• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino super díky moc za tip když si nebudu jistá tak tam zajedu,zase nechci bejt hysterka
4. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jj, napřed asik jsem...poprvé na utz v 7.tt mi řekli TP 12.5., pak v 8.tt. TP 10.5. a ted ut v 9+0 mi řekl 6.5. s tím, že pevný TP se pozná na NT, tak jsem zvědavá zda se posunu ještě nebo ne :grinning:
4. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No treba ja chodila s mamou parit normalne (mela me v 16-ti),ja chtela uz od 20-ti,ale nejdriv nebyl vhodnej pritel,pak bydleni,a kdyz jsem mela pritele a barak,tak to neslo,pak dva potraty...tak ted to snad konecne vyjde,a mozna pak s ditkem pojedu i na festak :D
4. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs gynekologicko porodnicka udelaji utz zkouknou a bude vse ok:slight_smile:
4. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla ok tak já počkám jestli to není předčasný a kdyžtak tam zajedu
4. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 držím palce ať je do třetice vše ok a miminko roste
4. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs můj dr. měl podobné řeči...já teda lehce krvácím pořád, ale prý je to dobré :confounded:
4. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 taky držím palce, teď už to prostě musí vyjít :wink:
4. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to na klidu moc nepřidá co,no fakt je nechápu
4. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs to ne, taky už jsem byla na pohotovosti... prý je to na přírodě, tak musím čekat. Jinak nemocná jsem taky byla a občas mi v podbřišku taky rýplo :wink: ještě teď kašlu...
4. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to jsi mě trochu uklidnila,tak ať je ti líp
4. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs @janetoty Dekuju.Taky drzim palecky,at jsou mimiskove tam kde maji a v poradku.
4. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petruska_rs děkuju, tobě taky, ať jsi brzy zdravá :wink:
4. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla to ja zase včera malem hodila savli když jsem sla okolo pultu s uzeninama a masem (nikdy mi to nevoni, nejim to ale ted to bylo na obraceni zaludku). ještě doma jsem to musela prodychavat :slight_smile:.
4. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechtěla byt stara matka jako me mela moje mama ve 32letech a jak jsem dopadla :D. toho praveho chlapa jsem nasla az po třicítce a bylo, ale aspoň uz jsem byla zajistena, cerstve jsme měli byt... takze první ditko prislo ve 32 ;) a druhé prijde v 35. všechno ma ale sva pro i proti, tak mysleme na ty pozitiva, ja uz mam třeba asi 13 odpracovanych let do duchodu :D
4. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky po KO, super, ze je vse v poradku :slight_smile:. ja ztratila papiry z gyndy a nevim, kdy mam jit na krev ... ale na NT jdu az 22.10 chjoooooo
4. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukam ze tady spis prevazuji ty matky po třicítce :D
4. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest tak já tím,že vím kdy byla ovu tak tuším kdy to má být,ale holky šly obě o 8 dní před termínem ovulace,takže se řídím poslední MS
4. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Já to mám IVF, tak se podle MS brát nedá :slight_smile:
4. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest tak to jde mimo mně,s tím zkušennost nemám
4. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem horzně ráda že mi vyšlo mít děti brzy,budou už větší a tolik toho s nimi stihnu,moc se na to těším.. :wink:
4. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla první v 19.cti, druhou ve 23.ti a to třetí teď na prahu 40.cítky :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já trochu snížím věkový průměr, mě je 25 :wink:
4. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino Ani já ne :grinning:
4. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino hlásím krásného škvrndu s bijicim srdickem. Dle dr. taky o týden mladší, ale měřil to prapodivné. Uvidíme za 14 dni :slight_smile:
4. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@amadeuska no to jsou úžasné zprávy,takže kolik jsi tt?U mé dr taky vycházá prcek o 6 dní mladší, měl by být podle ovu jen o 4 dny ,ale koukala jsem a ono se to fakt blbě takto malé cosi měří,mimo to na utz fotce vidím i napsané že jsem 7plus 6 ale je to plus mínus týden,takže v totmo týdny je to fakt brzy počkám si na screening,Vím že podle ovulace jsme dnes 8 plus 1
4. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takto rosteme......
4. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opačně :dizzy_face:
4. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino gratulace ke kontrole!!!;)

Tak mě bude za pár dní 33;)Jinak jsem to asi zakrikla,ze mi nic neni,včera mi bylo těžko,chvílemi se mi točila hlava,navečer jsem sla ven posbirat ručníky a musela jsem hned jít nazpátek,jelikoz jsem myslela,ze budu zvracet,nejak mi nedělalo dobre čuchat kouř z komínů.Dneska uz je to trochu lepší,ale tohle neznám,s Tomem mi nic nebylo.Az pak později kolem pátého mesice me bolelo břicho,a musela jsem na neschopenku.
K hudbě,my máme uz dlouho koupené lístky na únorový koncert a máme je k podiu,tak nevím zda budu moct jít......
4. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Dle MS bych měla být 6+2 a dle jeho měření 5+1, nevím, jestli by tak brzo už bylo tak jasné srdíčko. On ho našel, ukazoval, bylo krásně vidět i celkem velké, pak se s tím začal šmrdlat, hledal, hledal, pak našel ale daleko hůř to bylo vidět a najednou to zastavil a začal měřit. Z té první polohy by to podle mně bylo lepší a i by naměřil víc. Ale co už, je to fuk, hlavně, že má srdíčko a to je důležité. Za 14 dní bude zase větší a snad budu mít už taky foto :slight_smile:
4. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek