• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino nic moc, ale s tim se pocita...zacala jsem dnes brat antibiotika, porad krvacim hodne...uvidime v pondeli, jestli to neprejde, tak se revizi nevyhnu. Uvidime...jsm desne litostiva, je mi porad jeste blbe a dneska jsem navic vystavena ze skoly...ale mam tu ty moje holcicky, vlastne mi je fajn :wink:
4. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka v podolí je to ted taky ne registraci přes internet, ted jsem na to koukala, že nejlépe v 14+0, registrace probíhá od 8 do půlnoci ten příslišný den, takže je dobré asi hned v 8, jsme na to zvědavá... když si vzpomenu jak jsem tam vždyck šla ráno, nikdy jsem nešla nějak extra brzo a že některé tam fakt čekali od 5, tak jsme zvědavá, jak to půjde přes ten net...
jinak pávě jak jsme byla poslednš na regstraci, tak tam eště bežěla nějaká maminka, že ůvodně se chtěla registrovat u apolonáře (tam to už v tu dobu bylo přes internet) a že už v 8,10 nebylo místo... a do podolí už taky dorazila asi jako 15., tak jsem na to zvědavá...
jo a jak jsi se ptala na to 20.výročí, tak jsem myslela jak měli Kabáti koncert k 20 výročí (byla jsem pryč, takže až ted zpožděně reaguju :slight_smile: )
4. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni držím moc palce aby si tělo poradilo a nemusela na revizi... aspon že máš dvě krásné princezny, které tě přivedou na jiné myšlenky, to je ten největší lék :slight_smile: tak se drž, brzy bude zase dobře!
4. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka to nevim..... mam Podoli z ruky ........
5. říj 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni už aby to skončilo a vše bylo při starém,držím pěst aby ta revize nebyla,aspoň ať se ti vyhne :slight_smile:
5. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty Doktorku si muzes zaplatit tezko, kdo je ve sluzbe, ten slouží, a nemas sanci to ovlivnit, takze budu doufat, ze na me vyjde ta moje uzasna a domluvim se s ni. Taky se s ni chci poradit, zda bych si nemohla vzit s sebou svou porodni asistentku nebo v horsim pripade aspoň dulu, proste abych tam celou dobu s sebou nekoho mela, kdo by mi pomohl s dychanim, úlevovými pozicemi a tak... personal proste nemá cas se cloveku poradne věnovat, tak si holt clovek musí vzit s sebou nekoho "svého".
5. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny den maminky......at uz jste ci teprve budete....jsem tu nova takze si rada popovidam a priucim se jak co chodi s pozdravem krásného dne Ala
5. říj 2013 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, mě začalo být dost blbě a to celý den, tak dost ležím a dělám jen to nejduležitější, ještě že je přítel doma a stará se, ale je to děs, je tu strašný bordel.

@linda79 jsem to s těmi porodnicemi asi nepochopila, to když se nezaregistrujete tak vás nevemou když začnete rodit? Já dvakrát rodila ve Vsetíně a tam se registrovat nemuselo, prostě jsme přijeli rodit a nikdy mě nenapadlo jít jinam, jsou skvělí.

Teď budu rodit asi tady v Ivančicích na internetu na ně pějou chválu a když jsem tam teď byla u toho krvácení jsou tam moc fajn a dokonce porodní asistentka je naše sousedka :slight_smile: se ke mě tam hlásila a já ji vůbec nepoznala, nj bydlíme tu asi tři měsíce, tak nikoho neznám :slight_smile:
5. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal jojo pokud nebudeš zaregistrovaná, tak tě nevezmou, nejhorší je, že se může stát i to, že zaregistrovaná můžeš být, přijedeš a když mají plno, pošlou tě jinam... co jsem tak slyšela, tak tohle se děje jen v praze, nikde jinde to není..

dneska je mi taky pěkně šoufl.. manžela máme na víkend pryč, tak jsem vzala syna do Prahy do Toulcova dvora na zvířátka, měli tam akorát den zvířat, tak jsme si udělali pěkný dopoledne, ale cestou zpátky mi usnul v autě, tak musím vyhlížet kdy se probudí, nejraději bych zalezla taky...
5. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte, i v Praze je zatím na registraci čas - já už teď chodím do Podolí, protože budu kvůli myomům zřejmě riziková, takže mě zaregistrují tam, ale bez rozdílu všechny až 14+0, do čehož máme většina z nás ještě hodně času. Je pravda, že to v Podolí je jak na běžícím páse, ale prenatální a neonatologická péče je tam v případě problémů asi nejlepší, rizikovky si pak taky chválí Apolináře. V Praze si člověk nevybere, narvané jsou všechny porodnice, holt nejvíc lidí, nejvíc rodiček. ale to je mi teď fuk, teď mě zajímá jen to, aby miminko bylo zdravé a v pořádku. Třeba být pozitivní a věřít, že bude všechno dobré :slight_smile:
Bavilo mě, jak tu už někdo psal o oblečení - já to taky moc neřeším, džíny prakticky vůbec nenosím, natož abych pak nosila těhotenské, do práce tenhle styl vůbec nemůžu (musím chodit dost elegantně), a ani jinak džíny moc nerada, já jenom šaty, šaty, šaty. Jsem trochu baculatá, dost velký prsa, k tomu celkem boky a zadek, ženštější styl mi prostě sluší víc, i netěhotná jsem nejvíc nosila empírový styl, v zimě v létě, většinu šatů mám volnějších nebo pružnějších, takže mi ještě několik měsíců budou, akorát přikoupím vyšší punčocháče, aby mi byly přes bříško, cardigany v prodloužené délce i sáčka k tomu mám, a s tím přes zimu vystačím :slight_smile:
5. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky...já s módou mám v plánu...toto: Nakoupím dlouhé svetry a legíny, popř. nějaké široké kalhoty. Do riflí určitě nepůjdu. Docela se na nový ohoz těším, jelikož jsem si už hoooodně dlouho nic nekoupila. Podzim snad ještě zvládnu se stávajícím šatníkem :slight_smile:.
Ohledně řešení porodnic jsme s mužem stále v diskuzi....je na prd, že se to takhle moc dopředu musí hrotit. Docela se bojím (hl.manžel) neosobního přístupu v porodnicích a tak zvažujem i variantu porodu v jedné docela dobré nemocnici asi 1,5-2 hod. od Prahy. pravděpodobně bych se posledních 7-14 dnů zdržovala okolo této nemocnice. Pokud bych rodila dřív, nebo pokud čekáme dvojčátka...je jasná Praha. A hl. člověk míní...život mění. :wink:
A jak píše @zarucha, hl. ať jsou miminka v pořádku! To je teď nejdůležitější!
5. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 Takže když nebudu v dané nemocnici zaregistrovaná....mám smůlu? To mě nevemou? To pak můžu klidně porodit doma, nebo v autě... :astonished:
5. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital hele jak je to ve skutečnosti nevím, ale vím, že někomu se už stalo, že přijela do porodnice, kde byla registrovaná, myslím zrovna Podolí a měli plno, tak je odkázali na nejbližší porodnici: Taky nevím, jak by se zachovali, kdyby tam někdo přijel s rozběhlým porodem...
hlavně ono pak asi 4 týdny před porodem už chodíš na kontroly do porodnice, kde budeš rodit, takže pokud bys tam nebyla registrovaná (zřjmě jde jen o Prahu), tak bys tam asi nemohla na kontroly..,
a co vůbec , ještě teda nevíš jestli nosíš jedno nebo dvě miminka?
5. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda79 Aha...tý jo. No to budu ještě muset nějak vymyslet. Zaregistrovat se třeba někde mimo a někde v Praze zároveň. Chápu, že všude porod probíhá jinak, ale co se mi příčí je to, že manžel nemůže být celou dobu se mnou. Ještě nevím, jestli bude jedno, nebo dvě. V úterý se dovím...určitě dám vědět. Jen ať je všechno v pořádku!
5. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital jak to vlastně s dvojčátky vypadá? Kdy se dozvíš víc? Držím palce, každopádně, ať je nám všem dobře :slight_smile: Aspoň v mezích možností - mně už kupodivu přešlo zvracení (předpokládám, že se ještě objeví, jinak to není možný, že bych blibla jen týden a půl), ale zase strašně spím, jsem úplně marná. Od čtvrtka mám pár dní volno, po uzávěrce máme vždy nárok na náhradní volno, a jsem úplně marná. Chvilku si čtu, a za chvíli spím. Dnes asi čtyřikrát během dne - a najednou je o dvě hodiny víc :slight_smile: trochu si zoufám, ale říkám si, že tělo ví co dělá a že je miminu takhle dobře, když mě zpomalilo.
5. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital ja v podolí měla manžela u sebe celou dobu, jen když pak nastali komplikace a převezli mě na císaře tak tam je jasný že nebyl.
tak to jsme zvědavá jestli bude jedno nebo dvě, ale každopádně držím palce at je vše v pořádku! :slight_smile:
@zarucha já jsme s tou únavou ted taky děsná... dopo jsem v pohodě a to mám zrovna malého ve školce, ale pak odpo je to katastrofa, tuhle mi syn říkal, že si půjde se mnou hajnout a bude mi číst pohádku tak mi chvíli "četl" lehl si ke mě, já usnula a za chvíli co jsem se pobrala, tak on si hezky hrál u sebe v pokojíčku , no zlatíčko :slight_smile: a hlvně ted je mi teda i mnohem hůř a to celý odpoledne, večer, ale naštěstí bez zvracení..
jen mě mrzí, že mě hned všechno vytočí a hned ječím jak hysterka, doufám, že je to hromonama a že se to brzy zklidní :slight_smile:
5. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se tu holky mějte pěkně, ať se vám prťata krásně vyvíjí, já už se mezi vás nepočítám... :cry:
5. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Jakto?Co se stalo?
5. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty :frowning2: to je mi moc líto :frowning2: teda tady těch odcházejících je nějak moc :frowning2: a co se stalo? zvládla jsi to aspon bez revize? tak at je brzy dobře! posílám srdíčko pro štěstí, aby se co nejdřív jak ot půjde zadařilo se šťastným koncem!
5. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty co se stalo?????? :confused:
5. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 letos je to hrůza,nepamatuji na termínovkách v žádném těhu tolik potratů :cry:
5. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital muže se stát,ze pokud budou mít v porodnici stop stav a ty tam přijedes a nebudeš úplne k porodu,tak se muže stát,ze te pošlou jinam.Dle me to je hlavne v pražských porodnicích.Ale samozřejmě,pokud budes s pokročilým nálezem,tak te jinam neposlou.Ale nestresovala bych se tim dopředu.
5. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty moc me to mrzi!!!
5. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital já bych si rozhodně vybrala porodnici,kde je novorozenecká Jipka.
5. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, ještě se uvidí, jak se odloučí sliznice, ale snad to bude dobrý. Prcek se asi pořádně nevyvíjel a tak nám dneska odešel. Všem vám držím palce ať se dostanete až do cíle, mys i budeme muset ještě počkat :frowning2:
5. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to mě moc mrzí. ale prošla si tím tady většina z nás. Příroda pozná, když něco není dobře. Tělo rozhodlo samo. Příště to vyjde, uvidíš, najednou budeš znovu těhotná a už to bude v pořádku. držím moc palce, buď v klidu, nestresuj se a ničeho se neboj. Stalo se to, co se asi mělo stát a už bude jen dobře.
5. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha já vím, snad se z toho brzy oklepu a budeme se snažit dál... :wink:
5. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Drzim moc moc palce,aby ti bylo brzy dobre,jak psychycky,tak fyzicky a brzy se zadarilo znovu.Drz se!
5. říj 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty moc me to mrzi:frowning2:
6. říj 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek