• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@lucies25 ahá,to jsem netušila,tak to úplně chápu
4. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruska_rs tak to jsem taky zvědavá na pro a proti po 3 porodech od @saminomimino. Já jsem tam rodila jen 1x a rozhodně jdu příště znovu. I jsem si tam asi 14dnů před porodem na týden poležela kvůli krvácení, ale jak gynekologie tak porodní - max. spokojenost. Skončila jsem sice na akutním císaři, ale trochu byla moje chyba, že jsem nepoznala, že rodím, možná by to dopadlo jinak, přijet tam dřív. Každopádně pro mě to jsou naprostí profíci. Co mě mrzelo bylo, že mi malýho dali na 1.kojení téměř 12h po porodu :(, oni mi ho sice přinesli na chvilku asi 6h po porodu, ale já byla k.o. a nevěděla jsem co mám dělat. Na sestry se nezlobím, měly chudery 12 dětí u sebe, byly na to 2 a to 1 musela ještě odbíhat k porodu :(
4. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino já právě slyšela chválu i na Vyškov
4. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska a rodila jsi u miloušů nebo obilňák,mě se docela líbí i Vyškov
4. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruska_rs U miloušů, Obilňák je pro mě porodnice v případě předčasného porodu - mají ostrůvky života, do Vyškova bych zase já nejela ani za nic - toho se zase děsím já, ale ono na každou porodnici bude někdo nadávat a jiný vychvalovat :slight_smile:
No, jsem si uvědomila, že jsem sem vlezla jak slon v porcelánu - holky, už nějakou dobu Vás sleduji - termín porodu mi vychází asi na 24.5. (to si dle výpočtů myslím já), ale ještě nevím jak dle utz - snad se dozvím v pondělí
4. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petruska_rs tak o tom nevím nic ale to mám z ruky
4. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska já rodím zásadně v Boskovicích
4. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino ty by byly zase daleko pro mě, ale slyšela jsem na ně samou chválu :slight_smile:
4. říj 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska já jsem tam moc spokojená
4. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino
@marketuska tak ještě mám času dost na to najít to nej, uvidíme je to první mimčo tak jsem taková hodně neznalá, ale je super že jste tu holky vy zkušené, protože teď co se koukám při nemoci na ty serepatičky co je třeba tak mi z toho jde hlava kolem
4. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petruska_rs moc na to nehleď 90% těch serepatiček je na nic,stačí aby mělo kde spát kde se koupat v čem se najíst,co nosit,pak věci co se kupují pravidelně pleny a další,zavinky fusaky a kočárek,jo a lehátko,to je dobrý od cca 2 měsíců začínají rádi pozorovat svět :wink:
4. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino tak mi pak uděláš seznam, protože je toho fakt hafo
4. říj 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petruska_rs ale není,základních věcí je minimu,budeš určitě kojit,takže ignoruj pitominky k umělému mléku
4. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino Super zprávy a fotečky z KO. :wink: Tiše závidím, jdu až 22.10. :unamused:

@petruska_rs Já rodila ve Vyškově a spokojenost. Je to ale dle toho, na kterého dr. narazíš, což jsem zjistila až po porodu. Mě rodil Babjak a v podstatě mi zachránil dítě. Dr. Hubinka je starej chlípník už od pohledu, dr. Nazarčuk - děs běs, kamoška má z něho trauma ještě teď po dvou a půl letech po porodu. Pak je tam ještě dr. Eim, ten je asi dobrý, ale nechá si zaplatit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a kdo je tam dál ani vlastně nevím. Právě zvažuji, jak to udělat, aby mě zase rodil Babjak, musím se někde zeptat. Jinak na šestinedělí sestřičky dobrý, dvě byly trochu nepříjemné, ale zbytek velmi vstřícný. A určitě doporučuji si připlatit nadstandart. (pokud by ses tedy rozhodla rodit ve VY). :wink:
4. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino no kojit určo budu, ale nikdy nevíš, třebas to nepůjde, ale krom zdravotního hlediska je to i značná úspora pro peněženku
4. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vixenn díky za tipy, uvidíme jak to nakonec dopadne, zatím mám čas, ale právě jsem na ně slyšela docela chválu a že to není takový běžící pás jak brno
4. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vixenn ja delam oboje:slight_smile:
4. říj 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino krasa, gratuluji!
4. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni Ahááááá. To jsi šikulka. :wink:
4. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino S tím pupíke mi ani nemluv. Ráno to jde, ale po obědě se nafouknu a do večera vypadám jak ve dvacátým týdnu. A to jsem dnes byla u tchýně na obědě (ještě to neví), zase se řádně nafutrovala a za chvilku mi tak vyskočilo břicho, že už nešlo ani zatáhnout.:slight_smile:)))))
4. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka - ted uz se registruje online.... takze fronta odpada a mas na vyber 5 dni pred terminem a 5 po.... coz je uz docela velka sance.....
4. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
u apolinare.... ja jdu znova tam....
4. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ija1 i podoli tak funguje?
4. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ija1 tak v podoli to asi jde jen 14+0
4. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vixenn díky a nezáviď,já jdu pak až na konci října :wink:
4. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruska_rs ani nemluv,jedna dcera byla nemléčná kojení skončilo v 5 měsících,ani UM žádná sláva,předražené značky,jsou sračky největší,na milost vzala babylove s DM,je BIO a vůbec potraviny s DM ráda kupuju,a těch peněz a to to babyllove stojí o půlku méně,a hlavně i kdyby UM tak stačí dvě lahvičky termoska,sterilizuješ to ze 2x ve vodě a uschne to taky bez držáku na lahve za 1000,- korun :grinning: ,prostě na každou blbinu koupíš věc kterou nemáš šanci využít investice jsou zbytečné,jako někdo si v tom libuje mít každou pitominu na kde co,ale ve finále je to prodělek k ničemu,pač pak to ani neprodáš,trh je plný použitých věcí,co jsi koupila za 2000,- při troše štěstí použité prodáš za 700,-,a taky hodně věcí koupíš dobře z druhé ruky,nemyslím věci ke stravování,ale je toho dost co miminka nemají šanci zničit a druhý to využije,ale času dost,to se rozkoukáš :wink:
jinak syna jsem kojila 15 měsíců,byl první a já si stále za kojením i kdyby se dělo nevím co,šok byl velký syn nesál,prostě mu to bylo fuk,když už bly hladový tak se pokoušel ale nic,zachránili nás kloboučky na kojení,je spousta vychytávek,hlavně jsme měla vpáčené bradavky,což nepřidalo,pak to syn neudržel v pusině,no a pak se to zlepšilo a šlo to,dáse říct že kojení si užívám až se třetí,už neřeším nic,jednám zcela instinktivně i na základě zkušenností,čím více se v kojení rejpáš tím méně to jde,prostě kojit kdy dítě chce a jak dlouho chce,jeto otročina to ti lhát nebudu,ale ty chvíle stojí za to,teď stále kojím už 14 měsíců a pořád si to užívám
4. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petruska_rs pokud chceš rodinné prostředí,milý přístup,nízký počet miminek na šestinedělí a dokonce i dvoulůžkový pokoj nebo nadstandart a a platby navíc za otce u porodu a další za lepší peníz,žádná hekárna ale od začátku porodu svůj vlastní porodní box,tak si dojeď do Boskovic,bez komplikací rodí jen pordní asistentky,všechny milé,je tam hlavně mladý personál i lékařky,vždy mě rodila mladá jen sekci mi dšlal kmet,na průsery je tam i jedna velká kapacita,jméno mi teď vypadlo,dělají na porodní sály prohlídky i přípravy na porod,tak to pak můžeš v rámci objíždění porodnic taky zkouknout :wink:
4. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni díky a jak je tobě?
4. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vixenn já už mám i po ránu,a dělohu pekelně cítím a nahmatám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino Není ta kapacita Machač?
4. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek