• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino koukám, že to jsme stejně, já podle ovulky jsme dneska taky 8+1, tak aspon podle tvého obrázku mám představu jak vypadá to moje mrně v bříše :slight_smile:
@marcet to s těma lístkama na koncert mi připomíná že ty léta co jsme s manželem spolu jsme se každý rok chystali na koncert Kabátů že musíme a nikdy nám to nevyšlo, bud nám do otho něco přišlo nebo lístky byly už pryč a pak jak měli t 20.výročí, tak jsme koupili lístky hned, bylo to dost dobředu no a nakonec jsme je prodali, protože já byla v nějakým 5-6 měsíci, tak to jsem si už neriskla, tak třeba jednou nám to vyjde :grinning:
4. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska to vůbec neřeš,jistě je větší a hlavně bije srdce,takže roste jak má,teď už je to v jeho rukách,to měření do toho 12tt je hrozně nepřesné
4. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 jj vlastně my jsme na tom stejně :wink: ,no ona dělala několik záběrů,bylo evidentní že to milimetrové cosi se hýbe a na měření kašle,pokaždé vypadalo jinak velké,ale je tam, srdíčko bylo vidět jak tluče,pouštěla mi ho ale šlo slyšet nepatrně pořád zvuk padal,ale vím že dobře slyšet je až kolem 9 tt..a kdy máš KO?já teď až za 4 týdny a i NT :wink:
4. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem poslala objednání na NT,tož jsem zvědavá na kdy mně objednají :wink:
4. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se chystam objednat na NT v pondeli...az bude pryc kritickej 8tt,uz aby to bylo
4. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já jdu až 16., takže to budu nějakých 9+6 myslím a to už bde pěkně vidět, snad bude vše v pořádku, vždycky když jdu po delší době tak si říkám aby se nic nestalo, ale je fakt, ted jsem vnitřn vklidu opoti minule, tak věřím že to bude ok :slight_smile: no a rovnou mi budou brát krev a asi dostanu žádanku na ten velký utz. ty jo a za chvíli začne boj o místo v porodnici, to se teda fakt těším...
4. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ted koukám na podolí a mají tam nějaké novinky v regostraci, že stačí elektronicky, tak doufám, že mi zrovna nespadne internet požadovaný den :slight_smile: no aspon tam nemusím hned ráno :slight_smile:
4. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 boj o místo v porodce,co to je ? :grinning:
já se tady registruju,ale spíše proto že tam chodím na KTG a tak abych měla papírování z krku,jinak berou i bez registrace,je to malá ale slušně vybavená porodnice,s lidským přístupem,budu opět rodit tu :wink:
4. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 ale vím že v Praze je to katastrofa..
4. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozna blba otazka,ale kdy se chodi registrovat do porodnice?
4. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu se začínám obávat že těhu dlouho neutajíme,jak je v plánu,u toho 4 tého to břicho roste mílovými kroky,a to jsem měla pěkně ploché,teď i přes den přes oblečení je vidět,dnes u doktora byla paní,pupek žádný a přitom byla 20tt,kam to dítě dávají to nechápu :grinning:
a jinak klasika tlak mám děsný 90/ 80 :confounded:
4. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino v praza je to fakt děsný... já vždy šla do podolí, třeba minule registrace byla myslím od 10, už nevím přesně, já dorazila kolem půl 8 a už jsme byla 10 a každý den berou jen 12 a musíš být jen ten jeden den podle termínu a to tam jsou maminy co tam čekají třeba od 5... n a právě minule tam přišla i nějaká maminka, co se chtěla registrovat k apolináři právě přes net a 10min poté co se mohlo bylo už plno, tak narychlo jela do podolí a tam už byla asi 16., takže taky smůla...
4. říj 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 obvkyle stačí před porodem,pokud tvá dr nemá kradiotograf budeš na něj chodit do pordnice kterou si zvolíš,u té příležitosti se ženy registrují,v Brně co vím tak to stačí,ale o praze vím že se holky registrují i v 12tt
4. říj 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 v pražských porodnicích od 14+0, takže hned jakmile jsi 14+0, jinde stačí později, jen ty pražský jsou narvaný, takže tam je to boj....
4. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 a to je tak ve všech pražskcýh pordkách?to je šílenost,v Brně jsou jen 3 ale nikdy to takové není
4. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jojo všude, taky je to všude jednotný že se registuje v 14+0, nebo apson co vím... tak já se zajímám o to podolí, takže jak to je jinde nevím přesně, tak zase abych nepsala bludy :slight_smile: ale třeba u Apolináře, tak tam je taky nával.
4. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no taky nechápu proč to v praze tak je..
4. říj 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 nejsou tam soukromí kliny,určitě tam musí být nějaká alternativa,rodí se vůbec v takovým prostředí dobře,myslím nemocnice,musí to tam být běžící pás ne?
4. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 proč kritickej 8tt?bohužel kritický je to minimálně do 12tt,samovolný potraty bežně,ani pak není vyhráno,ale tak nemůžeme přemýšlet
jinak já vstoupila do 9 tého,podle ovu,objednávají podle MS,ale nesmí se to moc lišit od utz,takže uvidím na kdy mně recepční objedná.U Olivky jsem byla 12 plus 3
4. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prave vubec nevim,jak to chodi v Plzni,je tu jedna velka nova porodnice na Lochotine,ale tam se rodi jak na bezicim pase a po 3 dnech posilaj domu,nemaj na zadnou cas...tam rodit nechci...druha je malinka,sice starsi ale super pristup,tak aby meli misto...
4. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 20te vyroci ceho, když je ti 35 :astonished:
4. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Kritickej proto,ze jsem o mimi prisla vzdy v 8tt,ja vim ze ani pak nemam vyhrano,ale snad nebudu mit takovy nervy,hlidat kazdy pichnuti a porad litat na wc...
4. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem se s vojtou registrovala u Apolinare ale jen pro pripad, ze by byl nejaky problém a nechtěla jsem skoncit spadove na Bulovce :(. Nebyl tam takovy naval jako v Podoli, kde kamarádka uz v šest rano byla osma!!! a registruje se od desiti. U Apolinare to aspoň bylo v rozumnějších dopoledních hodinách. ale ted nevim. rodit jsem nakonec sla do Neratovic bez registrace a chci tam jit znova, i když třeba s kojenim se se mnou taky moc neparali. ale zase me tam nechali 5 dni, když jsem chtěla.
4. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 taky přemýšlím jestli v Plzni nebo Hořovicích, určitě ne v Rokycanech, sice super nová porodnice, ale mám strach, aby na mě nevyšel jeden konkrétní doktor...
4. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25 určitě VŠE bude ok
4. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Ja rodila v Horovicich, super prostředí, ale porod se moc nepovedl... nicmene tam pujdu zas, zmenila jsem lékařku a chodim ted k jedne primo z Horo, tak budu doufat, ze mi vyjde k porodu.
4. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ty jsi rodila vždy u miloušů,můžeš mi říct pro a proti?Mě je docela sympatickej Obilňák
4. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mám hromadu známých, které tak rodily a myslím, že bylo vše v pohodě. Komplikace asi můžou být u každého, každopádně na to určitě nesmíme myslet. Asi tam nakonec půjdu taky. A doktorku si můžeš zaplatit ne? Nevím pořádně, jak to chodí, ale myslím, že to uzákonili...
4. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_rs já do Brna nene :zipper_mouth: ,rodím v Boskovicích,rodinné prostředí,milý personál,o Brně ani neuvažuju
Ale známá u miloušů rodila a v pohodě,ale je to Brno všude běžící pás,každopdáně vždy bude něco pro a proti,když bude průser tak Bohunice jsou nej,ale zase prý nic moc přístup,ale je to jedna paní povídala,jde i o to na koho narazíš,já jsme z černé hory,takže mám na výběr ale do boskovic se těším,už jsem tam stará známá :grinning:
4. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek