní,pokud není srdíčko tak za 2-3 týdny,teď po potvrzení těhu jdu až za 4 týdny
petruska_rs
4. říj 2013
@saminomimino no já chtěla bejt taky mladá mamča a nějak furt nebyl čas,na jaře máme začít stavět a můj plat je pro schválení hypo důležitej takže taky nevhodná doba,ale mimi už moc chceme tak si říkáme že to nějak bude a prostě budem dýl v bytě,ideální doba neexistuje
lajla
4. říj 2013
@petruska_rs hlavni je ze uz neni horecka...pokud nevydrzis a chces vedet co a jak..jed na pihotovost a neco si vymysli...ja to tak delala😃
Dost blby nazor od asi dost blbe doktorky s prominutim

@saminomimino jj s hudbou je to u nas slozite...ja jsem ale uplne jiny typ a byla jsem tam vzdy za exota🙂
petruska_rs
4. říj 2013
@saminomimino no to mi příjde tak ok,ale mě napsali až za měsíc s tím že bych jinak stejně musela přijít zase za dva týdny že nebude nic vidět,já jsem jak na trní a ani tomu že jsem těhu nevěřím,klinika má super vybavení a doktorka je pečlivá,ale přístup mě teda štve
petruska_rs
4. říj 2013
@lajla a to se jezdí na normální pohotovost nebo jako do porody?Jś jsem z Brna a tady jsou tři porodnice.To mi řekla sestra,vidíš vyhlášená klinika a je to na prd
saminomimino
4. říj 2013
@petruska_rs zajeď si v Brně k milosrdným,mají nepřetržitou pohotovost,mrkni knim na stránky jsou tam i kontakty

Začni psát odpověď...

Odešli