Termín porodu květen 2014

Ahojky holky je tu někdo - na povídání, prožívání těhotenství atd., kdo teď našel // nebo na ně čeká a termín mu vychází na květen 2014? 🙂

Já dnes 10 DPO našla slabonkého ducha - ještě nevím, jak to dopadne, ale doufám, že dobře 🙂

Bylo to naše první snažení, vůbec jsem to nečekala 🙂 a doufám, že vše půjde dobře 🙂... Kdyby ano, tak TP podle ovulace by byl 11.5. 🙂

Doma mám 8 měsíčního broučka, tak doufám, že nám k němu vyjde sestřička 🙂
linda79
4. říj 2013
@saminomimino koukám, že to jsme stejně, já podle ovulky jsme dneska taky 8+1, tak aspon podle tvého obrázku mám představu jak vypadá to moje mrně v bříše 🙂
@marcet to s těma lístkama na koncert mi připomíná že ty léta co jsme s manželem spolu jsme se každý rok chystali na koncert Kabátů že musíme a nikdy nám to nevyšlo, bud nám do otho něco přišlo nebo lístky byly už pryč a pak jak měli t 20.výročí, tak jsme koupili lístky hned, bylo to dost dobředu no a nakonec jsme je prodali, protože já byla v nějakým 5-6 měsíci, tak to jsem si už neriskla, tak třeba jednou nám to vyjde 😃
saminomimino
4. říj 2013
@amadeuska to vůbec neřeš,jistě je větší a hlavně bije srdce,takže roste jak má,teď už je to v jeho rukách,to měření do toho 12tt je hrozně nepřesné
saminomimino
4. říj 2013
@linda79 jj vlastně my jsme na tom stejně 😉 ,no ona dělala několik záběrů,bylo evidentní že to milimetrové cosi se hýbe a na měření kašle,pokaždé vypadalo jinak velké,ale je tam, srdíčko bylo vidět jak tluče,pouštěla mi ho ale šlo slyšet nepatrně pořád zvuk padal,ale vím že dobře slyšet je až kolem 9 tt..a kdy máš KO?já teď až za 4 týdny a i NT 😉
saminomimino
4. říj 2013
tak jsem poslala objednání na NT,tož jsem zvědavá na kdy mně objednají 😉
lucies25
4. říj 2013
Ja se chystam objednat na NT v pondeli...az bude pryc kritickej 8tt,uz aby to bylo
linda79
4. říj 2013
@saminomimino já jdu až 16., takže to budu nějakých 9+6 myslím a to už bde pěkně vidět, snad bude vše v pořádku, vždycky když jdu po delší době tak si říkám aby se nic nestalo, ale je fakt, ted jsem vnitřn vklidu opoti minule, tak věřím že to bude ok 🙂 no a rovnou mi budou brát krev a asi dostanu žádanku na ten velký utz. ty jo a za chvíli začne boj o místo v porodnici, to se teda fakt těším...
linda79
4. říj 2013
ty jo, ted koukám na podolí a mají tam nějaké novinky v regostraci, že stačí elektronicky, tak doufám, že mi zrovna nespadne internet požadovaný den 🙂 no aspon tam nemusím hned ráno 🙂
saminomimino
4. říj 2013
@linda79 boj o místo v porodce,co to je ? 😃
já se tady registruju,ale spíše proto že tam chodím na KTG a tak abych měla papírování z krku,jinak berou i bez registrace,je to malá ale slušně vybavená porodnice,s lidským přístupem,budu opět rodit tu 😉
saminomimino
4. říj 2013
@linda79 ale vím že v Praze je to katastrofa..
lucies25
4. říj 2013
Mozna blba otazka,ale kdy se chodi registrovat do porodnice?
saminomimino
4. říj 2013
no trochu se začínám obávat že těhu dlouho neutajíme,jak je v plánu,u toho 4 tého to břicho roste mílovými kroky,a to jsem měla pěkně ploché,teď i přes den přes oblečení je vidět,dnes u doktora byla paní,pupek žádný a přitom byla 20tt,kam to dítě dávají to nechápu 😃
a jinak klasika tlak mám děsný 90/ 80 :-S
linda79
4. říj 2013
@saminomimino v praza je to fakt děsný... já vždy šla do podolí, třeba minule registrace byla myslím od 10, už nevím přesně, já dorazila kolem půl 8 a už jsme byla 10 a každý den berou jen 12 a musíš být jen ten jeden den podle termínu a to tam jsou maminy co tam čekají třeba od 5... n a právě minule tam přišla i nějaká maminka, co se chtěla registrovat k apolináři právě přes net a 10min poté co se mohlo bylo už plno, tak narychlo jela do podolí a tam už byla asi 16., takže taky smůla...
saminomimino
4. říj 2013
@lucies25 obvkyle stačí před porodem,pokud tvá dr nemá kradiotograf budeš na něj chodit do pordnice kterou si zvolíš,u té příležitosti se ženy registrují,v Brně co vím tak to stačí,ale o praze vím že se holky registrují i v 12tt
linda79
4. říj 2013
@lucies25 v pražských porodnicích od 14+0, takže hned jakmile jsi 14+0, jinde stačí později, jen ty pražský jsou narvaný, takže tam je to boj....
saminomimino
4. říj 2013
@linda79 a to je tak ve všech pražskcýh pordkách?to je šílenost,v Brně jsou jen 3 ale nikdy to takové není
linda79
4. říj 2013
@saminomimino jojo všude, taky je to všude jednotný že se registuje v 14+0, nebo apson co vím... tak já se zajímám o to podolí, takže jak to je jinde nevím přesně, tak zase abych nepsala bludy 🙂 ale třeba u Apolináře, tak tam je taky nával.
linda79
4. říj 2013
@saminomimino no taky nechápu proč to v praze tak je..
saminomimino
4. říj 2013
@linda79 nejsou tam soukromí kliny,určitě tam musí být nějaká alternativa,rodí se vůbec v takovým prostředí dobře,myslím nemocnice,musí to tam být běžící pás ne?
saminomimino
4. říj 2013
@lucies25 proč kritickej 8tt?bohužel kritický je to minimálně do 12tt,samovolný potraty bežně,ani pak není vyhráno,ale tak nemůžeme přemýšlet
jinak já vstoupila do 9 tého,podle ovu,objednávají podle MS,ale nesmí se to moc lišit od utz,takže uvidím na kdy mně recepční objedná.U Olivky jsem byla 12 plus 3
lucies25
4. říj 2013
Ja prave vubec nevim,jak to chodi v Plzni,je tu jedna velka nova porodnice na Lochotine,ale tam se rodi jak na bezicim pase a po 3 dnech posilaj domu,nemaj na zadnou cas...tam rodit nechci...druha je malinka,sice starsi ale super pristup,tak aby meli misto...
pebecka
4. říj 2013
@linda79 20te vyroci ceho, když je ti 35 :-o
lucies25
4. říj 2013
@saminomimino Kritickej proto,ze jsem o mimi prisla vzdy v 8tt,ja vim ze ani pak nemam vyhrano,ale snad nebudu mit takovy nervy,hlidat kazdy pichnuti a porad litat na wc...
pebecka
4. říj 2013
ja jsem se s vojtou registrovala u Apolinare ale jen pro pripad, ze by byl nejaky problém a nechtěla jsem skoncit spadove na Bulovce 😞. Nebyl tam takovy naval jako v Podoli, kde kamarádka uz v šest rano byla osma!!! a registruje se od desiti. U Apolinare to aspoň bylo v rozumnějších dopoledních hodinách. ale ted nevim. rodit jsem nakonec sla do Neratovic bez registrace a chci tam jit znova, i když třeba s kojenim se se mnou taky moc neparali. ale zase me tam nechali 5 dni, když jsem chtěla.
janetoty
4. říj 2013
@lucies25 taky přemýšlím jestli v Plzni nebo Hořovicích, určitě ne v Rokycanech, sice super nová porodnice, ale mám strach, aby na mě nevyšel jeden konkrétní doktor...
petruska_rs
4. říj 2013
@lucies25 určitě VŠE bude ok
cabalkova
4. říj 2013
@janetoty Ja rodila v Horovicich, super prostředí, ale porod se moc nepovedl... nicmene tam pujdu zas, zmenila jsem lékařku a chodim ted k jedne primo z Horo, tak budu doufat, ze mi vyjde k porodu.
petruska_rs
4. říj 2013
@saminomimino ty jsi rodila vždy u miloušů,můžeš mi říct pro a proti?Mě je docela sympatickej Obilňák
lucies25
4. říj 2013
@petruska_rs Dekuju
janetoty
4. říj 2013
@cabalkova mám hromadu známých, které tak rodily a myslím, že bylo vše v pohodě. Komplikace asi můžou být u každého, každopádně na to určitě nesmíme myslet. Asi tam nakonec půjdu taky. A doktorku si můžeš zaplatit ne? Nevím pořádně, jak to chodí, ale myslím, že to uzákonili...
saminomimino
4. říj 2013
@petruska_rs já do Brna nene :-x ,rodím v Boskovicích,rodinné prostředí,milý personál,o Brně ani neuvažuju
Ale známá u miloušů rodila a v pohodě,ale je to Brno všude běžící pás,každopdáně vždy bude něco pro a proti,když bude průser tak Bohunice jsou nej,ale zase prý nic moc přístup,ale je to jedna paní povídala,jde i o to na koho narazíš,já jsme z černé hory,takže mám na výběr ale do boskovic se těším,už jsem tam stará známá 😃