• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino Taky držím palce, ať je vše v pořádku. Pak se pochlub. :wink:
4. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vixenn @saal @lajla tady další babka :D, v dubnu 35 ;)
4. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na me nemate, mne bude v unoru 40. :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amadeuska @saminomimino hodně štěstí na kontrole :slight_smile:

@pebecka @vixenn @saal @lajla tak já se teda taky hlásím do klubu, mě bude 35 v červenci , tak abyste si nemyslely že jste v tom samy :grinning:
4. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Mě v březnu 40. :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prosim mi v lednu 35:slight_smile:
Holky vsem na dnesnich ko drzim pesti...
Vcera vecer jsem mela docela zravou...nejak mi chutna maso
4. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted si mi mala nez jsem stacila reagovat hupsla na brisko:frowning2:(( doufam ze nic to nebude
4. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska tak jak si dopadla?
4. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem zpět z KO a mám průkazku :dizzy_face: prďolka je tedy stále menší,podle mně se později zavrtal pač den ovulace vím,každopdáně roste,srdíčko buší,odpovídá konci 8tt,podle MS o 6 dnů méně,ale Olivka byla mladší o 8 dní a byla v pořádku,takže to neřeším :wink:
4. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
koukám řešíte věk,tak já mám čerstvích 28 :dizzy_face:
4. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Supeeer! Myslela jsem na Tebe :slight_smile: Mě čeká další poradna 14.10. a to už bude i NT scereening :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me bude v kvetnu 28...rikam si,ze jsem na prvni dite staroch,chtela jsem ho driv...ale clovek si planuje a Buh se smeje :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k dnešním úspěšným kontrolám!! Mně je 29 a přesně jak je psáno výše...taky jsme první chtěli dřív, ale zatím nám příroda nepřála, tak snad do třetice všeho dobrého to klapne :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám na vás otázečku vy jste všechny skoro všechny už zkušené mamči,dnes bych měla bejt 6tt a píchá mě v břiše,vždy jen tak dloubne,je to ok?Mám chřipku a furt smekám a kašlu,může to bejt tím.Mám strach jestli je vše ok.Díkymoc za radu
4. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25
@petruska_rs holky mě je taky 28 a taky jsem chtěla dřív,teď taky není úplně vhodná doba,ale jsem šťastná že se podařilo a snad vše bude ok
4. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest díky moc:slight_smile:to se máš,já obobje za 3-4 týdny, tak ty si napřed,ne?mně termín podle UZ vychází kole 16května,ale moc to neřeším,přesně mi prcka změří na NT,to počítám bude kolem 25 října,v pondělí se objednám
4. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs dloubnu,no to můžou být vazy,svaly i děloha namáhaná od smrkání,pokud nekrvácíš a nemáš systematické křeče,neřešila bych
4. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino gratuluju:D
4. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak koukám že na 28 letech tu čekáte všechny první dítko,no já už 4 té :grinning: asi bych první tak pozdě nechtěla,hrozně se těším jak s dětmi budu sjíždět fesťáky a ještě nebudu stará vykopávka,bez urážky dámy :grinning:
4. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs urcite je to v poradku pokud nespinis nekrvacis...a mas jako fakt chripku? Ta je blba...s horeckami
4. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino po pravde me festaky nikdy nebavily...ale proti gustu:slight_smile: je super jak je kazdy jiny:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino díky moc za odpověď,neskrývácím ani nešpiním.Gratuluji k bezproblémové kontrole,já jdu poprvé až 22.10. je to na prd nevědět co a jak.Uvažuju o změně Dr. protože jak to tady čtu tak chodíte na kontroly mnohem dřív,mě sestra řekla,že když budu krvácet tak mám smůlu a mimčo si to rozmyslelo,a to chodím na kliniku Unica pro léčení neplodnosti:unamused:
4. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla měla jsem horečku v pondělí a úterý,vzala jsem si půlku paralelunu a ustoupila,teď je to spíš nachlazení,ale dost smrkám a kašlu,do práce nechodím
4. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla mně se líbí že tam jezdí i kapely které se dají poslouchat,nesnáším českou popovou scénu a zahraniční taky ne,fesťáky jsou plné alternativ,bohužel americké kapely ze 60tek už příliš nekoncertují,stihla jsem jen The Doors a taky ne v plné sestavě,samozřejmě,bohužel..takže to mám s hudbou složitější
4. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs no mně si dr po nalezené // zve tak za 14 dní,pokud není srdíčko tak za 2-3 týdny,teď po potvrzení těhu jdu až za 4 týdny
4. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no já chtěla bejt taky mladá mamča a nějak furt nebyl čas,na jaře máme začít stavět a můj plat je pro schválení hypo důležitej takže taky nevhodná doba,ale mimi už moc chceme tak si říkáme že to nějak bude a prostě budem dýl v bytě,ideální doba neexistuje
4. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petruska_rs hlavni je ze uz neni horecka...pokud nevydrzis a chces vedet co a jak..jed na pihotovost a neco si vymysli...ja to tak delala:D
Dost blby nazor od asi dost blbe doktorky s prominutim

@saminomimino jj s hudbou je to u nas slozite...ja jsem ale uplne jiny typ a byla jsem tam vzdy za exota:slight_smile:
4. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no to mi příjde tak ok,ale mě napsali až za měsíc s tím že bych jinak stejně musela přijít zase za dva týdny že nebude nic vidět,já jsem jak na trní a ani tomu že jsem těhu nevěřím,klinika má super vybavení a doktorka je pečlivá,ale přístup mě teda štve
4. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla a to se jezdí na normální pohotovost nebo jako do porody?Jś jsem z Brna a tady jsou tři porodnice.To mi řekla sestra,vidíš vyhlášená klinika a je to na prd
4. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs zajeď si v Brně k milosrdným,mají nepřetržitou pohotovost,mrkni knim na stránky jsou tam i kontakty
4. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek